Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
1. okt 2009

aaaaaaaaaahojte..

vitam nove baby.....DO SNAZILKOVANIA PRIATELIA!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nic, dnes je 1 oktober.....taak......snad sa to rozbehne....

jani...ak smiem napisat....vcera som veelmi na teba myslela.....sa mi vsetko vracalo co som si uzila ja.....tu neprijemnu vec, ako to volas......je tazke sa s tym zmierit....vacsina bab, co je tu o tom vie co povedat......ale treba mysliet na to, ze to tak asi malo byt.....ja viem v pozicii tehulky co svoje dietatko chce je tazke povedat, ze lepsie ze to odislo, bolo to geneticky poskodene, pretoze taka tehula by dala asi aj zivot za to, len aby ten drobcek zil....musis sa s tym zmierit....a verit na lepsi koniec.....mna si ber ako priklad...nie v pocte MA, ale v tom, ze mam krasnu dcerku z bezproblemoveho tehotenstva a po uzasnom porode....teraz si oddychni, telo sa musi troska zotavit, hlavne psychika, na tej najviac zalezi....a uvidis, podari sa na prvy sup..... 😉

sophie1981
1. okt 2009

baby, ktora kedy prva testuje??....nam to vychadza na 12. oktobra.... 🙂

janirea
1. okt 2009

ahoj dami
,,aj vsetky nove snazilky

janirea
1. okt 2009

sophie,,,dakujem,,ja si toto vsetko tiez hovorim, ze jednoducho sme to nespravne nacasovali,,,,a aj ked sme si s mm mysleli, ze teraz,,,telo si to rozmyslelo ze este nie.
...a uz nebudem k tomu viac pisat,,,"preskocim" teraz najblizsie mesiace a uz sa budem tesit na tie dalsie, ked bude vsetko v pohodicke.

..som zvedava, ktora budete prva tehulka 🙂 ,,takze sa drzkajte a davajte na seba pozor,,,,ja idem pracovat, to je najlepsi liek teraz 😉

sophie1981
1. okt 2009

ok...tak pracuj...ja uz som doupratovala........boooze,.....to je na zblaznenie...stale vsetko rovnake......as na to ze dnes som bola taka aktivna ze som mop zlomila..... 😀 😝

zzzzuzka
1. okt 2009

Ahojte, mozem sa k vam pridat? 😉 My sme to doteraz nechavali na prirodu, ale po svadbe po 17.10. na to ideme na plny plyn 😀
Ale tak laicky som si vcera vypocitala, ze by som asi mohla mat ovu a tak sme na to isli uz vcera... Tak som zvedava, ci z toho nieco bude 😉
Vy si ako zistujete "tie spravne dni"? Ja som si doteraz nic nepocitala, nechavali sme to na nahodu. Ale vcera som stretla taku kocku co sa snazia tak dlho ako my, ale oni pre to naozaj nieco robia... pocitaju dni, meraju teplotu, papaju vitaminiky a tak... a my nic ☹ tak by som to chcela zmenit!

ninimimi
1. okt 2009

Ahojte! Aj ja vítam nové snažilky 🙂 dúfam že sa k nám pridajú aj ďalšie veď aj rodičovský príspevok zvýšia 😀
janirea: ja som mala v práci bývalú kolegynu, ktorá tiež čakala bábenko ale srdiečko stále nepracovalo,zobrali ju do nemocnice na vyčistenie a na druhý den sa srdiečko rozbehlo no povedali jej že to bábenko nebude Ok a pichli jej vyvolávačku.bola hrozne zúfala, jednak to babenko chcela a na druhej strane sa bála či to zvládne.nakoniec po pauze hneď otehotnela a teraz má malú slečnú ktorá sa narodila 6 apríla rok po mojej a povedala mi že to takto malo byť a ona mala príst až teraz.takže nezúfaj to bábenko si vybavuje papiere aby mohlo príst sem na Zem 🙂 len mu ešte nedali povolenie tak sa muselo vrátiť na teraz už určite príde 🙂

ludka_r
1. okt 2009

Ahojte
Janirea, to mi je veľmi ľúto, čo sa Ti stalo. Držím prsty, aby si čím skôr znovu otehotnela a všetko dopadlo dobre, samozrejme...
My sme síce začali snažilkovať, ale nechránený sex sme mali len 2x. A to pár dní pred ovu. Chcela by som dievčatko, tak uvidíme, či sa mi to podarí... Tento mesiac asi z toho nič nebude... Mám síce ešte týždeň pred MS, ale "tehotno" sa vôbec necítim... No ťažko povedať, lebo som sa tak necítila ani pri Vilkovi...
Juj, babenky, nech nám to všetkým úspešne víde...
Moja kamarátka tiež rozmýšľa, že by sa začala snažiť po tom,čo sa jej narodilo to postihnuté dievčatko, moje krsniatko. Malinká síce ešte žije, ale doktori jej moc nádej nedávajú.. Tak veľmi dúfam,že kamarátka bude mať druhé dieťatko úplne zdravé, keď už jej to všetko takto na p... dopadlo ☹

zuuzka
1. okt 2009

ahojte kocky. Aj ja by som sa rada k vam pridala. My sice este neskusame, ale uz by sme chceli....Mojim prolemom je, ze sme sa prave prestahovali do Polska a mam strach z polskeho zdravotnictva...vraj nie je na velmi dobrej urovni.

lilix
1. okt 2009

ahooooojte, fuha kolko novych snaziliek. 😨 😨
jasan, pridajte sa.
velmi sa tesim, ze je nas tu tak vela. aspon to tu bude zit.
zuzka preco ste sa prestahovali do polska? koli praci? aj ja sa tesim, ze zvysili rodicovsky. 😅
sophy ty uz budes testovat? 😨
ja cakam na cervenu. to obdobie pred ms je take neprijemne. zozrala by som aj nohy zo stolicky. a nechapem, ze som este aj schudla 😨
damiana, hmm to je skoda, ale neboj nic, nie je az tak vela bab co im to vynde na prvy krat. hlavne je, ze sa to podari. viem o com hovorim, pretoze, mne sa nedari vyse roka ☹
ten pocit bezmocnosti. aaale nebudem tu roznasat smutnu naladu.
staci ak si date do you tobe ivan kandrac, a hned sa budete rehotat. 😀

moncici1983
1. okt 2009

ahojte, som rada, ze som nasla taketo forum. Urcite sa niecomu novemu priucim
😉 . My zaciname dnes, aspon mam taky pocit ze je spravny cas. Nijako to dokladne neratam, ale blizi sa ovu. Minuly mesiac to tiez nevyslo, tak si drzim prsty 🙂

kojzarik
1. okt 2009

ahojte kocky ...drzte nam palce od zajtra mam plodne dni ....hoci viem ze nase druhe dieta si da na seba pockat presne ako jeho bracek , ale ja pockam zatial mam casu dost ved nemam este ani 25 rokov ...ale vam ostatnym drzim palce nech vam to co najskor vynde a aby vam testik ukazal pekne // ciarky

ninimimi
1. okt 2009

fúúúha tak tu sa to konečne rozbehne a bude ešte vačší babyboom ako teraz 🙂 to ma veľmi teší že sa to tu už rozbieha.Želám veľa šťastia nech sú s toho snaženia rýchlo // 😉

kojzarik
1. okt 2009

ninimimi aj vy sa uz snazite ci este len zacnete?

mima286
1. okt 2009

Ahojte

mima286
1. okt 2009

pridavam sa k vam 😉

carculca
1. okt 2009

ahojte, pridavam sa tiez od oktobra, drzme si prsty 😅

sophie1981
2. okt 2009

bre rano...ale nas tu je ako hub po dazdi.... 😀 😀 😀 😀

takze verim, ze o chvilu nas budu plne tabulky......s terminmi porodov.... 😀 😀 😀 😀

lili, no uz testnem,,,ked nedojde skor mrcha....uvidim...ved mi uz nejako lezerne sme to brali...ved uz skoro oktober bol..... 😀 😀 😀 😀

zuuzka
2. okt 2009

Ahojte.
lili, prestahovali sme sa kvoli praci, zijeme teraz vo Varsave a hoci som si myslela, ze tu urcite nebude nudza na kvalitnych lekarov, vela ludi ma presviedca, ze sa mylim. No neviem...takze teraz brazim net a hladam nejake kvalitne polske nemocnice. Neviem si totiz predstavit, ze by som na kontroly behala na Slovensko, je to predsa len daleko a dost narocne cestovanie. Snazila som sa aj najst niekoho, kto uz ma nejake skusenosti s polskym zdravotnictvom, ale zatial sa mi nedari ☹
Ale rada by som sa k vam pridala, uz citim, ze je ten spravny cas...a asi aj vek 😉

lilix
2. okt 2009

fu, to uz je co povedat, ze koli praci sa prestahovat do polska. pozeram, ze mas v pase blava, to tu nebola pre vas taka lukrativna ponuka? sa cudujem 😨
tak ale zase varsava, hlavne mesto..

zuuzka
2. okt 2009

No ano Varsava.....nie, je to tu fajn, len momentalne riesim tych lekarov. No a my v podstate pracujeme v BA, len sme na par rokov preveleni sem 🙂 Pre mna je to momentalne prilzitost trochu viac sa venovat sebe a mimi ak sa podari 🙂

katie233
2. okt 2009

Čaute kočky 🙂. Môžem sa aj ja k vám pridať? Držím všetkým palce 🙂

ludka_r
2. okt 2009

Kajzarik, a to si si taká istá, že sa Ti nepodarí hneď otehotnieť?? Veď možno budeš mať tentoraz šťastie a bude to na prvý šup 😀
Zuuzka, zaujímavé to je teda, že ste v Poľsku... Ale snáď aj tam sa nájde nejaký dobrý lekár. Veď musíš uznať, že ani na Slovensku to stále nie je žiaedna sláva 😒
Jasné Katie, pridaj sa... Akosi sa nám to tu poriadne rozrastá... To bude asi tým októbrom... Je to super, aspoň to tu nebude mrznúť, ale na druhej strane, už teraz mám guláš, ktorá je ktorá... 😀

katie233
2. okt 2009

Jéj, ludka, pozerám, že máš v pase PB 🙂. Budeme spolu chodiť kočíkovať 😀

ninimimi
2. okt 2009

kojzarik:ešte zatiaľ nie chceli sme od októbra ale manžel je mimo mojich plodných dní takže to necháme na november ale už sa teším kedy sa to začne len dúfam že nebudeme dlho čakať.ale veď sa necháme prekvapiť

kojzarik
2. okt 2009

ludka_r zial na prvy sup to uz nebude kedze sme sa zacali snazit este minuli mesiac a nic 😀
ninimimi no snad vam to buduci mesiac vinde

albi26
3. okt 2009

caute kocky. Ja uz som sa raz pridala k vam, potom som sa odmlcala, ale teraz som tu zas. Mozem??

mima286
3. okt 2009

Ahojte,opat sa k vam pridavam
😉

mima286
3. okt 2009

Jasne ze sa mozes pridat,ja som tu tiez bola len potom chvilu nie

mima286
3. okt 2009

pretoze som si robila test a neviem co si mam o nom mysliey a kde sa mam zaradit do akej temy