• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvolenčanky, ste tu?

10. novembra 2013 
ahojte. tak mikulas v stozku bol super. malý sa vyblaznil s ostatnými detickami. tobinko je uz riadny chlapisko. clovek si hlavne na druhých detoch uvedomi ako nam rýchlo rastu. a hlavne bude to riadny playboy lebo tam pokukoval po vsetkých babach. dokonca aj mne sa usla jedna pusinka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no uzasný je.
7. dec 2008 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. dec 2008 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, môžem sa pridať? Neviem, či sa kvalifikujem na páku, ale asi áno :grinning:
7. dec 2008 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aly ahoj nie je dovod preco by si sa nemohla pridat. :wink:

janka ako bracho?
7. dec 2008 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahoj Aly - pasujem Ťa za novú starú páku :grinning: , tak vitaj

Lucka, tie svietniky neviem kde zohnať, ale tipujem, že také Quelle a pod.katalógy.
Daj si na mimibazar inzerát, že kúpiš, možno sa niekto ozve.
7. dec 2008 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi presne su z quelle katalogu ale nie naseho. no asi skusim ten inzerat. inak dobre ranko sa praje.
8. dec 2008 o 07:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bre ranko babulky, ako sa mate? paitok sa blizi :grinning:
8. dec 2008 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cawtee... aaaa niekto srsi humorom Dadka :grinning: ... Ja mam tak rada vikendy... nieze by som so stuplikom nebola rada sama, ale cez vikend si tak oddychnem, ked sa mi o neho stara mamina a Juli a taaak, teraz po vikende som mala prebalovat, ta som myslela, ze som to uz normalne aj zabudla :confused: :grinning:
8. dec 2008 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby crta si mi problem. práve dobehol sef a zacula som nieco o konci roka v nasej firme. a zacula som ako hovori piatok v pezinku. to by znacilo ze nebudem moct prist :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: joj neviem co robit. :cry:
8. dec 2008 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peti ahoj, myslim tym nase stretko, ale aj vikend by nebol na zahodenie :grinning: :grinning: :grinning: v sobotu sme boli na Dubku, tak som myslela ci si u vasich, psa som ti videla :wink:
Luci ani nezartuj, nehovoril o buducom tyzdni, koncit tak skoro? ci to mate celoslovensku akciu?
8. dec 2008 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my sme rozfrckaní po celom SK. jaj strasne chcem verit ze nie tento piatok ale nevyzera to ruzovo. :cry: no pockam si kým nam to oznami. do kelu to zato ze som sa na vas tak velmi tesila :cry:
8. dec 2008 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nestresuj sa dopredu :wink: bola by velka skoda keby sa ti nedalo prist :wink:
8. dec 2008 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme stale na dubovom u nasich a do konca roka aj budeme. Viem, videla som vase auto, boli sme akurat na prechadzke s malinkym.
8. dec 2008 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skoda, rada by som ta videla, aj drobca ...
8. dec 2008 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby plánujete stretko? Radi by sme sa stretli :slight_smile:
8. dec 2008 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano aly,v piatok na vianocnych trhoch
8. dec 2008 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ok, chystáme sa a kde sa stretneme? Či, ked uvidím zhluk kočíkov a mamičiek, tak ste to Vy? :grinning:
8. dec 2008 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile: ,
v piatok to stretko platí? Lebo ja sa chystám, tak dúfam, že áno :wink: .
Aly, tešíme sa aj na Teba :wink: . My sme už písali cez IP, pamätáš? :slight_smile:
8. dec 2008 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aly este sme neriesili miesto, len ze cca o 15,00 :wink:
zatial to vyzera na hojnu ucast, mamicky aj bezdetne sa zucastnuju ................ Lucka uz si to doriesila?
8. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Môžeme sa pridať aj my s Maťkom? Síce píšem na inom fóre, ale miesto neriešim. Zvolenské páky - môžeme? :slight_smile:
8. dec 2008 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Pupi, jasne že môžeš aj ty.
Myslím, že sme sa dohodli na 15:00 hod. Ale miesto ešte nevieme presne. Ale pravdepodobne niekde vonku, lebo baby s detičkami chcú vidieť Mikuláša.
Ja som stále nachladnutá, tak sa k deťom veľmi pchať nebudem, ale prídem. Donesiem si rúško na tvár :grinning: , aby som neroznášala bacily.

Dnes som bola taká aktívna. Už som upiekla citrónové hviezdičky a princezky. Dozdobila som medovnicky, bola som v obchode, na poste, pospala som si a teraz ešte idem nadrviť orechy a aj adventný veniec som už urobila.
Fúúú, som sa teraz riadne vychválila :grinning:
8. dec 2008 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iwuskaaa jasné že sa pamatá, tak si to zvládla - pokecáme v piatok, dobre? :slight_smile:
8. dec 2008 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby je to tak ze to mame v piatok. :cry: ja neviem co spravit. v praci som len mesiac a odmietnut celoslovensku akciu a spoznat kolegov by bolo zrejme neslusne. ale tiez chcem velmi velmi stretnut aj vas. vsal sme sa uz taaak dlho nevideli. s ivkou a jankou som castejsie ale maleho zunkosa som este nevidela. keby to bolo aspon niekede blizko ale idu nas odsr... do pezinku. :frowning2:
8. dec 2008 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Lucka, ten zunkos mi stále taký srandovný výraz :grinning:
Mám nápad, tak ideme všetky s Tebou do toho pezinku a budeš aj s nami aj s kolegami :grinning: . ............ však som dnes výnimočne múdra.... už by som mohla čoskoro porodiť, lebo mi to netlačí len na mechúr, ale aj na mozog :angry:
8. dec 2008 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zunka, len si porob čo môžeš, ked sa Ti narodí malé, tak toho moc nepostíhaš :sweat_smile:
Aspon ja nestíham.
Luci, Ty si už v práci? KEdy si šla z MD?
8. dec 2008 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Juj Lucka to je mrzute :frowning2: tak sme sa tesili.
8. dec 2008 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:angry: Luckaaaaaa
8. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dadi, to je tvoje oko? :confused:

No Lucka dostane bitku, inak to nevidím :angry: .
8. dec 2008 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zeny mne je z toho viac smutno ako ktorejkolvek z vas. :cry: :cry: fakt kolegyniam tu opilujem usi tým uz 2 den ze to prislo nevhod ze som uz mala iný program. :frowning2: ale jedoducho tam ist musim. ale zase s vami ist chceeeeeeeeeeeem. a strasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

dadi paradna foto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aly pracujem od 1.11. nechcela som ist este do prace ale prisla neodolatelna ponuka tak som sa takto rozhodla. a kedze s malým je moj muz tak sa mi rozhodovalo lahsie. len od jari pojde do skolky a uz teraz mam z toho trocha strach.
9. dec 2008 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule, to nie je moje oko, aj ked modre oci mam, je to len z netu stiahnute :wink:
no, tak som zvedava komu dalsiemu sa nebude dat prist :cry:
9. dec 2008 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok