Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
11. máj 2010

Ivka to nie samozrejme , že keby sa mi pačil Tomáško tak nepozerám kto v okoli ma Tomáška. No keby bolo na mne tak je to Jakubko no Michal vymýšla, nepači sa mu že ho budu volať Kubo, ale aj Kubko je pekné keby ho volali.
Tomáško sa mu páči lebo to pekne znie k Tobiaskovi 😉 no ale je hrozný problem vybrať s chlapčenské meno.

kodada
11. máj 2010

mne sa paci aj Jakubko, ale sestra ma nevlastneho syna s tym menom, volame ho Kubko, ale myslim ze je to len o zvyku, ako si naucis okolie
glukoza, bleee 😨
riesili ste tu odber pupocnikovej krvy, podla mna je to tiez len marketingovy tah, na prednaske nam hovorili, ze ked darujes krv do verejneho registra, strasne malo % vyhovie a nevyradia ju :-/

strapanik
12. máj 2010

Moja sestra robi v BB v Roosveltke v perinatologickom centre na ARO pre predcasne narodene deticky, tak som jej kazala nech sa popyta na nazor lekarky a podla toho sa zariadim, ci si ju dam odobrat alebo nie.
A cukor mi yvsiel dobre, tak mozem nadalej bastit sladkosti. 😀

iwuskaaa
12. máj 2010

Janka, mne sa tiež páči veľa mien, ale ak si mám vybrať pre svoje bábätko, je to úplne iný výber a potom začnem váhať 🙂 . Mne sa napr. pri Dávidkovi páčilo strašne meno Adamko, teraz by som ho už nedala. A dva týždne pred pôrodom sa sníval sen, že sa nám narodil chlapček a dali sme mu meno Tomáško...tak som aj začala váhať, či ostať pri Dávidkovi, alebo to zmeniť. Nakoniec sme ostali a teraz to zvažujeme možno aj preto 🙂 .

Strapanik, nechutil Ti vybublinkovaný Sprite? 😀 😀 😝

jajus
12. máj 2010

Ivka ved to, vybrať pre svoje babätko je uplne iné, pri Tobiaskovi sme si boli na 100% istý teraz vôbec neviem 😅 ale ja chcem Jakubka ale nehala som to na Michala 😅 aspoň niečo môže rozhodnúť 😅 😵
No a dôležite je aby sa hodilo meno aj k priezvisku Jakubko Michálek sa mi veľmi pači. 😵
Strapanik nás ten sprite čaká 😝 ozaj ty niekde pracuješ alebo si doma?

strapanik
13. máj 2010

Pracujem v PPS-ke, takze babo ma aj kazdodennu dodavku stresu (v rozumnej miere samozrejme, vsetci sa uz na mne v praci bavia, ze mi je vsetko jedno, ale z casu na cas ma niekto vytoci). Chcela by som pracovat do konca juna, potom zo 10 dni dovolenku a v prvej polke jula uz nastupujem na matersku.
Vy ostatne ste vsetky doma na materskej, vsak?

jajus
13. máj 2010

Tak aspoň to bude babo flegmatik 😀 ja som (teda aj my ostatne na materskej, okrem arim a Lucky, tej už skončila) ja som aj pri Tobiaskovi bola sice zamestnana ale potom som bola na rizikovom a to od 10tt do pôrodu PN.

lucka23
13. máj 2010

veru tak je to baby. pri druhých detoch sa mi paci vela mien ale ak sa mam rozhodnut u svojho je problem 😀 😀 😀 tak vam drzim palce aby ste si vsetky vybrali tie spravne mena. 😉 bude sranda ak vsetky nase 3 tehulky budu mat nakoniec tomaska 😀 ale pevne verim ze ivka to este prekazi a bude mat emusku 😵

iwuskaaa
13. máj 2010

Ahojte 😉 ,
dnes je vonku konečne slniečko, dúfam, že sa to nepokazí, aj napriek tomu, že hlásia dažde až do utorka!
Ja som stále na MD a ešte to potrvá dlhšie, tá moja dovolenka 😀 . Ale nesťažujem sa 🙂
Lucka, tak len ver 😉

zunka
autor
14. máj 2010

Ja si myslím, že Iwka má v brušku Emku!!! takže tomáško pôjde až tretiemu bábätku.
A nepáči sa Vám Oliver, Matúško, Šimonko - to ma teraz tak napadlo 🙂

jajus
14. máj 2010

ahojte, joooj to sa dobre spinkalo 😀
Zuzka páčia ale u iných detičiek, mne sa nejak nehodia k priezvisku, my budeme mať Jakubka 😀
Dnes som bola v poradni 25 idem na cukor 😝, ja som hroooozne pribrala 😀 a to som zeleninová , priberám asi aj zo vzduchu 😅

strapanik
14. máj 2010

Aj ja chcem spinkat!!!! 😲
Jajus, a kolko si pribrala? Ja mam zatial +7,5kg a pomaly si pripadam ako velryba. a to mam pred sebou este takmer 3,5 mesiaca!

