Ženy, ktoré sa chcú stať policajtkami

malavelryba
19. nov 2017

Ahojte, vytvorila som skupinu pre nás ženy, ktoré sa chceme stať policajtkami. Nech si môžeme vymieňať rady, nápady a podporovať sa. Je už jedno či chcete pracovať priamo v civile alebo na iných miestach. Hlavne že začneme spolu, aj keď z iných miest na Slovensku a podporíme sa. Tak, kto sa pridá? 🙂

inull5
19. nov 2017

Už som písala v inej dislusii- ženy neblaznite.

malavelryba
autor
19. nov 2017

@inull5 v inej som necitala 🙂

silverrko
19. nov 2017

@malavelryba a to ako uz sa konkurz nerobi na policii?to ako cez net?:O🙂)))))))))

mondolina
19. nov 2017

@malavelryba
Pracovat v civile? tomu som neporozumela.

inull5
19. nov 2017

@mondolina predpokladám že to bolo myslené že pracovať nie v uniforme ale v civilnom oblečení ako policajtka.lenže trošku sa tu zabúda že po základnej policajnej škole nastúpi drvivá väčšina na obvodné oddelenia a pod a bez špecializovaného policajného vzdelania a VS bude stále v uniforme.prípadne sa po určitých rokoch nejakým zázrakom niektorá dostane na kriminalku,kde s ňou chlapi budú mať "radosť" pracovať.

narsila
20. nov 2017

😂

dominika6
20. nov 2017

@malavelryba vytvorila si diskusiu nie skupinu

moonlight1210
20. nov 2017

@malavelryba klikni hore na "skupiny a blogy", potom vlavo v menu na "zoznam skupin" a cez zeleny odkaz "+pridaj skupinu" si vytvor pozadovanu skupinu.

lillystranska
20. nov 2017

@malavelryba ja akurát 2.12 idem na výberové konanie na mestského policajta síce netuším čo ma tam čaká ale aspoň sa pobavim 😀

mikela22
20. nov 2017

@lillystranska a ake su tam poziadavky?

lillystranska
20. nov 2017

VP stredoškolské vzdelanie s maturitou, vek 21 rokov, čistý register trestov a musíš zložiť skúšku pohovor a psychologické vysetrenie

malavelryba
autor
21. nov 2017

@lillystranska super držím palce 🙂 a v akom meste? 🙂 kde ste posielali prihlášku? 🙂

lillystranska
21. nov 2017

V Trenčíne prihlášku som neposielala