Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lucy_lu
14. jún 2010

Caute kocky,

tak priavam aj ja dobru spravu - bola som teraz u doktorky a tehu je potvrdene, bublinku som videla, je tam kde ma byt a ma 4mm zatial. 🙂 Drobca este nebolo vidiet, ale tak o dva tyzdne mam prist, tak snad uz bude aj srdiecko. 🙂 Tak sa vytesujem.

slibby
14. jún 2010

dobre rako kocky 🙂
djef, lucy_lu gratulujem k // 😉 . ja mam dnes volno a tu sa tiez schladilo tak sa da existovat, tie horucavy boli uz neunosne, hlavne u nas v robote, som rozmyslala sa hodit na pn lebo to sa nedalo a pritom stale stat ma islo vystriet, ale teraz je prijemne, len keby tolko neprsalo ☹

edita84
14. jún 2010

lucy super gratulácia 🙂
u nás je zas teplo 😝

evitkamalicka
14. jún 2010

lucy parada

ivanulienka81
14. jún 2010

@dijefcatko gratulujem k //
velmi sa tesim ze pribudli nove tehule 🙂

sophie1981
14. jún 2010

lucy.... 😉 ....super....

na nas sa vali burka.....ale riadna..... 😕

lucy_lu
14. jún 2010

Dievcence, dakujem 🙂

Uz teraz sa neviem dockat tej kontroly o dva tyzdne.. 🙂

Ako ste vikendovali? Inak, aj u nas bola teraz rano strasna prietrz a v sobotu straaaasna burka a vietor.

cukruska1920
14. jún 2010

Ahojte....vonku je fajnovo...konecne sa da dychat

evitkamalicka
14. jún 2010

@cukruska1920 ahojky, veru aj ja sa vytesujem z pocasia, po porode mi to uz bude jedno, ale dovtedy nech je co najchladnejsie

cukruska1920
14. jún 2010

no ved aj ja som hovorila... ja idem skapat v tom horku.... zaluzie pozatahovane, ventilator na plne a potim sa aj tak jak hovado

evitkamalicka
14. jún 2010

akurat som si objednala letne tehu saty, sice ja a saty to nejde moc dokopy, ale tak kaslem na to, nebudem sa parit 😅

evitkamalicka
14. jún 2010

@cukruska1920 u nas taky tak, az na to ze ten ventilator musim mat furt nejakym inym smerom, aby nefukalo moc na maleho

cukruska1920
14. jún 2010

boze sak ty zachvilu rodis..to riadne uteka

evitkamalicka
14. jún 2010

veru zajtra nabehne 33tt 😅

dijefcatko
14. jún 2010

lucy, gratulujem, ja som dopadla o čosi horšie, idem k dokymu až budúcu stredu a to môžem byť rada, lebo normálne vyšetruje tehule až od 11-12 tt... ☹

evitkamalicka
14. jún 2010

dijef skor sa ti ani neoplati ist, aspon uz mozno budes vidiet srdiecko 😵

rosannar
14. jún 2010

dobrééé ránko babulky....taaaaak dávno som tu nebola a toľko sa tu toho zmenilo....

dijefcatko...gratulujeeem to je super spráávička...

lucy...neboj, nabudúce to bude super pocit, ked budeš počuť to srdiečko..je to niečo neuveriteľné 😉

my sme sa boli v piatok kúpať a bolo super, našli sme si aj lehátko, takže sme nemuseli sedieť na zemi..no a potom aj v nedelu sme boli s mojimi rodičmi a segrou, tak bolo super...lenže tie komáre boli neznesiteľné...tak som doštípaná, že to je strašné....aj u nas sa ráno tak trošku rozhrmelo, aj prškalo ale príjemne zchladilo vzduch 😉 ...
bola som teraz ráno aj na tom glukozovom teste a som rada že to mám za sebou, dúfam, že výsledky budú dobré....

evitkamalicka
14. jún 2010

ros servus

cukruska1920
14. jún 2010

@dijefcatko jeeeeeeej gratulacia velika 🙂

rosannar
14. jún 2010

evit...ahoooooj 😉

evitkamalicka
14. jún 2010

normalne sa tesim ako dnes poobede pojdeme vonku na lepsi vzduch ked sa ochladilo

cukruska1920
14. jún 2010

@evitkamalicka aj jaaaa...som uz dva dni vonku nebola...len vecer na balkone

evitkamalicka
14. jún 2010

@cukruska1920 my sme boli v sobotu v Nitre to bol des v tom teple a vcera som ani nos nevystrcila, az vecer na balkon tak ako ty 😀

cukruska1920
14. jún 2010

@evitkamalicka a co si mi kupila? 🙂

cukruska1920
14. jún 2010

tusim sa schyluje na burku... taky vetrisko sa spustil

evitkamalicka
14. jún 2010

@cukruska1920 jaaj tebe nic, zabudla som na teba 😀 😀 😀 ....ale muzovi nohavky, tricko, Adamkovi nohavky, bundicku a Olimu tie prekladacie kosielky a sebe makovy prd, kupila som si potom len v tescu dve tielka....zbytocne budem teraz na ten mesiac a pol sebe kupovat nejake veci, ked to uz potom po porode nevynosim, kedze brusko pojde prec, ale potom sa rozsupnem ked sa dam troska dokopy 😀 😀 😀

rosannar
14. jún 2010

cukrus...u nas je to také čudné, z jedného okna dobre že slnko nesvieti a z druhého je tak zamračené ako keby chcelo liat 😀

cukruska1920
14. jún 2010

@evitkamalicka no pekneee od teba 😝 😀 a tie kosielky si kupila v tych mlynoch ako som ti hovorila?

evitkamalicka
14. jún 2010

u nas nesvieti a prijemne pofukuje, je fajne

@cukruska1920 ano v Mlynoch v Pre deti

cukruska1920
14. jún 2010

@evitkamalicka a este mali na ne akciu?