Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
26. feb 2010

Mirka, neboj sa, budeš na svadbe kočka, nikto sa Ťa nezľakne 😉 😀 . A ideš aj s Natálkou?

Janka 😀 😀 😀 ...tak Michal trpiteľ vravíš? No čo iné mu ostáva, iba vydržať, alebo ešte skúsiť, keď príde z práce 😀 ...
O tých syroch...ja som pri malom vôbec nevedela, že syry by sa nemali papať. Zistila som to asi v siedmom mesiaci a to už bolo jedno 😀 ...ale ako vravím, zvyknem kupovať Eidam, teraz máme tú Goudu a snáď tie neublížia 🙂 .

kodada
26. feb 2010

ahojte, tak to su mi tu novinky, clovek sa nestiha cudovat ... tak len jedno velke BLAHOZELAM ... Ivi aj Jani, hlavne bezproblemove tehu ... Ivke bez migren a Janke bez nevolnosti 😉 aj moja sestra ma vtedy termin
Mirka tebe skore uzdravenie, dufam ze kiahne u teba maju pokojny priebeh
zvalka, tak Tami zvladla v pohode ockovanie ... aj mi sme v stredu boli na druhej davke hexy, Tomi zvladol bez horucky, ani obzvlast nervozny nebol

Ten nas valibuk ma 7350 g a 68 cm ... este stale kojim, uz sa pekne pretaca na bok ... minuly piatok sme boli fotit u Zuzky, teraz som pridala fotky aj na Facebook, kto by mal zaujem 😎
tak sa tu majte ekne, ja sa zas niekedy ukazem 😀 😀 😀

iwuskaaa
26. feb 2010

Dadka ďakujeme pekne, nateraz aj za Janku, keď tu nieje, tá už buvká 😀 ...
Tak bude aj vo Vašej rodine ďalšie bábätko? Gratulujem 😉 .
Tomáško je krásny, pozerala som fotky na FB, krásne fotky 😉 . A valibuk teda poriadny, ale nech len pekne rastie aj ďalej 🙂 .

arimzv
27. feb 2010

ahojte
Dadi ako som napisala aj na FB, krasne fotky sa Zuzke podarili, sikovna je, uz som zvedava na tehulkovske fotky Janky a Ivky.
Ivka na svadbu pojdem sama, natka bude bud u maminy alebo v., je to v senici, cize riadna dialka, budem musiet ist uz v piatok kvoli spojom, to by sme z toho asi nic nemali obidve, ale zasnubila sa mi na valentina segra, tak snad coskoro pojdeme na svadbu v rodine spolu 🙂
Ja cakam Natali, mala by tam u vas niekde v DT sa prechadzat 🙂
Ja som uz v pohode, dakujem vsetkym co ste na mna mysleli, uz som nastupila na proces schnutia 🙂
Dadik, Tomasko ma krasnu vahu 🙂 mas kvalitka mliecko

jajus
28. feb 2010

ahojte dadi dakujem, ano ja som spinkala ja už po pol desiatej hajam 😀
včera sme boli na pizzu v Rusticane mnaaaaaaaaaaaaaaam a potom sme boli pozrieť dinosaurov v Europe. No ludia poviem vam ja som bola taka uťahans a keď som chlapom navrhla, že ideme domov, tak Tobino sa pustil do plaču že nechce isť, tak som len posedavala na lavičkách a oni sa vozili na jeepoch a tych autach obzerali dinosaurov a ja som čakala a čakala. 😅

lucka23
1. mar 2010

ahojte. lukasko dnes isiel po 2 týzdnoch do skolky tak som zvedava ako to dopadne. a kedze mam zrazu kopec casu tak sa asi pustim do riadenia papierov 😀. aky ste mali vikend?

mirka super ze sa z tých kiahni uz dostavas 😵

k tym syrom. ja som to tiez nevedela 😅 som citala, ze len plesnive sa nemaju. podla mna janka ti kusok tvrdeho syra urcite neublizi. ak mas nan chut tak si daj. ja som zastancom toho ze telo si same vypyta co chce a potrebuje. len to moje by si uz mohlo prestat pytat sladke 😀

janka tak ste si spravili pekny vyletik 😵

dadi veru pekne prospievate, len tak dalej. a fotky su uzasneeeeee 😵 😵 😵

zunka
autor
1. mar 2010

Ahojte, to nestihnem ani prečítať čo sa tu popísalo.
Len musím poblahoželať ďalšej tehulke Ivke! teším sa s Tebou
no musíme zapracovať aj my, aby sa neminuli tie baby 😉

jajus
1. mar 2010

dadi fotky su prekráááááásne 😉 no zuzka je šikulka
zuzka a čo je vlastne šimonkovi ked mal take vysoke teploty? Už mu je lepšie?
Lucka neboj maly to určite zvládne 😉 ja si tiež davam čo mi chuti aj syr zo začiatku ked som mala chuť no teraz ich nemusim ale plesnive mi vôbec teraz nechutia 😒 skôr zeleninka a ovocie mnam 😀

iwuskaaa
1. mar 2010

Ahojte kočky 😉 ,

Lucka, keď si urobíš poriadok s papiermi, môžeš prísť aj ku mne 😀 ...Ja si tiež vždy poviem, že všetko čo nám chodí, budem pekne po jednom zakladať a vždy sa na to vykašlem a potom mám toho naraz veľa 😝 . Ale zase viem, čo kde mám, to je základ 😀
Tak ako zvládol Lukáško nástup do škôlky po dlhom čase? Určite super 🙂 .

Janka, tak pekný víkendík ste mali. My sme tiež chodili po návštevách, tak sme sa nenudili. A zase to rýchlo zbehlo.
Michal už odišiel a si sama? Niekedy sa ozvi, teraz je vonku už krásne, tak by sme niečo vymysleli 🙂 .
Dnes idem na to sono, potom Ti dám vedieť ako som dopadla 🙂 .

Zuzka ďakujem veľmi pekne 😉 . No veru mali by ste, teraz sú v kurze baby, tak šup šup 😀

Ja som dnes bola u zubárky znovu, išla som s tým, že mi tam dá iba vložku, veď mi tak vravela a ona mi ešte aj nervy ťahala, au au au 😢 😢 ☹ . Poviem Vám, že je to teda nepríjemná bolesť, dúfam, že to už nikdy nezažijem. Prišlo mi aj zle, už som čakala, kedy ma vystrie, Stanči ma musel do auta šikovať 😔 , sama som nebola schopná prejsť, iba tmu som mala pred očami 😒 . brrrr....no už mi je teraz dobre 😵

lucka23
1. mar 2010

fu ivka tak to si hrdinka ze si to zvladla u zubara bez injekcie. ja si bez nej ani do kresla nesadnem uz od dveri kricim ze ju chcem 😀 😀 😀 no a lukasko si rano trocha poplakal ale nic strasne. snad to bude zase o nieco lepsie. len ked isli deti von tak nam volala ucitelka ze ake mal lukasko topanky ze ich nevedia najst 😅 a pri tom ich majo daval do skrinky. tak len dufam ze nam ich nik necorkol, nemam chut kupovat teraz nove zimne boty. 😀 dnes mam nejaku upratovaciu maniu, papiere su uz na svojom mieste, dala som prat periny a dokonca som do pracky supla aj paplon. uvidim co z neho ostane 😀

joj dnes je fakt krasne len dost fuka. hned by som sa sla prejst len nemam s kym, ked mam ditko v skolke 😀

iwuskaaa
1. mar 2010

Lucka keby som vedela, čo mi bude robiť, ja by som si do toho kresla určite nesadla! Ja som sa to dozvedela až po všetkom, takže som nemala žiadnu šancu 😀 . Teraz som hrdinka, ale nebolo mi všetko jedno 😝 .

Ty si šikovná 😉 . Mne tiež treba prezliekať paplóny, len ma nemá kto dokopať do toho 😀 . Ale tiež som stihla utrieť prach, dať prať a oholiť si nohy 😀 ...ešte najesť by sa mi patrilo 😀 .
Ak sa chceš prechádzať, požičiam Ti Davidka, len tiež teraz spí 😀

lucka23
1. mar 2010

joj vidis oholit nohy do toho sa zase neviem dokopat ja. a bola by potrebna celkova udrzba. 😀 😀 😀

a ze poziciam ti davidka. 😀 😀 😀 zlata 😀 este ti pekne sedi v kociku? mne je normalne luto za kocikovanim 😅 😀 a fakt ako to budes riesit ked sa narodi surodenec? budes kupovat novy kocik? inak dufam ze o vysledkoch zo sona poinformujes aj nas nie len janku 😎 😀

iwuskaaa
1. mar 2010

No jasné, že budú aktuálne informácie aj pre Vás 😀 . To je jasné, nie?
A či pekne sedí? Ako kedy má náladu. Ale v podstate áno. Dnes sme boli na pešo, ale samozrejme, že nešiel tak ako som ja chcela, teda po chodníku, ale mimo chodníka - po blate 😠 . Ale nechala som ho tak, nech má radosť 😀 .
Áno, kočík ideme kupovať, tento bude stále v zálohe pre Dávidka 🙂

jajus
1. mar 2010

ahojte, Ivka už sa tešim na infošky 😉 daj si urobiť aj foto miminka robia ho len teraz a stoji to 3 eura 😉
lucka skoč ku nam aj ja ti dam maleho na prechadzku 😀 dnes sme boli pozrieť starku v práci ,skoro nas odfuklo.
Ivka a už vieš aky kočik kupite?
No babule vy sete šikovné, mne včera pomohol s riedenim mužik moja láska už je niekde v rakusku - nemecku 😢

arimzv
1. mar 2010

ahojte,

baby ako prosim robite to liecivo - ze med, cesnak a este neviem co?
natka ma sople a kasle, tak som jej davala hedelix na hrdlo a teraz som zistila ze mi dosiel a kym v. dojde zajtra z roboty tak by mi bolo treba jej nieco dat. prosim napiste
diky

jajus
1. mar 2010

mirka ja davam malemu cibuľovy odvar nadrobnejšie nakrajaj cibuľu a uvar vo vode ked vychladne daj med a môže piť

arimzv
1. mar 2010

Jani a nema to nejaky cas aj odstat?

arimzv
1. mar 2010

a dakujem 🙂
vyskusam to rano urobit, uvidim co na to ta moja fajnovka povie, dneska cely den riesila ze kapusta je fuj a nedala si to vyhovorit ani neoblizla a to sme mali vepro,knedlo, zelo 🙂

jajus
1. mar 2010

mirka nemusi ta cibuľa sa tam vyluhuje kym sa bude variť

arimzv
1. mar 2010

a este jedna asi blbsia otazka - ja jej uz davam pit len tu vodu s medom, nie aj cibulu jest?

jajus
1. mar 2010

nie cibulu nejesť precediť čajik 😉 nech zaberie

arimzv
1. mar 2010

diky 🙂

lucka23
1. mar 2010

mirka nam sa viac osvedcil sirup z cibule nie cajik. cibulu som nakrajala dala med a nechala cez noc odstat. cibula pustila stavu a to som davala pit. za lyzicku asi kazde 3 hodky. najpr to chcel lebo to bolo sladke a dieta nema predsudky ale po tom co sme brali 1. krat atb tak uz nechce niz z lyzicky tak som mu do davala normalne do caju. to mal ako namiesto medu. 😀 😀 😀 prajem nech ste cim skor fit 😉 a inak vam hedelix zabera? lebo nam absolutne. ani mne ani malemu. v lekarni mi na kasel poradili solmucol, to je prasok co sa rozpusti v tekutine a vypije. davam 2 krat denne pol sacka. to zaberie hned.

ivka tak ako na sone?

doni15
1. mar 2010
arimzv
2. mar 2010

ahojte
Lucka tiez dakujem za radu
no uz vypila par glgov toho odvaru a skusim vladovi nakazat ten solmucol, raz nam hedelix funguje, niekedy nie, ale uz som aj rozmyslala nad zmenou, tak super ze si mi poradila ten solmucol
zajtra pojde asi mamina s natkou k nasej doky, dnes sa stahuje doktorka.
som jej to teraz zmiesala s cajom ,ten odvar, dala do flase a pije 🙂

lucka23
2. mar 2010

mirka nie je zaco. ono to nei je hnusne ale dospely uz mame predsudky lebo predsa len je to z cibule+med. nooo a ani nevonia to bohvieako, tak aspon ja by som to teda nevypila. ale majo to pil a vraj to je uplne normalne chut. 🙂

jajus
2. mar 2010

mirka a kam sa stahuje lekárka mi mame isť v maji na kontrolu tak aby som vedela 😉
Ivka no čo ako ste dopadli, viete pohlavie?

arimzv
2. mar 2010

ahojte
tak nakoniec som natke dala mucosolvan, bola u mna suseda a ze ma doma mucosolvan, tak sme to skusili, teraz dostala na obed
Janka stahuje sa tam do toho noveho zdrav. centra - u spasitela - v podstate sa stahuje len par metrov, to je tam oproti centrumu, oproti predajni vittek dole je lekaren a personalna agentura je tam tiez nablizko

iwuskaaa
2. mar 2010

Ahojte 😉 ,

včera som už nestihla napísať, boli sme dlhšie vonku, keď je takto krásne a večer som išla po Paneláku spať 😀 .
Tak máme za sebou prvý screening. Všetko je v najlepšom poriadku 😵 , Dr. mi všetko poukazoval, fakt bol veľmi ochotný a milý.
Pýtala som sa aj na pohlavie, ale takým štýlom, že..."pán doktor, to je pupočná šnúra alebo pipík? 😀 ...kde??? no to, čo tam trčí 😀 ...začal sa rehotať, no povedal mi na to iba to, že ak by to bol pipík, tak sa narodí s takým pipíkom ako noha" 😀 😀 😀 ...takže ani tak ani tak, neviem čo sa vo mne skrýva 😝 😀 ...

Mirka, prajeme Natálke skoré uzdravenie!
Nám tiež dobre zaberá cibuľa a med, robievam to tak ako písala Lucka. Davidkovi to aj celkom chutí, on s liekmi problém nemá 🙂 .
Tiež som počula na Solmucol iba chvály, ale osobne sme to ešte nevyskúšali.

jajus
2. mar 2010

Ivka tak super a v koľkokom si podla miminka lebo vraj krv v 16tt sa musi osobne niesť do BB. Ja som horovila, že pohlavie u Szedelyho je beznádejne sa pýtať skôr ako v 30tt.