• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvolenčanky, ste tu?

10. novembra 2013 
Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne :grinning: .
5. dec 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zunka, skús kuknúť tému Zvolencanky. Pridaj sa.... :slight_smile:
5. dec 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cao Zuni... tak si nam ju zalozila tu??? paradicka... aspoin nemusime pendlovat medzi svadbou a konom...sikula :wink: ... idem nakojit potom popiseme :wink: Inak som ti pisala ip o tej nadstandardke
5. dec 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej tak sme nakoniec zakotvili tu? :grinning: inak je sranda ze to zacalo niekomu prekazat po takmer 2 rokoch :rolling_eyes: :grinning:
5. dec 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak tým detickam. ja si este pockam na dadku a potom hor sa na druhe :grinning:
5. dec 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka mne to vôbec neprekáža, ja som nevedela, že si tu idete písať Vy z pôrodnice Zvolen, takže .....
v pohode, však je to slobodné fórum.
5. dec 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupiiii nie my sme partia bab co sme si pisali este ma mojej svadbe ako nevesty. a teraznas tam admin zrusil tak sme sa presunuli sem. ale to ze to zacalo niekomu prekazat som myslela na admina nie na teba :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisali sme tam 2 roky aj ked sme uz neboli nevesti a prekazat to zacalo az teraz tak preto sme tu. :grinning:
5. dec 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu hrubku si nevsimajte :zipper_mouth: :sweat_smile:
5. dec 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK. :grinning:
5. dec 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
toho co som sa bala sa potvrdilo, chytili sme s natkou obidve sopliky, ale pevne verime, ze do stretka sa obidve vyliecime, uz sme si nasadili nasivin aj hedelix na hrdielko a odsavame o dusu.
inac ja som uz vcera zacala sezonu - dala som si na namesti v jednom zo stankov punc, mnam, aj ma troska chytilo, kedze uz velmi dlho nepijem alkohol. a v tom stanku, co je najblizsie k ruskemu pamatniku maju vyborne cesnakove pagace, len za 4 sk za kus, sme si ich s kamoskou kupili za sacok aj natka vyjedala :slight_smile:
ozaj neviete ci sa niekde dneska neorganizuje nejaky mikulas verejne? kamoska sa ma pytala a ja viem, len ze zajtra v europe poobede a o tyzden na namesti, ale nic viac neviem.
5. dec 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirka. tak snad sa date do týzdna do poriadku. :slight_smile: zajtra bymal premavat vlacik zo stanice a tam bude po vlaciku chodit mikulas a spol. :grinning:
5. dec 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.
diky uz som si to vsimla na zvolencankach :slight_smile:
musime sa dat do poriadku, na to si posvietim, ved sme take zvedave na nasich kamosov :slight_smile: nebude tam vlastne natka jedina baba ? :slight_smile:
5. dec 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, lucka si zlata, ze pockas z druhym kolom na mna :wink: dufam ze to nebude dlho trvat
Miri Natka bude jedine dievcatko, ja budem jedina bezdetna .. niekto musi byt jedinecny :grinning:
5. dec 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj dadi nachytas tam nejake tehu virusy od zuzky. :slight_smile: ja sa o druhe mimi zacnem snazit asi v lete aby bolo zase jarne babo ako luky. taze este mas casu a casuuuu. a na natku spoliehame ze tam pride lebo bude fakt jedina baba. :grinning:
5. dec 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadi, ta nasa jedinecnost sa nezmeni, ale ta Tvoja urcite coskoro ano a budes pekne v dave tehuliek :slight_smile:
5. dec 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeee taj tu ste :grinning:
lucka kedy a okolkej bude mikuláš v stožku možno dojdeme
5. dec 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj zuzka pridala som na strechu par somariniek z mojej dielničky, ty maš niečo nove kukla by som si
5. dec 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, jeden virus uz mam :angry: "riedky pripad z castym behanim" :confounded: vcera som normalne koli tomu musela odist z prace, dnes mi je uz lepsie
5. dec 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani idem pozriet
babule aj ja sa pochvalim, pletiem doma take venceky z papiera, uz mam dva hotove, este ich nalakovat a ozdobit :wink:
5. dec 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dadi, takže na stretku mi vychytáš brucho a na 100% sa niečo prilepí.
Ja robím teraz medovníčky - dnes dozdobím aj betlehem, anjelsku hudbu, snehuliakov pri stremčeku a potom to nafotím.
5. dec 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No baby my sme teda šikovné :grinning:
Dada už pletie rovno venčeky, ...košíky nestačia? už si rovno do ďalšieho levelu vbehla. :wink:
Janka pozerala som tie tvoje vecičky. Na veniec sa aj ja chystám a na slané cesto už myslím asi 5 rokov, ale som sa k tomu nedostala. Ale ono to nie je asi veľmi jedlé, však? to je na okrasu?
5. dec 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak ti to nebude vadit, rada si ta omakam :grinning:
kosik som neskusala, mam uz aj taky kvetinacik, to bola moja prvotina, vcera som chcela zacat pliest košik, ale nemala som vhodnu krabicu, dnes si jednu beriem z roboty :wink:
skusala som aj tie gule, len mi to padalo z balonika, skusim to zas nabuduce ...
5. dec 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. dec 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ó, Dadi. Aká hviezda je zo mňa :grinning: .
Ešte nafotím betlehem a také srandy s medovníkového cesta.
5. dec 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda baby!!! :confused: Ta vy ste ake sikulky... :slight_smile: Ja som este na strednej tiez robila vselijake taketo haluziny ako ze supolienkovych anjelikov a hviezdicky zo slamy na stromcek a podobne, ale to som musela... ucitelky :rolling_eyes: ... tak teraz mam k tomu taku nechut , ale krasne robite, co robite :wink:
5. dec 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepremenujeme sa na kruzok sikovnych ruk ? :slight_smile:
tie ktore ste mamicky, uz je vysluzka pre deticky v okne? my uz mame, spolu sme vecer umyli cizmicky - papi a dali ich do okna, teraz uz mala buva, tak idem ozdobit okno na obyvacke nech ma mala zazitok.
prajem pekny vecer a rano rozziarene ocka deticiek :slight_smile:
5. dec 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. janka mikulas je o 14-tej. tak pridteeeeee :slight_smile:
idem pokukat tie vase vytvory.
6. dec 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda janka sikulka siii. ja som sa stale nedostala ani k tým gulam nejak nei je cas. :frowning2: dnes som si dala zaväzok poumývat aspon par okien ale uz vidim ze zase nic nespravim. :angry: leniva som jak vos. :grinning:
6. dec 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano lucka dojdeme ale len ja,tobik,a moja sestra, michal je chorý.
6. dec 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janka, ešte si nerobila ten stromček pred dvere? Ja sa pokúsim zajtra niečo vyrobiť, ale ešte som si nepremyslela presný postup.
6. dec 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok