Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

dadqa86
19. apr 2010

lucka23:Ahoj a dakujeeem 🙂 😉

jajus
19. apr 2010

ahojte tak som tu, no male je vporiadku važime 380g 😀 asi to bude zase macko posunul nam aj termin na 4.9momentalne som vraj 20/2. Ked doktor začal robiť sono drobec mu hneť ukazal nôžku chodidlo, tak sa schuti zasmial (doktor), že sa mu to ešte nestalo. Už ani cystu nemam vstrebala sa naštastie. No a čo sa týka pohlavia chcel ukončiť sono lebo male bolo otočene bokom, takže nebolo nič vidieť, ked sa otočilo no raz na par sekun ukazalo potom nôžky spojilo a takto nas natahovalo no Szedely bol užastny a asi 6 krát sa snažil pozrieť čo to je, mne sa zdalo, že som videla cikulku no neviem. On vraj to nehame na 30tt. Potom dodal, že nevie nevie či tam nebol pindurik, ale že to nieje ani na 40% tak neviem, uvidime na sone vo ZV.

zvalka
19. apr 2010

jajus 😵 tak blahozelam k super vysledkom, ze sa cysta vstrebala a ze malicke krasne rastie 😵
a kedy sa chystas do ZV? nevydrzis do toho 30 tt? 😉

strapanik
19. apr 2010

jajus, super, ze je vsetko v poriadku. Skoda, ze ani tebe nepovedal pohlavie. Bol s tebou aj Tobiasko?

jajus
19. apr 2010

Mirka no to by som skolabovala čakať do 30tt, ja som doteraz bola vtom že to je na 99,99999% baba tak ma nainfikoval ten môj synator. A teraz som uplne nervozna, že tam môže byť aj pindurik, no nie preto že by som bola sklamana ale preto, že som to nečakala. A to že to ani on nepotvrdil a mne sa zdalo že je tam cikulka 😀 😵 no riadna švanda. No objednam sa na sono do ZV, lebo aj Michal chce isť k lekarovi tak to skĺbime. Strapanik nie nebol ani manžel ani Tobiasko, bala som sa, že nebude mať lekar čas pekne poukazovať im čo kde je, ked sa musi sustrediť na dietatko. Vo ZV tam sa budu venovať len nam aby sme videli miminko v plnej krase.

iwuskaaa
19. apr 2010

Lucka, áno budú fotky, fotila som aj ja, ale mali sme aj lepších fotografov, tak to nechám na nich, musím si tie fotky posťahovať a potom ti dám vedieť 😉 . Boli sme presne v Liptovskom Jáne - Jánska Dolina. Bolo fakt super, ako stvorené pre deti, super detský kútik, nádherné prostredie 🙂 .

Janka, som rada, že je všetko v poriadku, hlavne, že cysta sa vstrebala a drobčekovi sa darí 🙂 . Ja som presvedčená, že čakáte dievčatko, mám také pocity 😉 .

jajus
19. apr 2010

ivka a ako dlho ste tam boli? Som zvedava na fotočky.
Ivka dakujem, hroooozne som rada že som videla male, super pocit. No uvidime čo povedia vo Zvolene 😀 na sone. No teraz som zvedava ako dopadneš ty. 😀 😵

zvalka
19. apr 2010

Jani, chapem to. ja som bola na 99,9999% ista, ze je to chlapcek a tiez som dva dni spracovavala, ze je to dievcatko. ono to nie je sklamanie, len zrazu take prekvapenie. 🙂 ale neboj nic, este sa uvidi, co to bude. 😉 kludne moze byt aj dievcatko 😵
iwus, boli ste od piatku do nedele? no super vikend 😉 my tiez chystame velke stretko v lete, ale asi my pojdeme len na jednu noc.

