Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katie233
4. okt 2009

iba vás chcem pozdraviť 😵

sophie1981
4. okt 2009

mima......ked ti tam ciarka svieti, tak si...teraz uz len cakat na srdiecko... 😉

mima286
4. okt 2009

sophie bodaj by si mala pravdu a prajem to vsetkym 😉

edita84
4. okt 2009

inak aj mne pri malej čiarka vyšla neskôr asi po 10-15 min takže šanca je.
len keby to čakanie nebolo už by mohli vymyslieť niečo čo mi hned povie že či som alebo nie som tehu 😅

mima286
4. okt 2009

edit mas pravdu len keby som zajtra isla k dokimu zajtra tak by sa ma opital co tam chcem ze to je zavcasu,takze nam nic ine neostava len cakat a dufat ze tam budu dve krasne // a nam sa objavi krasny usmev na tvari 🙂

edita84
4. okt 2009

na to čakáme asi všetky nech sa to podarí čím skôr. 🙂

sophie1981
4. okt 2009

no nic, idem ja k staremu, bo s vami tu urcite neotehotnejem...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...tak dobru noc vsetkym......heslo: DOSNAZILKOVANIA, alebo STRETNEME SA JUN/JUL.... 😉

mima286
4. okt 2009

DOSNAZILKOVANIA a dobru noc sophie

ludka_r
4. okt 2009

Ahojte.
Edit, to sme na tom podobne... Aj men chodí menzes tak okolo siedmeho... Ja som tiež veľmi zvedavá, či aj tentoraz príde. Test som si ešte nekúpila, ale dosť ma drží nad vodou moja stále rovnako vysoká bazálna teplota... No tak uvidíme, som veľmi zvedavá...
ALe príznaky zatiaľ nemá žiadne.. No ani pri malom som nemala, tak nádej ešte ostáva....
Kozjarik, ja som akosi pozabudla, že vy už dlhšie snažilkujete... Tak sa to teda musí podariť na druhý, tretí šup 😉

ninimimi
4. okt 2009

mima: kovovú chut si pamatám aj ja a to velmi dobre.beeee.a tá hrozná kyselina.dúfam že pri druhom nechcem blivat lebo to nemám hrozne rada, no pri malej som si nakoniec na to aj zvykla.baby čo čakajú chlapcov nemajú vraj tieto problémy. 🙂

edita84
4. okt 2009

ja príznaky možno aj mám, bolia ma prsia atd... ale to môže byť aj kôli menzesu. no ja som test kupila dnes a bola len jedna čiarka ale čítala som že ked máš dlhší men. cyklus tak ti to neskôr ukáe tehu. no dúfam ved uvidím či mi prídu krámy.no to bazálnou teplotou neviem v tom sa nevyznám asi si budem musieť o tom niečo prečítať zatial som to nepotrebovala merať ale uvidíme.

andreyca
4. okt 2009

ja sa pridavam k skupinke a k teme....tak som si to vyratala, ze to by bolo aj ceĺkom fajn...a bez namietok mojho dokiho...uz mam viac ako pol roka od operacie...dufam, ze do 30ky sa podari otehotniet ...

mima286
4. okt 2009

andreyca,jasnacka ze sa to podari ako tebe tak aj nam ostatnym 😉

ninimimi
4. okt 2009

no babulky tak snažilkujete ja idem hajat 🙂 a dúfam že táto noc bude čarovná a prinesie nám nové zrnká lásky 😀 dobrú noc 🙂

dijefcatko
5. okt 2009

Ahojte babenky,
všetky vás pozdravujem a ospravedlnujem sa, ze na vas teraz nemam cas, ale viete, v sobotu svadba a taaak 😀 snad mi to odpustite. Nestiham ani vsetko docitat a letiiiim. Ale: neviete mi poradit, ci mozem ist na svadobnu cestu na dievcensky pas?

lilix
5. okt 2009

ahojte. dijefcatko, aj som na teba myslela, ked si sa tu dlhsie neukazala, ze co je s tebou. svadobny frmol, to su prijemne starosti. 😅
ja som dnes dostala, citim sa mizerne. ale je to zvlasnty pocit vediet, ze sa zase budeme snazit a to ocakavanie.. 😵

akdarka
5. okt 2009

ahojte, dijefcatko ja som isla 2mesiace po svadbe na svadobnu na dievcensky OP. nebol ziadny problem.
ozaj baby, ako skoro ste zacali citit hociake prve priznaky - lebo sa budem v nasledujucich dnoch sledovat 😀 nieco som pocitala v teme "priznaky" ale ak budete take dobre tak si skuste spomenut 😎

dijefcatko
5. okt 2009

akdarka, tak som sa informovala na policii a vraj je to velke riziko ist na stare a tym padom neplatne doklady. stacila by nahodna kontrola a mali by sme veeelky problem. a to si v Egypte velmi nechcem dovolit 😒
Ale tak uvidime, ako nakoniec dopadneme. A co ti mozem poradit, urcite ale urcite sa nepozoruj. Ja som to skusila len jeden mesiac a dopadlo to takto: tocila sa mi hlava, bolo mi zle, mala som cudne chute. No nahovorila som si toho este omnoho viac... len to sklamanie potom bolo obrovske. takze: nesledovat sa! 😉

akdarka
5. okt 2009

tak sa budem snazit si rozkazat aby som sa nepozorovala 😝 ale moja zve
na svadobku sme my leteli do Pariza a nebol nastastie ziadny problem - neviem ale ako by zistili ze som cerstvo vydata colnici na letisku alebo policajti vo Francuzsku 😀 ale Egypt je specifiky a zbytocne problemy si urcite netreba robit

akdarka
5. okt 2009

"ale moja zvedavost a nedockavost" malo byt pokracovanie vety - ale volal si sef tak som neajko neskoordinovala cinnosti...hehe

mima286
5. okt 2009

ahojte ja si tiez myslim ze by sme nemali na to tak mysliet,lebo sa z toho zblaznime 😠 berte si zo mna priklad este neviem isto ze som tehu a uz vyberam kociar 😲 ja som blazon 😕 zacina ma volakom brucho pobolievat tak neviem ci nepride potvora 😠 ale nemusela by 😉 ak nepride tak v stredu skusim testnut

edita84
5. okt 2009

mima nie si sama ja už mám vybratý a dokonca aj mená máme vybraté asi som už maniačka. dnes som si kúpila vitamíny centrum babyplan uvidíme.

katie233
5. okt 2009

Ahojte 🙂. Baby ako vám závidím, že už idete testovať 😉. Ja som dnes ešte len 13DC, a príznaky ovulky žiadne 😒. Uvidím ako sa to vyvinie. Asi pôjdem kúpiť aspoň ovulačné testy, aby som vedela, na čom som 😉 .

ninimimi
5. okt 2009

mima, editka🙂 to je správny prístup, takto bude aspon bábenko vedieť že je vítané a veľmi sa na neho tešíte a tým pádom príde skor 🙂 mne sa takýto prístup páči ja tiež pozerám kočíky a to som sa ešte ani nezačala snažiť 😀 tak ja som už potom prípad pre psychiatriu 😵

edita84
5. okt 2009

podla mňa je to v pohode radej čakať to mimi ako byť prekvapený a nechcieť ho.poznám jednu čo neplánovali bábo a nechali si ho a je aj vidieť že nebolo plánované má úplne iný prístup k tomu dieťaťu aspoň podľa mňa.

ludka_r
5. okt 2009

Baby, ja som na tom presne rovnako... Meno pre dievčatko mám vybraté už 20 rokov, ale to je o niečom inom 😀 Vitamíny Babyplan beriem už 5 mesiacov, akurát mi došlo balenie, tak mi treba kúpiť nové... Aj sa oveľa viac teším na toto tehotenstvo.. Predtým som pracovala, tak som si ho nestihla až tak užiť. A čo bude toto tehotenstvo posledné?? Nechcem nič ľutovať... Kočár síce ešte vybratý nemáme, ale už sa náramne obzerám po miminkovských vecičkách.. No, na hlavu..

edita84
5. okt 2009

ja chvala môjmu rozumu vecičky kupovať ani veľmi nebudem musieť ked bude dievča no ale ked bude chalan tak obvolám známych čo už majú väčšie deti a viem že už dalšie nebudú chcieť a asi kúpim s podruky alebo z netu.ale to je ešte daleko lej v jedno dúfam že všetko bude ok.

sophie1981
5. okt 2009

baby, vy tu valite......ja nestiham citat..... 😕 ....co nesnazilkujete ale pisete..... 😀 😀 😀 😀 😀

edita84
5. okt 2009

vieš moja manželia asi pracujú alebo spia ako ten môj lebo celú noc pracoval 😀 alebo sa snažilky len vydýchavajú pri nete hehe

ninimimi
5. okt 2009

ja sa tiež na druhé tehotenstvo hrozne teším len dúfam že bude lepšie ako prvé ☹ pri malej som dosť krvácala a nevedeli mi povedať prečo takže dúfam že druhé bude bez problémov 🙂 je pravda že teraz som na materskej a tak nie som zatažená robotou, tak to dopadne možno lepšie 😀 nie možno určite 😅