Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
3. dec 2009

edit myslis asi to ked sa stane z oci nie? ja tomu verim, lebo aj mne samej sa to stava

vejinka
3. dec 2009

ahojte baby myslite urieknutie??

edita84
3. dec 2009

myslím že je to ono. no verím aj ja lebo niekto z môjho okolia teraz pozrel malú a je veľmi zlá len neviem kto to mohol byť už som ju umyla pišikou a dala znova červený náramok dúfam že to pomôže

edita84
3. dec 2009

ano veji urieknutie

vejinka
3. dec 2009

no ja tomu verim len do obdobia ked sa dieta pokrsti potom uz nie cize do krstu sme nosili cervenu a po krste uz ne

kojzarik
3. dec 2009

vejinka my sme mavali problem z urieknutim aj po pokrsteni 😖

vejinka
3. dec 2009

zaujimave... 😒

edita84
3. dec 2009

no tak to my budeme mať s tým problémy asi dlho lebo malá nie je ani nebude pokrstená my nie sme veriaci. ostáva nám á červená stužka

kojzarik
3. dec 2009

ja som davala cervenu stuzku , ponozticky naopak ( vyvratene z vnutornej strany) , dokonca mal aj cerveny fusak a aj tak byval urieknuty od jednej zeny od nas ....

vejinka
3. dec 2009

ono by sa to vekom malo uplne stratit...ale ktovie ci to len neije vymysel...

edita84
3. dec 2009

ja som dlho mala na malej červený náramok aked bola malinká ak na kočíku červenú kvetinku a teraz som jej znova dala ten náramok

kojzarik
3. dec 2009

no neviem , snad hej

edita84
3. dec 2009

no ja na povery veľmi neverím ale toto jedno môže byť pravda poviem vám zajtra ked bude mať malá raple tak nepomohlo

vtacatko2
3. dec 2009

baby ci z toho urieknutia vyrastu ale ja som z toho nevyrastla od mala som mala dobrych par cervenych triciek a mikin a dodnes to pouzivam som na to hrozne hakliva, a to som uz stara koza

vtacatko2
3. dec 2009

teda baby az teraz som si precitala link :feministky a masturbacia no to je dobra haluz 😀 😀 😀

edita84
4. dec 2009

pekné ránko konečne som sa vyspala do ružova http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...

dijefcatko
4. dec 2009

dobre ranko dievcata, krasne mate tie grafiky 🙂 Evit, uz si mi poslala tie kvapky?

evitkamalicka
4. dec 2009

dijefcatko dnes sa chystam na postu mam tam nejaky balik ci co tak ti ich poslem 😉

dijefcatko
4. dec 2009

super, dakujem 🙂 kedy ich treba zacat uzivat? dnes som 5 DC, to uz bude asi pozde, ze?

evitkamalicka
4. dec 2009

dijefcatko vobec to nie je neskoro, kludne mozes zacat ked ti pridu, nepise tam kedy sa ma zacat takze asi hocikedy

dijefcatko
4. dec 2009

super, som zvedava, co spravia. juj, keby nam to tak vyslo pod stromcek, to by bolo nieco! 🙂 nam vsetkym snazilkam keby to vyslo, to by bola parada! ale urcite tu bude do vianoc nova tehulka 🙂

edita84
4. dec 2009

dijefcatko to by bolo super ale mne asi dojdu lebo prsia ma už bolia asi týždeň a brucho ma tiež začína troška bolieť. ale včera som si kúpila nový teplomer a od nasledujúceho cyklu začnem merať v šuške.

evitkamalicka
4. dec 2009

edit ty merias v puse? v puse je to dost nespolahlive, radsej treba v suske

janirea
4. dec 2009

dobre ranko 🙂
babyyyy, to kedy ja vas docitam,,,ste popisali riadne,,,,idem na to

evitkamalicka
4. dec 2009

ahoj jani 🙂

slavulilienka
4. dec 2009

Dobré ránko... ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 začínam klesať, takže mrcha je asi predo dvermi.. ☹

evitkamalicka
4. dec 2009

slavu nezufaj este nie si pod ciarou

edita84
4. dec 2009

zatiaľ hej lebo sme mali len jeden teplomer aj to malej a ten som nechcela strkať do šušky ale už mám svoj tak už budem merať v šuške

evitkamalicka
4. dec 2009

edit len, aby si nedopadla tak ako ja, ze ho uz nebudes potrebovat 😅