Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
5. nov 2009

jani skus sa zaregistrovat len z inej mailovej adresy, viem ze ja som sa tiez tak registrovala, ze z jednej mi neslo a z druhej islo

lumimi
5. nov 2009

och, baby, dufam že to je ovu, včera sme sa snažili rovno dvakrát 🙂
druhýkrát má pre istotu ukekcal priatel.
ak by sme sa nahodou snažili aj dnes, myslíte že by sme mohli alebo si mame dat ten den pauzu?

janirea
5. nov 2009

evit,,,a ako torticky vcera,,,,teda pismenka?,,,,uz sa sušia? 🙂

evitkamalicka
5. nov 2009

jaaaj jani ani mi nehovor, prisla som na to ze tie pismenka sa mi tam nezmestia, takze to budem musiet napisat potravinarskou jedlou fixou, tak som si len narobila listocky nech obschnu aby sa mi lepsie pisalo

evitkamalicka
5. nov 2009

a inac baby tym pravidelnym jedenim a pitim mam za 4 dni dole 900g 😵, takze u mna to funguje na 100%, tak som schudla aj predtym 15kg

janirea
5. nov 2009

evit,,,este daco poskusam a uvidim

lumi,,,no mali by tam byt zasoby zo vcera aj na dnes,,,,,ale nic tym nepokazite,ked budete snazilkovat aj dnes ak chcete

lumimi
5. nov 2009

evit, ono sa hovori ze nesmies mat nikdy hlad - ten predstavuje stres pre organizmus a zapamata si to a ked najblizse dostane jest tak si to pre istotu uloží pre pripad dalsieho hladu aby mal z coho brat
a tiez som v mojej odbornej knihe čítala že pri diete je treba čast tukov nahradit cukrom -
samozrejme sa hýbat (co sa pri malom isto hýbes) a nejest nárazovo vela.

evitkamalicka
5. nov 2009

lumi tak tak, ja som niekde tiez citala, ze pauza medzi jedlami by nemala byt viac ako 3 hodiny

lumimi
5. nov 2009

🙂 ja ani nevydržím nejest viac ako tri hodiny... 🙂 potom sa moj žaludok vždy hlasne prejavuje 🙂

janirea
5. nov 2009

ved aj tak to bude pekne, ked to bude napisane na tortickach

evit, tak drzim palce, nech len pekne vaha ide dole,,, 🙂
mne teraz vaha uplne stoji,,ani hore, ani dole,,,budem musiet šťuchnúť tiez do toho, aby trosku zliezla,,,to by nebolo na skodu

evitkamalicka
5. nov 2009

jani no snad sa podaria tak ako si to predstavujem

janirea
5. nov 2009

jasnacka ze sa podari 🙂

edita84
5. nov 2009

Ahojte dievčatá ja som mala nútenú pauzu od netu lebo moja zlatá dcérka ma knokautovala a odlupla mi polovicu sietnice tak som 2 dni nevidela ale som spät a teploty mám takéto nechápem:

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...

janirea
5. nov 2009

fuuha edit,,,,mala bude boxerka 😉 ,,,to som este ani nepocula,ze taky uraz oka je mozny,,,ale hlavne, ze to uz mas v poriadku.

neskusala si testnut?,,,aky dlhy mavas cyklus?

edita84
5. nov 2009

neskúšala lebo až 7.11 mi má dojsť mrcha ale zatiaľ nemám príznaky ale sa tým veľmi nezaoberám lebo za budem sklamaná.však sa uvidí

janirea
5. nov 2009

mas pravdu,,,,uvidis, ci pride mrcha,,teplotka sa ti stale drzi hore,,,
a do soboty uz nie je daleko 🙂

edita84
5. nov 2009

však sa uvidí či príde

evitkamalicka
5. nov 2009

edit teda tvoja mala je hviezda

sone
5. nov 2009

ahojte, som tu prvy krat a chcela by som vas poziadat o radu. Cca. mesiac si zapisujem udaje na www.fertilityfriend.com, teraz ma však upozornuje, ze o 13 stratim VIP clenstvo, mozem si ho vsak zaplatit... Vystacite si s Basic-om alebo ste si tiez zaplatili VIP?
Dakujem

edita84
5. nov 2009

no to teda je ale to je najlepšie že na tom istom oku som už mala dva krát ranku a teraz toto dúfam že nebudem musieť ísť na laserovú operáciu.

evitkamalicka
5. nov 2009

sone podla mna uplne staci basic

sone
5. nov 2009

evitkamalicka, dakujem za odpoved 🙂

janirea
5. nov 2009

baby,,skusam graf na nemeckej stranke
vidiet to v pohode?
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

evitkamalicka
5. nov 2009

jani hej vidiet, ja robim tiez aj tam 😉

janirea
5. nov 2009

uz ma to FF štvalo 😠

evitkamalicka
5. nov 2009

ja robim aj tam aj tam len preto ci mi to rovnako vyznaci ovulku lebo ten nemecky wunsch neprepocitava tak ako FF

janirea
5. nov 2009

ok,,tesim sa 🙂 ,,,,budem aspon merat,,,a potom ten graf trafí, ked mi niekde v strede pride mrcha 😀 ,,,teda ja dufam, ze za par dni

janirea
5. nov 2009

tento nemecky nepoznam,,,len teraz som sa v tom trochu hrabala a oprasila nemcinu zo skoly,,,,dufam, ze aspon ovulku vyznaci

evitkamalicka
5. nov 2009

mne to zatial vzdy vyznacilo ovulku tak ako FF

slavulilienka
5. nov 2009

"dobré ránko slečny" pred chvíľkou som vstala... 😕 hrozné čo? Nechápem, bo som bola o pol siedmej už hore, vyprevadila som decká do školy a že si idem prečítať ešte pod perinku časák....a akosi.....no....zadarilo sa mi zaspať....ale až tak...no csss. 😀