Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

dijefcatko
6. máj 2010

lucy, sofi, u mna to tehu nebude 😒

evitkamalicka
6. máj 2010

joooj u nas sa bucha od rana, tak mam nervy, robia nam dlazbu v celom cinziaku, tak teraz 2 dni ani vytah nepojde, takze budeme sediet doma

lucy_lu
6. máj 2010

sophie, dijef.... ja to tiez nevdim na //.. :( Aj to covidim na tom teste uz pripisujem nejakej mojej fatamorgane.. Mam este jeden mamatest, ale testujem uz az po vikende ak nahodou nepride mrcha. Ale viac menej ju ocakavam.

rosannar
6. máj 2010

dobrééé ránko, no včerajší den bol dosť namáhavý...nič som nestíhala...ale kupelka už vyzerá dobre...večer u nas aj hrmelo a ja pravdaže sama doma...no nebolo to bohvie čo 😀
lucy...držím palce, aby tá druhá čiarka tam zostala a zosilnela čím skôr 😉
dijefcatko...ešte nič nie je stratené... 😉

lucy_lu
6. máj 2010

ros, dakujem. kiez by...
dijef, ak nam to nevyjde teraz, maj lasky cas, patri nam..samozrejme aj editke a sofi. 🙂

rosannar
6. máj 2010

lucy...no tak ked tam už je, tak treba veriť a hlavne si treba dávať pozor 😉

sophie1981
6. máj 2010

mne vysiel test pri Katke v juny..... 🙂 .....pred dvoma rokmi.....ako ten cas leti....

lucy_lu
6. máj 2010

ros, ved ja verim, dufam... len si to radsej nechcem pripustat moc,lebo ak ta ciarka nezosilnie, budem zbytocne velmi sklamana. :(

rosannar
6. máj 2010

lucy...to ti verím...ja som zase bola taká, že som to vykricala skoro každému na okolí a potom som mala strach, že aby nám tá mala fazulka neopustila, lebo ved koľké tu už písali, že svoje prvé bábo stratili, tak som sa bála, lebo to by nebolo sklamanie len pre mna ale aj pre moju rodinu a to som nechcela

ludka_r
6. máj 2010

Evitka, gratulujem k chlapcovi. Mne síce doktor povedal už dávno, že budem mať chlapca, ale stále dúfam aj v diavčatko. KeĎ som chlapovi povedala, tak do tretice, pozrel sa na mňa ako na blbca. 😀
Ale teraz je to ako naschvál. Sestra má 3 mesačnú dcérku, a minulý týždeň sa trom mojim kamoškám narodili dievčatká. S dievčatami sa vrece roztrhlo a ja by som bola rada, keby som túto niť nepretrhla. 😉
Ale ved je to úplne jedno. Aspoň budem mať s chlapmi riadne veselo. A budem poznať značky všetkých áut. 😀

Lucy_lu, mne pri oboch tehotenstvách vyšla druhá čiarka len veľmi, veľmi slabá, a bola som cca v 7 týždni. Takže vôbec nič nie je stratené. 😉

rosannar
6. máj 2010

ludka...môžme sa dohodnúť, že ak to moje zlato bude dievčatko, že si ich vymeníme? lebo ja chcem chlapčeka 😀

lucy_lu
6. máj 2010

No veru ros. Keby tam boli dve kolajnicky, tak sa mozem potichucku zacat tesit.

inak sofi, nechces skusit ten vypocet podla jonasa? tu je link:

http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

sophie1981
6. máj 2010

jaj, Ludka, uz 35tt.... 😀 ...to ja som uz rodila..dlhsie som nepotiahla.... 😀 😀 ......

ivanulienka81
6. máj 2010

jaj dievcata, pridala som fotku aktualneho bruska

evitkamalicka
6. máj 2010

ivka pekne

rosannar
6. máj 2010

iva...malé sa kráásne ukazuje 😉

evitkamalicka
6. máj 2010

ros aj ty by si uz konecne mohla dat foto bruska

ivanulienka81
6. máj 2010

coze ros? asi som nepochopila alebo nechcem pochopit 😕

rosannar
6. máj 2010

evit...nooo mohla mohla...no len problém je v tom, že mm chodí na nočné a nemá ma kto odfotiť 😀

iva....no že pekne ti už vidno bruško, čiže sa malé kráásne ukazuje 😀 chápeme alebo nechápeme 😀

ludka_r
6. máj 2010

Ros, dohoda platí, vymeníme. 😀 Len neviem, neviem, ako budeme ľuďom vysvetlovať, že 4 mesačný drobec vyzerá ako novorodenec a opačne. 😀

Sophie, tak to si ozaj celkom skoro rodila. Ja stále dúfam, že vydržím aspoň do 41tt. 😉 Možno aj dlhšie, aby mi tehotenstvo liezlo už na nervy a nemusela by som tak skoro túžiť po ďalšom tehotenstve. 😀

evitkamalicka
6. máj 2010

ros ja sa fotim sama

rosannar
6. máj 2010

ludka...to zakryjeme... 😀 ....no tak povieme, že napríklad, ja s mm sme taký menšieho vzrastu, tak naše bábo je trošku veľké, a vy zase naopak....alebo povieš, že ono sa mu rast zastavil a potom ahaa už rastie 😀

ivanulienka81
6. máj 2010

joj ros, ja ze uz nejaka vycitka alebo co 😅

rosannar
6. máj 2010

evit...no to je pekné a super že to vieš, ale my máme asi necelý rok nový foták, ja ho viem len zapnúť a hned fotiť, čiže také ako že si nastavím čas a zatial sa dám do pózy tak to nedokážem a zase zrkadlo nemáme až také, kde by mi bolo vidno bruško 😀

evitkamalicka
6. máj 2010

ros ale ved ja sa normalne cvakam sama, nieze nastavim cas a samospust, vsatk ruky su dost dlhe

rosannar
6. máj 2010

iva...ale kdeee...ja len to, že bruško krásne rastie, tak aj drobec v nom 😉

evitkamalicka
6. máj 2010

a bez zrkadla

rosannar
6. máj 2010

evit...no ale ten foták má menšiu váhu, neviem či by som to zvládla...my máme takýto foták

evitkamalicka
6. máj 2010

ros treba vyskusat

rosannar
6. máj 2010

evit..no prehovaraš ma...ja to nejako skúsim a možno len s mobilom 😀 ...uvidím večer, ak nezabudnem 😉