• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvolenčanky, ste tu?

10. novembra 2013 
ahojte. volala som dr za vysledky vyteru a vraj mame zly nalez. aj v hrdle aj v nose ma nejaku pliagu tak nas rano ocakava :frowning2: ja som sa uz taaak tesila ze v piatok doberieme atb a bude koniec. lukas uplne odmeita jest lieky. maskujem mu to ako sa da ale uz vie co zamyslam. takze uplne odmieta pit lebo si mysli ze tam ma aj sirup. :rolling_eyes: ja som uz taka vynervovana z neho ze pri predstave ze nas to caka este dalsi týzden a nebodaj aj viac som suca na psychiatriu. takze som zvedava co nam rano u dr povedia. :pensive:
a fotenie v skolke dopadlo tiez katastrofalne. rano sme úre istotu zaspali takze ked sme dosli do skolky jeho trieda uz bola pofotena. lukas odmietal sadnut si na stolicku a dat sa odfotit len na mne visel, tak ho ucitelka zobrala pozdravit jeho kamosov a ja som zatial zduchla. a potom som pocula spoza dveri ako ho tam spracovavaju aby sa na chvilu posadil no on ani z asvet. tak ho malakala fotografka an lentilky a tak ho odfotila. takze kazde dieta bude mat peknu foto a my taku hruznicu ako tlaci lentilky a ucitelka ho jednou rukou drzi aby neusiel. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no proste parada. a za takuto foto som dala 8,5 € :angry: inak iny biznis z toho ma pani fotografka. v skolke su 3 triedy od kazdeho zobrala 8,5€ a spravila jeden zaber. spravi nam jednu kolaz so vsetkymi detmi z triedy potom jednu portretovu foto 13*18 a jednu normalnu. som myslela ze aspon viacej zaberov spravi a ta spolocna foto nebude kolaz. no ale co uz.
31. mar 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, to ma mrzí, že máte takéto trampoty a horšie je to s liekmi. My tiež keď ich papáme, tak malý odmieta aj čaj, lebo si myslí, že ešte aj tam sme mu pridali liek. Takisto ako Lukáško. Prajem skoré uzdravenie Lukáškovi :wink: .
Tak to je biznis naozaj teda :confused: . A tento rok ich nefotila Gabika? Čo viem, tak minulý rok áno. Neboj sa, tie fotky určite nebudú také, keď je model krásny frajer, tak na tom sa nemá čo pokaziť :wink: .

Strapanik - áno robila...

Janka Ty sa ako držíš? Už máš výsledky?
31. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ivka veru skoda ze ich nefotila gabca. tento rok to mala na starosti foto jana zo zvolena. no som zvedava na vysledok.

a ty sa ako drzis? vsetko oki? brusko poslucha?
31. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja mam vzsledky dobre taka som štastnáááááá joj :dizzy_face: :dizzy_face:
Lucka Lukáškovi prajeme skore uzdravenie, abz choroba dlho netrvala. Neboj lukáško bude na fotkách ako model :dizzy_face: už sa neviem dočkať ked ho uvidime.

Ivka a tz kedy budeš vedieť vysledky?
Strapanik vitaj
31. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, držím sa dobre, všetko je na poriadku, bruško poslúcha, tak sa teším :slight_smile: .
Výsledky budem mať budúci týždeň, to idem aj do poradne, tak sa dozviem asi až tam, ale asi to nevydržím a zavolám si skôr. Ale sestrička povedala, že ak náhodou niečo by nebolo v poriadku, že mi zavolá. Tak dúfam, že volať nebude!
A ako je Lukáškovi?
1. apr 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jupíííííííííííííííí, tak Janka ma tak naštartovala, aby som si zavolala za výsledky, že by už aj tak mali byť a všetko je v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby tesim sa s vami ze je vsetko oki. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no man dr dnes spravila super naladu :sweat_smile: :grinning: vraj ma dychanie cista a ze tie atb zaberaju presne na tie svinuchy co ma v hrdle aj nose takze dalsie netreba. mame dobrat tieto a uz len do nedele davat kvapky do nosa. :dizzy_face: ja sa taaaaaaaam tesim. a dnes je tak krasne ze sme konecne lukaska po týzdni vypustili vonka. to bolo radosti, chuda moje :dizzy_face:
1. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,zelam vam pekne sviatky :slight_smile:
blahozelam tehulkam k dobrym tripple testom :dizzy_face: uz len to pohlavie vam chyba zistit,co? :wink:
som rozmyslala,nechceme prejst do sukromnej skupiny? Nemusi nas kadekto citat,hm? Ked novy konik dava tuto moznost :wink:
5. apr 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirkam všeeeeeeeeetko najlepšieeee :dizzy_face:
5. apr 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, ja som nad tým uvažovala tiež, že by sme mohli prejsť do súkromnej skupiny. Je to super podľa mňa, augustovky sme v súkromnej skupine a je to úplne iné, také uvoľnenejšie :slight_smile: :grinning: . Len my si tu už málo píšeme celkovo, tak nech sa vyjadria aj ostatné baby :wink:
5. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

mirke vsetko naj naj naj aj ja prajem, nech sa ti splni vsetko po com tuzis :dizzy_face:

mne je jedno ci budem pisat tu alebo v sukromnej. ale ivka ma pravdu ze pri tejto frekvencii prispievania je to zbytocne. ak chcem napisat nieco "tajne" tak to riesim cez IP. :slight_smile:
5. apr 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
dakujem za blahozelania :slight_smile:
mne je jedno, ci sukromna ci verejna, prisposobim sa,ja aj tak pisem veci, za ktorymi si stojim, takze nema problema.
Janka Tebe profilovu fotku vymazali admini alebo Ty? :confounded:
6. apr 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ako som si precitala v casti - modry konik, tak admini citaju aj sukromne temy a kontroluju ich
6. apr 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dakujem za odpovede ohladom oblecenia. Este sa chcem spytat, kolko stoji 3D ultrazvuk v ZV a kto ho robi? viete mi dat nejaky kontakt? Byvam tu uz sice dlhsi cas, ale lekara mam stale v LC, nakolko som s nim spokojna, takze o tychto veciach v ZV nemam info...
6. apr 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3D UTZ stoji 33 €. Teefonne cisla su nasledovne: 045/5201 664 (od 7:00-15:00) a 045/5201 421 (po 15:00). Prave som sa objednala na 19. maja. :grinning: Uz sa nan velmi tesim.
Zajtra idem na morfologicky UTZ v 20tt, dufam, ze nam fazulka ukaze aj pohlavie. A hlavne, aby ho Szedely chcel povedat, pocula som, ze to nerad prezradza, pokial ho nevidno na 100%.
6. apr 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem a kde to teda je? niekde v nemocnici?
6. apr 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som zabudla, je to 3D alebo aj 4D?
6. apr 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja vlastne ani neviem, aky je rozdiel v 3D a 4D. Co je ten stvrty rozmer? Ale v spojitosti so Zvolen som citala len o 3D. A robia to na gynekologickom oddeleni v nemocnici - cize to je ta budova oproti hlavnemu vchodu nemocnice na 2. poschodi. Viac info najdes aj v tejto diskusii: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/3d-4d-zvolen/?page=last&lastref=pager2
6. apr 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ďakujem. No ja som čítala, podľa toho čo robia v LC, tak 3D je len statický obraz a 4D vlastne video. teda asi ked sa na to pozeras, je to rovnake, predpokladam, ale ako vystup pri 4D dostanes nielen fotky, ale aj video. pytam sa preto lebo v LC to stoji 50 EUR, takze by bol ten rozdiel v 3D-4D?
6. apr 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vo zvolene robia aj 3d a 4d. a tu to stoji 35 tusim.
to 4D je video. teda tak som to aj ja pochopila
6. apr 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, pisem sem prvy krat. hladala som region zvolen a nasla som vás. mam 2mesačneho chlapceka a kedze som uz starsou mamickou (35) a moje rovesnicky - kamaratky uz maju vacsinou deticky väcsie a su v praci, rada by som si nasla aj touto cestou nejake zienky na pokec, mozno casom aj na prechadzky, aby nam bolo veselsie. ak by mala niektora z vas zaujem budem veeelmi rada :slight_smile:.
7. apr 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

monka vitaj. tak dalsi chlop do partie. my tu mame v teme len 2 baby :grinning:
ja som dnes znicena ako pes. spravili sme si vylet na polanu k vodopadu a zistila osm ze kondicka vsehosudy ziadna. :sweat_smile:
ivkaaaaaa si mi mala hnedpovedat ze cesta spät nie je len do kopca ale je to poriadny strmak :grinning: :grinning: :grinning: sa mi ku koncu uz pred ocami zahmlievalo. lukasko samozrejme spät uz nevladal tak ho trocha moj bratranec niesol. dnes asi dobre zaspime obaja :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky stále sa rozhodujem ku komu prestúpim teda k akému doktorovi do Zvolena a neviem sa rozhodnúť. Dnes mi kamarátka odporučila buď MUDr. Desana Brathová alebo MUDr.Ján Galád - neviete mi niekto o nich niečo napísať akí sú????nepoznáte ich???? Ďakujem!!!
7. apr 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojka ku galadovi som chodila na sono a poviem ti pravdu ze som vzdy od neho odchadzala so zmiesanymi pocitmi. ale mozno ak k nemu chodis do poradne je to ine. :slight_smile: a l brathovej som aj ja chcela ist ale ked som si tam volala sestricka ma odbila ze s mojou zdravotnou poistovnou uz pacientov neberu. :confused: :zipper_mouth: :angry:
7. apr 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako zo zmiešanými pocitmi?pripadal ti Lucka ako úchyl :unamused:
7. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte monka vitaj, o ja ti jojka neporadim Brathovu nepoznam aGalata len z pôrodnice takže nič moc neviem aky je k pacientkam v poradni.
Lucka tak paradna prechádzka :grinning: no ja už meliem z posledneho ako som na maleho znovu sama, tak som ko z behania za nim. Dufam že tento rok už Michal nepôjde do nemecka :rolling_eyes:
ozaj lucka ako pokračujete so stavbou?
Kinderko a ty ako? :grinning: :dizzy_face:
7. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem jajus aj tak už som zúfalá neviem ku komu mám prejsť :(
7. apr 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojka nie uchyl urcite nie :grinning: :grinning: :grinning: . odbornik je to urcite velky ale mne prisiel taky ani z voza ani na voz. ale vravim mozem sudit len podla toho ked som k nemu sla na sono. ono ide o to ze na prve sono som sla s obrovskym ocakavanim co vsetko sa dozviem a pan dr len strocho sestre skonstatoval ze potvrdena gravidita a finito. som sa tam skoro rozplakala. :grinning: :grinning: :grinning: ale chapem ma tam toho vela tak pacientky idu ako na beziacom pase. mozno v poradni je vyrecnejsi :grinning: ja chodim k dr mihalikovej ale nebola som tam od porodu takze nai neviem co a ako :grinning: :grinning: :grinning: . a rozmyslam nad tym ze ked druhy krat otehotniem prejdem k simovi. koli tomu ako ma vybavenu ambulanciu ze nebudem musiet inak behat koli somu a tak. :slight_smile:

janka no stavba pokracuje tak ze mame vodu, odpady a elektriku, dnes sa vymuroval barovy pult a cakame na uver. :slight_smile:
7. apr 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera som bola na sone v 20-tom tyzdni, vsetko je v poriadku, ale nepovedal mi pohlavie. :unamused: A ja som uz tak velmi chcela vediet, v akych farbach mozem nakupovat......
8. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strapanik tak to je o nervy. ale aj ja som tak dopadla v 20tt. tak som si radsej zaplatila 3D sono v hlohovci a tam sa mi lekar venoval celu hodinu. takze nelutujem ani euro co som za to dala. tiez som zufalo potrebovala vediet co sa skryva v brusku :grinning: :grinning: :grinning: ale dolezite je ze je vsetko oki :dizzy_face:
8. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok