Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
2. feb 2009

dakujem baby ste zlate. 😵

iwuskaaa
2. feb 2009

Ahojte kočky 😉 ,
tak ďalší deň máme za sebou 🙂 , bola som vonku skoro tri hodiny, tak som vymrzla, ale hlavne, že sa Dávidko vyspal 🙂 . Potom som bola vo fitku, hodila som sprchu a teraz som sa dala ešte variť šošovicu 😝. Ešteže mám šikovného manžela 😀 🙂 .

Janka, došli sme dobre, doma sme boli asi za 15 minút, naštartovali sme sa teda riadne 😀
Lucka, myslím, že je to definitívne, ale ak to vyhovuje väčšine z Vás, kľudne sa na to stretko dajte 😉 ...
Dadi, hlavne, že si sa to dozvedela od nej, ja som to vedela, no nechcela som robiť z toho reťaz 🙂 .
A ináč, prajem Ti, aby Ti mrcha ani neprišla a na testíku aby svietili dve // 😉 😉 😉

petullia
2. feb 2009

Caoooo... Lucka ta aj ja blahozelaaam 😉

lucka23
2. feb 2009

fiha ivka chodis svicit? aj ja by som chcela ale nemam s kým. ty chodis sama? a hlavne kam? 😀

jajus
2. feb 2009

fiha ivka tak to ste riadne kopli do vrtule 😀
tak si toho stihla poriadne veľa a kam chodíš cvičiť, tak k tomuto kroku sa ja asi nikdy neodhodlam cvičila som v posilnovni na intraku no mna to nelaka. Počujte na leto mám pre vás fitko ako fras 😀 chlapom dame nastarosť krpcov a ženy budu sušiť seno tam zhodite aj sa opalite 😀 😀

arimzv
2. feb 2009

Ahojte.

Lucka aj odomna vsetko NAJ 🙂
Dadi drzim palce 🙂
KEdze este nepracujem a mam jedno z najstarsich deti, tak my sa kludne prisposobime ohladne stretka

lucka23
2. feb 2009

mirka peta dakujem

ja sice pracujem ale tiez sa prisposobim.

janka dobre fitko. len neviem ci by bol zo mna nejaký osoh. 😅 😀

arimzv
2. feb 2009

nahodou mne sa taka letna aktivita paci 🙂

lucka23
2. feb 2009

mirka tak z teba by bola moja svokra nadsena. 😎 😀 😀 😀

arimzv
2. feb 2009

no akoze raz za cas ma nieco nezvycajne bavi 🙂 ale otacat seno kazdy den, tak to teda nie 😀
Lucka uz si zacala Lukaskovi riesit skolku?

lucka23
2. feb 2009

ano. dnes nam definitivne povedali ze nie je sanca aby do tej poj... stozkarskej skolky ozbrali dieta mladsie ak 3 roky. nech sa idu vypchat. taka nasrata som ze az. 😠 😠 😠

iwuskaaa
2. feb 2009

Lucka, chodím cvičiť vždy pondelky o 15tej, do Jana-fitnes, je to kúsok od pošty 🙂 . Ak chceš, môžeš sa pridať, môžeme sa dohodnúť aj na inom čase, hmm? 😉
Janka, ja som sa vieš ako prinútila? Dostala som pernamentku na meniny od maminy, tak reku čo s ňou 😀 , asi ju nevyhodím 😀 . Sama by som sa neprinútila ani ja.
Janka, to by som brala, je to v podstate 2v1, len mám sennú nádchu 😀 ...takže ja som sa vždy mala na čo vyhovoriť 😅

lucka23
2. feb 2009

ivka a byva tam plno? rada sa pridam ak mozem. len ak to presunieme aspon na stvrt na 4. aby som sa stihla dopravit z krivana. a co stoji permanentka?

lucka23
2. feb 2009

inak ja mam dnes zravu naladu a neviem sa zatavit. uz som zjedla 3 chleby so syrokremom a kecupom a teraz tlacim milku s chilli. a fest paliiii 😝

iwuskaaa
2. feb 2009

Lucka, je to také malé útulné fitnes, ona si objednáva dopredu, aby sa nestretlo veľa žien. Také tri zvyknú cvičiť a to je v pohode 🙂 . Dnes sme len dve a tú druhú som nepoznala 😀 , tak s Tebou by bolo veselšie 🙂 . Budúci pondelok idem na 16tu, tak jej môžem zavolať, ak chceš 😉 . A potom dohodneme aj čas osobne, ktorý nám bude vyhovovať, hmmm? Mne sa dá aj o pol štvrtej, aby si nemusela letieť 😀 .
Ja mám za 650,- Sk na 16 vstupov, jednotlivo 50,- Sk.

Milku s chilli? 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀
Júúúj, aj ja som nejaká hladná, radšej idem spať 😝 😀

lucka23
3. feb 2009

ivka tak jej prosiiiiim zavolaj a nahlas ma. juuuuj tesim sa. 😵 😵 😵 konecne zacnem nieco robit so sebou. aj drzis nejaku speci dietu? ja sa chcem dat znova na tu 90- dnovu ale nemam v praci mikrovlnku a stravovat sa podla nej v restike je dost velký problem. tak len cakam kedy pojdeme do nových priestorov tam budeme mat komplet zariadenu kuchynu. 😵

zunka
autor
3. feb 2009

Ahojte.
My sme boli včera v poradni, lebo s tým naším pučiačikomkom som si nevedela už rady. Pani Dr. bola prekvapená aký je silný a koľko veľa probral. No ako sa ho vždy dotkla, tak rozhodil ručičkami aj nožičkami - ten novorodenecký reflex - no a ten už ako mesačný by nemal mať. A on je ozaj taký ľakavý. Tak usúdila, že to moje mliečko je také bojazlivé, ako som aj ja celá. Takže sa mám v prvom rade ja ukľudniť, oddychovať ( haha, neviem kedy) a potom sa ukľudní aj on. A treba ho ľuľkať a láskať sa s sním. Tak to skonštatovala, že sa bojí. A tp je asi pravda, ale len ja ho dokážem utíšiť. Svokra, manžel ho môžu natriasať a nič. Ja ho zoberiem na ruky prituľkáme sa a už je dobre. Akurát, že nič iné potom nemôžem robiť.
Lucka, teda všetko naj.
A to stretko,....no pochybujem, že by sme sa dovalili.

zunka
autor
3. feb 2009

A ešte som chcela, neprišiel vám niekedy minulý týždeň mail odomňa so Šimonkovými fotkami? Lebo somho posielala asi 5 kamoškám, no a odpisujú mi aj také, ktorým som to nechcela poslať. Tak mám dojem, že som ten mail odoslala všetkým ľuďom čo sú v adresári 😠 .

lucka23
3. feb 2009

zuzi mne nic neprislo. 😀 a s tým ze sa malý boji tak co ja viem ako to mas ovplyvnit. asi sa lahko povie bud kludna a oddychuj ale realita je dost vzdialena. a ako teraz spinkate? ci stale rovnako?

kodada
3. feb 2009

zuzi mne tiez neprisiel 😉

zunka
autor
3. feb 2009

Lucka, možno je to trochu lepšie. Už skoro každú noc vydrží spať raz 2 hodiny v kuse. Predtým apotom je zase v kuse hore, ale radšej nech spí aspoň raz v kuse 2 hodiny ako v 10 min intervaloch. To som ani nestihla zaspať. Neviem či som to zrozumiteľne napísala.

lucka23
3. feb 2009

zuzi tak snad to bude uz len lepsie a lepsie. boze ani si to neviem predstavit ze by som takto spavala. mas moj obdiv. 😉

dadi ako? kukala som tvoj grafik a vyzera to dobre 😵

iwuskaaa
3. feb 2009

Zunka, tak teda nech Šimonka rýchlo strach prejde a nech ste OK! 😉
Lucka, jasné, idem jej zavolať 😉 😵 . Teším sa, bude sa mi hneď lepšie cvičiť 😉 .
Ja som práve musela na komplet Dávidka prezliecť, lebo mi urobil takú "potrebu", že mal všetko na sebe "chytené" 😀

jajus
3. feb 2009

ahojte zuzka mne nič neprišlo tak neviem komus ti to poposielala 😀
Ivka tak s tou snennou nadchou ja ti obviažem os a dam donho tampony aby si nič necítila 😀
Zuzka s tym lulkaním je pravda my ked sme boli v nemocnici (po narodení)tiež bol maly hrozne nekludný a ked som si ho vzala na prsia zaspal na 2 hodinky ako dudok len tak fučla, mne síce išla odpadnuť prdel od sedenia ale zdržal som 😀 No a to lulkanie mu ostalo dodnes napr. dnes vstal o 7 a hladkal ma, pusinkoval ma,tulkal sa pri mne kým som rozlepila oči do 8. Tak sa len lulkajte a tulkajte (ja som maleho nenehala plakať asi ani 3 minutky mne ho bolo luto hneť som si ho lulkala 😅 a ostalo nam to dodnes. Aj v noci spinka pritlačený raz pri mamine a raz pri tatovi

kodada
3. feb 2009

lucka no mrcha este neprisla a myslim ze uz ani nepride, uz dva dni mi je na grcanie, vcera som to skoro hodila kolegyni v aute ... nastastie nist nevyslo

lucka23
3. feb 2009

dati tak zatial sa len tisko tesim. aby sme to nezakrikli. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ivka aj ja sa tesiiiiim sama by som sa neodhodlala cvicit hadam nikdy.

ja som ojho lulkala tiez stale a teraz mladý pan o mna ani nezakopne. ale nie, len proste nie je ten lulkaci tip. 😅 😀 ale ked ma vynimovcne naladu tak si na mna sadne a stiska ma a hra sa mi s vlasmi. vtedy som v 7 nebi. 😵

jajus
3. feb 2009

dadi držíííííííííííííííííííííííím palce supeeeeeeeeeeeer 😉 😵 😵 😵
Lucka super pocit ked si ta teky drobec postíska že. Môj skôr ked bol menši tak dal pusu ked si si pýtala (lucka vie aj na mikulaša dostala od tobinka) teraz už nie musi mať chuť ale mna si vie krasne polulkat a vybozkávať. Ten pocit nedám zanič na svete 😵

jajus
3. feb 2009

ozaj lucka a teraz čo maleho date do škôlky v Detve alebo do sukromnej vo ZV

kodada
3. feb 2009

dakujem krasne 😉 ale ani ja sa nechcem dopredu nechcem tesit
ja chcem tiez tulkave babo

iwuskaaa
3. feb 2009

Janka, to je super nápad, už sa predstavujem pri sene 😀 .
Lucka, no vidíš 😉 . A diétu nedržím žiadnu, ja konzumujem všetko, na čo mám chuť a kým kojím, diétu držať ani nebudem 🙂 . Ale mne sa tiež najviac osvedčila 90-tka, pred svadbou...to som schudla aj viac ako som chcela a potom šaty boli volnejšie. Možno sa na ňu podujmem po kojení 🙂 .
Lucka, vraj mladý pán o mňa nezakopne 😀 ...vidíš aká je spravodlivosť na tomto svete 😎 😝 .
Ja som zvedavá ako dopadnem ja 😕 🙂
Dadi, len tak ďalej 😉