• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ženy, dali by ste sa sterilizovať?

7. októbra 2016 
@ivetkab. iné ťa už nenapadlo? Keď nie sú argumenty, treba útočiť . :slight_smile: No daj ešte nejaké povymýšľané fakty o sterilizácii a všetkých sterilizovaných ženách, nech sa pobavíme.
6. okt 2016 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@volterra zatiaľ sa tu bavíš len Ty a to sama na svojej hlúposti. Ale bav sa naďalej. A ak ide o to, reakciu som nepísala Tebe.
6. okt 2016 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetkab. a komu si ju tak asi písala, keď si označila mňa ? :slight_smile: Sa trochu ukľudni a pozri si späť svoje reakcie.
6. okt 2016 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@volterra zlatko, to že si chuderka som písala Tebe, ale Ty si prvá napísala mne, takže si pozri a hlavne si uvedom prečo si mala potrebu reagovať. A myslím, že v Tvojom prípade si urobila veľmi dobre rozhodnutie s tou sterilizáciou :grinning:
6. okt 2016 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetkab. mala som potrebu reagovať, lebo trepeš sprostosti o niečom , o čom nič nevieš. Je to verejné forum a verejná diskusia a pokiaľ v nej niekto bude reagovať k veciam, o ktorých nič nevie, vyhlasovať hlúposti o veciach, ktorým sa nerozumie, tak ja sa k tomu vyjadrím, nakoľko mám osobnú skúsenosť s týmto konkrétnym zákrokom a teda viem, že akurát tak zavádzaš diskutujúce svojimi vymyslenými závermi. A áno, urobila som veľmi dobre s tou sterilizáciou, ja som veľmi spokojná, mne 3 deti stačia. Ale vy sa tam na východe kľudne môžete množiť jak myši.
6. okt 2016 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. okt 2016 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@volterra Nerada sa zapájam do takýchto hádok a osočovaní, ale Ty si fakt myslíš, že na východe sa ľudia množia ako myši? Nezdá sa Ti, že tým dosť urážaš ľudí z východu všeobecne? Aj tu je veľmi veľa rodín, čo majú jedno dieťa a dosť, resp. max. dve... A kto je schopný sa adekvátne o deti postarať, nech ich má aj 10 a je jedno, či je z východu, západu, alebo stredného Slovenska, nemyslíš?
6. okt 2016 o 18:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@kristinka86 prečítam si komentáre oboch,musím sa zastať @
@volterra úplne normálne reagovala..zato o dalsej zucastnenej sa to povedat nedá..ale najlepšie sa vytrhuje z kontextu...
6. okt 2016 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidka79 Komentáre som čítala. Viem, kde vznikla hádka. Nepridžiavam stranu ani jednej. Nesúhlasím ani s názorom, že žiadna žena nie je spokojná so sterilizáciou. Kým útočili jedna na druhú, tak nevravím, že to je OK, ale začať útočiť na celý východ? To kde sme??? :confused: Nevytrhla som nič z kontextu. Citujem: "Ale vy sa tam na východe kľudne môžete množiť jak myši." Ako sa to dá pochopiť??? Toto sa Ti zdá ako úplne normálny komentár???
7. okt 2016 o 08:44  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok