• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvolenčanky, ste tu?

10. novembra 2013 
Janka, musíme vymyslieť niečo iné :grinning: Lucka nám dá návrh, ona ich máva dobré :slight_smile: :grinning:
Peti, no hanba ti velikááááááá....my už pomaly rodiť ideme s Jankou a ty sa to teraz dozvieš :grinning: . Sme ti páky riadne ukradnuté, čo? :sweat_smile:
Aj Zuzka mi hovorila, že keď sa oteplí, tak môžeme dať stretko aj u nich na dvore :slight_smile: . Ja súhlasím, dááávno som vás nevidela a chýbate mi už :slight_smile:
18. máj 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo aj by nam Ivka Zuzka pofotila bruška :grinning: a kooonečne by sme sa videli už aj ostatne deturence musia byť veľké :wink:
Peti bolo ti to treba, takýto sfuka :grinning: poriadne nas zanedbávaš :grinning:
18. máj 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len do nej baby. :grinning: :grinning: :grinning: peti zachrania to uz len poriadne aliby. :grinning: :grinning: :grinning:

no kukala som na nete tak uz tento vikend ma byt krajsie tak som zvedavaaaa :dizzy_face:
18. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no tak vam diky... ale aj tak som z vas stastna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
nuz, ked ja v LV este stale nemam net :confounded: a akosi nestiham nic... :sweat_smile: staci tak??? :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti a vy uz byvate v LV? to mi je za novinka. kedy ste sa prestahovali? :fearful: jasne asi takto to staci :grinning:
18. máj 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano byvame uz v LV, ale zatial len v podnajme a makame na nasom domci. stahovali sme sa hned ako dosiel Juli z misie.
18. máj 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha a kedy sa budete stahovat do svojho?
18. máj 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hned ako to bude mozne... co tak skoro nebude, ratame este minimalne rok na obyvanie a o dokonceni ani nesnivam radsej :unamused: teraz cela stavba skoro rok stala, co bol Juli prec a teraz sa pokracuje. svokrik robil elektriku, zajtra idu aj s mojim tatim robit vodu, kanalizacia sa vykopala, este treba zapojit. stropy sa burali, idu sa znizovat... a roboty ako na kostole... ale aspon sa to hybe spravnym smerom :slight_smile:
a ty sa mas ako Lucik... tak v kocke, bo som leniva citat tolko vela prispevkov spaatky :sweat_smile: makas v tej istej firme, co pred pol rokom? a ako pizzerka? vy uz byvate v novom domecku? Lukaskovi sa lubi v skolke?
18. máj 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: peta vitaj :wink:
tak akurat dnes som rozmyslala,ci je v europe h&m a c&a.tak nie je? Skoda teda. Lebo sme akurat 5 dni v BA, a dnes som presne v tychto 2 shopoch nakupila pre tami vecicky na leto :dizzy_face: opalovacky hallo kitty,kratasky,tricka,satocky,leginky a rifliky. Ceny su fakt prijatelne.a este celenku s maslickou :dizzy_face:. Som si hned povedala,ze v BB tam budem nakupovat,tak nist..:frowning2: ale tak babke a dedkovi dam niekedy instrukcie, nech tam zbehnu kupit nieco a prinesu :wink:
18. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko.
Lucka kukala som fotky na FB z oslavy, si Ta viem uplne realne predstavit ako budes chystat restiku na nejake oslavy, co sa Vam tam ludia nahlasia, pripadne aj na nejaky catering, toto je presne Tvoja parketa a tadial by si sa mala uberat, Zuzka Ti to pofoti a Janka ozdobi niecim rucne urobenym a bude to parada :slight_smile:
prajem krasny den :slight_smile:
19. máj 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko. ja uz mam hodinu vo fitku za sebou. :grinning:
mirka si zlataaaa dakujem krasne. ano toto ma strasne bavi skoda ze to nema nic docinenia s mojou skolou. vies clovek ma vzdy pocit ze by mal robit to co vystudoval :sweat_smile: :grinning: a so zuzkou pocitam, len o tom este neie :grinning: :grinning: :grinning: bude nam treba nafotit komplet jedalny listok tak tajne dufam ze sa na to zuzka da :sweat_smile: :grinning:

