Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
1. dec 2009

evit...to je...a teraz sa aspon naplno môžeme snažilkovať o malé, lebo bude mať aj kde spinkať 😀

evitkamalicka
1. dec 2009

v novom bytiku sa urcite zadari

dijefcatko
1. dec 2009

ros, gratulujem, ja si este cerstvo pamatam ten, ked sme kupili bytik, citili sme sa ako krali sveta! Ze uz je to nase a nikto nas nemoze vyhnat, predtym sme zial casto striedali podnajmy, lebo kazdy chcel predat...

rosannar
1. dec 2009

evit...no dúfam...bola by som rada, už ked nám to vyšlo na tej minisvadobnej ceste, tak aspon v novom bytíku...

dijefactko...presne tak...táto vec ma dneska tak rozveselila, že som uplne zabudla, že mám mrchu a že to prvé snažilkovanie nevyšlo...som fakt rada, až to neviem opísať 😀

dijefcatko
1. dec 2009

Jani, ty robis v BB?

vtacatko2
1. dec 2009

ste to videli? davali v spravach o tom mrtvom novorodeniatku a ze kusok je hniezdo zachrany no ruky by som jej otrhala a nechala tu zensku trpiet ☹ ☹

rosannar
1. dec 2009

evit...myslela som že ak nevyšlo na minisvadobnej tak aspon v novom byte 😀 😀 😀

janirea
1. dec 2009

ros,,,tak super,,blahozelam k bytiku

slavulilienka
1. dec 2009

☹ akurát som to videla...to je hrozné niečo....ako to niekto môže....iba hyena.. 😕

rosannar
1. dec 2009

janirea...dakujeeeeem.... 😀

dijefcatko
1. dec 2009

prave sme na to s mm kukali a hned sme spoznali intrak v BB, no hniezdo zachrany je v Roosveltovej nemocnici, ktora je asi 200 m odtial...

janirea
1. dec 2009

dijefcatko,,,ano v BB

vtacatko2
1. dec 2009

fakt a kolky by to babatko chceli aj to cudzie len aby nejake mali je to neuveritelne a donosene zdrave blizko hniezdo, dufam ze bude za to trpiet

vtacatko2
1. dec 2009

prave som si na baby web nasla ze kvasinky nevplyvaju na plodnost tak som vystastena hura hura 😀 😀 😀

slavulilienka
1. dec 2009

ale ako si nikto nemohol nič nevšimnúť...toto nechápem...veď to dievča musí mať rodičov a čo nevidia na oči, či čo?! Toľko žien sa trápi kým otehotnie,no a o tých čo nikdy nemôžu mať dieťatko musia byť takéto reportáže strašné... ☹ fakt stačilo pár metrov ho len odniesť...a ešte dievčatko.. ☹ až mi mráz behá po tele...

dijefcatko
1. dec 2009

jani, a kde robis? teda ak smiem vediet 😅 nemusis odpovedat, ja sa pytam len preto, ze som z BB

vtacatko2
1. dec 2009

takze nic, teraz som nasla odborny clanok v ktorom pisu ze opakovane kvasinkove zapaly sposobuju neplodnost

dijefcatko
1. dec 2009

no ale to neznamena, ze ju sposobia aj u teba, alebo ze sa s tym neda nic nerobit. podla mna je to jeden z tych mensich problemov...

vtacatko2
1. dec 2009

to myslis vazne?

vtacatko2
1. dec 2009

teda nie aby si sa urazila som praveze rada ze nieco take pocujem

evitkamalicka
1. dec 2009

vtacatko nesmies mysliet hned na to najhorsie, musis mysliet pozitivne

dijefcatko
1. dec 2009

takto, casto sa slovo neplodnost pouziva vo vyzname "problem otehotniet" a potom to znie zbytocne strasne. ja som sa vyplakala, ked som si precitala, ze zeny s PCO su vacsinou neplodne, tuto diagnozu mam. a ono sa to mysli tak, ze nie su uplne zdrave a potrebuju s otehotnenim pomoct, potom to ide. kym mas maternicu, aspon jeden vajecnik a vajcovod, vzdy mozes otehotniet spontanne, ak nie, tak su tu lekari...

vtacatko2
1. dec 2009

no asi ano

dijefcatko
1. dec 2009

skor som sa zlakla, ze sa urazis ty 😉 tak je vsetko ok. mozno by som mnou baby nesuhlasili, ale je to moj nazor. ja sama som obcas zufala, neverim, ze otehotniem, lebo z ust lekarov som uz slovo neplodnost pocula, obcas som stastna, tento cyklus napriklad, lebo som mala ovulaciu, v co som ani nedufala...

vejinka
1. dec 2009

ahojte maly spinka a ja som tu... 😉

cukruska1920
1. dec 2009

Ahojte.... mam vyyyysledky 😉

evitkamalicka
1. dec 2009

veji, cukrus ahojte

vtacatko2
1. dec 2009

hm ja sa tym hrozne trapim pretoze tento problem ma sprevadza uz piaty rok, stale ma bolievaju vajecniky,prsia toto je stale mesiac co mesiac uz piaty rok, som z toho nanic,

cukruska1920
1. dec 2009

evit...jeeejdanenky...co to vidim.... 😵 ja som ti to hovorilaaaaaaaaaaaaaaaaa...supeeeeeeeeeeeeeeeer....ty kokso...zavidim ze tak rychlo sa podarilo 😉

evitkamalicka
1. dec 2009

cukrus ty vestica jedna 😅