Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
5. jan 2010

ze 2010 ?

cukruska1920
5. jan 2010

lili...hej? ja si to ani neuvedomujem lebo som este nikde datum nepisala

lilix
5. jan 2010

ja v robote v kuse pisem datum, a stale sa mi tam automaticky supne 09 😖

cukruska1920
5. jan 2010

ja nerobim takze to nemam kde pisat

sophie1981
5. jan 2010

caute...

evka....ze treti mesic...o chvilu rodis..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....ide to rychlo...naozaj......my uz 4 mesiace snazime...o chvilku bude pol rok.... ☹

taaak.......dnes mame doma bielo...super...konecne zima...trosku....

katka...krasne foto....ja ked kukam tie svoje s pred 9 rokov, je to hroza......radsej som ich odlozila do skrine, nech nikto nevidi tu hrozu.... 😀

evitkamalicka
5. jan 2010

bibka ta chvilka bude este pekne dlho trvat

svistinka
5. jan 2010

ahojte, dnes mi dorazila ms po 15 dnoch meskania, nevadi, aspon nemusim ist k doktorke na vyvolavacku, pozdravujem vsetkych 🙂

katkamarek
5. jan 2010

sophie, dakujem. Mam navrh, pozicaj si saty, oblec mm do gala, uprav si vlasy, objednaj fotografa a mozete si urobit svadobne foto na desiate vyrocie svadby 🙂 a uz aj s malou Katuskou.

svistinka, ja som tiez mala davnejsie taku skusenost, ze ked mi mrska meskala, tak som si myslela ze som tehu, a ked som urobila test, tak na druhy den dosla 🙂. To bolo ako "vyvolavacka". Ale samozrejme to som este netusila, ze so mnou to asi take jednoduche nebude.

janirea
5. jan 2010

dobre ranko,,,ja som si dnes riadne schrupla,,,,este kym mozem a nejdem do roboty

katka,,super fotky,,,,ale taky sympoš parik nie je problem fotit 🙂 ,,,boze baby ja som mala svadbu pred dvomi rokmi a uz mi to pripada aj podla fotiek taaaak davno,,,, 😀

a dnes na testiku boli opat dve ciarocky a zobudil ma rano normalny hladny hrmot v bruchu 😅

evitkamalicka
5. jan 2010

jani mna tiez kazde rano budi hrmot 😀

cukruska1920
5. jan 2010

ja som mala svadbu tiez pred dvoma rokmi a teraz je vsetko uplne ine...uz by som si napr take obrucky ako mame nevybrala ale vtedy boli novinka 😀

ja mam tiez // ale na ovu teste 😀

svistinka
5. jan 2010

janirea, tak to ti gratulujem 🙂 🙂 🙂

rosannar
5. jan 2010

jani, evit...nie ste samé....ja len tvrdo čakám ráno kedy sa dostanem do roboty, aby som sa mohla najesť 😀 ....no a teraz sa mi zase ozýva, tak idem domov a niečo si hodím do žalúdka a vratím sa...

janirea
5. jan 2010

ja sa musim krotit,,,ak by mi zacalo prilis chutit 😀

evit,,no pokial nehrmoce manzel 😀 ,,,ja mam zlost ked moj beha neskoro vecer po chladnicke a hrmoce, suchoce, este si radio zapne 😠

evitkamalicka
5. jan 2010

jani veru je dobre na zaciatku co najmenej pribrat resp. nepribrat, lebo na konci to uz ide jedna radost

katkamarek
5. jan 2010

Jani dakujem, ale myslim, ze som videla aj vase fotky, ze si tu davala davnejsie link, aj dijefcatko a velmi sa mi pacili, tiez ste boli velmi sympaticki.

evitkamalicka
5. jan 2010

a tu su nase, fotene len tak hocikym profi mame doma na DVD http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

janirea
5. jan 2010

svistinka,,, 🙂

cukrus,,,to je zaklad,,,, 😉

cukruska1920
5. jan 2010

jani...no sak to je prvy krok..najprv // na ovu teste a potom na tehu teste

katkamarek
5. jan 2010

Evitka, keby som sa vydavala v takom case ako vy, tiez by som mala oranzovu vyzdobu. Ale ono sa to stale meni, takze dievcata, ktore nie ste spokojne nezufajte, aj ja budem o dva roky na svoje fotky hovorit, ze by som to uz teraz urobila inak 🙂

Inak ta fotka na zaver je najkrajsia 🙂 mate krasneho chlapceka, a ked este tak dobre spinka, tak neni o com, ja si tiez rada pospinkam, tak dufam, ze aj moje deticky budu po mne 🙂

janirea
5. jan 2010

cukrus,,,si len raz pomylis krabicky a sup // na tehu testiku 😉

babyyy,,,tie fotoo peknee, aj ja sa chcem este vydavat, este raz 😀 ,,,moze byt aj ten isty zenich 😀

cukruska1920
5. jan 2010

janir...co si sa zblaznila..? ze este raz vydavat...nevies ako sa to hovori? do tej istej mlaky dvakrat nestupis 😀

edita84
5. jan 2010

evit super fotečky

janirea
5. jan 2010

a Adamko je cely tatino,,,ten by ho neodskriepil 🙂

evitkamalicka
5. jan 2010

jani veru, ani postara nemame takze by sa aj tak nemal na co vyhovorit 😅 😀

janirea
5. jan 2010

veru, veru,,,, 🙂
baby, idem ja balit svestky a potom domov uz,,,tak vecer sa ohlasim
ahojte

rosannar
5. jan 2010

čautéééé...no už som naspäť...obed bol dobrý (lebo som ho nerobila ja 😀 )....jaaaaj...už sa teším na zajtra, na to jednodnové voľno...toľko roboty čo mám doma a nič neviem robiť, ked musím byť v práci... 😀

edita84
5. jan 2010

ros už ste v novom bytíku?

rosannar
5. jan 2010

edit...no už sme...preto som obed nevarila ja....lebo momentálne kuchynu nemám 😀 ....museli sme ju celú rozobrať a ideme tam dávať plávajúcu podlahu a dali sme si spraviť novú linku na mieru...tak ani sporák nemáme, no nič...riad umývam len tak v lavóre 😅 .....

edita84
5. jan 2010

no ale je super že ste už tam nevadí ti ten neporiadok?