Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
18. jún 2010

Ahojte kočky 😉 ,

tak toto počasie ma vážne už štve 😠 . Ale včera som poctivo pozerala predpoveď počasia a hlásia naozaj iba prehánky, tak verím, že nám to vyjde 🙂 . Nebude mi vadiť zamračená obloha, len nech neprší 🙂 .
Dúfam, že budeme stíhať prísť na čas, lebo Stanči niečo má, ale ide hneď ráno. Ak nie, tak ma čakajte 😀

@zunka si si istá, či nás chceš pozvať všetkých dnu? 😀 Mne je to úplne jedno, čo upečieš, ja mám rada gaštany, tie Eskimo neviem presne aké sú, ale je mi to známe 🙂 .

@jajus dnes som sa bola objednať, idem 30. júna a Ty?
@zvalka našla som ti tie papiere - recepty, donesiem 😉

jajus
18. jún 2010

Ivka mi niečo hovor, dnes sme zmokli boli sme na prechádzke a taký sa spustil len len že sme dobehli domov. ja idem na sono 28.juna.

zvalka
18. jún 2010

@iwuskaaa dakujem 😉 a na kolku to je dohodnute teda? na 15.tu, ci na 16.tu hodinu?

janica81
18. jún 2010

Ahojte vie mi niekto poradiť, nejaký dobrý obchod s nábytkom pre bábätká, zariadenie detských izieb.... chcela by som sa poobzerať po postieľke...prebalovacom pulte... a všetkom čo nám treba, niečo na nete som už našla, ale keď ja verím realite a najradšej si to obzriem osobne! ďakujem za tipy a rady

Najradšej by som bola keby mali toho pod jednou strechou veľa, dalo by sa vybrať, aj kočíky tam môžu byť

Ďakujem maminky

PS: alebo aj nejaky internetový, s ktorým máte dobré skúsenosti

lucka23
18. jún 2010

mirka na 15-tu asi. 🙂

janica ja ti moc neporadim. nabytok som nekupovala este a kocik, prebalovak, poatielku s madracom som kupovala cez net. vsetko na inej stranke ale najviac nakupujem cez mimibazar alebo babybazar 🙂 ale taku postielku napr. si uz ani mepamätam na akej stranke som kupila 😅

zunka
autor
19. jún 2010

No zatiaľ to vyzerá sľubne s tým počasím 😉 . Idem nakrájať koláčiky, naložiť špeky, urobiť šalát,... Ešte, že je tu Dominika. Teším sa na letné prázdniny, keď tu bude celé leto. Taká pomoc, to je na nezaplatenie. 🙂

lucka23
19. jún 2010

veru zuzi zatial pocasie vychadza. 😵 ja musim este zbehnut do tesca lebo u nas nemali cervenu cibulu na salatik 🙄 mam kupit aj chleba ci bude dost? ani neviem kto ho kupuje 😅

lucka23
19. jún 2010

a taka pomoc zuzka je veru na nezaplatenie.

iwuskaaa
19. jún 2010

Zuzka, takú pomoc Ti v dobrom závidím 😉 . Je to naozaj ako píše Lucka na nezaplatenie 🙂 .
Ja práve robím slané koláčiky, počasie nám zatiaľ praje, tak verím, že takto super to bude pokračovať 😵 . Teším sa na Vás 😉

zunka
autor
19. jún 2010

Ja mám jeden celý chlieb a neviem, či ešte niekto hovoril, že kúpi.

lucka23
19. jún 2010

no ak sa nikto neprishalsi mozem ja kupit v tescu. 🙂 okolo obeda sa tam chystam

zvalka
19. jún 2010

lucka,my berieme cely chlieb.nekupuj. 😉

lucka23
19. jún 2010

oki mirka 😉

jajus
19. jún 2010

nam práve záchranka odviezla babku ☹ 😢 dufam, že jej už kooooooooonečne niekto vtom ZV pomôže.
Aj ja sa už na Vás hrozne tešim 😵

lucka23
19. jún 2010

joj janka to mi je luto ale snad jej vo zvolene pomozu a bude jej lepsie 🙂

zunka
autor
19. jún 2010

ešte ma teraz napadlo, máme pieskovisko, ale 2 lopatky a 2 hrable, 1 vedierko. Tak aby sa nebili 😀 , tak doneste ešte nejaké náradie. 😉

