Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lindus1
14. dec 2009

jika dakujem, moj prvy priznak bol asi pred 6 dnami, tak zvlastne mi zacalo brniet v podbrusku, ale bol to prijemny pocit (vtedy som povedala manzelovi, ze som asi v tom 🙂 ), to sa mi dovtedy este nestalo a tiez som nemala klasicke predmenstruacne spinenie, ktore inak mavam kazdy mesiac zhruba 5-6 dni pred menstruaciou a este mam citlive bradavky, to tiez nemavam..... jednoducho som citila, ze som tehotna.. a ked som si robila pred dvoma dnami prvy testik a najskor na nic, tak som tomu nechcela uverit, az po minutke, ked som sa blizsie prizrela - slabulinka ciarka, fakt bledunka.. a dnesny test len potvrdil ten prvy, ale tentokrat uz bola ciarka pekne ruzova 🙂

vejinka
14. dec 2009

lindus gratulacia...a odfot testiky nech sa pokochaame 😉

janirea
14. dec 2009

ros,,,ale 1.1. nebudes testovat, dufam,,lebo ja som aj to schopna asi 😀, teda ak ma mrcha nepredbehne ,,,tiez my to rovnako vychadza
lindus,,,to sa tak dobre cita, co pises 🙂,,,no snad coskoro aj my ostatne budeme podobne pisat

rosannar
14. dec 2009

janirea...nie nie...možno až tak okolo 3. 1...ak pravdaže vydržím...ale nemám teraz žiadny test doma a ani nekupim...až potom okolo toho tretieho...

lindus1
14. dec 2009

vsetkym vam to prajem baby 🙂

rosannar
14. dec 2009

booože baby, ved je už pol tretej...to nie je možné ako rýchlo dnešný den ubehol..už len pol hodinka a utekám domov...asi pripravím romantikuš atmosféru, kým príde drahý domov z práce, ale aj to mám čas robiť, lebo príde až o pol siedmej ☹

janirea
14. dec 2009

riadne to dnes ubehlo,,,,ja este hodina a prcham tiez,,,,do mesta,,,a romantikuš bude tiez az vecer

rosannar
14. dec 2009

janirea...no ale tá polhodinka teraz ide pomalšie ako celý deň...ved stále ked kuknem na hodiny tak tam je stále len pol tretej..no hrôza...asi sa ešte na koniec niečím zabavím a potom to pôjde aspon trošku rýchlejšie...

jika80
14. dec 2009

jaaj baby, vam v dobrom zavidim, ze za chvilku idete domov a mate pohodku, ja sa dnes snazim cely den ucit, mam zajtra zapocet, ale hlavu plnu inych myslienok 😕

rosannar
14. dec 2009

jika...nezávidím ti...takto som bola aj ja rok dozadu...a nakoniec som to celé vzdala 😒

jika80
14. dec 2009

no vidis ros a ja takto studujem uz druhu skolicku - tak ciastocne dobrovolne, ciastocne na silu 😲

rosannar
14. dec 2009

jika..no neviem, či by som sa ešte dala na to, asi by som už na to nemala čas...ved aj minulý rok som sa ledva stíhala učiť a ešte nakoniec som zistila že to bola škola, z ktorej by som nikdy nič nemala...takže som aj rada, že som skončila...

janirea
14. dec 2009

ja mam chvalabohu po skole uz pomaly 5 rokov,,teraz neviem ci by som sa donutila ucit,,,ja som sa vzdy na poslednu chvilu ucila 😅 😀

rosannar
14. dec 2009

janirea...mne sa stalo, že som sa nemala kedy naučiť na skúšku, tak som sa vôbec ani neučila a pravdu povediac ani som sa namala z čoho učiť...lebo tú knihu som si nekupila...tak som šla na skúšku a spravila som na A-čko...ale potom ked som sa zase naučila, tak som dostala asi D-čko...tak som si povedala, že to nie je známkovanie a ani škola vhodná pre mna tak som skončila 😀 a som tu...

edita84
14. dec 2009

no ahojte kočky už som skončila s upratovaním ale s dcerkou v pätách no a ešte večer umyjem dlážku a som ok

lilix
14. dec 2009

rosa a aku skolu si studovala?

janirea
14. dec 2009

edit,,a teraz nohy vylozit a oddychovat trosku 🙂
,,,,ja uz musim off,,,vecer vas pridem pozriet

carculca
14. dec 2009

ahojte, ked ma cez vikend rozplakala rozpravka chip a dale, ponala som podozrenie, ze sa to podarilo, menzes mi meska dva dni a na teste je druha slabulinka ciarocka 🙂

lilix
14. dec 2009

no teeeda babyyyyyyy, tu sa tehotneje ako nejaka chytlava choroba, snad medzi vami sa uz konecne nakazim..

ivanulienka81
14. dec 2009

carculca, tak podla tvojich priznakov som uz aj ja tehotna... ja som plakala uz aj pri Cobre 11 minuly tyzden 😀

carculca
14. dec 2009

ivka, pokial sa ti to nestava bezne, tak je to mozne a spavas dobre? lebo ja tak 4-5 hodin a tvarim sa, ze mi to staci 🙂

ivanulienka81
14. dec 2009

ja mam teraz deficit spanku, lebo maly zacal v noci vymyslat... tak ked sa mi chce najviac spat, on sa zobudi a chce sa hrat v noci 😀
inac ani neviem s tym plakanim, tak nejaky turbo romanticky film ma rozplakal aj predtym napr. Zapisnik jednej lasky, neviem ci poznas.... ale ja si myslim, ze teraz je to skor materstvom, ze som viac citlivejsia, sentimentalnejsia... no ktovie...
inac gratulujem k ciarocke 😉

carculca
14. dec 2009

dakujem a drzim prsty, nech ju tam mas co chvila aj ty 🙂

ivanulienka81
14. dec 2009

dakujem carculca, velmi si to zelam

lucy_lu
14. dec 2009

baby je tu niekto???

cukruska1920
14. dec 2009

kto by tu jedol?? 😀 😀

lucy_lu
14. dec 2009

ahoj cukruska.🙂 poradis mi prosim ta ako sem viem dat ten graf z FF a pozrela by si sa nan a na moj testik a povedala mi co si myslis o tom, ci este len bude ovulka alebo bola alebo co.. 🙂 ja uz som z toho jelen..

dijefcatko
14. dec 2009

ahojte, aj ja som tu ešte chvíločku, kým si po mňa mm nepríde 🙂 gratulujem k čiaročkám, dúfam, že o chvíločku ich budeme mať všetky 😉
lucy, musíš si kliknúť na my home page a ten link sem skopírovať, mňa to naučila evitka 🙂

cukruska1920
14. dec 2009

lucy... musis sa nastavit tam kde mas graf a na lavo ma ze my home page...nato kliknes a otvori sa ti zase graf a potom das ze my setting a co budes mat hore link tak len to skopirujes sem...ale co sa tyka toho ze kedy bude ovulka v tom sa nevyznam ani ja 😅

lucy_lu
14. dec 2009

baby, ale ja ked dam my homepage, tak mne napise ze "no homepage created" a ja neviem ako ju mam vytvorit.. 😖