Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
4. nov 2009

meruska,,,este k tomu tvojmu grafiku,,,,,teplota nemusi byt az na 37,,,ale mala by sa drzat hore a neklesat

slibby
4. nov 2009

po dlhsej dobe va szase zdravim, ako pozeram sa to tu poriadne rozbehlo 😉 , ale docitat vas nestiham 😒 . momentalne som stale niekde rozletana a to som si myslela, kolko casu budem mat ked maly bude v jasliach 😝 . my sme so snazenim este poriadne nezacali aj ke duz by sa patrilo, ale asi to tento mesiac ani nestihame, kedze ovu je dnes a ja od vcera mamn zase 3 nocne po sebe, asi si fakt budem musiet zobrat dovcu aby sa nam vobec zadarilo 😀

cukruska1920
4. nov 2009

Ahojte babenky.... co je nove? 100 rokov som tu nebola...mame novu tehulku?

janirea
4. nov 2009

ahoj slibby,,,,si tu davno nebola,,tak to mas teda riadny frmol.
Treba, treba dovolenku a hlavne oddych 😉
Hlavne aby sa maly drzal v jasliach a nepochorel od inych deticiek.

janirea
4. nov 2009

ahoj cukruska, no pokial viem, ak zatial nie,,,,babulky len pracuju a pracuju,,,a tie co by aj chceli tak sa nechce hned podarit,,,,,,ale podari, chce to len cas 🙂

janirea
4. nov 2009

zienky, idem ja domov,,,,majte sa zatial

slibby
4. nov 2009

janirea, prvu chorobu sme si uz uzili minuly tyzden, som ho mala 3 dni doma a skoncil na antibiotikach, tak snad uz budeme mat teraz pokoj

dijefcatko
4. nov 2009

Ahojte, vy ste teda toho dost popisali od vcera, dole klobuk. Mne sa dnes rozbehla mrcha, hura, o par dni snazilkujeme 😀 a dosli nam vzorove fotky od fotografa, tak sa tesim. Musim ich sem dat! 🙂

meruska
4. nov 2009

som rada ze nemusi stupnut az na 37...lebo mojej sa neako nechce a ja dufam ze sa zadarilo 😝 po kolkych dnoch mozem testnut? ja som hrozne netrpezliva... no nepomozem si 🙂 viem ze som este len 4DPO ale to som ja, ak by sa dalo ja testujem este v dany vecer 🙂

dijefcatko
4. nov 2009

Meruska, podla mna to nema vyznam skor ako v termine mrchy, aj to este nemusi nic vyjst. Od oplodnenia je to aspon tyzden, kym sa vajko uhniezdi a vacsina aj citlivych testov ti to ukaze az tri, styri dni po uhniezdenie, cize to mozu byt tie dva tyzdne po ovulke, ciiize, v termine mrchy. Tak asi priblizne. Vydrz, zbytocne by si teraz bola sklamana.

meruska
4. nov 2009

jooo,j no nic pokam...

janirea
4. nov 2009

slibby, nech vas tie choroby obchadzaju

meruska,,,,tak ako pise dijefcatko, ,,,najlepsie by bolo tetovat v den mrchy,,,,da sa aj skor, tak cca 10 dpo,,,no ale to nemas este nemusi byt nic na testiku

dijefcatko,,,,uz sa tesim na foto 🙂

miru.j
4. nov 2009

ahojte babulky!Riadne sa to tu rozbehlo odkedy som tu bola naposledy.Ja mam teraz plodne obdobie,ale som dost unavena,manzel pride az 22:30 domov s prace tak neviem ci bude daco zo snazilkovania...stale to odsuvame na december,ale ked viem,ze mam ovulku tak ma to dost mrzi,ze si chce davat pozor 😠 ...ja by som aj hned sla na to,keby bolo na mne.No uvidim ako ho dnes spracujem 😀 .Prave mi volal ze ma chut na varene vinko ked pride,ze ci si dame...vravim mu ze mam chut na neho 😝... a on ze aj on mna lubi.Tak drzte palce snad to vide. .......Preberal sa tu vek....mima ja som mala vo februari 35,takze najstarsia som tu ja 😎 ....moja suseda bude mat tento rok 40 a ma 10mesacneho synceka.

janirea
4. nov 2009

ahoj miru,,,,,pouzi nejake zenske hmaty, chmaty 😀 ,,,a neboj hned sa bude chciet dat spracovat.

aj my doma pijeme vinko,,cervene,,,ale nevarene

miru.j
4. nov 2009

...janirea asi ho priviazem 😎 ,to by sa mu mohlo pacit 😝 ,teda vyzera to tak,ze sa mu to paci,len ked ma prist vrchol tak sa zdraha,ze cicuska este pockajme 😖 ...tak ale uz vie,ze doktorka hovorila ze som v poriadku a ze mozme v decembri,tak co sa stane ked o mesiac skorej... ...inak na zdravicko!Ja este pockam na milacka a potom si dam,samej mi nechuti .....Janirea mne jedna lekarka hovorila,ze staci pockat na prvu mrchu,takze ak sa citis dobre sups na to.To len moj drahy je taky,ze treba posluchat nasu pani doktorku vraj aby sme nic nepodcenili

janirea
4. nov 2009

ten moj by aj bol rad, keby sme uz zacali snazilkovat,,,vzdy sa ma len tak bojazlivo spod periny pyta, ze co a ako 😀 😀 ,,,,ked mame teraz nutenu prestavku.
,,,ved ja aj cakam na tu prvu, len sa jej dajak nechcce prist,,,dnes som uz 37 den,,,hmmm 😒

,,ale citim sa inak uplne v pohodke, bez problemov

nazdravicko aj vam ,,,a nech sa uz tolko tvoj drahy nezdraha (ono asi sa len boji, aby sa nieco nepodcenilo a je starostlivy, to je dobre 🙂 )

miru.j
4. nov 2009

...dobre si ho vystihla...je posratejsi nez ja 😀

lilix
4. nov 2009

miru ahoj.
aj vsetky ostatne. ha ha musim nabonzovat na toho mojho zaspal na mojej strane postele s rukou pod trenkami. no ktovie co sa mu sniva a co tam robi 😀

evitkamalicka
4. nov 2009

jani poslala som ti 😉

dijefcatko
5. nov 2009

Dobré ránko, dievčatá,
s každým novým dňom sa ku každej z nás blíži chvíľa, kedy si nájdeme // !!! Preto všetky vstávame s úsmevom!
Krásny deň! 😀

vtacatko2
5. nov 2009

ahojte, dlho som tu nebola ale vsetko som docitala 🙂 baby su to este len dva mesiace co sa snazime ale ja na tie dve ciarky cakam ako na spasenie, uz som si minule robila test ze co kedy, uz mi z toho sibe

evitkamalicka
5. nov 2009

dobre ranecko kocky, ja takto
http://www.fertilityfriend.com/home/evitkamalicka

jani dnes mi dojdu tie Femi kvapky, tak som zvedava

lumimi
5. nov 2009

Zdravim dámy - oficialne prehlasujem že som asi divná - dufam že ten pokles predznamenáva výstup teploty.
http://www.fertilityfriend.com/home/2ab518

meruska
5. nov 2009
janirea
5. nov 2009

ahojte babulky,,,
evit, dakujem za pozvanku,,,ale ani tak sa mi to nepodarilo,,,neda sa FF oklamat,,,,,pravdepodobne si pamata aj IP adresu PC, takze to budem musiet skusit uuuplne na inom PC,,,,no uzas,,,,dala som si aj resetnut to stare heslo,,,ale za dva dni mi nic na mail neprislo 😕

evitkamalicka
5. nov 2009

lumi no moze byt ze je ovu

janirea
5. nov 2009

ja tie femi beriem len zatial kratko,,,no tak dufam, ze pomozu,,,,ale davam si zatial len 1x denne 14 kvapiek,,,pisu tam, ze sa mozu 2x za den

janirea
5. nov 2009

lumi,,,,dufam, ze ste snazilkovali 🙂 ,,,teray by uz mala ist pekne hore

evitkamalicka
5. nov 2009

no ja uvidim ked dojdu, ani neviem ake je tam davkovanie

janirea
5. nov 2009

meruska,,,grafik je dobry,,,len tak dalej,,,
baby popozeram aspon vase, ked mne sa neda zatial robit