Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
12. jan 2010

u nas sa rozbieha mrcha.... ☹ ..takze zasa nic....ideme do 5 kola.... ☹ ☹ ☹ 😢

ivka1984
12. jan 2010

ale sophie ved mate 1 maleho drobceka tak a zas 5.kolo nie je az tak moc .... 😉

ivanulienka81
12. jan 2010

sohpie, sakra, no skoda ze dosla... ja este stale cakam... 😅
ivka super, uz budete iba rast a rast 😉

ivka1984
12. jan 2010

ivanulienkaa uz meskas ci? no dufam ze mas pravdu a dotiahneme to az dokonca 🙂

evitkamalicka
12. jan 2010

edit dnes som dala maleho prvy raz na valendu aj na noc a na moje pocudovanie zaspal do 15 minut, som myslela ze to bude horsie, lebo cez den mu to strasne dlho trvalo kym zaspal

ivanka85
12. jan 2010

a my sme boli vcera na sone a uz mame 6cm🙂

evitkamalicka
12. jan 2010

ivanka super

edita84
12. jan 2010

ahojte no Adamko je veľmi šikovný, ivanka super pekne rastiete.

kojzarik
12. jan 2010

ahojte 😉

ivanulienka81
12. jan 2010

ivka1984 vsak to, ze este nemeskam, este len pozajtra zacnem meskat, tak cakam co ide byt 😀

sophie1981
12. jan 2010

ivka verim ze sa mrchy nedockas..... 😉 ...

idem spat......depkus ma chytila.... 😔

lucy_lu
12. jan 2010

Ahojte kočky, chcem vás len na rýchlo všetky pozdraviť, lebo sa mi stále akosi nedarí sa sem normálne dostať a popísať s vami. :( Vytešujem sa zo všetkých ktoré sa konečne dočkali a verím že vás aj my ostatné budeme čím skôr následovať.

Ja som sa tento mesiac vykašlala na teplotu, takže snažilkujeme len tak "na slepo".. Tak uvidíme.. Ale myslím že tento mesiac z toho nič nebude, takže tretie kolo to istí. 🙂 Veď do tretice všetko dobré nie?

Tak sa tu držkajte a posielajte vírusíky. 🙂 pa

rosannar
13. jan 2010

dobreee rááánko....ako sa tu máte? my sme dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

katkamarek
13. jan 2010

dobre ranko, ros nejako vynechavas konika 😉 asi mas vela robotky v praci

ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea
no zatial to vyzera fajn, dnes uz asi zacnem testovat ovu, a budem testovat, az kym nebudu dve rovnake ciarky 🙂 (dufam, ze budu lebo inak sa asi financne zruinujem 😀 )

rosannar
13. jan 2010

katka....no snažím sa sem chodiť vždy ked viem...ale mám dosť roboty v práci, tak nič nestíham.... 😉

evitkamalicka
13. jan 2010

dobre rano

katkamarek
13. jan 2010

dobre evit 🙂

evitkamalicka
13. jan 2010

ja som dnes jak mechom udreta

katkamarek
13. jan 2010

a u nas si predstav zacina vykukat slniecko a snezi 🙂 Takze mne aspon to slniecko zdviha naladu.

No a este aj to, ze zacinam s ovu testami, viem, je to asi blbost, ale mna to tesi, lebo sa to uz niekam posuva. Tento cyklus mi pripada ako vecnost, a to som iba 13 DC. Od kedy je jasne (22.12.), ze sa zaciname snazit o babo, tak sa mi cas strasne taha, lebo nemam v hlave nic ine len to. Ako sa mam od toho odreagovat? Alebo to len preto, ze to je prvy cyklus?

rosannar
13. jan 2010

evit...ahooooj...

katka...to je to, že chceš bábo a chceš ho čím skôr...tak rozmýšľaš kedy bude ovu, kedy bude čas na prvý test a tak...tak isto som bola aj ja na tom...ale teraz ako nemám čas ani na seba, tak mi to ide ako voda...nemysli na to každý den a pojde to rýchlejšie, dobre?

katkamarek
13. jan 2010

Ros, keby sa na to dalo nemysliet, ale to nejde, v hlave nemam nic ine 🙂 a momentalne nemam ani inu cinnost, ktora by ma zamestnala natolko, ze by som nemala cas nato mysliet. Akoze viem, ze niekedy to je uz chore, ale to si asi kazda tym musi prejst. Ale snazim sa mat aj taky zdravsi odstup od toho, len je to tazke.

rosannar
13. jan 2010

katka...ja ti verím, veď taká istá som bola aj ja...ale našťastie nám do toho vošiel byt, tak teraz mám plnu hlavu iných vecí...ale neboj, aj ja popri všetkých iných vecí myslím aj na to, kedy sa už zadarí aj nám... 😀 ...

janirea
13. jan 2010

ahojte,
ja dnes ledva zijem,,,zaludok ma boli od pol stvrtej rana,,,aj z vody ma napina,,,brrr,,,,dufam, ze to prejde

katka,,,to som bola aj ja taka,,,a len som cakala, ze kedy budem moct testovat a vkuse pocitala dni 🙂 ,,,ale ked nam nevyslo, tak uz dalsi raz ma to preslo,,,,bola som ovela kludnejsia a vydrzala som aj s testovanim

evitkamalicka
13. jan 2010

jani co uz zacinaju tehu nevolnosti?

lilix
13. jan 2010

ahojte, som tu par dni nebola..
tak uz aj ja grafujem..
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

lilix
13. jan 2010

nejako mi to skace..
kupila som si gynastan, a femibion 800. uvidime ci to pomoze.. uz sa nechcem stresovat koli tehu.

ivanulienka81
13. jan 2010

ahojte baby,
dnes som 29DC a nejak mi je cudne 😒

evitkamalicka
13. jan 2010

ivanka a co tak urobit test?

ivanulienka81
13. jan 2010

evit este je skoro, minuly cyklus bol 29 dni, ak dnes nepride mrcha, tak mozno kocnom tyzdna by som aj testla...
v noci som sa zobudila na bolesti, som utekala do kupelne, dala som vlozku ale kramy nikde a dnes mi je bleeee

evitkamalicka
13. jan 2010

podla mna vobec nie je skoro, kludne uz mozes testovat, ja som testovala uz 10 dni po ovulke