• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvolenčanky, ste tu?

10. novembra 2013 
dobre ranecko.
mame za sebou uz vycikanie do nocnika po zobudeni :slight_smile: teraz v gatuskach cakame aj na kaku, som zvedava, kto to potom bude prepierat :grinning:
pozvanka natke prisla, uz aj odpisala Lukaskovi a tete Lucke sa ospravedlnuje, ze kvoli nej musela na pozvanku dopisat do zatvorky aj kamosky :slight_smile: no zabije sa ked je jedina baba :slight_smile:
Zuzi aka pekna babenka :slight_smile: dakujeme, uz som si skopcila k sebe, a netrap sa, mas kopec casu, do natkinej svadby dufam, este koooooppppppppppppeeeeeeeeeeecccccccccccccc casu :slight_smile:
a tak ako som Ti hovorila v ocovej, klidek a pozitivne myslenie :slight_smile: Simonik je krasny smejko
ozaj a nasa od vcera najoblubenejsia veta je - skolkari cikaju a kakaju do nocnika, uz som ju povedala asi 100 krat :slight_smile:
28. apr 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No krasne! Natalku treba pochvalit :slight_smile: sikulka :wink: uz sa na vas vsetky,vratane krpcov tesim :dizzy_face: pekny dnik :wink:
28. apr 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :wink: ,
Mirka, Natuška je fešanda s novým strihom :dizzy_face:. Vidíš ako pekne napreduje a bála si sa :wink: ...držím palce, len tak ďalej...
Janka, heeej??? Tak Ty takto? Michal musí makať a Ty sa už vytešuješ na míňanie ťažko zarobených prachov :grinning:
Lucka, ďakujeme za pozvanie, určite prídeme a tešíme sa :dizzy_face: ...
Zvalka...čo to nevidím? 10 tt...? Gratulujem a nech všetko ide pekne hladko a nech ste zdraví :wink: ...To bude strelec ako ja :grinning: ...Ja som 2.12. :grinning:
Lucka ja ho nepoznám :unamused:
28. apr 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwus :grinning: som vedela,ze Ty si veelmi vsimava,a ze Ty to objavis prva :wink: uz to tam mam odvcera :slight_smile: dakujeme,dufam,ze to pojde takto krasne hladko az do uspesneho konca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak uz som pekne uzavrela klub maminiek zvolenskych pak, uz sme vsetky vybavene :wink: tak tak strelcek,tak mozno aj presne to vyjde :grinning:
28. apr 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď už sa čakalo iba na Teba, môžeme sa pustiť do druhého kola :grinning: ...
A už si bola aj u Dr.? Ako sa cítiš?
No ideme sa naobedovať a ideme vonku :slight_smile: . Janka, už som sa rozprávala aj s Katkou, tak súhlasila a prídeme obidve :wink: :dizzy_face: . Len sa musíme dohodnúť, že kedy. Alebo nám termín urči Ty, aby sme to my neodkladali :grinning: . Keď nám to dáš príkazom, bude to rýchlejšie :grinning:
28. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za pochvalu natky :slight_smile: teraz uz hodinu vedla v izbe zaspava bez dudy, ale nastastie aj bez revu, len keca
Zvalka srdecna gratulacia, pardon ze som si nevsimla uz vcera , nech je vseetko ako ma byt a Lucka uz moze kludne zacinat druhe kolo :slight_smile:
28. apr 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pohod mirka. Ja len,ze kedy si vsimnete :grinning: ved som aj predpokladala,ze to nie az take okate,tak ze to mozno potrva :slight_smile: tak som sa ponahlala,aby som Lucke dala konecne stafetu,tz teraz moze zacat druhe kolo :grinning: verim,ze to dobre dopadne :slight_smile: u lekara som bola samozrejme,mame aj srdiecko :dizzy_face: to bolo radosti :slight_smile: teraz sa uz citim lepsie,predtym mi bolo dost zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: momentalne su najhorsie tie chute,teda antichute...vsetko sa mi protivi blee.tak ale vydrzime,patri to k tomu :wink:
28. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A natuska je zlatunka s tymi vlaskami.aj my sme moju neterku po prvom roku strojcekom ostrihali a teraz ma nadherne huste vlasiska po zadok :dizzy_face:
28. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirkaaaaaaa aj ja srdecne gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech vsetko prebieha v poriadku. :wink:

arim tak ty si to vzala supom. najrpv plienky a teraz cumlik. :slight_smile: ja som vcera skusila nedat dudu na spanie vecer ale bol blak tak osm to vzdala. najprv sa ja musim psychicky na to nachystat az potom vylucime aj dudu. :grinning:
28. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka to ma tak navnadilo potvrdenie zo skolky o prijati :slight_smile: uz to mam na papieri, tak mozem makat.
zaspala teraz, musela som ju par minut uspavat na ruke.
pomrncime, porevkame si tyzden, dva a bude snad pokoj. akoze na vonka anoc a spanie este ma, ale len cakam kym bude vonka o par stupnov teplejsie a skusime cikat na travicku :slight_smile:
28. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mirka, držím palce :slight_smile: . Tak si nenechala Dadu v tom samú
Ja by som brala tiež druhé bábo, len keby mi ho niekto porodil. Vynosiť vynosím - len ten pôrod nejak preskočiť. A potom sú ťažké začiatky s malinkým bábom, ale my sme mali skúšku ohňom, tak som už na všetko pripravená
28. apr 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super drzim palce. a tebe pevne nervy. :grinning: u nas dudka asi spapaju svine aspon sa ich bude bat a nebude k nim chodit. :sweat_smile: len dufam ze to nebude mat opacný efekt a nepojde ju k tým svinom hladat a vrube sa do chlieva :sweat_smile: :grinning:
28. apr 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom budete mat doma veselo aj vonavo :slight_smile:
28. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Zunka :slight_smile: a nestraste s porodom :wink: nechajme ma tak v iluziach ako je kazda tehulka,ake to bude super s babom,ze bude dobrucke a tak :grinning: hoci trosku sa aj na take pripravujem,ze by to take uplne nebolo :grinning:
28. apr 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mirka graaaaaaaaatulujem :wink: a prajem aby ste tehotenstvo aj pôrod zvládli do uspešneho konca :dizzy_face:
natka je krááásna s takým zostrihom riadne jej to pristane.
lucka krááááásne dakujeme za pozvánku :sunglasses:
Ivka nám je jedno kedy to vádm vyhovuje aj tento týždeň kludne
28. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme Jajus :dizzy_face:
28. apr 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani dakujem krasne :slight_smile:
28. apr 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri srdecne gratulujem a prajem bezproblemove tehu :wink:
no mi asi na oslavu neprideme ... nedostala som pozvanku :cry:
28. apr 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi nemam tvoj mail. :sweat_smile: ako som hladala tak som hladala ale ziadnu postu som asi od teba nedostala. :sweat_smile: tak mi ho napiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis :slight_smile:
28. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi uz netreba. pri pozerani albumov som nasla aj tvoj a tam si mala maila.
28. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zvalka huraaaaaaa... :dizzy_face:
29. apr 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti,aj ja hovoriiim :dizzy_face: dalsi chlap pribudne po Dadinom :grinning: no Natka bude mat bodyguardooov! :wink:
29. apr 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka v praci to uz vedia?
29. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Lucka uz to prislo :wink:
Miri ty chces na holu??? ja chcem dievcatko, este ma v tom do zajtra prosim nechaje :grinning:
29. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi kedze ja ti tipujem chlopa a mne nikdy moje tipy nevychadzaju tak este mas sancu :grinning: :grinning: :grinning:

mirka ty si si preco taka ista ze to bude chlop?
29. apr 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka a kam vlastne chodis do poradne? v BA alebo niekde tu?
29. apr 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka,nevedia. Chcem to povedat o 2tyzdne po uzv. Dadiii,ja si nemozem pomoct,ale od zaciatku som presvedcena,ze budes mat chlapa a ja tiez :grinning: zajtra sa dozvies? Na 4D sono pojdes?
29. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetci mi tipuju chlapca :cry: zajtra idem na tripletesty + velke sono, cize ak to bude mat pipika, bude to mozno vidiet
29. apr 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte ... v noci ma zacal boliet zub, zubarka ma zoberie az zajtra ... co si nan mozem dat?
29. apr 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka,tu v BA chodim. A proste si to myslim,ze to bude chlap.aj podla krvi aj podla cinskeho to tak vychadza.a moj pocit. :wink:
29. apr 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok