Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
5. mar 2011

@iwuskaaa jasne ivka prestudovany. a asi som to nemala robit lebo to ze je majo taky som zvalovala na situaciu v akej sme ale asi sa len teraz po tych rokoch zacina prejavovat 😀 😀 😀 znamenie v sebe jednoducho nezaprie. ale spon mi tzam dali rady ako s takymto znamenim vychadzat. 😀 😀 😀 aj ked zase to sa prieci tomu co mam v znameni dane ja. hmmm tak neviem neviem ako to poriesime 😀 😀 😀

lucyliu
6. mar 2011

@zvalka ďakujem za privítanie, aj za želanie 😵 inak ja som sa sem len prišla opýtať na 3D vo zvolene 😀

@iwuskaaa no asi si si pripije len manžel, ale teda za dvoch 😉 preštudovala som aj tie váhy, aj to môže byť 😉
a teraz ti robota možno trvá dlhšie, ale čo sa v mladosti naučíš,... počkaj, ako to o pár rokov oceníš 😀

lucka23
6. mar 2011

dobre ranko baby. k tym domacim pracam. aj nas lukas strasne rad pomaha a ma rad domace prace vseho druhu ale mam pocit ze ono ich to aj tak v urcitom veku vsetkych prejde. 😀 😀 😀 😀 akonahle zistia ze to nie je hra ale vyzaduje sa to od nich v urcitej pravidelnosti. 😀 teda aspon ja nepoznam chlapa co ma rad domace prace. 😀

co dnes varite zienky? mne uz dochadzaju napady. 🙄

strapanik
6. mar 2011

@lucka23 My sme to dnes vyriesili jednoducho: povedali sme si, ze dnes nic nejdeme robit, len si vegetit, takze som prave na obed objednala pizzu (uz som ju nejedla vyse pol roka). Ale na veceru urobim rezniky na sampinonoch. Ak stihnem.

iwuskaaa
6. mar 2011

Tak Lucka, to si ma teda pobavila 😀 . Ale aspoň vieš, že Majo nieje až taký zlý, že to má jednoducho dané v horoskope a ovplyvňuje ho jeho znamenie 😀 . No nie? 😉
My sme dnes varili maďarský guľáš, už dlho som mala chuť naň 😝 . Polievka zeleninová na maslovom základe, takú máme radi 🙂 .
Mirka ako dobre ste si poriešili nedeľu 😉 . Občas treba len tak nič nerobiť, vegetiť 🙂
A ja verím, že Dávidka to upratovanie neprestane baviť, lebo budem mať čo robiť, keď budú starší...na krku troch lenivých chlapov mať, to teda nieje žiadna výhra a ja sa zodrať teda nemienim 😀 . Ja som stále v tom, že ja sa budem mať dobre a tí moji ma budú na rukách nosiť 😅

strapanik
7. mar 2011

@iwuskaaa mas to skvele premyslene. 😀 😀
Tomaskovi dnes zelame len to naj naj naj k meninam, vela zdravicka, aby ste uz nemuseli behat po doktoroch, a vela slniecka do zivota.

lucyliu
7. mar 2011

@iwuskaaa dobré ránko, aj ja prajem tomáškovi všetko naj k meninám! akurát mu pripíjam na zdravie tehotenským čajom 😉

lucka23
7. mar 2011

aj my sa s lukaskom pripajame a tomaskom prajeme vsetko naj naj naj aby mali stale dovod na usmev a rodicia ich pekne posluchali 😵

lindulak
7. mar 2011

ahojte maminy, chcem sa opýtať, kde vo Zvolene sa dajú nastreliť náušničky? robia to len kozmetičky? ak áno, tak by som chcela nejakú skúsenú, aby to mala dcérka poriadne spravené. ja napr. nemám dierky prepichnuté rovnako - visiace náušnice mi stoja nakrivo 😝

jajus
7. mar 2011

Ivka aj my prajeme Tomáškovi všeeeetko naj najlepšie k meninam, hlavne vela zdravia a veľa usmievavých dni cmuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkk 😵

jajus
7. mar 2011

@lindulak ja neporadim, kedže mam 2 chalanov 😀

iwuskaaa
7. mar 2011

Babenky, ďakujeme Vám veľmi krásne za všetky gratulácie 😉 🙂 😵 .

@lindulak ja tiež nemám skúsenosti v tejto oblasti, ale skôr by som išla k detskej lekárke ako ku kozmetičke. Viem, že naša Dr. to robí, ale bývame v DT 😉

lindulak
7. mar 2011

@iwuskaaa nastreluje náušničky? lebo prepichnúť nechcem...

jajus
7. mar 2011

aky hlod zapisal Tobino včera večer "ocino ja stebou nejdem spinkať, ja chcem s maminou"
oco "ale ja zajtra už idem do prace a budeš mi chybať"
tobik " tak si ma odfoť a ked ti bude smutno pozri si fotku" 😀 😀 😀

lucka23
7. mar 2011

janka niekedy zasnem co z tych nasich krpcov vylezie. 😀 😀 😀 aj ja sa niekedy nestiham cudovat nad lukaskovymi hlaškami. 😀

zojec
8. mar 2011

@lindulak nausnicky vraj nastreluju na stefanikovej ulici vo zvolene, je tam take male zlatnictvo za mestkym uradom. ale ako to robia netusim... nemam odvahu tam este s malou ist.. mozno, ked bude mat tie 3 roky ako tvoja 😉

strapanik
8. mar 2011

Baby, zelam nam krasny MDZ, plny kvetov a slnka!
Ukrainci maju v tento den statny sviatok! Zeny pocas dna NIC nerobia a muzi "maju za povinnost" im pocas MDZ pripravit ranajky, obed a veceru (jednoducho postarat sa o ne) a k tomu vecer (o pol noci) to oslavuju pripitkom so sampanskym - takmer ako novy rok🙂 Tak mile zienky, to je vyzva pre nas, aby sme takyto prijemny den mali aj my a naucili to nase polovicky - tak do toho 🙂)

strapanik
8. mar 2011

Poradte mi nejaku fintu, ako naucit Natalku papat? Odmieta vziat cokolvek do pusy. A mliecko jej uz velmi nestaci, pyta si papat kazdu chvilku. ☹

jajus
8. mar 2011

ahojte babule, aj ja prajem kraaaany sviatok MDZ, fiha Mirka to až takto oslavuju, tak to by som brala, mna z rana vytočil Tobinko, takže rano nič moc, uvidime ked pride tatino z prace ( dnes išiel na nakup do metra 😵 )
No s papanim ti moc neporadim mne obaja krasne papaju, ale arim mala podobny problem s Natalkou tak skus jej napisať IP, snať sem nakukne a poradi ti. 😵

arimzv
8. mar 2011

ahojte
@strapanik tazko je radit, natka bude mat pomaly 4 roky a stale je to s jedenim slabe.
Ja som s s tym uz uzila nervov, vsetkym naokolo deti krasne jedli a mne Natka uz po par lyzickach zatvarala usta a spoliehala sa na mlieko.
viem ze na chut do jedla existuje aj nejaky sirup Pikovit, ale netusim od akeho je veku.
mne natka ako tak celkom fajne jedavala mrkvu, tak som ju pridavala do kazdeho obedu, na co ma uz zase jedna doktorka upozornila ze to s mrkvou nemam prehanat, lebo tym jej tiez mozem uskodit, nejakou "karoteniz....", zacala jej pokozka chytat taku oranzovu farbu.
keby bolo po natke, tak by jedla len - rizoto a kyslu sosovicovu a suche rozky.
dostat do nej zeleninu a ovocie je horor doteraz, uz som obcas musela pristupit aj k vydieraniu, aby dostala prirodzene vitaminy z toho.
mne natka odmietla uplne prikrmy z poharika, myslim tie obedove, takze som musela varit kazdy den a mixovat.
vyskusat kupovane prikrmy, alebo skusit pridat stipku soli, alebo naopak uvarit tie sladke zemiaky bataty, viem ze v tescu ich mali. skusat kombinovat do aleluja, mozno natalke nejaka kombinacia sadne. ja uz som natku aj dala ze troska vyhladovat, ze bude mat na to jedlo vacsiu chut ale ani to nepomohlo. skusala som uz aj farebnymi pribormi, taniermi, spievankami, basnickami, ako sa na nu ten obedik tesil.
mam pocit ze natke pomohlo s jedenim az skolka - davova psychoza - Natka je masova po otcovi - ma v triede frajera, ktory zase maso velmi nemusi -tak ze robievaju tak, ze on da Natalke maso a on jej prilohu. jedlo kde nie je mäso pre nu proste nie je zaujimave 🙂
mrzi ma, ze som velmi neporadila, moja rada je len - trpezlivost a pevne nervy

strapanik
8. mar 2011

@arimzv vdaka za odpoved. Natalka mi odmieta cokolvek co i len ochutnat, takze sa tazko zistuje, co jej zachuti. Jednoducho ak ma zbada s lyzickou, zavrie pusinku a koniec. 😠

arimzv
8. mar 2011

a skusit rozmixovat uplne na jemnunko a dat cez avent flasu? existuje taky cumel kde sa daju zvacsovat otvory, vola sa kombinovany alebo tak nejak. ale ak ju len kojis, tak tam tiez moze byt flasa problem.
asi mas fajne mliecko, tak sa jej nechce menit sortiment 🙂

arimzv
8. mar 2011

a skusit dat Natalke do rucky uvarenu mrkvicku alebo napr. kalerab - ked nechce jest cez lyzicku, tak nech si to sama oprobuje 🙂

jajus
9. mar 2011

tak my sme s Jakubkom včera oslavovali 😀 ja MDZ a Jakubko pol roka bože to uteka.

kodada
9. mar 2011

ahojte, tak ajmi mame problem z jedenim, odomna nechce lyzickou, ale len sam sa chce krmit 😀 to len tak na okraj
Jani, vsetko NAJ k Jakubkovmu polroku 😎

lindulak
9. mar 2011

@zojec ďakujem za info 😉 Ja ešte ani teraz nemám odvahu 😀 zistila som, že moja kozmetička to robí. Ale aj tak sa obávam, že aby tom mala pekne rovno a aby sa to nezapálilo. Ona má ešte aj ekzém a citlivú kožu, tak sa bojí, aby nereagovala na to chirurgické zlato. Ja napr. môžem v ušiach len zlato a striebro a aj to ma niekedy omína. Inak, pekné motto v tvojom pase 😉

lindulak
9. mar 2011

@zojec a ešte aj tá moja kozmetička vraví, že lepšie dať nastreliť až tak v 3 rokoch a neskôr, lebo že sa už nehmýria, pekne držia hlávky na rozdiel od napr. 8-mesačných. Ani vraj neplačú, len zjajknú, slzy vyhŕknu, ale neplačú.

basika
9. mar 2011

ahojte, prepáčte, že sa vám tu miešam...ale hľadám a nikto mi zatiaľ nevedel povedať a tu by ste možno vedeli, že kde vo Zvolene je nejaký kútik na hranie. Aj Materské centrum je vraj mimo prevádzky. V Hypernove už kútik zružili, kde sa dá vo Zvolene ísť s dieťatkom v prípade zlého počasia pohrať sa. ĎAkujem za reakcie.

arimzv
9. mar 2011

@basika v pizzerii Rusticana - tam je domcek pre deticky, inac myslim nic

annie13
9. mar 2011

@basika a na zapade tiez v tej pizzerii vedla parkovacieho domu tam je smykacka domcek hojdacka