Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

sunny6
27. jan 2009

zunka ze vypredaje....tych je tu strasne vela,ved ja malemu len tam kupuvavam oblecko a mame aj vela lacnych obchodov ,H&M ma dobre vypredaje,tam som aj minule kupila malemu koselu z 8 libier na 3 libri,alebo rifle z 15 libier na 5 lib.len trepat to domov a potom kde to predam? to by som musela dat aj na internet,no neviem ci by sa to vyplatilo?

sunny6
27. jan 2009

ale inak som pozerala tento bazar na modrom konovi,ale mne sa to aj z tej druhej ruky vidi drahe.....ved mikinu za 10 euro? to kupis aj novu nie?

jajus
27. jan 2009

ozaj ktomu poisteniu manžel si dal maleho k svojmu poisteniu. Zuzka vraj su obrovske zlavy v ang. tak som hneť písala braškovi čo maly potrebuje, už vyrastol z veľa vecí tak potrebujeme doplniť šatník a tu je to o..... mala som dosť ked som behala za oteplovačkami ( objednala som z quelle tie čo ma lukaško došli veľke nesedelo to malemu anejak sa mi to za tu cenu nepačilo tak som to vrátila) potom sme boli v europe tak isto nic ani vo ZV tak nakoniec mi zohnala superne, miškova krsna ta ma detsky obchod. Ale anglicko je anglicko, tu take nekupiš v obchode. žiaľ

zunka
autor
27. jan 2009

Sunny, no ja by som niečo nakúpila na tvojom mieste, pofotila, dala na mimibazar s nejakou poznámkou, že tovar posielaš napr. raz mesačne na Sk. A na Sk by si mala nejakú dobrú dušu, čo by to porozosielala slovenskou poštou tým zákazníkom. Aspoň tak to robí jedna známa. Poštovné si zarátaš do ceny.

Janka a ty nepredávaš tie veci po Tobinkovi ďalej?

Mirka, dnes mal malý keď sme boli vonku tie biele pančušky od Natky 😉 . Riadny frajer. 😀

zunka
autor
27. jan 2009

A ešte toto som chcela. Na mimibazare som našla takúto tepláčku, ale to je asi dievčenská, však? 😅
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4850830

lucka23
27. jan 2009

mirka cervena nie je vysadou bab. aj lukas ma cervene veci a dokonca mu podla mna pristanu.

janka veru je to to hroza. ale dufam ze nas sa to týkat nebude a nech si svoje komplexy ti ludia vybijaju v DT.

ja práve robim velku objenavku nextu. uz sa mi to vysplhalo na 100L. ale nasli sme dobru dusu co nam to objedna za normalny kurz. takze sa mi to stale oplati. vsak ked to prepocitam tak to ani v tescu nedostanem tie veci lacnejsie. 😅 😀

arimzv
27. jan 2009

Lucka nemalo tam byt namiesto mirka Zuzka? 🙂
aj mne sa ta suprava paci, je krasna a taka aj pre dievcatko aj chlapceka. ja milujem cervenu 🙂

arimzv
27. jan 2009

Janka kedy mate najblizsie rizikovu poradnu? zeby sme sa stretli.

lucka23
27. jan 2009

jasne malo tam byt mirka. povodne som chcela tebe odpisat ale co uz 😅 😀

zunka
autor
27. jan 2009

Ale tie gate nemajú dievčenský strih? 😅 ...či je to jedno?

arimzv
27. jan 2009

Zuzka neries 🙂 a kupuj kym sa do nej este zmestite 🙂 ta suprava je najozaj peknucka
ak mas naozaj pochybnosti tak sa informuj u tej predavajucej, ze ci je to girl alebo boy.

lucka23
28. jan 2009

zuzi podla mna nemaju. vsak na tých alých teplacikoch je este tazke vykuzlit nejaký strih. 😅

babyyyy aj aj by som sa chcela stretnut kedze posledne som nemohla. 😅

kodada
28. jan 2009

zuzi ta teplakova je krasna, urcite ju zober, mne sa cervena farba velmi paci na chlapcoch, mm pomaly ani v inej nechodi
Lucka aj ja som za stretko ... jar sa blizi, uz sa bude dat sadnut 😉

lucka23
28. jan 2009

inak pisala mi suzit ze ak bude stretko tak ze sa rada prida a mame na nu mysliet. a tiez slubila ze napise aj sem tak som zvedava. 😅 😀

kodada
28. jan 2009

pozname ju? asi ja nie 😉
Lucka ako v praci, muzicek si uziva maleho???

petullia
28. jan 2009

Dadka poznas... bola na stretku v palacinkarni.

arimzv
28. jan 2009

Ahojte.
Ja som Suzit videla v decembri v meste, ale len zdialky.
Peti citala som na teme porodnica, ze asi prichadzas o mliecko, skusaj len stale prikladat a vela pit, urcite mate len krizu a rychlo ju prekonate 🙂
Zuzka tak ako, kupila su tu supravu?
aj ja som za stretko

zunka
autor
28. jan 2009

Zatial som ju nekúpila, ale idem jej asi napísať.