peti u nas nic nove pizzerka stale nesprevadzkovana a uz mam pocit ze to staviame celu vecnost. :pensive: lukaskovi sa v skolke paci len byva dost casto chorý. momentalne som uz nezamestnana od februara a firma mi dlzi zhruba 100 tis tak som z toho dost na nic. pocit ze by som tie peniaze uz neuvidela ma dohana k sialenstvu. :angry: :rolling_eyes: drzim vam palceky nech ste cim skor vo svojom novom domceku. :slight_smile:
19. máj 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to Ti dlzia dost penazi a aj ako zamestanci proti zamestnavatelovi nieco riesite? firma je v konkurze?
hlavne je, aby Ta praca naplnala a bola si v nej spokojna, ze je mimo oboru je uplne bezpredmetne.
malo ludi v dnesnej dobe robi v obore
19. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mirka nie nerobime nic. problem je v tom ze nas zamestnavala personalna agentura ktoru zalozili a ta nic nevlastni. a ti blbci keby ju aspon do konkurzu dali tak nejakých 2000 € mozeme dostat z garancneho fondu. ale ani v tom sa asi nic nedeje. :frowning2: zacinam byt presvedcena ze tie prachy uz nikdy neuvidim :frowning2:
19. máj 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svine
mali to chlapci viditelne dobre premyslene. :frowning2:
19. máj 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no evidentne mali. :angry: aj ked ja krava som ich este obhajovala ked sme prechadzali pod tu personalnu agenturu ze urcite v tom nie je zly umysel. a hla ako som dopadla :pensive:
19. máj 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, je ti odpustené :wink: . Verím, že máš teraz toho dosť, tak už ťa nejdeme ďalej burcovať :grinning: . Držím palce, nech prerábka domčeka ide presne podľa vašich predstáv, aj keď roboty je tam určite ešte dosť. Ale zmáknete to :wink:

Mirka, dávno si sa tu neukázala. Ako sa máte a ako bolo na svadbe? :wink:

Lucka, to ti až toľko dlhujú? :angry: A je aspoň tá nádej, že by ti ich mali vyplatiť?
Ty sa nezdáš, ráno o deviatej a ty máš už po cvičení, super, šikuľka si :wink: .

A zase prší :angry: :angry: :angry: ...
Ja som uložila malého spinkať a náš zlatý sused začal vŕtať, ani nie vŕtať, ale zbíjačkou asi robiť :angry: :angry: :angry: . IDIOT...a malý iba v postielke vrčí vrrr, vrrr :grinning:
19. máj 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, Peti tak nech ste čo najskôr nasťahovaní v domčeku, viem presne čo to obnaša, ale počkaj ked budete vyberať obklady, podlahy, zariadenie, nato som sa ja hrooooozne tešila. :dizzy_face:

Lucka :confused: no to by som asi majiteľov zahlušila,keby mi ešte ktomu v tejto dobe dlhovali tooooľko penazí.

Ivka no super, poteší. Ja som nevydržala a lahla som si o pol jednej k malemu :grinning: ja neviem ja by som len spala a spala :grinning:
19. máj 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka si nadrabas, ked druhe babo dojde :grinning:
Iwka na svadbe bolo super, aj som svedkovala :slight_smile:
a teraz idem s natalkou na vikend k tejto kamoske do blavy, tak sa vytesujem :slight_smile:
19. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes sme boli na 3D sone ... a je to baba! Poriadne sme sa aj s muzickom vytesili. Mala oddychovala v relaxacnej polohe - nozicky takmer pred tvarickou. :grinning: :grinning: :grinning: Aj sme do nej stuchali, aby zmenila polohu, tak si dala pred tvaricku aj rucicku. :grinning: Ale aj tak mame zopar peknych fotiek. Teraz nas caka narocna uloha - vymysliet dievcenske meno. Presli sme si cely kalendar a na ziadnom sme sa nezhodli.

