Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

dadqa86
21. apr 2010

Ja uz ani neviem ako to vo Zv vypada 😀 sa tesim idem v Sobotu domou ka nasim tak som zvedava ci sa nieco zmenilo 🙂

lucka23
21. apr 2010

no teda ivka tak ani ty si am nepotesila 😅 😀 😀 😀 ale ako pise janka, hlavne ze je vsetko ako ma byt. 😉 ja som na 3D sone bola a pri druhom pojdem asi tiez lebo ako by k tomu to druhe prislo ze ono nema taku pamiatku z bruska 😅 😀

strapanik
21. apr 2010

Iwka, skoda, ze ani tvoje male sa nepredviedlo. Takze sme boli na sone vsetky 3, co sme tu aktualne tehotne a ani jedna sa nedozvedela pohlavie. 😖 Ja mam tie iste cisla na 3D, ako ti napisala Jajus.

Ja som dnes strasne unavena, uz sa tesim do postele.....

zvolovci
21. apr 2010

caveste,
baby nemate nahodou skusenosti s kadernictvom Katy design pri malej stanici? ceny, spokojnost.....
vdaka

lucka23
21. apr 2010

ja s nimi skusenosti mam lebo k nim chodim uz nejake 4 roky. cesali a malovali ma aj na moju svadbu. su tam strasne sikovne zienky. a ceny neviem porovnat kedze inde nechodim. podla mna take v norme 😀

iwuskaaa
21. apr 2010

Ďakujem za čísla 😉 . Kedy je najvhodnejší čas ísť na 3D sono?
My sme s Dávidkom neboli na 3D, ale teraz by som rada išla, budem mať aspoň zážitok, aj keď je to dosť dať 33 Eur za to.
Janka a to si sa priamo dohodla s Kamoďovou? Potrebuješ aj odporučanie?
Lucka 😀 , veru veru, aby si nezávideli!

lucka23
22. apr 2010

ivka ja som bola na 3D myslim v 21 tt. myslim ze v hlohovci odporucaju do toho 27tt ist lebo potom uz babo nevojde cele na obrazovku 😀 😀 a veru je to poriadny zazitok a hlavne sa ti dr venuje celu hodinu. aspon teda mne sa tak venoval vtedy. maly sa totiz ani tam nechcel ukazat stale sa skryval a este k tomu mal hlavicku za placentou ale po 3/4 hod sa mu uracilo roztiahnut nozky. dr bol uz vtedy zufali a uz vtedy nam vravel ze to bude maly tvrdohlavec. a teda splnilo sa mu to na 110% 😀 😀 😀

lucka23
22. apr 2010

tu hrubku si tam nevsimajte 🤐 😅 😀

zvolovci
22. apr 2010

luci dik, to som potrebovala pocut... 🙂)

lucka23
22. apr 2010

nie je zaco. dufam ze aj ty budes spokojna. ja tam dokonca davam strihat aj maleho a manzela 😀

arimzv
22. apr 2010

ahojte
Ja mam na Hlohovec tie najlepsie spomienky, doktor vtedy aj syna zaucal pri mne, tak sme tam boli hodinu a pol, Natka sa skryvala ako diva, tak len skusal a skusal 🙂

jajus
22. apr 2010

ahojte Ivka nie neobjedava sa, na sono asi nemaju tak veľa žien. No ja som uvažovala nad 3D ale Tobino tam určite nebude sedieť hodinu, tak obyčajne sono bude stačiť. No toto druhe nema čo závidieť kedže, nam to na 3D dali ešte na VHS 😅 😀 no a kto v dnešnej dobe ma už taky prehrávač. 😀
Ivka a termin pôrodu ti neupravil? A koľko važi male?
Pomooooooooooooooooooooc vyberam farbu na dom, hrôza neviem aku vybrať 😢

angika
22. apr 2010

zvolovci, do Katty visage, ak to myslis, chodim, mam len dobre skusenosti - kadernicky su super, aj na svadbu ma tam cesali, ale chodim tam bezne... aj ceny su slusne...

