Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slavulilienka
1. dec 2009

evitka gratulujem....krása...ja som mala dnes tiež nutkanie testnúť, ale ešte vydržím...
evit , ale mám problém...dnes som si chcela zaznačiť teplotku a všetko mi to posunulo 😒 ...kukni a prosím poraď ako to mám napraviť ak môžeš...Ďakujem.. 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

vejinka
1. dec 2009

ak nie tu je tip: po sexe ak teda nedoslo k orgazmu sa treba este troska "posteklit" proste povedat muzovi nech vas este spravi aby doslo k orgazmu...ale pozor: po sexe! mne to hovoril doktor ze ak su spermie dnu..su dost dezorientovane a treba im pomoct sa dostat tam kde treba a ked po sexe este pride orgazmus vznikne podtlak ktory doslova vcucne spermie dnu bez toho aby sa im nieco stalo (hlien zabija len plodny hlien pusta dnu spermie) takze hor sa na to... 😉

edita84
1. dec 2009

evit ja mám kamošku čo počas druhého tehu v pohode nosila dcerku na rukách.
a čo sa týka toho orgazmu som čítala že je najlepčie ked máte naraz lebo vtedy sa dostane dnu najviac spermii alebo ked máme my neskôr.
a odpoved je áno

evitkamalicka
1. dec 2009

dala som tam teraz este jedno foto po zaschnuti

evitkamalicka
1. dec 2009

dijefcatko takze tie kvapky ti mozem uz urcite poslat 😀

evitkamalicka
1. dec 2009

slavu jedine ze si das sama ovulku na ten den ked ti dr. povedala ze bola, ale to neviem ako sa robi, viem ze sa to da

vtacatko2
1. dec 2009

veji ja mavam a neuveritelne sa z toho tesim lebo som pocula ze to pomaha na oplodnenie, ale prave som tu riesila ze mam taky nepekny graf (vyssie)

janirea
1. dec 2009

evit,,,este raz gratulujem,,, 😉 ,,potichucky zatial, len nech ciarocka silnie a fazulka sa pekne zavrtava 😵

slavulilienka
1. dec 2009

no neviem ani ja...evit, to ma tak netrápi, ale mne sa ten graf od včera úplne zmenil, tým dnešným dátumom mi to celé posunulo...včera mi graf ešte ukazoval ovulku v čase od 22 do 25teho a bola som ...vieš čo ja Ti ho pošlem...ten včerajší..to bude najlepšie..ťažko sa mi to vysvetľuje...
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

vejinka
1. dec 2009

to len ja nemam pri sexe orgac??? hruza 😅

vejinka
1. dec 2009

no na nieco je to dobre...vydrzim aj hodinu...lenze moj muz vydrzi tak minutu 😀 😀 😀 a hlavne teraz ked som sa vyholila lebo ja sa moc nezvyknem a po sexe ktory trval ani nie minutu mi povedal ze to je hrozne ze ako keby ho pichalo naraz sto jezkov 😀 😀 😀 😀

vejinka
1. dec 2009

takze holit sa bduem vylucne len ked pojdem dokimu.. 😉 no a kedze som dnes bola..musela som saaa mal by to chapat 😀

evitkamalicka
1. dec 2009

slavu ja viem ze vcera si mala ovulku vyznacenu skor a dnes ti ju vyznacilo neskor, lebo ten program to preratava a asi sa mu zda ze si mala ovulku len nedavno

janirea
1. dec 2009

veji 😀 ,,,ty si pripad

vejinka
1. dec 2009

jani..no nieje zvyknuty na letny strih 😀 😀 😀 😀

slavulilienka
1. dec 2009

☹ ja to kašlem...ma to takto už fakt nebaví... ☹ budem len čakať na mrchu a hotovo, nebudem viac značiť. ☹
evit a inak máš nejaké príznaky? Spozorovala si niečo?

vejinka
1. dec 2009

ja sa uz "tesim " na ranne nevolnosti vygrciam aj dusu... 😔

evitkamalicka
1. dec 2009

slavu nic len tie mrchovske bolesti od toho poklesu, ale take slabsie ako na mrchu a prsia ma bolia a muzik mi cez vikend tvrdil ze sa mi zvacsili

vejinka
1. dec 2009

evit to potesi nie? mne keby sa zvacsili tak ani neviem lebo tam este furt je plno mlieka 😀

evitkamalicka
1. dec 2009

slavu kasli na to meranie ked ti to nevyhovuje

vejinka
1. dec 2009

slavu ani ja nemeriam len pozeram obcas na hlien to je vsetko..a je to pohodlnejsie 😉 a hlien vidim az ked idem na hajzel a mam pocit ze som si cvrkla 😀

slavulilienka
1. dec 2009

ale ma to štve, tak ten graf pekne vypadal, teraz to je úplná divočina... 😒
evit mne tie bolesti už ako tak prešli, ale k večeru mi je už dva dni nejak blbo...točí sa mi hlava, ale to mám možno nízky tlak...a prsia..prsia ma nejak zvlášť nebolia, iba pravý prsník, ako keby som tam mala menší zápal..a furt som hladná... 😉 sa zajtra naštvem a skúsim testnúť asi.. 😕

janirea
1. dec 2009

veji 😀 ,,,,to ho musis sem-tam takto prekvapit,,,a nebude sa stazovat

slavi,,,tak nemeraj,,,a potom mozes skusit od dalsej mrchy, ak budes chciet,,,ak bude dovod este merat 😉

baby, to zvacsenie prs, to hlavne mm zaujima 😀 ,,,ten sa bude tesit

evitkamalicka
1. dec 2009

slavu skus, mozno aj u teba budu //

jika80
1. dec 2009

jani - k tomu zvacseniu prs - napodobne 😀

slavulilienka
1. dec 2009

evit asi lepšie už počkať do zajtra rána že? Teraz to asi už nemá význam, keď najväčšia hladina HCG je v raňajšom moči...či? Ty si o ktorej testla?

evitkamalicka
1. dec 2009

slavu ano urcite je najlepsie rano, ja zajtra urobim dalsi tiez rano

slavulilienka
1. dec 2009

no len to je tiež sranda...ja chodím na vecko už okolo tretej ráno, bo už nemôžem vydržať 😀 tak a potom až nejak po ôsmej, tak poraď ...kedy? 😕

evitkamalicka
1. dec 2009

ja by som mozno skusila tym prvym mocom teda o tej tretej

vejinka
1. dec 2009

evit si si robila z ranneho mocu? pod sa pochvalit k nasim septembrovkam 😉