jajus
28. jan 2009

ahojte zuzka mne sa tiež páči

kodada
28. jan 2009

peti tak mozno aj hej, len om na to zabudla, ved to bolo uz pred vyse rokom 😉

jajus
28. jan 2009

chcela som napísať toho viac a nejak som to odoslala skôr 😅 tak to dopíšem: zuzka dôležite je či sa páči tebe, tobinko tiež ma červene veci dokonca ma mikinku pásik modro-ružovo-zeleno- biely aj košelu mame modro fialovu no čo ked sa mi to páči a malemu to pristane tak čo. Veci po malom nepredávam odkladam pre druhe su to veci ktore môže nosiť aj baba ked sa skombinuju farby ako napr. hnede rolky (nohavice next na vyhrnutie s opicou) a ružove tričko a tak už kombinujem 😀
Ale predavat budem maleho bundu coccodrillo modru 80tka(krasna modra s oranz.pádikavou podšívkou a oranž. cvokami) ta mu už orok bude mala a mame druhe dve ktore mu určite budu dobre orok, nejak sa mi nazbierali 😅 tie bundy.
Ale ak niečo budem predávať dám ti vedieť 😉 a dohodneme sa.
Mirka do rizikovej ideme ale už len na krv kontrola peč. testov to bude plaču, naposledy hovorila že maly je veľmi šikovný takže ho nebude nejak kontrolovať len tu krv tak uvidíme. Mali by sme isť24.3 a vy kedy idete?

arimzv
28. jan 2009

Jani my pojdeme az v troch rokoch. posledna kontrola u Turajovej je v roku a pol poto maz v troch.

iwuskaaa
28. jan 2009

Ahojte kočky,
tak hlásim sa konečne z domu 🙂 . Od dnes som online už aj doma, ani neviete aká je to radosť 😀 . Len už teraz sa bojím, že budem zanedbávať Dávidka, ale snáď nie 😕 🙂 .
Zunka, to je super, že Šimonko režim prijal 😉 . My sme ho tiež zaviedli už od príchodu z pôrodnice. Cez deň si síce Dávidko navykol spávať vonku, pretože sme boli vonku už od jeho 8 dní, takže doma teraz toho veľa nenaspí, má len polhodinkové intervaly, ale za to už o 19.45 spinká, takže viem, že večer si to ja vynahradím a oddýchnem si. Dúfam, že to takto vydrží čo najdlhšie 🙂 .
Lucka, v DT je možné všetko 😠 . Hmm a pravdy sa asi ťažko niekto dočká 😖 . Ale snáď v Stožku je to iné 😉 .
Janka, už ste zdraví? Aby sme vedeli, či môžeme prísť 😉 .
Ozaj, čo je so Suzit? Ja som aj zabudla 😖
Sunny, na Tvojom mieste by som si tiež privyrábala 😉 . Veci v UK sú lacnejšie ako u nás v sekáčoch 😖 . Ja som tiež dala nakúpiť pre Dávidka, môj tam má sesternicu, tak je ochotná 😵 .

arimzv
28. jan 2009

a ja preco nemam nikoho v anglicku ? ☹
to bola len taka uvaha nahlas 🙂

iwuskaaa
28. jan 2009

Ahoj Mirka, ako sa máte? Natálka už spinká? 🙂

arimzv
28. jan 2009

ahojky Iwka,
natka zaspava uz o 19, takze vklude kukam spravy a panelak a surfujem. co je sice super, ale problemos je, ze vacsinu dni vstavame o 5 a cez den spinka len hodku a pol . ale uz som si zvykla.
mame sa fajne, je dobrucka, sikovna a dost ukecana a uz nam zacina pomaly aj obdobie vzdoru, tak vzdorujeme obidve, nenecham si skakat po hlave 🙂
pozeram do pasu, ze za par tyzdnov zacnete s prikrmami, tesis sa?

iwuskaaa
28. jan 2009

No či sa teším? Ja ani sama neviem...ale keďže čisto iba kojím, bude to pre mňa záťaž, ale čo neurobíme pre našich anjelikov? 🙂
No pomaly sa na to aspoň mysľou pripravujem 😀
Jasnačka, treba aby ste vzdorovali obidve, lebo tie dnešné deti 😀 ...kde takto zájdeme? 😀

jajus
28. jan 2009

ahoj Ivka tak konečne tu budeš aj ty častejšie 😉
no tobinko je už celkom ok len ja mam nátchu a michala boli hrdlo. Tak sa musime ešte liečiť ked ide ta chrípka aby sa nám to nevrátilo. Ako Dávidko je zdravučký?
To ale ušlo Ivka čo 5 mesiacov ani sa nenazdáš a budete chodiť. Zubky zatial nič? Nám asi idu zuky lebo včera začal plakať o 24:00 a zaspal až po 2 hodinách. ☹ asi takto som sa cítila ráno.
Tak dufam že tuto noc to bude lepšie.

arimzv
28. jan 2009

ale kolko ma to obcas stoji energie zachovat klud a necapnut po zadku 🙂

iwuskaaa
28. jan 2009

Jéééj Janka, super, že si tu 😵 . My sme na šťastie zdravučký, soplíky nám už pominuli, tak teraz je všetko ok 🙂 . Tak zatiaľ neprídeme, aby sme nenachytali niečo, ale potom si to musíme vynahradiť 😉 😀 . Minulý týždeň sme boli v poradni, tak vraj zúbky ešte v nedohľadne, ale zatiaľ ma to teší, ja sa ich nejako obávam 😖 . Dúfam, že vyjdú tak, že to ani nepocítime 🙂 , ale to by som asi veľa chcela 😕 .
Bože Janka, ani mi nehovor...5 mesiacov...ešte teraz som s bruškom chodila a už je to chlap ako hora...straaaašne rýchlo to všetko beží...
Tobinko už musí mať veľa zúbkov...a nejako ho vždy vedia potrápiť 😖 , moje zlatko...a nezávidím Vám tie noci 😖
Mirka, tak to si viem predstaviť...a ešte seba...no budem mať čo robiť aj ja, aby som nevybuchla, keď budeme mať takéto obdobie 😀