iwuskaaa
14. máj 2010

Zuzka myslíš? 😉 Ja už mám v tom zmätok, ale už nebudem dlho čakať 🙂
Mne sa páčia, ja som uvažovala aj na Šimonkom, ale nehodí sa mi k priezvisku...a s Oliverom by ma MM asi niekde tiež poslal 😀 .
Janka, to si iba na obed vstala? 😀

jajus
14. máj 2010

Ivka nieeeeeee, ja som dnes stihla už aj poradnu, tak dlho by zase Tobink nevydržal v posteli ( max tak hodinku lenošime) ale po dobrom obediku sme si lahli spolu on ešte stále spinka a ja som hodinku a pol 😀 😵
No ja som pribrala už 10kg 😅 a to sa neprejedam a sladke to mi začalo chutiťaž po 14tt ked som prestala vracať, alepapam ho zmierov 😀 Ale asi to mam v genoch aj pri Tobiaskovi som pribrala 27kg ale rýchlo som to zhodila naštastie. Ale bol aj veľký, tento chlop dufam že nebude taký 😅
No ja už mam mierne problemy aj pri holeni 😀 pripadam si ako v groteske, včera som sa poriadne nasmiala v kupelni, prišli ma skontrolovať aj moji chlapi, hlavne Tobinko bol zvedavý prečo sa tak smejem 😀
Pridala som foto bruška do albumu na MK

jajus
15. máj 2010

ahojte babule kuknite stránku http://www.sashe.sk/ nádhera 😉

iwuskaaa
15. máj 2010

Janka, naozaj nádhera. Neuveriteľné, čo všetko sa dá ručne vytvoriť. Predpokladám, že niečo už zase tvoríš aj Ty 😉 .
A bruško máš už krásne veľké 🙂 . Moje je asi trošku menšie, neviem to takto posúdiť 🙂 .
Ja som zatiaľ pribrala 4 kg, dúfam, že budem iba takto pomaličky priberať 😵 . A tých 27 kg, to si mala čo robiť posledný mesiac, čo?

zunka
autor
16. máj 2010

Ahojte, ja som pribrala pri Šimonkovi 18 kg a to bolo už teda riadna záťaž. Ale ty Janka nezačínaš s 67 kg, ale niekde pri 45 kg asi 🙂

jajus
16. máj 2010

Ivka nie netvorim nemam chuť a ani čas, ale neskôr určite 😉
No Zuzka teraz som začínala s 53kg pri Tobikovu troošku menej, ale 45kg by som brala 😀
Dnes ideme do ZH trošku sa okupať a ak bude chuť zajdeme do Europy, mam chuť nakupovaaaať 😀 Včera sme mali návštevu bola tu švagrinka s chalanmi bolo suuuuper, krásne sa zahrali a my dve sme poklebetili, Michal si skusil ake to je zabavať dvoch chlapov 😀 😵

zunka
autor
16. máj 2010

a ako to riešite s nosením chlapcov ( Tobi a Davidko) na rukách, zoberiete ich kľudne na ruky? nebojíte sa, že sú ťažký a tak?

jajus
17. máj 2010

Zuzka ja Tobiaska vôbec nenosim na rukách, je už veľký, a on sám mi už povie dávam pozor aby som ťa nekopol alebo aby ma nebolelo bruško a chrbatik 😀 už je rozumný a dal si to vysvetliť. 😉

iwuskaaa
17. máj 2010

Ahojte 😉 ,
tak Davidko spinká a ja mám siestu 😵 . Tento čas milujem 😀 . Navarila som si doobeda, celkom sa mi pri malom dalo 🙂 .
Janka tak ako bolo včera? Boli ste aj v Europe a nakúúúúúúpila si? 🙂 😀
Zuzka, ja Davidka nosím iba občas, ale už dosť málo. No keď treba, napr. nechce mi ísť už peši, tak ho v pohode zoberiem. Tiež som sa toho bála, že sa to nebude dať, predsa bruško zavadzia, ale v pohode sa to dá.

jajus
17. máj 2010

Ivka ano boli sme sa kupať ked vstal na hodinku a potom sme šli do Europy 🙂 bolo super ale všade koooopec ludi, kedže bolo hnusne počasie.
Neviem prečo som si myslela, že v Europe je C&A , H&M tešila som sa, že Jakubkovi nakupim vecičky a kupila som veľky prt. 🙄 tieto obchody tu niesu. No nič budeme musieť isť do BA 😀
Akurat som mu kupila dupačky a tričko za 2,99eur v TAkko. Zato pre nás tam mali koooopec veci, keby som sa do nich vopchala určite by som tam nehala koopec penazi 😀 😵

lucka23
17. máj 2010

ahojte. janka vidim ze ste si zase spravili pekny vyletik na plavaren. aj ja by som uz rada s lukasom niekam vybehla sa okupat ale ked je stale chory ☹
ivka pocula som ze aj vy ste si spravili fajn program. 😅 😵

my sme mali v sobotu este oslavu s lukaskovymi kamosmi a kamoskami tak bolo veselo. sice pocasie sa nam pokazilo ale aspon kym sa nieco ugrilovalo vydrzalo bez dazda. potom sme sa zdekovali dnuka a chlapi ostali kecat von. bolo to trocha narocne tolko deti pokope u nas doma ale zvladli sme to. lukas bol sice dost nervozny ale to z toho ze nespal tak ma to toňroska mrzelo ale co uz dietatu naladu nenaplanujeme. 😅 ale ak si toto odmyslim bolo super, ja zboznujem chystat na taketo prilezitosti takze som sa mohla zase troska realizovat 😀 😀 😀

iwuskaaa
17. máj 2010

Janka, tak pekný výletík ste si urobili 😉 . Tieto dva obchody tu na blízku chýbajú aj mne 😒 . Neviem, či sa ich dočkáme niekedy, ostáva nám už iba BA, alebo bližšie NR 🙂 .
Lucka, máš dobré info 😉 😀 ...aj ja som počula už skôr, že Lukáško má doma Birthday party 🙂 . V tomto ťa obdivujem, toľko chystať, ale ty máš na to aj nervy aj fantáziu, ja nie 😀 😀

jajus
17. máj 2010

Ivka tak musime niečo spáchať 😉 a založiť jedna jeden a druha druhý 😀
Ivka a kde ste boli vy cez víkend?
Lucka aj ja skladám klobuk, chystať pre toľkých ludí a potom to upratovanie 😎

iwuskaaa
17. máj 2010

Janka, keby to bolo také jednoduché, tak sa na to určite dám, na tom by sme nezbankrotovali, to mi ver 😀 .
V sobotu sme boli grilovať na záhradke s Jardom a s Mirkou, trošku neskôr prišli kmotrovci s Nicolkou, no tiež nám to prekazil dážď 😖 . Ale ugrilovať sme stihli a papali sme už v chatke 😝 .
V nedeľu sme boli viac menej doma 🙂 .

lucka23
18. máj 2010

veru baby tie 2 obchody by sa tu zisli ako sol. ale pochybujem ze sa ich niekedy dockame. ☹ Minule osm citala na nete ze je nemozne si len tak zalozit takyto obchod. ze materska spolocnost neda licenciu. ze pobocky si zaklada len ona. a tiez nie je mozno aby sa predaval napr tovat hm v obchode s inymi znackami.

mna to fakt bavi taketo veci. a riadenia nie je vela. vsak väcsinu poumýva mycka, zvysok muz 😀 😀 😀

inak uz nech sa umudrui to pocasie bay sme aj my mohli nejake to stretko zorganizovat. vsak sme sa uz nevideli taaaaaaak dlho

petullia
18. máj 2010

cawte babulkyyy... ta ja som sa tu neprihlasila straaasne dlho... ze jake vynovene to tu 😕 😀
aaaa oci si idem vyocit... Janka a Iwka su tehulky.... huraaaaaaaaaa 😀 😀 😀 ta gratulace prevelika 🙂

jajus
18. máj 2010

ahojte tak z biznisu nebude Ivka nič 😀 ja vôbec niesom podnikateľský typ ja by som sa tak to nevedela uživiť 😅
Lucka presne nech je už pekneeee a môžeme sa konečne stretnúť 😵 😵
Peti dakujem 😀 no už sme za poriadnou polovicou tehuľkovania 😀

lucka23
18. máj 2010

no peti to si tu fakt tak dlho nebola ze ani nevies o nasich tehulkach? pekneeeeeee. a co take porabas ze na stare paky si chvilku nenajdes ha? 😀

janka veru toto pocasie je uz o nervy. vsak si ani nepamätam kedy bol posledne takyto studeny maj. vsak nie je normalne aby som lukasovi v polke maja davala do skolky tielko a pancusky. 🙄 😠 😀