Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
9. feb 2010

to dopraje ale čo ja 😅 to by som nezvládla. Ano oveľa rýchlejšie mama sa smiala že som ako v 4 mesiaci 😅

iwuskaaa
9. feb 2010

Lucka, to je super, že nám Ty takto vyhovieš 🙂 😀 . V podstate mne je jedno, čo tam bude, len aby tam bol syr Niva 😝 , dúfam, že nikomu nebude vadiť 😀 .
Normálne sa už teším na to naše stretko 😵 .
Janka ja by som Ťa rada videla s bruškom 😉 , určite druhorodičkám rastie bruško rýchlejšie 🙂.
Tak zase Ti býva zle ráno 😖 . Moja, musíš si tiež vytrpieť toho.
Dúfam aj ja, že migréna ma tak skoro nenájde 😠 .

arimzv
9. feb 2010

Iwka ju Nivu velmi nelubim 🙂

iwuskaaa
9. feb 2010

Mirka nekaz mi plány a chute 😀

jajus
9. feb 2010

mnam dala by som si pizzuuuu 😝 som hladnáááááááá a to som už zjedla pred hodinkou tekvicový prívarok 🙄 pečiem zemiaky tak už len tak nazerám či niesu. A ide mamina z prace možno mi niečo doniesie z obedaaaaaaaa. Hrôza a čo budem robiť v 5-6 mesiaci to zase budem ako sud ☹

jajus
9. feb 2010

mamina doniesla šoprle s praženou struhankou a jahod. lekvarom už su vomne 😀 😝

jajus
9. feb 2010

lucka a lukáško ako v škôlke počula som že je poriadny čertík. 😀 a už ste vybrali dodavateľov? Teraz sa budeš realizovať v zariadovaní, to je ta najkrajšia činnosť však. 😵

lucka23
10. feb 2010

No ja som tiez nivu nemusela ale teraz ju na pizzi uz zjem a dokonca ju tam mam rada. 😀

janka ty isto nebudes ako sud a aj ked tak po porode das vsetko dole. 😉

no lukasko v skolke fajn. len asi dava zabrat niekedy ucitelkam. 😅 teraz bol dlhsie klud a nedavno sa nam zase ucitelky "stazovali" ze "hladkal dievcata topankou po hlave. ja neviem kam na to chodi. ale v zapäti ich hned stiskal. on je taka liska nepodarena. aj doma ked nieco vysrsti taksa na neho hnevam ale o chvilu pride za mnou a zacne vraviet maminka lubim ta, moja maminka a stiska ma ze ma ide rozpucit. takze takzko sa na neho hnevat dlhsie. a urcite to aj v skolke tak robi takze sa necudujem ze tie baby su furt pri nom aj ked ich sem tam precvici.

jajus
10. feb 2010

lucka zlatučky, to sa neda hnevať ked pride a postiska si ta, presne ako Tobino, ked niečo vysrsti tak pride a maminka ľubim ta no hnevaj sa 😀. Ved učiteľky su tam nato, musia zvládnuť každe dieťa, toť môj názor. Leo ten je čertisko poriadny, už aj učitelka švagrinej hovorila že si nevedia rady, švagrina bola z toho neštastná ale ja som jej hovorila buť rada že je živan, že nesedi v kute. A ved učiteľky su nato aby si poradili aj s takýmto dietatom.

iwuskaaa
10. feb 2010

Janka mňam 😝 , radšej pssst 😀 ...ale my dnes budeme mať pirohy, takže ešte Ti odpustím 😀 .
Lucka, tak Lukáško hladká baby topánkou po hlave? 😀 No to je malý huncút teda 🙂 . Musí byť zlatý 😉 .
Janka súhlas 😉

zvalka
10. feb 2010

ani ja velmi nivu nelubim...ale tak zvladla by som... 😉 akurat, ze ak bude stretko v lete, tak Jajus by ju nemala papat, kedze je to plesnivy syr a ten sa v tehu neodporuca 😉
janka, mne cele tehu nechutilo jest vobec...ja som mala problem nieco dat do seba 😒 ved som aj za cele tehu pribrala 5 kg. 😅 spodniak ma stale strasil, ze ake male babo sa mi narodi. 😠
ale zato teraz baby ! za sladkym sa idem zabit pri kojeni, take lievance, palacinky, buchty na pare, zemlovka, rezance s tvarohom... 😝 mnaaaaaaaaaaam

arimzv
12. feb 2010

Ahojky
Podavam inzerat:
Ponukame na rozdavanie cerstve kiahne - kvalita 1.triedy.
Mame ich vela, pridte si vybrat, ponuka je siroka 😀
Rady Vas obidve uvitame 🙂
Prajem pekny dnik 😉

jajus
13. feb 2010

ahooooooooojte Mirka tak to mi je ľuto, že mate kiahne tak skore uzdravenie. My zatiaľ kiahne nechceme 😀 dik.
Krásneho Valentína prajem všetkým cmukkk

annie13
15. feb 2010

ahojte babenky, chcem sa len spytat ci mi neviete poskytnut referencie na detsku dr. Šidlová na Západe, dakujeeeeeeeeeem

lucka23
15. feb 2010

ahojte. tak ja som po vikende vyplesovana. joj paradne bolo. 😵 😵 😵

mirka tak prajem nech to ma lahky priebeh.

my sme zase soplavi. tentoraz aj ja. nastastie bez teplot a kasla. zase mali v skolke enjaky paradny virus ked to chytila aj p. ucitelka. a na plese bola s mami aj znama co ma tiez dieta v tej istej skolke a ta tiez soplava. takze sme soplili spolu 😀 a to sme sa obe stihli nakazit za tu chvilu co sme boli pre deti po karnevale. v satni sa to hemzilo soplavými detmi tak som to uz aj ocakavala.

annie ja ti neporadim

jajus
15. feb 2010

annie ani ja neporadim, nepoznám ju.

lucka ešte že sme nešli na ten karneval. Kukala som fotky super ste sa bavili, kde bol ples? My sme sa včera boli kupať v ZH suuuuuuuuupeeeeeeeeer plavareň, čisto, teplo až priliš 😀 a pre deti 3 male bazeniky s teeeplooooooooou vodou. fakt super určite tam pôjdeme cena my sme platili 4 eur (tobino nič do 3 rokov, a ja len 1eur kedže som sa nekupala a michal 3eura) tak super nie 😎

iwuskaaa
15. feb 2010

Lucka, pozerala som fotky na FB, bola si kočica 😉 😀 . Z fotiek tiež vyžaruje taká dobrá nálada, tak verím, že bolo super 😵 .
A prajem skoré uzdravenie? 😉
Lukáško bol aká maska na karnevale? My sme z okna pozerali, ako detičky tancujú, zlaté boli 🙂 .

Janka my práve špekulujeme tiež v nedeľu ísť plávať, ale na Sliač. Vraj je tam tiež super, čistá voda, chodieva tam sesternica aj s deťmi, tak si veľmi pochvaľuje. Ale ďakujem za tip na plaváreň v ZH 😉, určite vyskúšame tiež. Pridáš aj fotky? 🙂

Mirka, tak Natálka kiahňuje? Prajem dobrý a rýchly priebeh 😉

arimzv
16. feb 2010

ahojte
dakujem aj za Natku
uz sme na dobrej ceste, od nedele uz len schneme 🙂
je u nas doma so svojim tatom a ja chodim do prace, lebo sa mi neda byt teraz doma z viacerych dovodov
ale vsetci to pekne slusne spolu zvladame

jajus
16. feb 2010

Tak to je super, že už je lepšie. No nech sa vyteši aj tatino 😀

lucka23
18. feb 2010

mirka tak super ze to mate o chvilu za sebou. ako to zvladala natka?

ivka dakujem. joj paradne tam bolo 😵 😵 😵

janka ako ti je? blizis sa k 12tt tak by tie nevolnosti mohli uz ustupit.

jajus
19. feb 2010

lucka mohli 😅 ale zatiaľ to tak nieje, ☹ uvidíme koncom bud. týždna.
lucka ples bol v Stožku ?

jajus
19. feb 2010

Ivka no konečne si to tu takto zverejnila 😀 tak gratulujeme a prejeme krásne tehuľkovanie 😵 😵 a ta spoločna fotka plati 😀

lucka23
19. feb 2010

jeeeeej tak ivka konecne odkryla tajomstvo. no nacase 😀 😀 😀 tak oficialne gratulujeeeeeem 😵

janka ano ples bol v stozku. a nie je o nic lepsie?

iwuskaaa
19. feb 2010

Noooo Vy herečky 😀 ...áno áno odkryla som to 🙂 😵 . A ďakujem Vám krásne 😉
Janka že váhaš! Platí! 😉

lucka23
19. feb 2010

ivka vsak uz bolo na case. som len trpla ci sa niecim neprekecnem 😅 😀 a co vy dve tehule? idete na hromadne fotenie? 😀 inak u nas na plese bola jednou z cien v tombole aj poukazka na rodinne foto od gabiky. joj taaaaaaaak som si to chcela vytiahnut a namiesto toho mam flasu sampusu kurnava 🙄 😠 😀

iwuskaaa
19. feb 2010

Lucka veď sa nebráň ani tomu šampusu 😀 . Ja som si dala aj včera trošku, taký fajný s jahôdkou 😝 .
Ale Janke sa snívalo, že sme sa fotili ako bruškaté, tak teda sme sa dohodli, že sa dáme nafotiť 😀 ...a ešte aj vyhráme s takou supiš fotkou 😀
A vidíš, zvládla si to, neprekecla si sa 🙂

lucka23
19. feb 2010

ivka ja sa nebranim len popri tých ostatných cenach co tam boli ... a hlavne ked ja vyhram tak raz za uhorsky rok nieco a aj tak to stoji za 2 veci. ale tak vyhrala som to ej hlavne 😀 😀 😀
fiha a vy co ste si romantiku robili ze jehodky a sampus? 😵

tak to sa uz teraz tesim na vase bruskate fotky 😵

arimzv
19. feb 2010

ahojte.
baby ja z vas odpadnem, taketo tajnosti tu pred nami mat 🙂
iwka gratulujem a prajem nech je vsetko naporiadku, tak ako ma.
to je ozaj ina haluz, take dobre kamosky a este aj narovnako tehotne 🙂

a este k tym kiahnam, zvladala ich celkom dobre, az na to svrbenie, ale mala ich bohuzial dost vela. ale ani teploty nemala, takze celkom v pohode, ale som rada, ze tato choroba je len raz za zivot.

dneska som na socialnej poistovni stretla aj Dadku, ale stihali sme sa len pozdravit, vonka ma cakali v aute sefovci, tak som nemohla kecat, tak dufam, ze mi to Dadka odpusti 🙂

mina84
20. feb 2010

teeeeeeeeeeeda baby, nebola som tu sto rokov, ale oplatilo sa prihlasit ... caute .. jani, ivka ... gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem .... teda ja sa este na druhe baby absolutne necitim ... obdivujem vas 🙂 ... hlavne ivku, 🙂 tobinko uz je velky ale david este mensi ako moja domca..no neviem neviem ako by som to zvladala s dvomi, moja domca mi teda dava riadne zabrat 😝 ... a coze sa planuje stretko????

jajus
22. feb 2010

ahoooojte, mina ahoj tak po dlllllllllhom čase si sem napísala, dakujeme za gratuláciu 😉 a ty ako sa máš, pracuješ alebo si stále na materskej? A Dominika sa ma ako?
Babule aky ste mali víkend? My sme sa v sobotu boli znovu kupať v ZH a potom sme oslavovali synovcove 2 rôčky. Ivka boli ste sa aj vy kupať.Tak bolo faj, super som sa najedla aj gr-gr bolo ale inak ok 😀