Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

jika80
7. dec 2009

dobre ranko
posielam uz aj moj grafik 🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

dijefcatko
7. dec 2009

Ahojte dievčatá, sledujete si niektorá počas cyklus aj krčok maternice? Ja sa bojím, aby som si ho neporanila, skúšala som to, ale vždy mi na prste ostal hlien, taký ružovskastý, akoby s prímesou krvi, tak to asi nejdem robiť 😒

edita84
7. dec 2009

no nie a v podstate ani neviem čo tam mám akože cítiť ja si pozerám len hlien

jika80
7. dec 2009

dijefcatko - ja som nad ty rozmyslala, ale tiez sa bojim, aby som si neublizila 😨

edita84
7. dec 2009

dievčatá čo je s lumimi už sa dlho neozvala

rosannar
7. dec 2009

dijefcatko...no ja som to ešte neskúšala ale tiež sa bojím, aby to nedopadlo zle

cukruska1920
7. dec 2009

rosi...testni 😉 aj evitke som to hovorila a vydis ako to dopadlo 😵

rosannar
7. dec 2009

cukrus...no neviem, či si si istá, že táto správa mala prísť mne...ale mne teraz skončila mrcha... 😀

cukruska1920
7. dec 2009

ups... 😀

dijefcatko
7. dec 2009

rosi, tak my sme narovnako potom 🙂 môžeme sa porovnávať 😉
bojím sa toho krčka, lebo mám gelové nechty, síce tie sú tupé, ale predsa. Zatiaľ ked som skúšala, tak sa dalo cítiť, či je dole alebo hore a dokonca aj ten otvor v strede. Len tá prímes krvi ma vyľakala. Zasa na druhej strane zatiaľ čo ma gynekologička vyšetrovala, vždy som potom špinila, veď tie nástroje čo používa sú tiež dosť nešetrné.. 😠

evitkamalicka
7. dec 2009

tak sme doma, boli sme na prechadzke a kupit ocinkovi sviecky na torticku, aby sme potom na nic nezabudli, lebo cez vianoce budu obchody zatvorene

jika80
7. dec 2009

ros a dijefcatko - sa k vam pridam,ok? mne skoncila mrcha v piatok 😉

dijefcatko
7. dec 2009

jasne, super, budeme sa porovnavat 😉 teda ovulku a mozeme sa dohodnut, ze testneme najblizsie naraz 😀

evitkamalicka
7. dec 2009

baby a kedy necakate mrsky?

evitkamalicka
7. dec 2009

posielam tehu virusiky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dijefcatko
7. dec 2009

Evit, ja som iba 8 DC, takže to má ešte čas, baby by teda mali byť podobne na tom. Ja budem dúfať, že bude ovulka aj tento mesiac, tak ako minulý, dúúúúfam 😅
v každom prípade chytám vírusíky, chytám. Ked sme sa s drahym včera objímali, tak mi rukou skúšal hladkať virtuálne bruško,že aké asi bude veľké. Už by tak chcel drobca 🙂 tfuj, tfuj, tfuj, nech sa nám všetkým zadarí 😵

cukruska1920
7. dec 2009

evit...dakujemeee....ja si prosim v januari pllllllllllllllllno 😉

dijefcatko
7. dec 2009

zabudla som, v piatok idem k novému gyndošovi, tak držte palce. ako vnútri dúfam, ze mi povie, ze ma vsetci strasili a nebudem mat problem s mimcom. ved ak bude ovulka, ta mozno diagnoza PCO nebola spravna, ja uz neviem 😒 ozaj, folikulometriu vie urobit gynekolog, ktory ma sono v ambulancii alebo to sa niekam specialne objednava?

cukruska1920
7. dec 2009

dijefcatko...ak ma gyndos sono tak to urobi aj on

rosannar
7. dec 2009

cukrus...to je v pohode...

jika80, dijefcatko...tak som rada, že sme tu viaceré po mrche...ja som 8 DC, takže dijefcatko, sme narovnako... 😀

rosannar
7. dec 2009

evit....dakujeeeeem, dúfam, že sa uchytili na mne tie vírusiky... 😀

cukruska1920
7. dec 2009

ja som dnes 15DC

edita84
7. dec 2009

evit už som rozhodila siete aby som tých tehu vírusíkov chytila čo najviac ale za to nie všetky

sophie1981
7. dec 2009

holaaa, uz sme zasa doma...evit..supiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis.....bude sestricka..... 😉 ...este niekto tehu??....bo ja zatial nem.... ☹ ...ale vsetkym zo srdca prajem..... 😉

dijefcatko
7. dec 2009

ros, ja zacinam citit podbrusko, tak mozno bude ovulkaaaa 😀 som zvedava, fakt. Dnes mi klesna teplota, dost prudko, takze sa asi fakt blizi ovulka. teda aspon evit mi to minuly mesiac tak vysvetlila, ze pred ovulkou klesne a hned po ovulke stupa. ale ovu test zatial nic, dnes si kupim dalsie 😉

evitkamalicka
7. dec 2009

bibka vitaj doma 😵

dijefcatko, ale na 8DC ovulku urcite este mat nebudes, takze ovulkovy pokles este len pride neskor, lebo to by si potom musela mat cyklus len 22 dni

cukruska1920
7. dec 2009

evit... a myslis ze ja mam podla grafu ovulacny pokles? lebo vajecniky este necitim

lucy_lu
7. dec 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som sa s vami poradiť. Kúpila som si teplomer čo meria na dve desatinné miesta a začala som tento mesiac merať teplotku. Som 9 DC, teplota bola dnes 36,22. Zapisujem si to do grafu na štvorčekový papier a chcela by som sa spýtať, podla čoho si mám do grafu zakresliť tú červenú čiaru a na akú teplotu by mi mala teplota vystúpiť aby išlo o ovulku? Kedy by som mala začať testovať a aké testy sú najspolahlivejšie? Som z toho úplný jeleň.. :( Ďakujeeem za vaše rady.

rosannar
7. dec 2009

dijefcatko...ja som minulý mesiac mala ovulku až na 18 DC, takže ešte mám takých 10 dní, kým sa dostaví, možno menej a možno viacej... 😀 ...no a tak má byť ako si písala, na ovulku nízka a potom po už vysoká... 😉

evitkamalicka
7. dec 2009

cukrus no podla mna moze byt, ale ved uvidis