Ženy - mamy - taxikárky. Ako ste na tom vy?

tamarka
14. jan 2009

určite je vás tu veľa, ktoré rozvážate svoje deti do škôlok, škôl, krúžkov a všade inde, kde je to potrebné, ale ste tu aj také, ktoré vyvážate svojho mužíka???
u nás je to takto: bežný deň v týždni: ráno veziem deti do škôlky, muža do práce a potom sebe do práce. Poobede letím ako pretekár do škôlky a sem tam aj pre mm. Okrem toho nákupy návštevy a iné. Môj muž sa všade chváli, že každý máme svoj koníček. Že ja rada šoférujem a on rád pije. Nehovorím, šoférovanie a svoje auto milujem. Ale ráno letím odhrabať alebo oškriabať auto, mrznem tam a on príde do auta s deťmi, že jéj maminka akosi sa to ešte nerozkúrilo....

audreyd
14. jan 2009

😖

marse
14. jan 2009

tak to by odomna dostal jednu medzi oci a kluce do ruky 🙄

roasha
14. jan 2009

😅

maybee
14. jan 2009

😕 😅 😀

tamarka
autor
14. jan 2009

marse, dám mu to prečítať 😅

audreyd
14. jan 2009

tamarka, v tom prípade by šiel pešo!!! aj do práce aj z práce!!!

tamarka
autor
14. jan 2009

no pri dnešnom počasí a mojej časovej tiesni, hold bude musieť, určite si bude vážiť aj tých 15 stupňov ráno 😉

tamarka
autor
14. jan 2009

tak čafte, ja si idem odhrabať to svoje fáro 😉

langkofel
15. jan 2009

no ak by som to robila dobrovolne, nevadilo by mi to... A on ako nema vodicak? Alebo co za dvovod mas, ze mu robis taxikarku?

Apropo mam priatela Taxikara, ale vazne a je to super, ked ma rozvaza on, ale kedze som dost samostatna a mam vlastne auto tak sa dost spolieham sama na seba, ale tiez sa mi paci, ked staci len zdvihnut tel. a povedat milacik hodis ma k lekarovi atd....

Takze nie je to len pohodlnost tvojho mm?