Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
24. jan 2011

tobinko pozeral cez vikend scooby dooa rozpravku tam boli take strašidla, tak to ma odtiaľ 😅 no hrôza, musim ho nejako oblbnuť inou maskou 😀
Ivka dik za typ pôjdeme tam pozrieť. 😉

strapanik
24. jan 2011

baby, poradte mi. Natalka mala dnes a vcera zelenu stolicu. Moze to byt z brokolicovej polievky, ktorej som tieto 2 dni dost pojedla? Viem, ze zelena stolica moze byt aj znak toho, ze dieta pije len predne mlieko a nie zadne tucne mlieko. Ale to si nemyslim, lebo papa pekne, tak ako vzdy.

jajus
24. jan 2011

jeeej Mirka ake mate krasne fotky. Podla mna môže mať preto zelenu stolicu.

lucka23
24. jan 2011

mirka fakt krasne fotocky. zuzka sa znova predviedla. 😵 😵 😵 a ta stolica je aj podla mna z toho.

janka tak mu skus pustit inu rozpravku mozno sa chyti a necha sa ukecat na inu masku. 😀

iwuskaaa
24. jan 2011

Lucka, áno v septembri sa chystáme do škôlky už aj my, ani sa mi veriť nechce, že to tak rýchlo ubehlo 🙂 . Som zvedavá, ako to bude Dávidko zvládať a ešte viac som zvedavá, či budú aj ranné scény. Uvidíme.
Mirka, podľa mňa je to z brokolicovej polievky, ak Ti pekne papá a nespozorovala si zmenu, tak som si istá, že je to to 😉 . Ináč, si mi chute narobila 😀 ...a ináč máte krásne fotky 😵

lucka23
24. jan 2011

ivka veru to ubehlo. vsak mi ideme o chvilu oslavovat 4 roky. NESKUTCNEEEEE 🤐

strapanik
25. jan 2011

dakujeme, Zuzka je naozaj sikovna.
Asi to naozaj bola ta brokolica. 😀

lindulak
25. jan 2011

ahojte baby! ja by som sa chcela opytat, ci mi neviete poradit, ktora skolka v ZV je dobra? teda hlavne z tych v centre mesta? dakujem pekne 😉

kodada
25. jan 2011

ahojte babulky, mate sa? ja len tak v rychlosti
deticky rastu, dufam ze su vsetky zdrave ... mi sme OK.
Lucka na plese si bola fakt kocka ... Miri Natalka ma nadherne fotky, som ich pozerala na FB

otazocka pre Ivku, ta ma medzi detmi najmensi rozdiel ... Ivi si kupovala surodenecky kocik? ja rozmyslam ci kupit ci nie, alebo to budem riesit babyvakom, klokankou alebo niecim podobnym

iwuskaaa
25. jan 2011

Dada, my sme kočík nekupovali, ale zase Váš Tomáško je menší. My sme Dávidka vozili v kočíku do dvoch rokov, teda do narodenia Tomáška, no nie vždy. Už v lete som sa to snažila obmedziť, aby si zvykal...zo začiatku mal problém, chcel kočík, nechcel chodiť peši, ale teraz si na kočík ani nespomenie 🙂 . Tebe určite súrodenecký kočík odporúčam, Tomáško je ešte malý v porovnaní s Dávidkom 😉 .

lucka23
25. jan 2011

@lindulak v tomto ti moc neporadime ejdina kto tu ma dietatko vo zvolenskej skolke je mirka - arim. mozno sa sem dostane a napise ti.

lucka23
25. jan 2011

dadi dakujem krasne. super ze sa vam dari dobre a drobcek v brusku poslucha. uz mate vybrate mena?

lindulak
25. jan 2011

@lucka23 dakujem asi zalozim novu temu. ved aj skolky v BB je tema a ZV nic 😕

lucka23
25. jan 2011

@lindulak no skus isto ti niekto poradi 🙂

arimzv
26. jan 2011

čavesko
Lucka už som @lindulak napisala do IP

strapanik
29. jan 2011

Dik Mirka, uz som ho citala predtym.
Natalka ma opat uz 2 dni zelenu stolicu a teraz som nejedla nic, co by ju mohlo zafarbit. Zrby tahala len predne mliecko?

lucka23
29. jan 2011

@strapanik toto som nasl ana nete:

"Zelená stolica naznačuje, že potrava prechádza črevami veľmi rýchlo. U dojčených detí je zelená stolica normálna, ale u nedojčených detí môže byť taká stolica známkou črevnej infekcie."

potom som sa este docitala ze zelena stolica u deti moze byt aj tym sposobena ak papas viac ovocia hlavne tropicke. inde zase pisu mamicky ze ked to pretrvavalo sli k dr ten zobral vytery a zistili sa im tan nejake infekcie ale u kojenych deti sa to vraj nelieci len sleduje a davaju sa detom probiotika. dalsie tam radia po kojeni si este odsat mlieko a to dat po case dietatku vypit aby nepilo len to predne ktore je vraj viac cukornatejsie a z toho moze mat stolica zelenu farbu.

tak si vyber 🙂

lucka23
29. jan 2011
strapanik
29. jan 2011

dik Lucka, citala som to uz. A neviem si z toho vybrat. Uvidime, ako sa to cez vikend este vyvinie a ak sa to nezmeni, tak v pondelok pre istotu zavolam doktorke. Ale dala som jej teraz papt z toho isteho prsnika ako predtym, aby spapala zadne mliecko, ktore tam ostalo a z druheho som si predne odsala, takze pri dalsom papani bude papat zadne. Nuz uvidime, ako slepy povedal.

lucka23
29. jan 2011

tak drzim palce nech to nie je ziadna infekcia a je to len tym prednym mlieckom. 🙂

iwuskaaa
29. jan 2011

@zvalka určite to idem preštudovať, ďakujem 😉

jajus
29. jan 2011

@zvalka daaaaaakujem krasne 😵

zvalka
29. jan 2011

@jajus
@iwuskaaa nemate za co 😉 pamatam sa, ako som ja furt o tomto hladala infosky 😉

terrs
30. jan 2011

...

lucka23
6. feb 2011

baby zijete? my vikendujeme u nasich takze mam volno 😀 lukasko plne zamestnava starkeho a starku. asi budu celkom radi ked odideme 😅 😀 momentalne sa hra luky so starkým na prasiatka. skvela hra ako ich tak pocuvam 😀 😀

iwuskaaa
6. feb 2011

Lucka, tak Ty sa teda máš 🙂 . Tú Lukáškovu hru na prasiatka si viem živo predstaviť 😀 😅 .
My sme doma, boli sme vonku a teraz som sa dala piecť moravské koláče, dostala som na ne neuveriteľnú chuť 😝 😀 ...Takže ešte pekný zvyšok víkendu prajem 🙂

lucka23
6. feb 2011

aj ja som dnes vypekala, robila som kiwi kolac. mnam mnam nepohrdla by som vsak ani moravskymi kolacikmi 😝

lucka23
7. feb 2011

ahojte baby. prave som popridavala par veci na mmb lebo uz to nemam kam davat. aj ked sa s tym velmi tazko lucim 😀 😀 😀 som nejaka vadna. 😀 tak ak chcete mozete kuk http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=10265

lucka23
7. feb 2011

este dolozim kratasy, tricka na leto a asi aj nejaku obuv 😀 😀 😀 a mozem s avrhnut na objednavanie nextu kedze skrine budu zase volne 😀 😀 😀