iwuskaaa
19. apr 2010

Janka, boli sme od piatku do nedele, začínali sme večerou a končili obedom, mali sme plnú penziu. Fotky budú perfektné, tie moje radšej nebudem ani pridávať, už máme foťák šunku 😀 .
Janka a do ZV pôjdeš na odporúčanie, alebo si zaplatíš?
Ja som tiež sama zvedavá ako dopadnem v stredu, určite dám vedieť 🙂 .
Zvalka prečo iba na jednu? Keď už pôjdete, choďte na celý víkend, bude vám ťažko odchádzať, ak ste super partia, my akoby sme sa poznali roky, super sme si všetci rozumeli, takisto deti boli úžasné, žiadne hádky ani bitky 🙂 😀

zvalka
19. apr 2010

No ale my mame este male deticky. A pojdeme az v sobotu asi,tak sa nam nebude tazko odchadzat 😉 partia sme super,tie akoby sme poznali dlho 🙂 a keby to bolo v Lip.Jane,aj ja by som sla na 2 noci asi.toto asi bude v bojniciach 😉 a kolko rodin vas bolo?

lucka23
20. apr 2010

janka tak gratulujem k dobrm vysledkom. len skoda ze sa drobec viac nepredviedol. 😀 ja si vravim ze pri druhom sa necham prekvapit pohlavim ale podla toho aka som zvedava na teba a ivku to sotva vydrzim 😀 😀 😀

ivka tak teraz si na rade ty a dufam ze tvoje prekvapko nebude take hamblive a pekne ukaze co ma medzi nozkami 😀

my sme boli na 1. stretku majoviek ked mali drobci rok niektori ani to nie a bolo super. chodili vtedy este len Lukas a ine 2 deticky ale bolo paradne. doteraz na to v dobrom spominam. 😵 Mirka urcite to nie je vela ist niekam na cely vikend. neboj mala by to zvladla v pohode. U nas ked mal luky 4 mes sme boli na vikend v tatrach a ziaden problem. bol nauceny spavat vsade, papanie mal svoje a bol na cerstvom czduchu takze sa mu mooooc pacilo. dokonca bol aj v aquaparku s nami. bol to jeho 1. kontakt s vodou. 😀 😵

iwuskaaa
20. apr 2010

Lucka už sa mi to blíži a snáď zajtra sa naozaj drobec ukáže 🙂 .
Keď som prečítala, že chceš pri druhom bábätku prekvapko, tak som sa začala smiať 😀 . Podľa mňa to určite vydržíš 😀
A stretávate sa ešte stále s májovými detičkami? My už plánujeme ďalšie stretko na leto, ale už na dlhšie, lebo víkend sa všetkým nejako málil 🙂 . Zhodnotili sme to tak, že je to krátko, keď v piatok sme prichádzali podvečer a na obed už odchod.
Pamätám si to, boli ste v Tatrách a my sme mali svadbu 🙂 😉

dadqa86
20. apr 2010

Ahojte 🙂 dnes mame pekny den co poviete baby?Ako sa mate? 😉

lucka23
20. apr 2010

ivka jasne ze vydrzim. 😀 😀 😀 vsak ma poznas 😀 😀 😀 ale celkom sa mi pozdava myslienka ze by som aspon majovi nic nepovedala 😀 no my sme nikdy nemali stretko baby tu z konika co sme si pisali. my sme sa potom par bab osamostatnili a denno denne si pisali na skype. doteraz mame sukromny chat a tam si kazdy den piseme. a teraz sme sa uz rok nestretli ale uz planujeme stretko na donovaloch v tom rozpravkovom svete 😀

dadqa veru dnes bolo pekne. ako sme doviezli lukaska zo skolky ani dnu nechcel ist tak sme ostali na dvore a dnu som prisli teraz. o chvilu ideme este gratulovat.

dadqa86
20. apr 2010

lucka23:Mnoo veru bolo pekne som zvedava ake pocasie bude zajtra sa stavim ze sa to obrati hore nohami 😕

lucka23
20. apr 2010

niee uz nech je pekne stale. clovek ma hned lepsiu naladu ked svieti slnko 😀

dadqa86
20. apr 2010

mnooo sak ano,ale vzdy to tak je naschval ked silou mocou chcem aby bolo teplo tak prsi 😀

lucka23
21. apr 2010

dadqa a ako dlho sa uz snazite? ja by som sa v lete tiez rada pridala do klubu snaziliek 😵

lucka23
21. apr 2010

ivka dnes mas velky den ze? 😵 😀 😀 o kolkej ides na to sono?

strapanik
21. apr 2010

Držím palce na to sono, nech sa maličké ukáže!

Dnes to opäť vypadá na krásny deň; dúfam, že to vydrží aj cez víkend. V sobotu ideme na svadbu, tak aby mi nebola zima v šatách.

dadqa86
21. apr 2010

lucka23:My sa snazit nemozme pretoze som mala uz 2-potraty a moj gynokolog mi to zakazal dovtedy kim sa nezisti pricina co to sposobuje ☹ takze sa snazit nemozme robia mi kadejake vysetrenia takze asi tak,ale tak ty sa mozes pridat k snazilkam 😉

lucka23
21. apr 2010

no ja len preto ze v statuse mas snazi sa. ale to ma mrzi ze mas taketo problemy. ☹ tak drzim palce nech cim skor lekari pridu na to co ti je aby ste sa zase mohli zacat snazit. 😉

dadqa86
21. apr 2010

lucka23: mnoo budem musiet zmenit status a ked sa uz budeme moct snazit tak si to tam hodim naspet 🙂 a dakujem 😉

jajus
21. apr 2010

ahojte, Ivka tak čooooo nenatahuj nas 😀
No tak to vypada, že Tobinko dnes nebude hajať už na mna kriči zo spálne ☹ ale dnes sme rano vstali o pol 9tej, tak sa nečudujem.
Dadqa tak nech rýchlo zistia pričinu a šup do snažilkovania, budem držať palce.
Lucka tak to budete mať zase letne babo ak sa podrari, aj ja som si predstavovala, že budeme mať letne no nejak to inač vypalilo. 😀 Ale zase termin mam 4. 9 a tak možno to bude augustove babo. 🙂
My sme ako tehulky boli super partia na oktobrovkach, no ked sa nam narodili detičky, tak každa bola mudra a radila ohladom kojena a tak a to ja som mala dosť inych starosti, ako počuvať hlupe poznamky, tak som ich odignorovala a prestala prispievať. 😅

dadqa86
21. apr 2010

jajus: mnoo dakujem uvidime ako to vsetko dopadne 1-Juna som objednana na hematologicke vysetrenie tak uvidime..... 🙂

iwuskaaa
21. apr 2010

No ahojte 😉 ,

tak dnes ako viete som bola na sone...všetko je ok, drobec je v najlepšom poriadku, ale...pohlavie neukázalo... 🙂 Aj keby sme veľmi chceli vidieť, tak sa to asi nedá, lebo tá poloha stála za to. Priečna a chrbátikom do vonku 🙂 . Tak sa budem musieť objednať na 3D sono.
Strapanik, môžeš mi dať číslo, aby som sa objednala?
Janka, Ty ideš na 3D alebo normálne?
Dadqa držím palce, nech všetko dobre dopadne a môžete začať snažilkovať 😉

jajus
21. apr 2010

Ahooooj no tak tie naše deturence nas poriadne natahuju 😀 ale hlavne, že su v poriadku.
Ivka ja idem na sono normalne, nie na 3D mne sa to zda veľa 33eur a podla skusenosti sme si to doma pustili len raz a stoji to v skrinke. A Michal a Tobinko pôjdu určite na sono už som sa aj dohodla 7.5 ideme s tobinkom na kontrolu do ZV tak pôjdem aj na sono.
Ivka akurat tu je tvoj ocino kukaju dom, budu nam ho malovať 😀

dadqa86
21. apr 2010

Ivka:dakujeeeeeeem 🙂 😉 dufam ze to bude skoro 😝

jajus
21. apr 2010

Ivka čislo je 045/5201664 alebo 045/5201421 no Kamodova robi sono len stredu a piatok ale 3D aj v utorok

jajus
21. apr 2010

teda ten utorok som si nie ista, lebo normalen sono robi primar, tak či 3D potom ona tak to neviem.