Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
5. feb 2010

ja som tu , len sem tam musim aj nieco urobit 😀
ale ja som taka unavena, uz od vcera, by som normalne zaspala keby sa dalo

rosannar
5. feb 2010

katka...ja som tak dneska....my už vela roboty v práci nemáme, tak máme tzv. frei.. 😀

rosannar
5. feb 2010

bože baby, mám také obavy..zajtra by som mala dostať mrchu a tak všelijak ma pichá do vaječníkov a aj prsia ma začínajú bolieť, lepšie povedané, mám také citlivejšie bradavky 😅

katkamarek
5. feb 2010

nemaj obavy, ty si mala peknu ciarocku uz, vsetko bude dobre, rano si urobis testik a budu tam uz dialnice 😉
a mrchovsky zvykne boliet brusko aj v tehu, lebo sa roztahuje maternica, a prsia su tiez dobrym znakom

rosannar
5. feb 2010

katka...no ja viem...ale môže to byť aj mrcha a aj tehu...takže sa mrcha taktiež nevylučuje 😀

katkamarek
5. feb 2010

rosa musis mysliet pozitivne 😉 Mrcha nepride najblizsich 9 mesiacov, huraaaaaaaaaaaaa, tesime sa 😀

rosannar
5. feb 2010

katka...mrcháááá nepríííííííde hurááááááá..myslíím pozitííííívnee 😀

lumimi
5. feb 2010

ros aj ja som mala pocit že mrcha pride ked uz som mala pozitivny test ale nedosla, to je len taky blbý pocit, to prejde

sophie1981
5. feb 2010

Katka...no sikula je to moje dieta...neviem, kam sa ponahla..... 😕 ...pustat do chodenia zacala pred Vianocami....ale to boli len par krokov...zo 5 a tak......no a po Novom roku sa zacala zdokonalovat a uz bezka...len potvora, nechce sa von drat za rucku a ten sneh...padne kade-tade...na tvar.....no ale neriesi...ona neplace......na nestresujem..... 😀

ja sa uz tesim ako zacnem vytahovat veci po Katuske....teraz mam este dost veci mimo domu, pozicala som sestre...kedze se nevedeli do konca, co to bude, mala so vsetko neutralne.....ale uz minuly tyzden som vytiahla dievcenske vecicky saticky, ze poziciam kamaratke, ktorej sa narodila dcerka.... 😉 ...taaaaak som sa vytesovala a ukazovala kacke aka bola malinka.... 😵

rosannar
5. feb 2010

lumimi....no ja viem...ale kupila som si 4 tehu testíky tak budem testovať, či je všetko ok 😀

janirea
5. feb 2010

pekny vecer, ako piatkujete?
ros, zabudni na mrchu a tie pichance a pobolievanie v maternici budes pocitovat, to si fazulka robi pohodlnny pelešík 😉

slibby,,,super, dalsia tehoska 🙂 ,,,drzim palce

u nas zatial o drobcovi vedia len moji rodicia,,,ostatní si musia este pockat trochu 🙂

rosannar
5. feb 2010

janirea...ahooooooj....kuk album...čiarka zosilnela 🙂

janirea
5. feb 2010

ros,,nie je o com, je tam 😵 ,,,to uz je pekna dialnica a este ked si robila test vecer, kedy je aj nizsia hladina hcg ako rano,,,je to na dobrej ceste 🙂

rosannar
5. feb 2010

janirea...dakujem...a teraz som si robila test...asi 30 min. dozadu 😀 ..a je možno že kvôli tehu mám pocit okolo vaječníkov ako keby sa mi to tam zväčšovalo...lebo mám pocit ako ťažobu 😖

janirea
5. feb 2010

ja mavam pocit akoby som bola zduta ako bublina,,,, tazoba hlavne na zaludok, vkuse, ci prazdny, ci najedeny,,,
takze len klidek a uzivaj si bublinku 🙂

rosannar
5. feb 2010

janirea...užívam neboj sa...vieš ako ma teraz potešila tá čiarka, že až tak zosilnela...jaaaaj vedela by som teraz hocico....bože to je pocit...neuveriteľné 😀

m.a.y.a.
5. feb 2010

ahojte babenky, citam si vas tu tak a trosku patrim medzi vas len som opatrna a tie tt som si tam este nedala 😅

rosannar: tesim sa s tebou a mozem potvrdti tie tvoje priznaky mam aj ja je to tym uhniezdovanim ja som si myslela ze mi brucho alebo vajco ide prasknut ale preslo to za par dni teraz len prsa citim
takze drzim palce a co lekar kedy pojdes?

rosannar
5. feb 2010

maya...tak držím palceky aby ti to vyšlo 😉

no lekárovi som ešte nevolala..lebo dneska som už nestíhala ale v pondelok zavolám a objednám sa asi tak o dva týždne...chcem to stihnúť ešte pred 18. 2 lebo vtedy má mamina narodky a chcela som jej dať prvé sono fotku ako darček 😉 a ty...kedy sa chystáš k lekárovi?

vejinka
5. feb 2010

ahojte mne je zle..strasne zle brucho neskutocne boli jazva pali chodim cely den zohnuta ako jezibaba zachvilku mi narastie aj hrb a v noci zasa chrbtica boli ako slak.. 😔 este som nevracala ale kazdy den mam hrozne pocity na vracanie a natahuje ma...no myslela som si ze pri druhom to bdue lepsie..ale tusim je to este horsie ako pri Erikovi 😔 🙄

katkamarek
5. feb 2010

ros super, ja som ti to hovorila, musis byt teraz uz len pokojna

m.a.y.a.
5. feb 2010

rosannar: dakujem tiez si prajeme aby to tento krat vyslo,prve sme museli ukoncit v sept. a tak sa velmo tisko s muzikom tesime a k lekarke pojdem az zaciatkom marca, mne dokina odporucila prist az ked nepride mrcha druhy krat tak netrpezlivo cakame ale vydrzime 😵 😵

noo mamca bude mat pekne prekvapko na narodeniny 🙂)

janirea
5. feb 2010

maya,,,tiez drzim palceky,,
veji, to ma mrzi, ze uz to chytilo aj teba,,,som si tak myslela, ze ja s jikou budeme vynimky ale je to fakt individualne,,,,a ked mas pocit, ze ti chce odkracat cely zaludok aj s tym co v nom nie je,,,,brrrr
mna to chytilo tak okolo 7 tt

m.a.y.a.
5. feb 2010

baby ale vas tu je tehuliek 😵 😵 tak vsetkym drzim palce aby sa vam dobre tehulkovalo paa a zase sem nakuknem ako vam pribudaju tt 🙂 🙂

anicka1983
5. feb 2010

ahojte dievčence, už som tu dlho nebola a pozerám, toľko tehuliek, týmto vám všetkým tehuľkám blahoželám 🙂 🙂 🙂
no, žiaľ, ja patrím stále k snažilkám 😒

janirea
5. feb 2010

maya,,,my sme tiez prisli o prve mimi v sept.09,,,,takze viem ako sa tesite aj bojite,,,ale tentokrat to uz bude v poriadku 🙂

miru.j
5. feb 2010

Ahojte babulky,tak ja som dnes bola na Kramaroch na sone,stale mam dve dutinky no jedna je zamlcane dvojca ☹ a v tej druhej pokladik s bijucim srdieckom 😵 ,som smutna a zaroven sa tesim...neviem ci plakat abo sa radovat.No s manzelom sme sa dohodli,ze sa budeme tesit,ale opatrne.Moj otec ani manzelova mamina este nevedia,snazime sa pockat zo spravickou.Budem chodit do rizikovej poradne na Kramare,objednana som na 18.2,vtedy som objednana aj zubarke...pomoc 😕 .Mojej dokine idem 16teho pre vysledky s krvi a knizku,len dufam,ze bude vsetko OK. .......Dnes ako som mala po kontrole,sla som do kojeneckeho a kupila som pokladiku krasne topanocky a tricenko 😵 ,ked budem mat viac casu dam do albumiku 😉...chcem ho uz teraz rozmaznavat a po kazdej kontrole mu kupim daco male...nech vie uz teraz ako velmi ho lubime a tesime sa nanho 😉...vlastne si ho podplacam aby sa drzalo a silnelo 😅

rosannar
5. feb 2010

vejinka...ahoooooj...tak to isté je aj u mna...napína ma ale nič nejde von 😀

katka....no pokojná som ale velmi velmi šťastnáá 😀

maya...výjde nám to obom neboj sa...bude to super 😀

vejinka
5. feb 2010

miru to mi je luto s tym dvojcatom..ale aspom ze sa jedno malinke drzi a bdue sa drzat o tom netreba pochybovat ..ja som zvedava kolko ich tam mam ja..lebo mi je brutaaalne zle 😔

rosannar
5. feb 2010

miru je mi to strááášne ľúto....ale teste sa z toho jedného a radujte sa a hlavne si dávaj pozor a nesmúť bude to okej 😉

miru.j
5. feb 2010

babulky dakujem, ....vejinka moc drzim palce 😉 ,ros tak isto...super vyrazny testik 😉 ,...aj mne byva zle,ale nastestie nevraciam,bolave zvacsujuce sa prsia,chrbat ked dlhsie stojim,podbrusko este stale...ale vraj su to uplne bezne priznaky...ja sa tesim ze ich mam,hlavne nech donosim,porodim a vychovam krasne babatko 😅