Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
29. apr 2010

u nas by moj mm nic take nerobil, on nie je kutil, nam vsetko robila firma v byte

rosannar
29. apr 2010

evit...no my si nič nedávame firme, je to určite lahšie ale my máme vždy smolu, že niečo pokazia alebo spravia zle...ved aj dvere-zárubnu nám riadne doškrabali, takže mi takým neveríme a zase najlepšie a najkrajšie si spravíme sami, a zase kuchynu nám robila firma ale sú tam menšie nedokonalosti a obkladačky kládol svokor ale aj tam sú nerovnosti, to je to, že ked si nerobíš sám v byte, ani rodičia ti neurobia tak pekne ako by si si spravila sama 😀

ivanulienka81
29. apr 2010

inac nieco na tom je co pise ros 😀

rosannar
29. apr 2010

iva....no určite, lebo ani rodina ti tak nespravi ako ty sám a to nehovorím o cudzich ľudoch 😀

evitkamalicka
29. apr 2010

ros my to vzdy davame robit takym co uz niekomu v rodine alebo kamaratom robili, takze overene firmy

rosannar
29. apr 2010

evit...no jasné, to je normálne...ja ked už by som musela, tak len takých, čo už niekto mal a boli spokojný ale to by som musela vidieť ich prácu, no ale niekedy to takým trvá strašne dlho, ja dúfam, že ked svokor príde robiť kupelku, že to bude za tie dva-tri dni hotové 🙂

evitkamalicka
29. apr 2010

my sme mali plavacku za 1 den, kupelnu tusim 2 alebo 3 dni

rosannar
29. apr 2010

evit...no tak dúfam, že to tak bude aj u nas 😀 ....a zase plávačka ked sa robila do izby tak trvalo to asi den položiť to 😀

ivanulienka81
29. apr 2010

moj muz zasadne nechce firmu ktora spravi jadro za 3 dni, ze tyzden to musia robit, aby to vsetko vyzrelo, nie len na rychlo pozliepat, ze to musi mat nejaky technologicky postup 😨 teda my cele jadro budeme burat

evitkamalicka
29. apr 2010

ved jasne, jadro aj nam budu robit taky tyzden

evitkamalicka
29. apr 2010

my tiez budeme burat jadro a teda komplet chodbu a kuchynu

rosannar
29. apr 2010

no ale my jadro necháme pôvodné, lebo oni na ten umakart dali sadrokarton do kupelky tak to tam stačí, zatial

evitkamalicka
29. apr 2010

ja nemozem nechat povodne kvoli tomu ze chcem miesto obycajnej rohovu kuchynu a to je ina zataz, takze potrebujem riadne beton tam mat

edita84
29. apr 2010

ahojte kočky už som doma z HP výsledky budem mať o 2 dlhé týždne .hodím foto čo som kúpila malej sukničku na leto a legíny či ako sa to volá 🙂

evitkamalicka
29. apr 2010

edit ahoj....pekne

edita84
29. apr 2010

😀 troška som bola v shoping centri a navedela som odolať ešte som jej kúpila 5 párov ponožiek po 0,15 centov to len na von a jasneže gumičky do vlasov 😀 ale minula som len 8 €

ivanulienka81
29. apr 2010

to si dobra, ja som vcera bola miskovi kupit body vel. 86 a jeden kus stal 6,31 €

evitkamalicka
29. apr 2010

ivka a preco nenakupujes na mimibazare viackusove balenie napr alebo v tescu

edita84
29. apr 2010

no ivi to je cena my to tu máme niečo ako čínsky obchod a majú tam super ceny ved tie legínky boli za 2,35 a sukienka za 3 € body som zvykla kupovať v tescu tie 7 kusovky

evitkamalicka
29. apr 2010

drobec uz spi a idem ja obedovat

edita84
29. apr 2010

evit dobre tebe Beja ešte bojuje zo spánkom a ja som ešte nič dnes nejedla ale ani nemám nejak extra chuť 😒

evitkamalicka
29. apr 2010

ani ja som este nic nejedla

ivanulienka81
29. apr 2010

jaj baby ta spagrla zapekana s cestovinou je bajecna 😀
mne sa tie body v tescu az tak velmi nepacia, ale kupujem mu ich na doma, na vonka a ku doktorke kupujem ine 😅
my tiez len teraz zaspavame

sophie1981
29. apr 2010

uz sme doma a spnkame....poobede ideme ku kamoske na dvo, zasa budu obite kolienka.... 😅 ...

my staviame dom svojpomocne.....platili sme len jednemu murarovi, ktory nas viedol pri hrubej stavbe....ostatok rodina, vsetko co malo ruky nohy a trosku volan...kedze sme stavali na etapy len cez leto....7 tyzdnov a zasa rok nic....ale hruba stavba nam vyrastla ako nic...teraz uz robime vsetko sami......ked je troska volna ideme spolu aspon troska porobit...momentalne zahadzujeme vyseky v stene... 😅 ....s kelnou hadzem ako prifik..... 😀 ...a tiez pokial je to v nasich moznostiach radsej ronim sama ako to nechat na firmu.... 😉

rosannar
29. apr 2010

ahojteee...no ja som späť z obeda, ale poviem vám, teraz by ma vietor určite neodfúkol 😀 taaaak som sa napráskala, no asi aj nevládzem 😀 a ešte som do toho vypila 2 poháre vody, no mám čo robiť aby som vládala aj dýchať

ivanulienka81
29. apr 2010

ros, tak teraz davaj pozor aby si nepraskla 😅

rosannar
29. apr 2010

iva....no to teraz už nie...utrela som prach v kancelárii, tak je už lepšie 😀

rosannar
29. apr 2010

kam ste všetky ušli? čo som vás inšpirovala s utieraním prachu? 😀 😀

ivanulienka81
29. apr 2010

ros a vies ze som bola aj prach utriet aj pozmyvat dlazku kym maly spi 😀

rosannar
29. apr 2010

iva...no som ťa inšpirovala...ale to isté ma čaká ešte aj doma....a to sa velmi neteším....taká som ako mrtvola, ale musím upratať lebo je to tam strašné...