Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
17. dec 2009

na obed to tu vzdy tak utichne

meruska
17. dec 2009

ahojte kocky... tak ja som uz od vcera doma ☹
cele vcerajsie doobedu som s mojimi deviatakmi behala po meste, boli sme na workschope o strednych skolach...a to bolo otom ze lelktrickou cez cele mesto...dalsi snad 1,5 km peso...tak behat po vystavisku a zas absolvovat celu tu cestu nazad... a ked sme sa konecne dovalili do skoly, utekala som na wc, lebo ma akosi pobolievalo podbrusko a sok ! nasla som si krv...nebolo jej vela... ale utekala som zo skoly ako blazniva rovno k lekarovi....

babo sa ma nastastie fajn. krasne sme podrasli, krutilo sa na monitore ako na kolotoci, aj srdiecko krasne bilo... teda je vitalne a nic mu nechyba..ale odteraz uz mam prisny kludovy rezim... lekar ani nezistil z coho som krvacala... ale 3 tydzne sa nesmiem pohnut z postele... ziadne upratovanie, varenie, vypekanie, nic...len lezat, lezat, lezat a vela spat....

viete ako som sa zlakla? som musela byt asi najbelsia v celej mojej historii, a to som od prirody stale bleda....

dnes som bola uz i hematologicky tak mi zas zobrala krv a o 14-tej sa mam zastavit ci objavi dovod ona...

drzte nam palce, aby sa to uz neopakovalo ...

meruska
17. dec 2009

evit..krasna foto 😉

lumimi
17. dec 2009

zdravím Vás dámy.
Evitka, krasna fotečka, ja som si na ultrazvuku ani nevypýtala lebo mi dr povedal že babo je malé a musim prist o dva týždne znovu tak v pondelok znovu idem. mala som tam len taku dutinu oválnu so žltkovým váčkom.
Meruška, držím palce nech je tvoj prcek v poriadku.
ja sa začinam bať čo v ten pondelok bude. či tam bude srdiečko už vidiet, ach jo, bojim bojim, som si rano merala teplotu že či som stále tehotná, ale teplota bola ok. tak snad aj mimčo je ale som už strasne paranoidná.

evitkamalicka
17. dec 2009

tak som si dobre pospala, ani postarka dnes nezvonila konecne

lilix
17. dec 2009

evit tak to zabralo..
lumimi este nerob paniku.. mam rada tych lekarov, ked vedia vystrasit. neboj, vsetko bude ok.
baby vy ste ako po sebe ze 7tt 8tt 9tt 😅

evitkamalicka
17. dec 2009

lilix veru, leto bude zaujimave

cukruska1920
17. dec 2009

Ahojte babulky...

evit...mas kraaaasnu bobulku 😉

evitkamalicka
17. dec 2009

cukrus dakovala 😵

cukruska1920
17. dec 2009

a kedy ides zase?

evitkamalicka
17. dec 2009

7.1. idem na krvicku a pre tehu knizku

jika80
17. dec 2009

evit - blahozelam, krasny obrazocek mas 😵

cukruska1920
17. dec 2009

a nebyva ti este zle?

janirea
17. dec 2009

meruska,,,mi stala husia koza, ked som zacala citat tvoj prispevok,,,,,jooj, davaj na seba pozor,,,
lumi,,,neboj, urcite bude maly prcek, tam kde ma byt a srdiecko bude blikat 🙂

evitkamalicka
17. dec 2009

cukrus nie, lebo ked citim ze mi zaludok strajkuje vzdy do neho nieco dam a mam pokoj

ivanulienka81
17. dec 2009

meruska uplne si viem predstavit ako si sa zlakla, aj mne sa nieco podobne stalo ale asi 100x horsie 😢
davaj na seba aj na malu zubrienku pozor 😉

ivanka85
17. dec 2009

tak aj my sme dnes boli u doktora, sme v 9.tyzdni, vsetko je tak ako ma byt, srdiecko bije ako dive, videla som aj rucicky aj nozicky no teda take male vyrastky🙂

evitkamalicka
17. dec 2009

tu sa tusim snazilkuje

b.bardyova
17. dec 2009

ahojte kocky davajte na seba pozor...stale sa nam nedaria dve ciarky ale dufame, ze coskoro

evitkamalicka
17. dec 2009

b.bardy servus

b.bardyova
17. dec 2009

konecne som sem prisla na chvilku...tolko zmien ..nemozem sa docitat

evitkamalicka
17. dec 2009

musis chodit castejsie

b.bardyova
17. dec 2009

ale nestiham kolegynka nam vypadla a tak robim od rana do vecera...
ale som smutna nedari sa nam ....sice sa velmi nesnazime ale aj tak ...

meruska
17. dec 2009

cavky
tak aj z hematologickeho hladiska je vsetko oki...dokonca mam lepsie vysledky ako pred tyzdnom a pol... teda nikto mi nezistil z coho bola ta krv....

poslusne teraz lezkam v postielke..manzelik sa o mna stara..a vedla mna notebook 🙂

janirea
17. dec 2009

pekny vecer,

meruska, no fajn, ze to mas ok, tak len pekne oddychovat a nech muzicek obskakuje 😉
b. bardy, ahoj, davno si tu nebola,,,treba oddych, aj ja sa uz tesim na vianoce a dovolenku, uz len 3 dni do prace,,,jupiii 🙂

vejinka
17. dec 2009

ahojte babenky

evitkamalicka
17. dec 2009

servuste

vejinka
17. dec 2009

evit inak som mysella ze ti daju hned knizku...preco cakaju az do januara? ja ich nepochopim 😔

evitkamalicka
17. dec 2009

veji neviem, pri Adamkovi som ju dostala az v 12tt, zrejme kvoli tomu prvemu potratu

vejinka
17. dec 2009

jaaaj lebo sak maju vsetko co potrebuju srdiecko..viem ze v 5tt nedaju ale sak ty si v 7tt 😉