Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
29. mar 2009

ano ivka corizaliu som davala. ale vraj je super aj oscilokokcinum ci ako sa to pise to je ale uz na chripku. na sopliky je super ta corizalia. 🙂 a su to take gulicky co rozdrvis a potom lyzickou das.

ja by som navrhla dalsie stretko ak budete suhlasit na zaciatok maja. lukaskovi by som chcela urobit taku detsku party na oslavu tak by som vsetky deturence pozvala samozrejme aj tie v brusku. 😵 😀 oficialne pozvanky este rozosleme 😀 😀 😀 a uz bude snad teplejsie tak sa bude aj na dvore dat vysantit.

zvalka
29. mar 2009

Lucka, ja suhlasim 😉 tam su tie dva predlzene vikendy, takze ak by sa dalo Tebe Lucka a aj inym mamickam, tak ja by som sa pridala, ak by to bolo ten vikend 8.-10.maj 🙂 predpokladam, ze by si to asi urobila v piatok alebo sobotu, cize 8. alebo 9.maj. No to je moj tip. Nech povedia ostatne maminy. Ale rada by som sa uz aj ja s vami teda stredla nazivo 😵

kodada
29. mar 2009

no ja urcite ten vikend 8-10 nie, budeme mat firemnu akciu

petullia
29. mar 2009

mne sa da 🙂 ... ale mozno budem meskat 😀 😀 😀

arimzv
29. mar 2009

dalsie stretko? oukej 🙂

zunka
autor
29. mar 2009

Ahojte. Konečne som sa od včera sem dostala.
Janka, ďakujeme pekne, že si nás prichýlila. Máte veeľmi pekný domček, ozaj. A tými tvojimi výtvormi si ma dostala. Už som dnes pozerala na nete rôzne koralky a drôtiky. Vôbec som nevedela spať, len som myslela na to čo sa tam dialo, čo sme sa rozprávali, na deti a tak. Kedže som už 3 mesiace zatvorená doma, tak to bol pre mňa riadny zážitok takto medzi ľuďmi 😀 .

A keď už bude teplo, že sa bude dať sedieť vonku, tak môžme u nás doma v altánku niečo pogrilovať.

iwuskaaa
29. mar 2009

Ja súhlasím a teda sa pridávame 🙂 , dúfam, že sa zúčastnime všetci traja, môj manžel Vám odkazuje, že ho to mrzí, že sa nemohol zúčastniť tento krát 😀 😀 😀 ...ani nevie o čo prišiel 😝 😀 ...
Lucka, ďakujem 😉
Zajtra musíme ísť znovu k lekárke, zdá sa mi, že malému je ešte horšie ako bolo v piatok 😒
Zunka, aj k Vám rada prídem 😵 , ja som vtierka 😀

lucka23
30. mar 2009

jej tesim tesim ze suhlasite s dalsim stretkom. 😵 tak sa dohodnite potom na termine. nam je to uplne jedno. len 2.5. mame oslavu s rodinou. tak bud 1.5 to je piatok a je volno alebo potom o týzden 8 alebo 9.5. 🙂

a potom sa teda nasackujeme aj k zunke niekedy ked uz bude teplucko a bude sa dat sediet na dvore. 😵

ivka drzim palce nech je davidko ok a nech to nie je nic vazne.

zunka
autor
30. mar 2009

Lucka, zabudla som Ti napísať. Berieme všetky tie vecičky - Šimonkovi sa páčia. Napíš mi do IP, ale mail č.účtu a sumu. Ďakujeme

iwuskaaa
30. mar 2009

Lucka, mne je to jedno, zatiaľ nemáme nič naplánované a ak bude táto akcia, tak nič iné ani plánovať už nebudeme, čo je jasné 🙂 ...
Dnes sme už k Dr. nešli, celkom sa nám stav polepšil, už ani toľko nekašle a aj soplíkov je menej 😵 . Aj noc bola kľudnejšia, od pol jednej spal v postielke a ani raz nezakašľal 🙂 .

lucka23
30. mar 2009

zuzi IP. 😉 som rada ze sa simonkovi pacia 😀

kodada
30. mar 2009

super Ivi, tak ste ani k dokymu nesli? chudatko male, ale zivo som si predstavovala tu odsavacku na vysavac v nose 😀
inak stretko mozeme potom zorganizovat niekedy aj u nas, len deti nebudu mat k dispozicii hracky, tak neviem ci by sa im to ratalo, alebo im donesiete vlastne 😎

arimzv
30. mar 2009

ahojte.
Dadi tu je ta odsavacka, teda neviem ci si ju uz aj nazivo videla
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2725007
jejda, tu je pozvanie za pozvanim, keby som mala vacsi byt alebo dom, tak bys som vas aj ja rada pozvala, ale ako mozu dosvedcit Lucka aj Janka, u nas v malom byte by bolo stretko nerealne , nam zatial vyhovuju obidva datumy aj prveho aj ten druhy vikend.
ale teraz prideme vlakom, nebudeme stale niekomu na obtiaz.

lucka23
30. mar 2009

mirka urcite si nebola na obtiaz vsak dadka?

ja tiez mojmu spuntikovi slubujem cestu vlakom len sa nejak nejdem rozhupat k tomu. ten by mal zazitok nenormalny. vsak co ten vyvadzal ked bol na stanici. 😀 😀 😀

jajus
30. mar 2009

ahojte babenky, lucka ja sa tiež prispôsobim termínu vten velky lukaškov deň si určite nenehame ujsť. 😉
Ivka som rada že už je davidkovi lepšie ono chce to čas ký zaberu lieky tak dufam že už o par dni bude fit. 😉
Zuzka tak už goralkuješ 😀 vôbec to nieje tažke a daju sa urobiť krásne veci z drôtu ja idem skušať robiť svietnik potom ho pridam do albumu.
Zuzka taka grilovačka juj ani nehovor tak by som si dala nejaku dobrôtku už sa tešim na leto. 😵 Ivka pozna dobre tie naše grilovačky čo 😀 😅

lucka23
30. mar 2009

veru aj mne zuzka narobila chutky s grilovackou. juj uz nech je teploooo. 😀

janka ze svietnik. ty sa proste nezdas. 😅 😀 fakt klobuk dole pred tvojou sikovnostou.

baby termin si urcite vy. mne je uplne jedno. 🙂

iwuskaaa
30. mar 2009

Janka, nechaj svietnik svietnikom a urob mi nejakú veľkonočnú krasotinu 😀 , jasné?! 😅
Mirka, my musíme zbúchať nejakú chatu, keďže bývame "iba" v paneláku 😀 ...alebo budeme iba vtierky a budeme sa stále vtierať 😀 ...
Dadi, nie nešli, zdá sa mi, že je lepšie, tak som to nechala tak 🙂 ...
No Janka tie naše grilovačky 😵 ...veruže poznám 🙂 ...ale myslíš tie, ktoré sa organizovali za slobodna? Tak tie boli fasa 😀 😀 😀 😝

arimzv
30. mar 2009

iwka chata, no to je napad 🙂 snad ho niekedy zrealizujeme 🙂
Lucka uz si nahodila niekde na web fotky?

jajus
30. mar 2009

pridala som par fotiek zo stretkaaaaa.
Ivka tak ty by si chcela velkonočnu kreaciu jaj jaj 😀 a čo take by si chcela?

arimzv
30. mar 2009

jej janka ja som zabudla ze aj Ty si fotila 🙂
ta posledna nema chybu 🙂

kodada
30. mar 2009

miri a to si ako na to prisla ze si nas obtazovala, ved by bola hlupost ist vlakom, a mi v aute len dvaja, nevymyslaj, ved to nebolo obtazovanie ... sice viem ze by sa to malej ratalo, ale naco ??? ci ti bolo zle ako mm soferoval 😀
jani krasne fotocky 😉

kodada
30. mar 2009

tie posledne dve fotocky su moje dielka 😉

arimzv
30. mar 2009

to su super dielka 🙂
tak potom Dadi vdaka za znova odvezenie, a taky napad- Vy dvaja by ste sa na vylet vlakom s nami nevybrali ? 🙂 i tak še da 🙂

lucka23
30. mar 2009

ja som este nestihla pridat foto ale dnes vecer ich dam. ale na facebook lebo sami to tu nechce zmensovat.

dadi paradna ta posledna foto. jankaaaa tu mi prosim posliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 ale nezmensenu. dakujeeeeem

iwuskaaa
30. mar 2009

Janka, to nechám na Teba, ja Ti verím 😀 ...
eeeejha, Lukáško sa nezdá 😵 😵 😵
super fotoš 😉

arimzv
30. mar 2009

a este dadi som zabudla, ze Tvoj manzel soferuje dobre, nemala som s tym ziadne problemy 🙂 iba natka troska s kurenim, ale to tiez bolo v poho 🙂
Janka ja som este zabudla pochvalit Vas domcek, zariadenie aj vyzdobu, Tvoj manzel mi aj spominal, kolko vas to vyslo a bola som velmi prijemne prekvapena, mat pozemok za nejaku dobru cenu, tak by som do toho asi aj isla, aj ked som nikdy v dome nebyvala chcela by som to skusit 🙂

jajus
30. mar 2009

lucka pošli mi mail adresu a pošlem tu fotky ale asi aj tam ich budem musieť trošku zmenšiť aby prešli uvidím.
Mirka dakujem za pochvalu domčeka, ja by som už nikdy nemenila je to super byť na svojom a nik ta nekomanduje ( ako v baraku suseda deti nebehaj po schodoch ,nebuchaj dverami ....) ideš do zahradky odtrhneš čerstvu zeleninku
😝 ahlavne maly môže behať kade chce a môže sa umazať až po iška, zbierať skalky a mame robiť radosť ked ich prinesie dovnutra.

zvalka
30. mar 2009

Ahojte,tak Lucka kedze mate 2.5. rodinne,lepsie toto nase o tyzden 8.alebo 9.,nie? Mne to tak viac vyhovuje,lebo akurat by sme mali byt v Stozku 😉 ale zase Dada ze nemoze,tak neviem...

kodada
30. mar 2009

mne osobne by cesta vlakom nevadila, ale neviem co mm, lebo aj tak by sme museli ist zo ZV busom domov, a to je cez vikend dost problem 😉 no mi sme prikurili hlavne koli malej, aby jej nebolo zima, mala si sa ozvat, aj mne bolo teplo
no ja to sukromie v dome uz nevymenim za nic na svete, cez leto vyjdes len tak na dvor v tricku (mi sme medzi domami) niko ta nevidi, nepozoruje .... a zbavili sme sa debilneho suseda, to je na nezaplatenie 😎
Zvalka, ak ten termin bude vyhovovat viacerym, svet sa predsa nezruti ked tam ja nebudem, sice ma to bude mrziet, ale co uz

lucka23
30. mar 2009

zvalka mne je uplne jedno kedy. fakt sa vy dohodnite. 😅

janka moja adresa lucy-zv@azet.sk nezmensuj ich radsej to posli viacerími mailami ak mozem poprosit. 😅 😀 dakujeeeeeeeem