Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

arimzv
28. apr 2009

dobre ranecko.
mame za sebou uz vycikanie do nocnika po zobudeni 🙂 teraz v gatuskach cakame aj na kaku, som zvedava, kto to potom bude prepierat 😀
pozvanka natke prisla, uz aj odpisala Lukaskovi a tete Lucke sa ospravedlnuje, ze kvoli nej musela na pozvanku dopisat do zatvorky aj kamosky 🙂 no zabije sa ked je jedina baba 🙂
Zuzi aka pekna babenka 🙂 dakujeme, uz som si skopcila k sebe, a netrap sa, mas kopec casu, do natkinej svadby dufam, este koooooppppppppppppeeeeeeeeeeecccccccccccccc casu 🙂
a tak ako som Ti hovorila v ocovej, klidek a pozitivne myslenie 🙂 Simonik je krasny smejko
ozaj a nasa od vcera najoblubenejsia veta je - skolkari cikaju a kakaju do nocnika, uz som ju povedala asi 100 krat 🙂

zvalka
28. apr 2009

No krasne! Natalku treba pochvalit 🙂 sikulka 😉 uz sa na vas vsetky,vratane krpcov tesim 😵 pekny dnik 😉

iwuskaaa
28. apr 2009

Ahojte kočky 😉 ,
Mirka, Natuška je fešanda s novým strihom 😵. Vidíš ako pekne napreduje a bála si sa 😉 ...držím palce, len tak ďalej...
Janka, heeej??? Tak Ty takto? Michal musí makať a Ty sa už vytešuješ na míňanie ťažko zarobených prachov 😀
Lucka, ďakujeme za pozvanie, určite prídeme a tešíme sa 😵 ...
Zvalka...čo to nevidím? 10 tt...? Gratulujem a nech všetko ide pekne hladko a nech ste zdraví 😉 ...To bude strelec ako ja 😀 ...Ja som 2.12. 😀
Lucka ja ho nepoznám 😒

zvalka
28. apr 2009

Iwus 😀 som vedela,ze Ty si veelmi vsimava,a ze Ty to objavis prva 😉 uz to tam mam odvcera 🙂 dakujeme,dufam,ze to pojde takto krasne hladko az do uspesneho konca 😵 😵 😵 tak uz som pekne uzavrela klub maminiek zvolenskych pak, uz sme vsetky vybavene 😉 tak tak strelcek,tak mozno aj presne to vyjde 😀

iwuskaaa
28. apr 2009

Veď už sa čakalo iba na Teba, môžeme sa pustiť do druhého kola 😀 ...
A už si bola aj u Dr.? Ako sa cítiš?
No ideme sa naobedovať a ideme vonku 🙂 . Janka, už som sa rozprávala aj s Katkou, tak súhlasila a prídeme obidve 😉 😵 . Len sa musíme dohodnúť, že kedy. Alebo nám termín urči Ty, aby sme to my neodkladali 😀 . Keď nám to dáš príkazom, bude to rýchlejšie 😀

arimzv
28. apr 2009

dakujem za pochvalu natky 🙂 teraz uz hodinu vedla v izbe zaspava bez dudy, ale nastastie aj bez revu, len keca
Zvalka srdecna gratulacia, pardon ze som si nevsimla uz vcera , nech je vseetko ako ma byt a Lucka uz moze kludne zacinat druhe kolo 🙂

zvalka
28. apr 2009

V pohod mirka. Ja len,ze kedy si vsimnete 😀 ved som aj predpokladala,ze to nie az take okate,tak ze to mozno potrva 🙂 tak som sa ponahlala,aby som Lucke dala konecne stafetu,tz teraz moze zacat druhe kolo 😀 verim,ze to dobre dopadne 🙂 u lekara som bola samozrejme,mame aj srdiecko 😵 to bolo radosti 🙂 teraz sa uz citim lepsie,predtym mi bolo dost zle 😝 momentalne su najhorsie tie chute,teda antichute...vsetko sa mi protivi blee.tak ale vydrzime,patri to k tomu 😉

zvalka
28. apr 2009

A natuska je zlatunka s tymi vlaskami.aj my sme moju neterku po prvom roku strojcekom ostrihali a teraz ma nadherne huste vlasiska po zadok 😵

lucka23
28. apr 2009

mirkaaaaaaa aj ja srdecne gratulujem 😵 😵 😵 nech vsetko prebieha v poriadku. 😉

arim tak ty si to vzala supom. najrpv plienky a teraz cumlik. 🙂 ja som vcera skusila nedat dudu na spanie vecer ale bol blak tak osm to vzdala. najprv sa ja musim psychicky na to nachystat az potom vylucime aj dudu. 😀

