Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
30. jan 2009

mirka na nový program. SAP

jajus
30. jan 2009

ahojte tak ja som si teraz pri malom krásne pospala asi ničo cez hodinku a on teraz ešte buva jaj super. Taka som bola nejaka unavena. Ale noc prespal krásne celu tak neviem z čoho bola ta unava.
Lucka tak super bude z teba poriadna ekonomka, počuj ty maš vyšku ekonomicku?
Ja rozmýšlam nad štátnicou konečne keby sa mi podarila.

kodada
30. jan 2009

jajus aj ty mas vysku?

zvalka
30. jan 2009

Janka,nad akou statnicou? Ved Ty mas skoncenu vysku..

jajus
30. jan 2009

dadi mam technicku univerzitu-stojarinu chodili sme tam aj s manželom.
No a štátnicu chcem z nemeckeho jazyka ale to uvidím koľko budu chcieť penazí bo teraz ta materska nieje bohviečo

kodada
30. jan 2009

tak to by som ti mala vykat, pani inzinierka 😉

jajus
30. jan 2009

dadi ved toba si mala 😀 😀
a inak ako sa máš?

anjelik85
30. jan 2009

ahojte staré páky? 😀 ako sa tu máte? som to tu zanedbala. 😀 😝

kodada
31. jan 2009

jani ja celkom dobre, trochu v ocakavani ... v pondelok by mala prist mrcha, ale nemusela by ... 😀

zunka
autor
31. jan 2009

Ahojte.
No nám v noci niekto vymenil dieťatko,lebo sa zobudil iba 2x a doobedu tiež spal. No ale teraz je už zase náš a sme v starých koľajách. No aspoň trochu si pospal, lebo som už bála že z toho môže aj ochorieť, že skoro vôbec nespáva. Večer som si ho položila na moju hruď a tak spal na mne bruškom dole asi hodinku. Možno mu to nejak pomohlo a uvolnili sa mu nejak črevká alebo čo, lebo potom fakt prespal skoro celú noc.

Dadi 😉

kodada
31. jan 2009

super Zuzi ze sa konecne drobcek umudril a nechal maminku vyspat 😉 aj ked na chvilku

iwuskaaa
31. jan 2009

Lucka, ale áno, je to možné 😀 . Síce...ja tomu tiež neverím ešte 😅 .
Zunka, skúšaj Šimonka dávať na bruško, možno bude pokojnejší, hmm? 😉
Dadi, tak držím palce, nech teda nepríde 😉
No ideme kupkať Dávidka, papa 🙂

jajus
31. jan 2009

dadi tak aby to dobre dopadlo 😉
Ivka a kupili ste PC cez operatora či v obchode? my už spinkame kde to napísať a to cez obed spal 3 hodinky ale boli sme pozrieť našich tak sa vyšantil tak asi preto.

iwuskaaa
31. jan 2009

Janka, najprv nám ho ponúkli v Netspace a ja som ho vysnorila na nete o dve tisícky lacnejší 😵 😀 . Nie PC ale notebook 🙂 .
Aj my už spinkáme, ja som práve vyšla zo sprchy 🙂 . No my sme cez deň spali asi dve hodiny, z toho 1,5 hodku v kočíku 🙂 . Ale hlavne, že spinkáme v noci 😵 .
Ináč, zajtra sme sa k Vám chystali a teraz mi Stanči vraví, že vonku je zima a poletuje sneh, tak neviem ako bude. Ak by sa oteplilo 😀 , tak by sme prišli, ak budete doma 🙂

jajus
31. jan 2009

jasne sme doma, michal niečo ma do obeda ale po obede okolo 14tej bude doma 😉
ja teraz kukam malemu papuče tieto čo ma su mu už male a v obchode chcu 200sk a to nedam za papuče ktore mu o 3mesiace budu male. A daju sa kupiť skoto ako nove za 50-80sk tak to je poriadny rozdiel

iwuskaaa
31. jan 2009

Tak to je rozdiel 🙂 , treba rozmýšľať ekonomicky, no nie?! 🙂
Ak by bolo zajtra teplo, tak by sme prišli...aspoň päť stupňov nad nulou 😀

jajus
31. jan 2009

jasne dobehnite ak by ste nejak zamrzli prodkurim poriadne do krbu aby ste odmrzli 😀 už sa tešim na davidka michal ho nespozna uvidíš ked som ho ja nespoznala (hanba) 😀 😅

iwuskaaa
31. jan 2009

Ešte sa ozveme, podľa počasia sa zariadime 🙂 .
Som zvedavá, čo bude Michal vravieť, keďže Ty si nechcela veriť, že doma mám Dávidka 😀 . Ani ja som Tobinka dlho nevidela, tiež som zvedavá, aký chlap je z neho 😉

lucka23
2. feb 2009

caute zenusky. ja mam za sebou vycerpavajuci vikend. v sobotu aj nedelu sme mali oslavy tak som nic ine nerobila len chystala. 🙄 nastastie najblizsie oslavy ma vakaju uz len v maji na lukaskove narodky. 😅 😀

zuzi tak ako? stale mate to vymenene babo?

iwuskaaa
2. feb 2009

Ahoj Lucka a ja som si myslela, že si sa na nás už vykašľala 😖 🙂 . Jáj, do kelu, veď Ty si januárová, čoo? Kedy presne si mala narodeniny? Tak dodatočne všetko len to naj, naj, naj a nech Ti tí Tvoji chlapi len samú radosť robia 😵 . Ako v práci? Už je po školení? 🙂
My sme boli včera u Janky 🙂 . Tobinko je už riadny chlapisko, zlatý 🙂 ...a náš bojko sa ho zo začiatku bál, lebo Tobinko trošku kričal 😀
No a mám po prestávke, 2O minút spánku máme za sebou 😔

lucka23
2. feb 2009

ahoj ivka. nieeee na vas sa nemozem vykyslat. len som to mala teraz fakt perne. narodky som mala 16-teho. a k tomu este aj majo mal meniny. a par opozdencov mi bolo gratulovat este aj k meninam 😅 ale mam to za sebou 😀 😀 😀
v praci sa mi paci. skolenie ma caka dufam ze posledne v stvrtok.
joj aj ja by som vas uz rada videla. aj davidka aj tobiaska aj natalku. ako to poktocilo s tým stretkom?

kodada
2. feb 2009

ahoj babulky
Lucka, tak prijmi aj odomna opozdene blahozelanie 😉 zo stretkom sa zatial nic nepohlo, asi treba navrhnut nejaky termin, myslim ze len Zvalka nejaky spomenula ...
tak mrcha .................................... neprisla .......................... BT zostala tiez hore, tak uvidim co prinesu najblizsie dni

lucka23
2. feb 2009

dadka dakujem krásne. 😵 boze ani nevies ako velmi ti prajem aby uz neprislaaaaaaaaaaaaaaaaa. 😵 😵 😵

lucka23
2. feb 2009

no mnre by ten termin vyhovoval. ale rada by som aby sme dohodli taký co by vyhovoval vsetkým. takze ivka je uz definitivne ze tebe sa vtedy nebude dat?

zvalka
2. feb 2009

ahojte, ak by to bolo toho 13teho februara, tak pridem aj ja, ak iny termin, tak tazko ☹
potom uz ak, tak len niekedy v marci....takze v pohode, ak sa to ujme, pridam sa k vam, ak to nevyhovuje niektorym , navrhnite si nieco ine, ale to uz ja nebudem moct... 😉

zvalka
2. feb 2009

lucka a vsetko najlepsie aj odo mna k narodeninkam 😵
dadi, drzime palce.... 😉

jajus
2. feb 2009

ahojte tak lucka aj ja ti prajem všetko naj naj naj lepšie nech sa ti všetko splni čo si len budeš priať. Ivka tak ako ste došli, tobinko večer zaspal ako dudok ale potom po vás prišli ešte naši tak sa vyšantil. Jednoznačne potrebuje pohyb aby sa unavel. Už sa tešim na leto ked sa vybeha a bude tepluuuuuuuuuučko. Akurat odišla kamoška od susedov bola nam malovať na stenu do detskej tak nakoniec bager s Boba.

kodada
2. feb 2009

jani potom to odfot ked to bude hotove

jajus
2. feb 2009

jasne aj ja som zvedava ona to nakresli a ja to vymalujem, malemu idem kresliť vláčik tak dufam že to dobre dopadne a nebudeme musieť 2x malovať 😀
dadi myslim na teba aby nakoniec boli II paličky

kodada
2. feb 2009

jani, neviem ci si to nenecham pre istotu este pre seba, aby som to nezakrykla
Ivka, a uz viem preco mi Jarka nereagovala na spravy ...