Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
9. dec 2009

mne sa paci Jane aj trojkolka, ale nepaci sa mi tam ta brzda na rucke, vyzera to ako na bicykli

cukruska1920
9. dec 2009

😀 a perfektne sa ovlada...ani nevies ze nieco tlacis...kamoska ho ma a ked som chodila vozit maleho to bola parada

sophie1981
9. dec 2009

ahoj....tak u nas to je na riadnu mrchu....taaakze, smolaaaaa.... 😝 .......ale verim, ze vas ostatne z daleka minie..... 😅 ........takze jedem do tretiho kola...... 😝

cukruska1920
9. dec 2009

sophi..neboj..ja z tebou este pobudnem ako snz 😉

sophie1981
9. dec 2009

cukrus........to vazne ☹ .....som myslela, ze ty to tuuz budes oprskavat tehu virusmi.......necitam dozadu, bo nestihacka pri malej..... 😝 ......tak do tretice vsetko dobre ako sa vravi nie???? 😉

lilix
9. dec 2009

ahojte. tak ja sa tiez pridavam, toho snz sa snad v zivote nezbavim

evitkamalicka
9. dec 2009

bibka neboj vianoce to istia

lilix
9. dec 2009

ja chcem aby mi jezisko na vianoce doniesol ovu testy.. 😀

sophie1981
9. dec 2009

lilix, mnne bude stacit aktivita manzela...nieze sa obzerie a nebude vladat...... 😝 ...ako azde vianoce..... 😀

cukruska1920
9. dec 2009

sophi... no hadam aj to oprskavanie bude len neviem kedy...necham sa prekvapkat 😀

slavulilienka
9. dec 2009

ahojte dievčence.... 🙂 vyspinkané do ružova? No ja som už dlho nemala také bolesti pri mrche ako túto noc....hrozné...normálne som si musela dať nad ránom tabletku od bolesti, aby som na chvíľku zaspala.... 😠 a dnes som skoro ani nedobehla na záchod, tak sa so mňa leje....joj už nech je po.. 😒

evitkamalicka
9. dec 2009

slavuli ja do ruzova nie, ale tak da sa....odkedy som tehu neviem v noci spat a to iste bolo aj pri Adamkovi

rosannar
9. dec 2009

slavu...no mne sa spalo dobre, len málo...išla som spať okolo polnoci...

slavulilienka
9. dec 2009

moja...tak to Ti nezávidím...neboj raz to dospíš.. 😉 inak evit, tie kvapky, čo si posielala diefcatku....ako sa presne volajú? To sú od Valoviča femi kvapky či aké?

evitkamalicka
9. dec 2009

slavuli ano od Valovica

cukruska1920
9. dec 2009

slavu...ked ich nebudem potrebovat uz ani ja poslem ti ich 🙂

evitkamalicka
9. dec 2009

mam este jedno otvorene balenie a je tam toho este dost, nevybrala som z toho ani stvrtinu tak ti mozem poslat ak chces, lebo inac to vyhodim

slavulilienka
9. dec 2009

oká...a ako sa to vlastne užíva...to je jedno od kedy? Aj teraz keď mám mrchaňu si ich mám dávať či? Bóóóóóže baby, keby ste vedeli ako susede plače malé....už dobrú polhodinu vkuse....mi až srdce trhá...chúďatko malé....sa ide zájsť od plaču....hrozne to počuť....asi si zapnem rádio... ☹

evitkamalicka
9. dec 2009

2x denne 14 kvapiek je tam napisane

evitkamalicka
9. dec 2009

som sa sekla 2x po 12 kvapiek

slavulilienka
9. dec 2009

ok díky...pôjdem si ich kúpiť....vyskúšam.

jika80
9. dec 2009

dobre ranko
tak ja dnes takto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
asi sa mi zasekol teplomer 🙂

edita84
9. dec 2009

no ako to tu čítam asi aj ja nabehnem do našej lekárne a kúpim si tie kvapky a evit brala si aj niečo iné?

evitkamalicka
9. dec 2009

edit len to a kyselinu listovu

edita84
9. dec 2009

aha tak babyplan nemusím prestať brať však?

rosannar
9. dec 2009

jaaaaj baby, už nech je zase víkend, s drahým si to doma ani trošku nevieme užiť 😀 ...chúda, teraz chodí na 12 na nočné, večer odchádza o pol šiestej a ja prídem o tej štvrť na štyri, a vždy niečo vyskočí a musíme ísť do obchodu alebo tak a ked prídeme domov, tak už nič nestíhame....to nie je féér...ako sa takto máme snažilkovať? krutý je tento svet 😀

evitkamalicka
9. dec 2009

tak som tu, boli sme sa troska prejst bez kocika kedze prestalo prsat

edita84
9. dec 2009

no to je super že u vás už neprší tu ešte stále leje

evitkamalicka
9. dec 2009

edit aj tu este urcite bude, preto sme vyuzili tu chvilu co neprsi, ale dost fuka

edita84
9. dec 2009

jáj radšej by sneh mohol padať to by som bola už určite vonku s malou aspoň by sme využili jej novu kombinézu ešte že sme kúpili väčšiu bude jej dobrá aj bud zimu