strapanik
22. apr 2010

Iwka, ja som citala ze na 3D je najvhodnejsi 26tt. Vtedy je vraj babo najkrajsie, ma uz aj trosku tuku, takze nie je vychudnute a vraskave a este sa zmesti na obrazovku, ako pisala Lucka. 😀

iwuskaaa
22. apr 2010

Lucka, vraj na 110%...no ale teda 😀
Janka a vy ste boli s Tobinkom na 3D? To som ani nevedela 🙂 .
Tak teda ja si tam zavolám a nech ma objednajú, kedy to bude najvhodnejšie.
Termín mi upravil na 12. sept., takže o deň neskôr a váhu fakt neviem, to nespomínal a ani v knižke som to nikde nevyčítala.
Ale teraz mi sedí týždeň 20tt.
Hmmm....farba....broskyňová 😉

jajus
22. apr 2010

Lucka aspoň viete že ho mate 😀
Ivka tak dokonca neskôr, no ja asi budem mať znova valibuka 😀 už pomaly radšej prestanem jesť maternu , niekde som čitala, že aj tym su vačšie detičky. Ty ešte ješ ivka niečo? My sme boli s tobinkom v 24tt vo ZV prave sa to tam rozbiehalo, tak to bolo kadejake a prave nemali CDčka tak nam to hodila na VHS. 😒
Farbu mame zhruba šedu a tu druhu aby sa hodila ku streche červeno-hnedu,len tych odtienov je veeeľa. Našla som krasnu fialovo-šedu skôr došeda krááááásnu no tu mi Michal určite zatrhne 😅

lucka23
22. apr 2010

janka tak aj ja mam na pizzerku prvu farbu sedu a k nej dam taku kriklavo zelenu. 😵 len este vymysliet co bude sedea co zelene. 😀 kedze som momentalne zatazena na fialovu tak by som si ju urcite na dome dala. este ze ja mam vyhodu v tom ze majo sa k takymto veciam ani nevyjadruje.teda opytam sa ho an nazor ale aj tak si spravim podla seba 😅 😀

iwuskaaa
23. apr 2010

Ahojte,

my už od piatej ťaháme "dennú", Dávidko zvracia ☹ . Boli sme už aj u Dr., tá potvrdila, že je rozšírená črevná viróza.
Teraz spinká, ani sa mu nečudujem, bol unavený od toho nadrapovania. To je smutný pohľad na dieťa, ktoré takto trpí. Radšej by som to za neho vytrpela ja! Iba polihoval, nič ho nebavilo, na rukách by sa nosil...snáď nás to nebude dlho trvať.

A čo vy ostatné baby? Ako sa máte?
Lukáško je zdravý, chodí do škôlky? A čo Tobiasko? Tak dávno som ich nevidela, mali by sme niečo poriešiť 😉
Janka, Vy idete do BA v nedeľu?
My chceme ísť zajtra na chalupu, grilovať. A v nedeľu mám objednanú kaderníčku až do domu, konečne budem vypadať k svetu, tešíííím sa 😵 😀 ...teda dúfam, že budem k svetu 😅

Tak pekný deň a vydarené víkendy prajem 😉

zvalka
23. apr 2010

Ahoj Iwa. Prajeme Davidkovi skore uzdravenie 😉 to musi byt smutne mat chore dietatko ☹ tym si este aj ja preskacem a bojim sa toho trosku ☹ no to je rola matky. Tak nech cim skor je zdravucky a nezvracka uz.

lucka23
23. apr 2010

joj ivka chudatko davidko. ☹ posielame boztek na vyzdravenie. my sa zatial drzime klop klop klop. ale tiez som pocula ze je teraz toho plno tak len cakam kedy to dovedie zo skolky. ja mam zo zvracania hruzu a radsej s malym preslacen vysoke teploty ako zvracanie. nastastie lukas este nikdy nezvracal. ani ako miminko ani teraz. ale tiez si musim poklopat.

a aj ja by som vas rada konecne videla. vsak sme sa nevideli od januara. 😅 😀

jajus
23. apr 2010

ahojteeee, Ivka tak Davidkovi skore uzdravenie chuda drobček ☹ počula som aj ja že je viroza. My sa držime klop klop ja si nepametam kedy sme boli chorí, v lete aj to zo zubkov. tak sa celkom držime no škôlka to určite zmeni 😠 .
Ivka ano v nedelu ideme do BA , taaaaaak sa tešiiiiim. Naši sice budu mať majstrov, menia strechu, ale starka tvrdi, že to zvladne. 😀 Musime lebo mam v Galante objednaný pruteny košik a už sme dohodnute. 😵
No kaderničku by som potrebovala aj ja ako soľ 😅
Lucka my sme dali nakoniec taku hnedo-červenu, fialova mi neprešla ( ja milujem fialovu) mame hnedo-červenu strechu kunej sa fialova nehodi 😠 a ktomu podhlady ( toje drevo ktore vidno spod strechy) a aj drevo na terase vo farbe borovice tak sme museli voliť tuto variantu ale mne sa pači taka zvlašna farba, uvidime na dome ako ukaže.

jajus
23. apr 2010

aj ja by som vas hrozne rada videla , a tak ma napadlo nedame grilovačku u nas na terase, ked budu hlasiť teplučko. 😵 mate to tak na pol ceste všetci 😀

lucka23
23. apr 2010

janka urcite ste dobre vybrali. 😉 chcem sa opytat idete aj do ikei? lebo ak ano tak by som na teba mala prosbicku. 😅 😀
a za tu grilovacku som vsetkymi 10. len nech sa uz pocasie umudri. normalne je taka kosa vonku ze sa mi tam ani nechce. teda doobeda bola teraz ani neviem 😀

jajus
23. apr 2010

lucka jasne ideme, kludne ti to pozriem pošli link 😉
no od zajtra pridu a potom v pondelok a utorok už som zvedava ako ukaže ta farba.

lucka23
23. apr 2010

joj janka si poklad. no chcela by som kupit malemu taku tabulu obojstrannu. z jednej strany je na kriedy a z druhej na fixky. stoji 20€. vopred dakujeeeeeeeeeeeeeem 😵 😀 ja som taku tabulu totiz objednala z mmb a dnes mi prisla ale sa mi zda mala. tak ju skusim predat a kupila by som tuto. len som rozmyslala kto by mi ju v ikei kupil 😅 😀 takze super naplanovane. 😀 len dufam ze tu prvu predam, zatial sa nik neozval

zvalka
24. apr 2010

ahojte - jajus, a mozem ta aj ja otravovat jednou vecou? aj my sme mali ist buduci vikend do BA, ale sme to odlozili, asi pojdeme neskor. a potrebujem kupit kavicku v AVIONE, tam je taky speci kavickovy obchod. tento:
http://www.avion.sk/Store Locator/La Vecchia Bo...

a odtial by som rada:
http://bottegaonline.cz/kuchynske-zbozi/kava-a-... aj 2 ks - je to uzasna kava do pressomatu a bezkofeinu. 🙂 😵 dakujeeeeeem 🙂

zvalka
24. apr 2010

hm, tak ten prvy link nefunguje... 😒 ale obchodik sa vola La Vecchia Bottega

jajus
24. apr 2010

ok babule tak pozriem to 😉

zvalka
24. apr 2010

dakujem jajus 😵 😵 😵

iwuskaaa
24. apr 2010

Ahojte babule 😀 ,

Janka, to bude vypadať určite super tá kombinácia farieb, akú ste vybrali. Viem si to predstaviť 🙂 . Mne sa fialová páči tiež, ale nie na dom, neviem prečo, ale nehodí sa mi to na vonkajšiu fasádu 😅 .
A čo sa týka grilovania, tak ja sa pripájam tiež, radi prídeme 😵 .
My sme aj dnes boli na chalupe grilovať, iba my traja, tak sme to užili. Dávidko si dobre pobehal, už o siedmej zalomil 🙂 .
Viróza nám už prešla, na šťastie. Malo to celkom rýchly priebeh, dnes už mal iba takú slabšiu diétu. Budúci týždeň ideme na krv, lebo stále mu tečú soplíky a mám podozrenie, že má alergiu, ktorú zdedil po mne 😒 . Dúfam, že sa to nepotvrdí.
A zajtra Vám prajem šťastnú cestu, my ideme budúci víkend 😉