• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvolenčanky, ste tu?

10. novembra 2013 
Janka tak ako aj podľa MS, v 13 tt., ale termín mám podľa sona na 11. 9. Ako aj Ty :grinning: ...
Áno, o tej krvi som počula, robí sa to už podrobnejšie ako som bola pri malom, pri malom to boli AFP testy, teraz sú to screeningové krvné testy...
A v 20tt. nepovie??? :confused:
2. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka tak parada ze je vsetko oki. a kde si bola na sone? v DT? ja som uz taka zvedava co budes mat, hadam viac ako ty. a velmi ti prajem babulku tak ako janke :dizzy_face:

mirka tak drzim palcne ench mucosolvan zaberie. ale mucosolvan sa dava ked nie je suchy kasel, na vykaslanie hlienu. aspon moja dr nam ho dala v kombinacii s inym sirupom. ten mal byt na to aby mal vlhký kasel a potom mucosolvan na vykaslanie. :slight_smile:
2. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka tak to je sranda rovnaky termín ja sa pototo tak to ani keby sme chceli tak tak nenaplánujeme :grinning:
No asi nepovie ja ked som ku nemu chodila tak stále hovoril že v 30tt, no my sme vedeli nam vo Zv v nemocnici povedali no hrooooooooozne skoro tušim 13tt alebo 14tt.
2. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem prečo to nechce povedať. Ale napr. v škotsku Zuzane Michalovej sesternice vôbec nechceli povedať musela sa nehať prekvapiť. Vraj v minulosti si rodičia nechali vziať mimi ked nebolo požadovane pohlavie idioti :rolling_eyes:
2. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, ďakujem :wink: . Ja som zvedavá tiež, ale nejako veľmi nie, asi som vadná :grinning: .
Bola som v DT u Dr. Szedelyho.
Tak neviem, či budem riskovať v 20 tt sono u neho, ak mi nepovie. Možno pôjdem do ZV, aj s Davidkom sme tam boli, natrafili sme na Dr. Kamoďovú :slight_smile: . Ale aj môj Dr. má sono, tak uvidíme :slight_smile: .
Janka, presne, keby sme chceli, tak sa nám to nepodarí naplánovať :grinning:
Zamiesila som si na rožky, tak ich idem upiecť :slight_smile: . Možno ešte nazriem :wink:
2. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka a do Zvolena do nemocnice na sono môžeš len tak isť? to som nevedela ja že len pacietnky alebo ak chce mamina 3D?
2. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka Natka ma skor taky hlienovy kasel
juj to Vam zavidim tuto prijemnu neistotu, ze co cakate :slight_smile:
2. mar 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, skús Solmucol, ten je na odhienenie, alebo potom Ambrobene, ten Davidkovi zabral fakt rýchlo, myslím, že do dvoch dní mu bolo oveľa lepšie.

Janka, áno môžeš tam ísť, ak by si chcela. Uzv robia každý deň od 12.30, myslím, že do 14.30. Len musíš mať výmenný list. Len ak natrafíš na Šima, tak sa veľa tiež nedozvieš :angry: , ja som bola u neho na prietokoch v 39 tt. a netrepem, bola som vybavená za 30 sekúnd!
2. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi pre pokoj duse este zbehnem zajtra do lekarne pre ten Solmucol
2. mar 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja zase len naskok - že pipík ako noha :grinning: :grinning: :grinning: - Ivka, to je riadna pecka :grinning:
2. mar 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky :slight_smile: tak super ivka,ze je vsetko oki :wink: len tak dalej. Jooj,tot nedavno som tieto temy ja riesila :dizzy_face: normalne sa uz teraz tesim na druhe tehu :dizzy_face: :grinning: keby tamarka pekne posluchala,tak by som aj ja prijala 2roc. vekovy rozdiel ako ma Ivka :wink: ale pockam na teba iva a povies mi ako sa to da zvladnut :wink: :grinning:
pridala som fotku tamarky a tamarkinu prvu babiku :dizzy_face:
3. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka fotky su krásne je až neskutočne ako to male dietatko rastie ked som pozerala fotky od začiatku bola taka malinka a už je poriadna slečna :grinning: uteká to hrozne rýchlo
3. mar 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka :grinning: :grinning: :grinning: ...no nie a nie mi prezradiť čo to bude, tak som takto išla na neho a odpoveď vidíš aká bola :grinning: .
Mirka, no dúfam, že sa to bude dať zvládnuť, zatiaľ to nejako neriešim, ale nejako si už poradíme :slight_smile: .
3. mar 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, Tebe som zabudla odpovedať, pýtala si sa na kočík. Zatiaľ nevieme, aký ideme kupovať, je ich dosť, čo sa nám páčia, ale taký najviac nás chytil Peg Perego GT3 alebo Jané Slalom, alebo Nomad...tak uvidíme, pri akom nakoniec ostaneme a ktorý kúpime :slight_smile: .

Lucka, včera ráno som videla Tvojich chlapov íšť do škôlky :slight_smile: Tak im to sekne spolu, zlatí boli :slight_smile:
Lukáško má krásnu vetrovku, tú zelenú :wink:
4. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka to ano je ich teda poriadne veľa a teraz je nova kolekcia jane aj farebne je krásna :wink:
4. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule. uz nas sa uz zase pracuje na stavbe vo velkom tak cele dni len varim a peciem pre chlapov :rolling_eyes: uf uz nech je za tym. :sweat_smile: :grinning:

ivka no s nasim prtavym musi chodit rano majo lebo s nim ide v pohode a pri mne robi drahoty. vymyselnik jeden. to na mamu hra aby sa citila previnile :grinning: :grinning: :grinning: ta bundicka je z nextu zo zimnej kolekcie. aj mne sa strasne pacila. inak uz si kukala novu kolekciu nextu na nete? ja som videla uz aj tu co idu doplnit tak uz mam zase pekne dlhu objednavku. a musim sa poponahlat lebo neskor uz bude vsetko pekne vypredane
5. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Lucka tak super, že pracujete tak nech to ide rýchlo :wink:
ja som kukala aj objednávala z nextu u švagrinkej neodolala som :grinning: tak som zvedava čo donesu, dosť rýchlo sa to tam mína.
5. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, tak to máš pravdu, tá nová Jané kolekcia je úplne super, krásna! :slight_smile: Vy idete kupovať už iba vaničku na šporťák alebo chceš nový kočík? :slight_smile:
Tak vidím, že všetky fičíme na Nexte :grinning: . Ja som práve v pondelok odoslala objednávku tej našej sesternici, čo tam je, tak dúfam, že niečo ešte zoženie, napísala som si teda dosť dlhý zoznam, som zvedavá, kto to ide platiť :grinning: .
Lucka tak máš čo robiť - variť a piecť pre majstrov! Ešte ak zákusok majú, Ty si šikovná :wink: .
5. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, kedy ideš na sono? Potom sa nezabudni spýtať, čo to bude :slight_smile: :grinning: , čo Tebe povie na to :grinning: .
Dnes som stretla dve kamošky a čakajú dievčatká, tak dúfam, že to neprerušíme my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a budú to baby!
Lucka a ja som Ti chcela navrhnúť, že niekedy zober do škôlky Lukáška Ty a zastav sa na kávu :wink: . Aj dnes som ich videla :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka my budeme mať asi quinny :slight_smile: ale naš športiak si neham a potom ho možno predam uvidim, zatiaľ to nejak veľmi neriešim.
No u nás štastie, že michal išiel na služobku, tak som sa vyšantila na nexte :grinning:
5. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby myslite tu jane kolekciu co ma sportak obojsmerny? tak tu nekupujte ani nahodou. to dovrzali poriadne s tym novym sportakom. :frowning2: videla som ho aj na zivo a fakt otras.

ivka ked nahodou majo nebude moct ist s malym a pojdem ja tak sa ozvem. rada pokecam :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka v pondelok po obede, no skusim ale je to viac ako 100% že mi nepovie :unamused: no vážne uvažujem že v 20tt pôjdem do ZV lebo Szedely do určite nepovie ani vtedy. Ale opýtam sa ho nato či v 20tt by mi mohol povedať ak nie tak ZV to isti.
5. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, budem sa tešiť :wink: . Tak vravíš, že to nieje bohviečo tá nová kolekcia? :unamused:
Janka tak Michal asi nevie, čo si naobjednávala, čo? :grinning: Môj na šťastie vie, najprv na mňa pozrel, či mi haraši, ale potom, že dobre :grinning: ...čo iné mu ostáva :grinning:
Quinny vraj majú lacné v Babysvete, ale neviem v akých cenách :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked je to jedno čo to bude hlavne nech je miminko zdrave,tobinko stále tvrdi že mame v brušku aj bračeka aj sestričku :grinning:
5. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka ano ani mne sa nepači tato kolekcia, ale pačia sa mi celkom vaničky a tie na našu konštrukciu pasuju ale sa mi zdaju male, naživo som ich nevidela. Tak preto budeme mať quinny ten je vždy pekný :grinning:
5. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, ale vraj ak si je 100% istý, tak povie. Ale zase riskovať, no tiež neviem :slight_smile: .
Pekný je aj tento kočík, ale mne by Stanči povedal, že ako pavúk :angry: :grinning: , jemu sa tiež hocičo nepáči, náročný to chlap :grinning:
5. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime čo povie v pondelok. :slight_smile: veľmi sa mi pači tento kočik videla som ho aj naživo no zdala sa mi vanička hroooozne malička.
5. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka presne tento tip kociky by som enchcela ani zadara. dizajnovo krasny ale funkcne 0 bodov. koli tomu sportaku. presne jane nova kolekcia na sportak na tento sposob. :rolling_eyes: a aj vanicka z novej kolekcie je ovela mensia. a janecko je preto super ze je velke, ci uz vanicka alebo sportak. vsak maly bude mat 3 roky a este by mu bol dobry. ja urcite menit nebudem a k nasemu sportaku dokupim len vanicku a autosedacku. ale vanicku z tých starsich kolekcii. :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aha, toto je pekny celkom http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=511153
natka je uz tak na 99% zdrava, uz sa len doliecujeme, mame za sebou uz aj hysak (snad po polroku), tak sme pobudili asi polku bytovky :slight_smile:
prajem krasny den :slight_smile:
6. mar 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok