Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
6. máj 2009

Zunka idem si Ťa nájsť, dúfam, že to pôjde, lebo zo začiatku som mala problém s tým...môj brat ma nevedel nájsť 😀

iwuskaaa
6. máj 2009

No máme sa 😀 ...tak už asi všetky sme, hmm?
Len aby sme teraz koňa nezanedbávali 😀

jajus
6. máj 2009

Ahojte, ako sa máte? My ideme makať na chodníkoch kolo domu a na skalke tak robotujeme len teraz maly haja tak mam trošku čas 🙂

iwuskaaa
6. máj 2009

Janka, my dobre 😉 ...tak len pracujte 🙂 ...ja idem žehliť 🙂
Pekný dník

arimzv
6. máj 2009

ahojte.
boli sme teraz podvecer s natkou v cirkuse, je v zv pod cintorinom na zlatom potoku. bolo uplne vyborne, cirkusanti fantasticki a natka vydrzala obsediet takmer dve hodiny 🙂 tak som very hepy za uspesne poobedie 🙂
mna keby daco najdete skor tu na konovi, ako na FB, je to pre mna spanielska dedina a nemam vela casu sa tam orientovat, takze ja ostavam nadalej verna konovi 🙂

lucka23
7. máj 2009

mirka tak to ej parada ze ti natka vydrzala sedkat. aj ja som chcela ist s lukakom ale potom som si to rozmyslela. on by asi sediet nevydrzal. a do kedy je ten cirkus vo zvolene?

zvalka
7. máj 2009

Ahojte. Lucka,jedna otazocka 🙂 mohla by som na Lukaskovu oslavu zobrat Livinku? By sa vytesila s detickami a kaamoskou Silvinkou.

lucka23
7. máj 2009

mirka jasne zober. 😉 len silvinka pojde asi na dracku lebo je to aj lukaskova oblubena kamoska 😀 😀 😀 jeho rovesnici moc netrapia on je na starsie a skusenejsie zenske. 😀 😀

arimzv
7. máj 2009

ahojte.
lucka ja som sa tiez bala, ale skusila som ze ci to vydrzi a prekvapila a vydrzala 🙂
su tu do nedele, v piatok a vsobotu je predstavenie o 15 a v nedelu o 14 hod. , maju aj stranku garini alebo carini.cz.

zvalka
7. máj 2009

Super Lucka. Ta sa potesi,ked jej poviem,ze ju vezmem na detsku party 😵 tak vidis, mozno aj po Livinke Luky pojde 😀

lucka23
7. máj 2009

oki tak sa tesime aj na livku. 😵

mirka tak mozno este zmenim nazor a zajtra by sme aj my zbehli do cirkusu. musim nahovorit mojho ocina co asi nebude az taký problem lebo ten o nicom inom nevravi len ako bude s vnukom chodit do cirkusu 😀

lucka23
7. máj 2009

mirka a este otazka. kde ste sedeli. ci ak pojdeme mame kupit listky do loze alebo na tribunu. ci z tej tribuny dobre vidno. 😅

arimzv
7. máj 2009

lucka su tri tribuny, jedna oproti, akoze veci ukazuju Tebe a dve po stranach, ale vidno dobre zo vsade, my sme sedeli na lavej tribune uplne hore a nebol problem, rady laviciek su dost od seba vyskovo, takze ak si pred Teba nesadne nejaky 2 metrovy clovek, tak neni problem. loze su tiez celkom fajn. my sme dosli polhodinu pred zaciatkom a hlavna predna tribuna uz bola obsadena.

arimzv
8. máj 2009

Lucka tak ako? boli ste? pacilo sa?

lucka23
8. máj 2009

mirka neboli. hoci sme sa vychystali doobeda k nasim ze sa tam malý vyspi a pojdeme nic z toho nebolo. malý ledva zaspal o 13-tej tak som ho nechcela po pol hod budit aby sa stihol najest a o 14-tej aby sme vypadli z domu. 😠 to moje diet ami to robi naschval. ja len dufam ze zajtra vstane v normalnom case a nenecha poobede na seba cakat 😅

lucka23
8. máj 2009

babyyyyyyyyyy ja sa na vas tak strasne tesiiiiim zajtr aze sna dani nezaspim 😀 😀 😀 aj lukasko sa uz nevie dockat svojich kamosov. tak snad nam aj pocasie bude priat a bude sa dat sediet vonka aby mali krpci výbeh. 😵

zvalka
8. máj 2009

Tesime sa aj my, Lucka 🙂 pocasie urcite vyjde😉

zunka
autor
9. máj 2009

O kolkej to je? Už som vymazal ten mail 😒 . Dnes ideme ešte do Rimavskej soboty kúpiť vozík za bicykel a potom prídeme. Tak zoberem aj kočík, ak budeme von. To my viac vyhovuje 😉

zvalka
9. máj 2009

O 15tej Zunka 😉 jeej,vozik. No to som potom zvedava na spokojnost 🙂 aj my do buducna nad tym uvazujeme. 😵

kodada
9. máj 2009

aj ja sa na vas tesim babulky, mozno bude aj kolac 😉

iwuskaaa
9. máj 2009

Ahojte babenky, aj my sa tešííííme 😵 . Slniečko nám svieti, tak super, keby chcelo svietiť do večera 😵 ...My tiež berieme aj kočík, pre istotu 🙂 .

lucka23
9. máj 2009

tak pocasier velkom oki. vonku je horuce tak snad to vyjde. nasa patry sa bude musiet zaobist bez balonov lebo som este dnes bezala do DT po ne a ako ich majo fukal vsetky praskli. 😠 😠 😠 😀

kodada
9. máj 2009

lucka hadam to deticky preziju aj bez balonov 😉

iwuskaaa
9. máj 2009

Lucka, ak nájdem balóny ja doma, tak donesiem, ak chceš. No musím ich veľmi dobre hľadať 😀

lucka23
9. máj 2009

ahojte babulky. este raz sa vam chcem podakovat za nadherný den ktorý sme vdaka vam stravili a za darceky. lukasko ich uz ma prelistovane aspon 5 krát. a je mooooc spokojný. 😵 takze este raz velka VDAKA. 😵 😵 😵

zunka
autor
9. máj 2009

Lucka, v prvom rade, by sme mali poďakovať my. Pripraviť takú oslavu a tie dobroty popri všetkom čo máš na starosti, tak klobúk dole. Tiramisu na 1 s hviezdičkou a pomazánka fakt supiš.
A ináč, ešte som Ti zabudla na tú odsávačku ten kryt 😒 . Zastavíme sa niekedy a donesiem Ti to.
My sme odskúšali aj vozík. Šomonka sme povozili po ulici a páčilo sa mu. Vypliešťal oči,.....neviem možno od strachu 😀 . Ale bol tam ticho.

zvalka
9. máj 2009

Lucka,dakujeme aj my za pohostenie a poskytnutie priestoru na stretavku 😵 bol to pekny den 🙂 a sme rady,ze sa Lukaskovi darceky pacia 😉 tesime sa na dalsie stretko 🙂

arimzv
9. máj 2009

aj my dakujeme za pozvanie, natka bola taka spokojna a vyblaznena, ze sa dokazala jasit az teraz do deviatej vecer, ako keby bola na nejakych drogach 🙂 som z nej nechapala

iwuskaaa
9. máj 2009

My sa pridávame tiež! 🙂
Lucka, patrí Ti veľké ďakujem za zorganizovanie takej skvelej párty 😉 . Fakt to bolo super pripravené, neviem, kde berieš toľko energie na to všetko...klobúk dolu 🙂 . A ten detský "švédsky" stôl, no super, aj ja som sa inšpirovala 😵 ...

Zunka, tak super, že Šimonkovi sa páči 😉 . Snáď vypliešťal očká z úžasu a nie zo strachu 😀 ...

zvalka
10. máj 2009

A Lucka zabudla som povedat,ze to obcestvenie bolo velmi kreativne vyrobene 😉 to si vsetko Ty sama? 😨