Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
10. dec 2009

no uvidí sa zajtra ráno idem niečo zjesť a potom dojde kamoška s malou potom sa ozvem ahojte

janirea
10. dec 2009

ahoj edit, pekny dnik

evitkamalicka
10. dec 2009

edit servus

ja tiez rozmyslam ci ist von alebo nie, lebo vcera ma tak ofuklo, ze mam dnes total opuchnute oko, ako keby ma niekto zbil 😅

rosannar
10. dec 2009

edit...no ked som bola u kamarátky a mali tú podložku, tak sa mi zdalo, že dosť neskoro to reagovalo...lebo vybrali malú z postielky a asi až po dvoch minútach cca to začalo pípať

jika80
10. dec 2009

dobre ranko
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
uz 4. den 36.5, bude uz konecne aj ina teplota 🙂
edit - tvoj grafik vyzera veeelmi pekne

sophie1981
10. dec 2009

breee ranko.....

my uz zase spinkame, tahame prve denne kolo....este ze tak, dnes cakame navstevu, kamosa katinho....Matejka...tak aspon bude mila a nie mrzana...... 😨

my mame monitor dychu angelcare 2v1.......mala sa narodila v 35tt, tak tiez koly strachu ze u predcasne narodenych deti je riziko nahlej srti vyssie......ale pravdupovediac, pouzivali sme ho asi tyzden a potom som malu nastahovala k nam do postele, kde zotrvava az dodnes a uz sa jej nemozeme zbavit..... 🙄 ....

edit, neboj, zobudis sa....ja som sa tiez bala a teraz staci, ze mala len zmeni dychanie a uz som hore...... 😉 ...pud ti nedovoli spat........a prve noci doma sme nespali vobec, len sme ju sledovali v postielke ci dycha..... 😀

sophie1981
10. dec 2009

inac mna uz brucho boli fajnovo, tak uz len cakam, kedy sa rozkrvacam a zase sa budem citit ako zakalackove prasa.....pfuj, po porode je ta mrcha nejaka prudka.....a dlhaaaaaa 😝 🙄

vtacatko2
10. dec 2009

ahojte baby, dnes rano som si nemerala teplotu hned ked som vstala ale az teraz lebo som celu noc vracala, myslite ze sa vobec mam drzat tej dnesnej teploty?

dijefcatko
10. dec 2009

Ahojte babky, včera som vôbec nemala čas sa tu ukázať, ale dnes to už bude lepšie 🙂
Vidím, že ste sa bavili o monitore dychu. Náš Adamko sa ako bábätko často dusil, preto sme mu my ako krstní rodičia monitor kúpili a Adamkova maminka sa konečne mohla vyspať. Monitor reaguje po chvíľočke, najprv slabším pípaním a o chvíločku je to už neznesiteľné, je to hlasné a protivné. Samozrejme nereaguje okamžite, pretože bábätká občas dýchajú veľmi plytko, alebo dych zadržia. Nie je teda nevyhnutné hneď ich budiť. Ak však nedýchajú viac ako niekoľko sekúnd, začne slabšie pípanie a následne silnejšie, ktorého úlohou ale nie je zobudiť matku (to až v druhom rade) ale zobudiť bábätko. To sa pípania zľakne a ak má zastavené dýchanie, po preľaknutí začne dýchať. Ja si ho raz v každom prípade kúpim, vysielačky sú iba na to, aby maminka počula plač dieťatka, ak ono spí v inej miestnosti, monitor je o niečom inom.

rosannar
10. dec 2009

dijefcatko...aj ja som nad tým rozmýšľaľa, že to kupiť, a koľko také stojí?

dijefcatko
10. dec 2009

ak si dobre pamatam, my sme za to dali cez tri tisicky, ale stalo to za to. Svagrinku to niekolkokrat zobudilo prave vcas. Adamko mal silny reflux, vracalo sa mu aj po dvoch hodinach od papania, co bolo pri spani nebezpecne...
Ja tie peniaze urcite nelutujem. Obcas sme si s tym aj soky uzili, ked sme ho vybrali z postielky a zabudli monitor vypnut, o chvilku sa tak rozjacal, ze sme iba podskakovali 😀

evitkamalicka
10. dec 2009

tak som tu, boli sme na prechadzke, vonku je krasne

dijefcatko
10. dec 2009

evit, tak to vam zavidim, my mame tu v BB uplnu hmlu, no ale aspon, ze neprsi...

cukruska1920
10. dec 2009

Ahojte... o com sa keca? ja mam poupratovane, pozehlene, poprane, vari sa obed a teraz som si konecne zasadla ku koniku 😉

rosannar
10. dec 2009

u nás krásne svieti slniečko, priam ideálne počasie na prechádzky... 😀

rosannar
10. dec 2009

dijefcatko....podľa mňa to vôbec nie je veľa, ked si predstavíš, že s tým vieš zachrániť život svojmu dieťatku, tak to je ešte aj lacné....

janirea
10. dec 2009

jika,,,ja som mala minuly mesiac taku podobnu teplotu ako ty,,,,po tych 36,5 a 36,4 isla uz ovulka

baby,,,poslite trosku toho slniecka do BB a okolia 🙂

ten monitor je dobra vec a uz nie su ani take drahe, ako kedysi

evitkamalicka
10. dec 2009

jaaaj baby to oko ma boli jak slak, uz aj cela licna kost

rosannar
10. dec 2009

janirea....no ja som len teraz počula o tom prvý krát...ale ak budú na to peniaze tak by som si to určite chcela kupiť... 😉

janirea
10. dec 2009

eivt,,,no len aby to nejaky zapal nebol 😒 ,,,nemas nejake ocne kvapky?,,,,dobre su "umele slzy",,neviem ako sa to vola, ale v lekarni budu vediet
ja to sice pouzivam na unavene cervene oci,,,mozno by ti to pomohlo

evitkamalicka
10. dec 2009

a tusim aj umele slzy doma mam

rosannar
10. dec 2009

umelé slzy? o tom som ešte nič nepočula... 😀 😀

janirea
10. dec 2009

no fakt,,,umele slzy,,,,je to bez chemickych latok,,,na ukludnenie unavenych oci,,,,,
ja vacsinou od PC mam neiekdy oci ako angorsky zajac, tak nakvapkam a je lepsie

evitkamalicka
10. dec 2009

ja ich mam doma preto, ze pouzivam sosovky a obcas mam z nich take suche unavene oci, tak sem tam kvapkam

edita84
10. dec 2009

sophie ja sa zobudím aj ked si malá len prdne a to má už 2,5 roka
ja na monitory dychu nedám dopustiť

cukruska1920
10. dec 2009

kde ste vsetky zdrhli?

edita84
10. dec 2009

no ja som tu

evitkamalicka
10. dec 2009

obedujeme 🙂

lilix
10. dec 2009

avojte. aj tu v ba krasne svieti. tiez ma to taha von na prechadzku, ale musim sediet v praci. a ked skoncim, tak uz bude pomali tma. cukrus, tak uz sa snazite 😅 jej no to rada vidim.
my uz mame urobeny stromcek. 😵

edita84
10. dec 2009

lilix tak skoro?