iwuskaaa
19. jún 2010

Janka, držím palce, nech je babka čoskoro fit 😉 . Neboj, bude o ňu dobre postarané.
Davidko spinká, ja som už popripravovala všetko, ale asi budeme meškať, neviem ako sa podarí prísť Stančimu. Ale sľúbil, že do tretej je doma, tak snáď....ak Vás niečo na mieste diania napadne, čo treba ešte kúpiť, zavolajte mi 😉 ...
Dúfam, že počasie nám bude priať aj naďalej 😎 .

kodada
19. jún 2010

no ahojte, ako bolo na stretku??? uz som cakala ze tu budu nejake reakcie 🙂
dufam ze ste sa dobre zabavili, je mi luto ze som nemohla ist, aj maly aj ja sme trochu prechladnuty a ani auto som nemala doma, tak snad inokedy 🙂

zvalka
19. jún 2010

@zunka - dakujeme za krasne pohostenie a darceky pre deticky 🙂 a vsetkym dakujem za pekne popoludnie 😵

zvalka
19. jún 2010

@kodada - no dadi, ako asi mohlo byt? super bolo, skoda, ze sa ti nedalo, rady by sme uvidili aj tomaska...

zunka
autor
19. jún 2010

Šimonko iba teraz zaspal, tak som si sem sadla. Tóóóľko mám roboty, ale tááák sa mi nechce 😠
Dnes bol super deň, aj počasie vyšlo. Šimi trochu odignoroval deti, lebo ho najviac zaujal Tobiaskov traktor. Janka, zajtra si ho pýtaj, lebo ostal vonku na piesku. Ešte to niekedy musíme zopakovať.

jajus
20. jún 2010

Zuzka dakujeme aj my na stretku bolo suprovo Tobino sa teda poriadne vyšantil 😀 hlavne s Lukáškom. Maly tiež nejako nemohol večer zaspať. No a dnešne fotenie bolo užastne už teraz sa tešime na fotočky, Tobiho najviac zaujímali Šimonkove hračky, no aspoň sme ho na nejake fotky ukecali 😀

zunka
autor
20. jún 2010

No vidíš aké dobré je mať kopec hračiek v ateliéri, Tobinko si aspoň robil malé prestávky medzi fotením 😉 .

zunka
autor
20. jún 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12401 - Eskimo rezy
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9814 - Gaštanové
Chceli ste recepty, tak tu sú.
Mirka, ty mi zisti prosím recept na tie omáčky.

kodada
20. jún 2010

ste ssa fotili ??? 😢 😢 😢 😢

zvalka
20. jún 2010

dada, ved aj ty si sa fotila s bruskom, nie?? 😉 a zunka urobila par foto aj zo stretka ako vzdy 😉

iwuskaaa
20. jún 2010

Ahojte kočky,

ďakujeme aj my za príjemne strávený deň medzi Vami 😉 . Bolo úplne super a je zaujímavé sledovať tie naše deti 🙂 😀 ...Tobiasko a Lukáško nám urobili tiež super predstavenie, zlatí boli 😀 .
Zuzka, ďakujem za recepty, koláčiky boli výborné! Určite ich vyskúšam aj ja 🙂 .
Janka ako dopadlo fotenie? Už sa teším na fotky.

lucka23
20. jún 2010

ahojte babule. aj ja samozrejme dakujem za super popoludnie a zuzke ze nas prichylila 😵 mna ako som dosla domov zacal boliet tak zub ze som skoro umrela. som len pchala do seba tablety a nic nezaberalo. zajtra rano idem na 7 k zubnikovi tak mi prosim vsetci drzte palce aby som to zvladla. bude mi trhat zub zrejme tak neviem ako to prezijem. ale od strachu asi ani nezaspim. 😔

janka aj ja sa uz neviem dockat fotiek 😵 😵 😵

zvalka
21. jún 2010

@zunka - smotanovy dip http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14357 - len dal menej korenia 😉
a druhy je nas domaci: kecup, horcica, kari.....a teraz dal aj kusok sojovej omacky, ale robime to bez nej.