Lucka, to ti dlzia poriadnu sumu. Mojmu manzelovi dlzi firma, pre ktoru robil, takmer 50 tis. korun a uz ich zrejme neuvidime. Bola to rakuska firmy vlastnena Americanmi a uz sa to taha 1,5 roka. A teraz by nam tie peniaze bodli. A som si ista, ze aj vam, kedze som vyrozumela, ze idete otvarat pizerku. Mozem sa spytat, ze kde?
19. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej strapanik tak gratulujem k babe :wink: je to užastný pocit vidieť to malinke čo robí v brušku :dizzy_face: :dizzy_face:
19. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vy ste toho popísali!
aj nejaké foto-kšefty sa mi tu rysujú :D
To stretko môže byť u nás, len nech je teplo a konečne odpraceme drevo z dvora. Ale Lucka občerstvenie zaobstaráš ty, lebo ja sa na Teba nehrabem :slight_smile:
Tak strapanik bude mať babu - konečne po dlhom čase nejaká baba.
19. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strapanik velka gratulacia k babulkeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super. ano staviame pizzerku v stozku, vlasten uz postavena je len to dokoncit. :grinning: taky detail. :sweat_smile: :grinning: na tie prachy ani nemyslim lebo mam hned pokazeny den. :cry: veru etraz by sa zisli ako sol lebo sme obaja s muzom bez prijmu a treba splacat uvery tak zijeme na dlh. :cry:

zuzka s obcerstvenim nie je problem. :grinning: uz len to pocasie nech nam praje. :slight_smile:
20. máj 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strapanik gratulujem k dievcatku, snad casom z nasej dievcatkovskej mensiny urobime vacsinu :slight_smile:
20. máj 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem krasne :grinning: :grinning: :grinning: Vcera som hned kupila ruzove dupacky. :grinning:
20. máj 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka dufam ze aj ja casom prispejem svojou troskou do vasej mensiny. :sweat_smile: :grinning: aj ked som nejak vnutorne presvedcena ze aj druhy bude chlop. :grinning:
20. máj 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka len muzikovi treba dohovorit, nech urobi, co treba urobit :slight_smile: a pre svoju manzelku prve a posledne a splnit vsetky jej zelania :slight_smile:
20. máj 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej dievcatko :dizzy_face: blahozelam! Tak tamarka bude mat kamaratku. A kde byvate strapanik.? V detve? Koho mas lekara?
20. máj 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strapanik, gratulujem k dievčatku :wink: :slight_smile: :dizzy_face: ...verím, že vyberiete to najvhodnejšie meno, aké sa jej hodí a bude spokojný aj manžel aj ty :wink: . A kto robil 3D?
Mňa to čaká už o pár dní a neskutočne sa teším :dizzy_face: .
Zunka, veru kšefty, len sa priprav :grinning:
Ja som sa dnes tešila zo slniečka, ale už zašlo, tak smola :angry: . Už aby bolo krásne teplúčko a môžeme sa stretnúť :slight_smile: . Teším sa na Vás :wink:
20. máj 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwka, neviem presne, kto mi ho robil, bola to lekarka - velmi prijemna a sympaticka, kratke svetlohnede vlasy, okuliare. Nebola to nahodou dr. Kamodyova (ci ako), co ste ju tu spominali na predoslych strankach? A inac nehovor Spodniakovi, ze ides na 3D. Ja som sa preriekla a hned som prednasku, co ma k tomu viedlo a naco mi to je, atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A vrim ti, ze sa tesis, my sme boli obaja vyskereny ako leco. :grinning: :grinning: :grinning: Dufam, ze sa vam drobec pekne ukaze.

Zunka, ty fotis?
20. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strapanik, tak to bude Dr. Kamoďová, ona je veľmi príjemná a dobrá odborníčka aj, mňa prepúšťala z pôrodnice, keď sa narodil Dávidko. Takisto som bola pri nej na sono a bola veľmi precízna.
Ja chodím k Dr. Davidovi, ale tiež nebudem spomínať. To som sa chcela spýtať, netreba výmenný lístok na 3D, však?
A ako dlho to trvalo? Juuuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
20. máj 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok