Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
25. mar 2011

@jajus jasne zastavte sa. 🙂 a co idete obkladat? a s prestavbou ste uz zacali?

jajus
25. mar 2011

@lucka23 tak nas čakaj nebudeme sa zdržiavať, potom niekedy inokedy sa zastavíme vas pozrieť. hore na poschodí kupelku a wc, murovať kupelku začneme teraz a v máji ak bude teplo, odkryjeme strechu na spalni a nadstavíme izbu.

zunka
autor
26. mar 2011

nechcem robiť poplach, ale na Dadku to asi dnes prišlo a možno už rodí 🙂

zvalka
26. mar 2011

@zunka jeeeeej, tak Zuzi, podaj nam info potom 😉
@jajus @iwuskaaa @lucyliu - dakujem za pochvalu Taminky 😵 🙂 a je uz fakt velka. dievcatko mi rastie 😕 😵

lucka23
26. mar 2011

fiha tak drzime palce dade. mozno uz ma aj po tom 🙂 ja som taka zvedava co to budeeeeeeee 😀 😀 😀

zvalka
26. mar 2011

@lucka23 nielen ty lucka 😀 😎 dame tipovacku? 🙂

lucka23
26. mar 2011

mirka ja tipujem chalana aj ked prajem babuluuu 😵

zunka
autor
26. mar 2011

zatial nič - teda žiadna smska. Ale keďže som ju dnes nevidela na FB, tak tipujem, že je v pôrodnici.

lucka23
26. mar 2011

juj tak posielam kopec pozitivnej energie nech to ma cim skor za sebou. a tesim sa na info. 😵

iwuskaaa
26. mar 2011

@strapanik Mirka, v pondelok máme ísť na preočkovanie s Tomáškom, tak neviem, či sa na to dám. Ak bude mrzutý, nemá to veľmi význam, potom by sme radšej prišli v utorok, ak by Ti to vyhovovalo. O koľkej Vy ráno spinkáte? My zvykneme prvý krát spať už o ôsmej, lebo Tomáško vstáva ráno o šiestej. No v noci sa posúva čas, tak som zvedavá ako to bude s našim spánkom. Zase sa tým všetko naruší, nemám rada tieto časový presuny 😝.
Budúci týždeň budem musieť prísť už určite, lebo potom odchádzame na dva týždne do Martina na rehabilitačný pobyt a potom je hneď Veľká noc 🙂. Tak aby sme to stihli do ich prvého rôčika 😀.

@lucyliu zistila si niečo nové? Myslím si, že Cephyl nebude v ponuke ani v Nemecku, keď to lekárnička nenašla ani v PC 😒 . Budem musieť nájsť niekoho, kto je vo Francúzsku, predsa je to od Boiron a to je firma z Francúzska 🙂 .

Práve sa prihlásila Dada na Skype, tak asi ešte nerodí 🙂 . Ale ak áno, tak jej posielam pozitívnu energiu aj ja 🙂 .
A môj tip? Noooo ťažko povedať 😀 . Že by dievčatko? No neviem, skôr mi chodí myšlienka na toho chalana 😵

@lucka23 a čo ste oslavovali? Môžeš potom pridať fotku slanej torty, prosím? 😉
Ja sa Tebou veľmi rada inšpirujem 🙂

A ináč, Tomáško má už tri zúbky...horný, horný očný a dolný...trošku idú mimo poradia, ale nevadí 😀

zvalka
26. mar 2011

@iwuskaaa vy uz mate aj ocny zubok? 😕 no teda, tak fakt idu mimo tabulky 😵 nam tiez isli najskor horne dvojky, az potom jednotky 😵
a moj tip - ani neviem dako...hm...ale tipujem dievcatko..??

@lucka23 - no veru, daj foto slanej torticky 🙂

iwuskaaa
26. mar 2011

@zvalka ja to neviem podľa čísel, ja to iba tak menujem ako príde 😀 . Ale očné poznám podľa "mena" 😀 . Veru veru, už mu vyšiel aj očný, horné bude mať pomaly asi štyri, už už trčia 🙂 .

lucyliu
27. mar 2011

@iwuskaaa veru som nič ešte nezistila. včera sme aj boli v meste, ale boli sme s mužom a veľa toho bolo treba vybaviť + neskoro sme sa vybrali, tak nebolo času. aj sme vbehli do jednej lekárne, ale tam bolo asi milión ľudí 😝 pôjdem to omrknúť sama niekedy v klídku, do mája stíham. no ja stále dúfam, že bude, už som úplne nachystaná, že budem mať niečo, čo môžem aj ako tehotná a zaberá to 😉 dneska sa strašne zmenilo počasie, tak dúfam, že moja tekvica to nezistí a nezačne zase štrajkovať 😝 😀

@lucka23 aj ja sa pripájam k prosbe 😉 slanú tortu zbožňujem, už som s ňou dvakrát hviezdila u muža v robote a plánujem robiť na oslavu čoskoro, tak by som sa rada inšpirovala 🙂

lucka23
27. mar 2011

ahojte babule. ja som zase paradne chora mam taku nadchu aku som uz dlho nemala kurnik. nastastie dnes je uz o nieco lepsie vcera to bol des. s tou tortou som sa serkala asi 5 hod a ku koncu mi uz do revu bolo, som myslela ze ju ani nedokoncim co mi bolo na figu a krize ma boleli. 😠 ale nejak som to dokopala. este ze kremes som spravila v piatok. 😅 oslavoval svokrin otec meniny aj narodky. tortu som ledva stihla odfotit lebo lukas ako som ju odkryla sa hned vrhol na tie mysi 😀

zvalka
27. mar 2011

ahojte, na fb som zachytila, ze Dada uz porodila a vyzera to, ze ma DIEVCATKOOOO 😵 😵 😵 vela zdravicka zelame 😵 @kodada 🙂 ale teda nevieme, ako sa vola zatial 😵 to je super, splnil sa ti sen o dcerke 🙂

zvalka
27. mar 2011

@lucka23 torta je uzasnaaaa Lucka 😵 😵 😵

zvalka
27. mar 2011

tak je to Simonka 😵 😵 😵

jajus
27. mar 2011

Dadka gratulujemeeeeeeeeee k Simonke hlavne veľa zdravia, nech pekne papa a maminka aby sa rychlo zotavila a mala vela mliečka 😵 😵 😵

@lucka23 no prosto si šilulka, suprova je ta torta 😵 vecičky su bombove už sme mali aj malu módnu prehliadku 😀

iwuskaaa
27. mar 2011

Ahojte babenky,
my máme dnes strašnú nedeľu 😖 . Dávidko nám od rána, ako vstal zvracal a to ani nič nejedol. Do druhej, kým sme nešli na pohotovosť, tak asi aj 15 krát. Išli sme na pohotovosť s tým, že nám predpíšu nejaký čípok, ktorý zaberie a bude fit. No mýlili sme sa. Dávidko skončil v nemocnici 😔 😢 . Na infúziách. Ja som tam samozrejme nemohla ostať s ním, keďže mňa doma potrebuje Tomáško a Stanči nemohol ostať kvôli tomu, že nebol voľný nadštandard a na klasickej izbe medzi mamičkami nemôže byť! Tak sa na šťastie podujala starká, že ostane s ním. Chúďatko moje. Už nevládal ani plakať, taký bol slabý, ale bol statočný, od rána nevyronil ani slzu, ani nemrnkol, že zvracia. Teraz som volala, tak mu tečie infúzia a už aj spinká. Zajtra po vizite hneď budem volať, dúfam, že to nieje nič vážne ☹ .
Tak nám držte palce, nech to všetko dobre dopadne.
A to sme si chceli užiť krásnu nedeľu, lebo potom dva týždne nebudeme s Tomáškom doma ☹ . Ach 😖 .

Lucka, krásna torta 😉 .

Gratulujem Dade k Simonke, prajem im veľa zdravíčka 🙂

strapanik
27. mar 2011

@iwuskaaa Joooooj, chudatko male! Drzim mu palce, nech sa cim skor zotavi. Daj potom vediet, ako mu je. Dufam, ze ho zajtra uz pustia. Potom sa dohodneme na navsteve (ak by mu bolo lepsie, tak v utorok kludne mozete dobehnut).

Dadke gratulujem k dcerke! Hlavne vela zdravicka, mliecka a pohody.

zvalka
27. mar 2011

@iwuskaaa no ivka, to mi je luto s Davidkom 😔 chudatko, asi to bude rotavirus... 😖 ale neboj, v nemocke mu pomozu velmi rychlo 😉 on asi nebol zaockovany proti rotavirusom, ze? ja som tiez Tami nedavala. a boli ste niekde teraz na posledy? v MC, alebo v kolektive? kde to mohol chytit...? ☹ tak nech je Davidko cim skor doma s vami vam zelam. a super, ze starka mohla byt s nim, tak nebud smutna, nie je tam sam 😉

lucka23
27. mar 2011

bozinku ivka chudatko malickeeeeeee 😢 😢 😢 este ze starka ostala s nim ani si neviem predstavit nechat ho ta sameho. 😢 drzim palce aby bol davidko rychlo fit a doma s maminou tatom a tomaskom. este ze to tie deti znasaju väcsinou tak statocne.

dadke gratulujem k princeznej hlavne skore zotavenie a malickej krasny zivot 😵

lucka23
27. mar 2011

janka tak tobiasko sa vam krasne predviedol. to lukas si nove neoblecie ani bohovi to je vecny boj.

ivka ty nas prosim informuj ako je davidkovi. myslime na vas.

jajus
27. mar 2011

@iwuskaaa moja 😢 , nebojkaj Davidko je tam pod kontrolou a dobre sa o neho postaraju, chudatko moje male. Aspoň tak, že starka mohla ostať, ta ho pomojka keď mu bude smutno neboj. O par dni ho budete mať domka. Ivka prenašam energiu ( pamataš to nam vždy pomahalo 😉) aj my sme mali hrooooznu noc zase nas trapilo kakanie ☹

zunka
autor
27. mar 2011

Simonka sa narodila 26.03.2011 o 23:45 hod a jej miery sú 3100g a 50 cm

iwuskaaa
27. mar 2011

Ďakujem Vám dievčatá za podporu.
Momentálne Dávidkovi stále tečie infúzia, vystúpila mu už aj horúčka 😖 . Ale hlavné je, že už nezvracia a pije aspoň čajík, aj keď po lyžičkách.
Mirka, neboli sme ani v MC, ani vo väčšom kolektíve. Ráno budú výsledky, tak budem múdrejšia.

lucka23
27. mar 2011

zuzka dakujeme za info 🙂 hotove modelkovske miery. 🙂

ivka veru hlavne ze uz negrcka. muselo to byt pre neho strasne. ☹ joj uz nech je len lepsie a lepsie a ta teplota je len priznakom vycerpania a nicoho vaznejsieho.

lucyliu
28. mar 2011

@lucka23 Lucka, tá torta je dokonalá, krása 🙂 a prajem skoré uzdravenie 😉

@iwuskaaa to sú hrozné správy 😢 chudiatko maličké, dúfam, že už je lepšie a že ho skoro pustia. držím palce, nech sa to rýchlo polepší a posielam veľa síl, držte sa!

lucka23
28. mar 2011

@lucyliu dakujem krasne za pochvalu ale podla mna nic moc len tak zbuchana na rychlo. mala som v plane inu ale sil uz nebolo.

ivka dufam ze nam dnes povies lepsie spravy.

inak my sme vstali s lukaskom asi pred 15 min. juj ako dobre sme sa vyspali 😀 zeby posun casu zauradoval? 😀

lucyliu
28. mar 2011

@lucka23 nebuď na seba taká kritická, fakt je super a tie myši nemajú chybu, ja by som sa tiež na ne vrhla ako prvé 😀