arimzv
28. apr 2009

Lucka to ma tak navnadilo potvrdenie zo skolky o prijati 🙂 uz to mam na papieri, tak mozem makat.
zaspala teraz, musela som ju par minut uspavat na ruke.
pomrncime, porevkame si tyzden, dva a bude snad pokoj. akoze na vonka anoc a spanie este ma, ale len cakam kym bude vonka o par stupnov teplejsie a skusime cikat na travicku 🙂

zunka
autor
28. apr 2009

Mirka, držím palce 🙂 . Tak si nenechala Dadu v tom samú
Ja by som brala tiež druhé bábo, len keby mi ho niekto porodil. Vynosiť vynosím - len ten pôrod nejak preskočiť. A potom sú ťažké začiatky s malinkým bábom, ale my sme mali skúšku ohňom, tak som už na všetko pripravená

lucka23
28. apr 2009

super drzim palce. a tebe pevne nervy. 😀 u nas dudka asi spapaju svine aspon sa ich bude bat a nebude k nim chodit. 😅 len dufam ze to nebude mat opacný efekt a nepojde ju k tým svinom hladat a vrube sa do chlieva 😅 😀

arimzv
28. apr 2009

potom budete mat doma veselo aj vonavo 🙂

zvalka
28. apr 2009

Dakujem Zunka 🙂 a nestraste s porodom 😉 nechajme ma tak v iluziach ako je kazda tehulka,ake to bude super s babom,ze bude dobrucke a tak 😀 hoci trosku sa aj na take pripravujem,ze by to take uplne nebolo 😀

jajus
28. apr 2009

ahojte mirka graaaaaaaaatulujem 😉 a prajem aby ste tehotenstvo aj pôrod zvládli do uspešneho konca 😵
natka je krááásna s takým zostrihom riadne jej to pristane.
lucka krááááásne dakujeme za pozvánku 😎
Ivka nám je jedno kedy to vádm vyhovuje aj tento týždeň kludne

zvalka
28. apr 2009

Dakujeme Jajus 😵

arimzv
28. apr 2009

Jani dakujem krasne 🙂

kodada
28. apr 2009

Miri srdecne gratulujem a prajem bezproblemove tehu 😉
no mi asi na oslavu neprideme ... nedostala som pozvanku 😢

lucka23
28. apr 2009

dadi nemam tvoj mail. 😅 ako som hladala tak som hladala ale ziadnu postu som asi od teba nedostala. 😅 tak mi ho napiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis 🙂

lucka23
28. apr 2009

dadi uz netreba. pri pozerani albumov som nasla aj tvoj a tam si mala maila.

petullia
29. apr 2009

Zvalka huraaaaaaa... 😵

zvalka
29. apr 2009

Peti,aj ja hovoriiim 😵 dalsi chlap pribudne po Dadinom 😀 no Natka bude mat bodyguardooov! 😉

lucka23
29. apr 2009

mirka v praci to uz vedia?

kodada
29. apr 2009

dakujem Lucka uz to prislo 😉
Miri ty chces na holu??? ja chcem dievcatko, este ma v tom do zajtra prosim nechaje 😀

lucka23
29. apr 2009

dadi kedze ja ti tipujem chlopa a mne nikdy moje tipy nevychadzaju tak este mas sancu 😀 😀 😀

mirka ty si si preco taka ista ze to bude chlop?

lucka23
29. apr 2009

mirka a kam vlastne chodis do poradne? v BA alebo niekde tu?

zvalka
29. apr 2009

Lucka,nevedia. Chcem to povedat o 2tyzdne po uzv. Dadiii,ja si nemozem pomoct,ale od zaciatku som presvedcena,ze budes mat chlapa a ja tiez 😀 zajtra sa dozvies? Na 4D sono pojdes?

kodada
29. apr 2009

vsetci mi tipuju chlapca 😢 zajtra idem na tripletesty + velke sono, cize ak to bude mat pipika, bude to mozno vidiet

kodada
29. apr 2009

baby poradte ... v noci ma zacal boliet zub, zubarka ma zoberie az zajtra ... co si nan mozem dat?

zvalka
29. apr 2009

Lucka,tu v BA chodim. A proste si to myslim,ze to bude chlap.aj podla krvi aj podla cinskeho to tak vychadza.a moj pocit. 😉