Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

zunka
autor
12. sep 2010

ahojte, my sme mali včera strašnýýý deň ☹ . Najhorší v mojom živote. Šimonkovi sme zabuchli ručičku v aute do dverí a nešli potom otvoriť . No strašné strašné. Všetci sme tam pri ňom plakali s ním. Som myslela, že už nejakou sekerou rozbijem dvere. Tri prsty mal potom na niektorých miestach tenke ako papierik. Ale tak to 10 min sa mu ako tak vrátil zázrakom tvar. Hodinu v kuse strašne plakal. Prsty, nechtíky fialové. Potom sme ho nejak ukľudnili ako-tak. A večer už bolo dobre, už sa hral, pochabil, skákal po posteli. Len ja ešte asi pár nocí nebudem spať. Nikdy také nechcem už zažiť.

annie13
12. sep 2010

@zunka bože zunka až mi mráz prešiel po chrbte a nešli ste radšej na rontgen pre istotu

lucka23
12. sep 2010

zuzka joj moja to mi je luto. 😢 priznam sa ze aj nam sa to uz stalo. nastastie tam mame tu gumu tak to nebolo priamo o plech privrznute a hned sa dali dvere otvorit. ani to nemal fialove. ale kamoska tiez malej privrzla prsteky do dveri a ti isli pre istotu na pohotovost lebo to mala fialove. dufam ze vy ste uz oki. simonkovi posielam boztek na boliestku.

zvalka
12. sep 2010

@zunka 😢 normalne mi je do placu z toho ☹ moj malinky ☹ hadam uz na to zabudol... A fotky,teraz sme v ba, tak tento tyzden slubujem 😅 @lucka23 v utorok ideme,ano? 😉

lucka23
12. sep 2010

@zvalka jasne v utorok ideme. 🙂

iwuskaaa
12. sep 2010

Zuzka, to je mi veľmi ľúto, čo sa Vám prihodilo. Verím, že Šimonko na boľavú nehodu už zabudol a úsmev sa mu vrátil na tváričku 😉 . Posielame fúúúúúúúú......pofúkaj za nás 🙂
Peknú nedeľu prajem 😉

zvalka
12. sep 2010

@iwuskaaa teraz som si az pozrela fotky maleho Tomaska 😵 on je nadherny, krasny, aj ja chcem este take majinkeeee 😵 😵 😵 Tamajka je uz velikaaaaa 😕 😎 😵

kodada
12. sep 2010

joj Zuzi, normalne mam zimomriavky ... chrustik, fukame na dialku 😢 snad uz prebolelo

zvalka
12. sep 2010

@kodada takze bude prekvapko? nechces vediet dopredu, co to bude? 🙂

zunka
autor
12. sep 2010

ahojte, no Šimi je už v pohode, pekne sa hrá a vyvádza ako vždy. Len do auta nechce ísť ani za nič. A ja stále mám pred očami tú jeho ručičku ako tam bola pricviknutá a ten jeho pohľad do očí. A potom ako mi stále s plačom kričal mami bolí bolí mami ☹ dooosť dooosť

strapanik
13. sep 2010

Zuzka, zimomriavky po mne behali! Chudatko Simonko! Som rada, ze je uz v poriadku. Boli ste s tym aj u lekara?

Iwka, rezim mame aky-taky. Rano sa budi medzi siestou az osmou, potom je 2-3 hodinky hore, s tym, ze sa ju snazim vsemozne zabavit aby neplakala, ale nie vzdy sa to dari. Potom trosku spi a zase je chvilu hore. Okolo jednej - druhej poobede zaspi poriadne a spi do cca siestej. Potom je 4 hodiny hore a poriadne vyvadza. Place a place, robime vsetko mozne aj nemozne, aby sme ju ukludnili. Najradsej by bola stale na rukach. Celkom sa jej paci kupanie, ale pri obliekani spusti opat poriadne gajdy. Ukolisem ju okolo desiatej, potom spi do cca tretej v noci, tam sa napapame, opat trosku pomrnka a spi do rana do tej siestej az osmej. Takze asi takto vyzera nas den, ak je pekne pocasie, tak sa nam poobede podari ist aj von na prechadzku.
Mate nejake tipy proti vecernemu placu? Zuzka, my asi tak skoro neprideme na fotenie, lebo ked je Natalka hore, tak je vacsinou mrzuta. ☹ Aspon v noci celkom pekne spinka. Zuzka, ak som dobre pochopila, tak Simi toho asi vela nenaspal.

kodada
13. sep 2010

nie Miri, ak to do porodu vydrzim, tak nechceme vediet pohlavie 🙂

lucka23
13. sep 2010

strapanik proti vecernemu placu podla mojich skusenosti nepomaha nic. len cas. proste to vydrzat. my sme s tym bojovali asi do 3 mesiaca ale od takeho 2 sa to rapidne lepsilo. tiez som ho vtedy len nosila na rukach a on plakal a plakal. ale tiez v noci spinkaval pekne tak som si vravela ze musi byt nieco aby to nebolo take idealne 😅 😀

iwuskaaa
13. sep 2010

Mirka, ďakujem 😉 . No tak treba navrhnúť tatinkovi a takého malého bračeka si zaobstarať 😀
Strapanik, tak celkom pekný režim máte 🙂 . My tiež už celkom začíname formovať, ale ešte to chce čas. Zatiaľ je to nevyspytaľné, ale lepší sa to. Tomáško nenávidí kúpanie, obliekanie, dokonca ani prebaľovanie 😒 . Pri Davidkovi som to nepoznala, on bol v tomto úplne iný. Ak je napapaný a netrápi ho bruško, tak je zlatučký, tíško bdie, rád je tam, kde je viac ľudí, TV, hudba...a zaspáva pri svetle, čo je naučený z nemocnice.
Neplače Natálka kvôli brušku?
A čo proti večernému plaču? Asi fakt iba vydržať, ako píše Lucka, alebo u nás celkom zaberá, keď je Tomáško rozbalený, iba prikrytý tenkou dekou 🙂 .

lucka23
13. sep 2010

ivka vsak vy uz budete mat mesiac. to ani pravda nie je. a je sranda aki mozu byt surodenci odlisni. uz chodite aj von?

iwuskaaa
13. sep 2010

Lucka, neuveriteľne rýchlo to letí, naozaj. Včera sme mali štyri týždne, v stredu už mesiac...treba si to všetko pekne vychutnávať, lebo starneme nejako rýchlo 😀 .

zvalka
18. sep 2010

@jajus tak ako domka? Jakubko je krasny. Napis nam ako porod a tak 😉

jajus
19. sep 2010

ahojte, no tak my sme už týždeň domka pustili nas v nedelu. No Jakubko je zlatučky papame v intervale 3-4 niekedy 5 hodin no a tak mi potom tečie mliečko 😀 hrozne rad sa kupe a prdi a kaka ako starý chlap 😅 minule som sa normálne zlakla tak si prdol 😀
No pôrod v utorok večer som citila hrozne tlaky maleho ( zrejme sa už ukladal do svojej polohy) potom sme šli spať a v noci o 2 mi začali bolesti hneť po 5 min. čakala som hodinku či neprejdu, ale museli sme isť, službu mal Haring, ten ma pozrel, ale odrodil jednu babu čo prišla tesne po mne. No zda sa mi, že teraz tie bolesti boli o dosť silnejšie ako pri tobiaskovi 😒 a aj Jakubko sa rodil dosť tažko. Rodila nas doktorka Kobidova ( hrozne zlata a trpezliva)a na rodil sa 7:50 takže Jakubko nezaostáva za Tobiaskom oboch rodili ženy, obaja sa narodili okolo 8, aj poriadny chlapi boli obaja 😀

jajus
19. sep 2010
zvalka
19. sep 2010

jeeej, @jajus tak na tej prvej fotke sa mi podoba Jakubko na Tobiaska 🙂 krasny je 😵

strapanik
21. sep 2010

Jakubko je zlatucky a naozaj sa na tej prvej fotke podoba na Tobiaska, a to som ho videla iba raz. 🙂
My papame v roznych intervaloch - cez den 3-4 hod, vecer kazdu 1-2 hod a v noci 5-7 hod. To vecerne vyvadzanie od siestej do desiatej Natalku stale nepreslo, len my sme si uz asi zvykli. Najnovsie na nu zabera vysavac, pri nom odpadne a mame klud aj takmer na polhodinu. Obcas zaberie spievanie, niekedy stichne ked ju rozbalime, inokedy nezaberie nic.
Ivka, Janka ako zvladate 2 deti? Ja popri Natalke ako-tak stiham domacnost a to je vsetko. Takze skladam poklonu.
Ozaj, pozeram, ze Tobiasko ma dnes 3 rocky - vsetko najlepsieeeee!

arimzv
21. sep 2010

Tobiaskovi vsetko naj k narodeninkam 🙂

lucka23
21. sep 2010

ahojte baby. aj my prajeme tobiaskovi vsetko naj naj naj vela zdravicka lasky a nech ma stale dovod na usmev. 😵 posielame boztek. a jakubko je nadhernyyyy. juj take male babulo. 😵 ako to tobiasko zvlada?

strapanik neboj bude to len lepsie a lepsie. 🙂

my sme boli cez vikend v sali u kamosky a spolu sme sli do BA takze sme v ikei konecne kupili malemu veci do detskej izby. snad ho tam do konca tyzdna prestahujeme. 😅 vsak uz by bolo na case a aj ja sa uz celkom tesim ze manzelsku postel budeme zase okupovat len ja a majo. 😀 teda dufam ze sa nam to podari 😀

zuzka mam pre teba tie ramy, vcera mi ich segra doniesla zo zvolena.

iwuskaaa
21. sep 2010

Ahojte baby 😉 ,

Lucka, škoda, že si nedala vedieť, že ideš do Ikei, mali by ste ťažšie auto 😀 😀 😀 ...a čo ste Lukáškovi kúpili do izby? Pridaj fotky, budem sa tešiť a kochať 😉 .

Janka, prajeme Tobiaskovi k dnešným krásnym trom rôčkom veľa veľa zdravíčka, nech rozdáva všade naokolo krásny úsmev 🙂 ...nech sa mu darí 😉 . Kedy budete oslavovať? A kedy idete krstiť? 🙂

Strapanik, no zvládam to zatiaľ v pohode, bez stresu, aj keď tie začiatky boli ťažšie. Ale teraz je to super a mám pocit, že toto je pre mňa najkrajšie obdobie, nemenila by som 🙂 . Doobeda sa hráme s Dávidkom, popritom si čo to stihnem urobiť, ak sa zabáva sám, Tomáško je s nami v izbe, najlepšie sa mu spí v spoločnosti 🙂 . Ak aj nespinká, tak nás pekne sleduje, už je taký vnímavý. O pol jednej Davidko ide spinkať, vtedy väčšinou spia obidvaja naraz a mám čas napr. na žehlenie, kúpeľňu...internet 😀 . Poobede, keď je doma už aj ocinko, tak ideme vonku, buď spolu, alebo sa rozdelíme 🙂 . Od viac žien som počula, že viac toho stíhajú popri dvoch deťoch a asi je to pravda 😀 , teda zatiaľ...poviem Ti o pár mesiacov 😕 😀

jajus
21. sep 2010

dakujemeeeee gratulaciu odovzdam 😉 oslavovali sme v sobotu lebo stary otec a dedo idu do talianska tak aby stihli oslavu.
Lucka Tobiasko krásne pomáha pri prebalovani, kočikovani aj kupani a ked kojim Jakubka tak sa Tobiasko pekne ide hrať alebo sedi pri mne a pozera sa. Do škôlky chodime do 11tej ale od buduceho týždna ho chcem nehať aj spinkať.
Jakubko v noci spinka pekne, ale rano do tej 13tej by bol na ciciku každu hodinku aj polhodinku ( až mam niekedy pocit, že mam malo mlieka) No a hrozne rad sa nanaša na rukach, z čoho niesom nadšena ale ked chcem aby si zdriemol a nezjedol si ruky tak musim .

lucka23
21. sep 2010

joj ivka to ma mrziiii ze som nedala vediet a chcela si nieco. ☹ my sme kupili postel, madrac, taku uloznu skrinku ci co to je, garnize, malemu taku drevenu hracku a pohariky. ja by som pokupila aj viac ale majo uz bol nervny lebo lukasko uz vymyslal tak som toho vela nestihla pobehat. 🙄 zase som sa presvedcila ze najlepsie sa nakupuje bez chlapa. 😀
a som rada ze sa vam tak krasne dari a si spokojna. na tych foto co si pridala je to vidiet aky ste vsetci stastni, vyzaruje z nich taka pohoda. normalne som si ich kukala viac krat ako sa mi pacil ten pohlad na vas 😀 😀 😀

lucka23
21. sep 2010

jej janka tak tobiasko je velky pomocnik. 😵 😵 😵 😵 super baby ze vam to tak krasne ide a ze to tak pekne zvladate. 😵

zunka
autor
22. sep 2010

Baby, ja len nechápem ako to zvládate,...ale prajem Vám to zo srdca. 😉

iwuskaaa
22. sep 2010

Lucka, nie, netráp sa, nechcela som nič súrne, len keby si bola spomenula, možno by som niečo povyberala 😀 . Tak Vy ste super nakúpili. Verím Ti, že s chlapom sa nakupovať nedá, ja som si to povedala už milión krát a vždy sa trepem so Stančim 😀 .
Ďakujem za kompliment 😉 .
Zuzka, aj Ty by si zvládala, nepochybujem! 😉

annie13
22. sep 2010

@jajus Jabkuko je naaaaaaadherny gratulujem