• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvolenčanky, ste tu?

10. novembra 2013 
Ivka chorvátsko bude jedna báseň :wink: neboj len tu vodu musime nejak poriešiť :sunglasses:
To stretko aj by som došla ak sa nič neudeje do utorka :wink: Inak kukala som vyhne tam by sme sa mohli dohodnúť a isť okupať je tam vraj super detský bazén s neustálou výmenou vody ( teda nejak to tam cirkuluje a dookola sa čistí). Je to naskok a keby sme aj jednu noc tam spali nieje to až take hrozné cenovo. No to sa dohodneme ale niekam okupať by som sa šla maly ešte nebol na kupku :dizzy_face:
17. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. ja som práve na ceste do BA zase :angry: je to o nervy takto cestovat hore dole. a tento tyzden este ľ krát to absolvujem.
to stretko by mi vyhovovalo o nejakej 16:00. moze byt? a maja asi nezoberiem lebo svokra je na poobedie a nema kto potom ostat v zmrzke. :slight_smile:

ivka a ked si teraz vymenila kocik nepotrebujes k nemu slnecnik? lebo na jane pasuje. :grinning:

inak v tých vyhniach je super. bola som tam s malým min rok a pre deti ako stvorene. urcite tam pojdem aj tento rok sa okupat s malym tak sa potom mozeme dohodnut a ist spolu. :dizzy_face:

peti skore uzdravenie prajem :wink:
18. máj 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik Lucka. a na co slnecnik na jane?? :confused: sak ma polohovatelnu strechu, len ju treba kus odzipsovat :wink:
18. máj 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, o 16tej môže byť v pohodičke, mne vyhovuje :slight_smile: . Ja možno zoberiem aj mangela, nebude Vám prekážať? :grinning:
Lucka, ku tomuto sme slnečník mali :grinning:
...a cestu do BA snáď nejaké pretrpíš :wink:
18. máj 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Takze konecne som oficialna tehula :grinning: :dizzy_face: mam tehu knizku :slight_smile: a vsetko je OK. :dizzy_face:
peti,tak sa liec,nech si cim skor fit :wink:
lucka, tak ty takto do BA? Aj soferujes? Tak sa zastav,dame stretko tu :grinning:
18. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, Ty máš novšiu verziu, my nemáme strechu polohovateľnú :slight_smile: ...
Zvalka, gratulujem k tehu knižke :wink: . Teraz ju musíš nosiť vždy pri sebe, ako OP :grinning: ...
18. máj 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mirka gratulujem k tehu knižke :wink: no aj nam vyhovuje čas ivka stanči nám budhe hroooooozne prekážať :grinning: ale len sa smejem jasne nech dojde. Nejak som trošku fufnavá ale beriem homeovox pre istotu ale inak nič mi nieje len fufnem sranda.
Lucka jasne môžeme sa dohodnúť a isť do vyhni ivka aj vy by ste šli nie?
18. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zvalka, gratulujem ku knižke.
Ak sa malé narodí presne, bude ako môj Luky :wink:
18. máj 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata ku gratulaciam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tatolu, vitaj medzi nami :wink: pozeram, ze mas dvojicky a este trosku starsie :slight_smile: tak asi mate doma veselo :wink:
uvidime, ako to vyjde, ja si aj tak myslim, ze to bude taky Mikulassky darcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som za gratulacie :slight_smile:
18. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, áno išli by sme, už máme aj plienky na plávanie, tak môžeme ísť :grinning:
Tatolu, vitaj medzi nami :wink:
18. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ja som nejaká fufňačka a bolí ma hrdlo, ale tak riadne :angry:
Nestíham písať.
Boli sme s nožičkami na ortopédii - všetko OK. Potom sa mi v meste malý taký posral, že mal na pančušky, body a aj nohavice zakakošené. Tak som musela otravovať Mirku a u nej som ho prebalila a odišiel v Natálkiných tepláčikoch, keďže svoje si obtentoval. Mirka - vrátim, niekedy sa stretneme v meste
18. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

Janka a Lucka, z FB som si posťahovala Vaše fotky z Lukáškovej oslavy, teraz som si sadla, že idem triediť fotky, ktoré si dáme vyvolať a zistila som, že majú cca 4 až 6 kB. Budú sa dať vyvolať? :confused: Ďakujem :wink:
Zunka, super, že nožičky sú v poriadku :wink: ...vraj posral sa :grinning: , no Ty si teda :grinning: ...
Dnes to stretko platí? U Rytiera o 16tej?
19. máj 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak keby niečo, som dostupná na telefóne :grinning: ...Ideme vonku :slight_smile:
19. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi mat Tvoje starosti :slight_smile: ved som Ti hovorila ze si ich mate nechat
19. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata,chystam sa do IKEA :wink: Takze objednavky prijimam do IP s konkretnymi linkami :wink: ak daco...
19. máj 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti,a prislooo :grinning: diky :wink:
19. máj 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zvalka, neprovokuuuuuj :wink: :grinning: ...tak aby som sa vrhla na Ikea stránku :dizzy_face: . Kedy ideš?
19. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zvalka, jej len keby som mala čas to tam presnoriť.
No včera mi dal ŠImi trochu času pre koralkovanie, tak mám nové náramky
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlbumID=223977&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
19. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co to tam je? Aj nausnice uz robis? Krasne :wink:
no iwus,vo stvrtok ale asi skor az cez vikend pojdeme :wink:
zunka,posnor.donesieme :dizzy_face: :wink:
19. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Zuzi klasika - nadhera, :slight_smile:
zacni ku nim pisat aj cenovky :slight_smile:
Zvalka ja by som si najradsej kupila celu Ikeu :slight_smile: donesies? :slight_smile:
19. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zunka, klobúk dole nad Tvojim dielom :wink: :wink: :wink: ...to sú krásne veci, čo robíš. Mňa najviac zaujal ten vianočný stromček, musím to skúsiť aj ja, ale teraz niekedy, ak sa mi nevydarí, aby som Ti urobila objednávku :grinning: .
A ako píše Mirka, prosím Ťa, píš rovno aj ceny, dobre moja? :wink:
Tú slamu si kúpila v kvetinárstve? To asi nieje domáca :grinning: ...aj tie vankúše sú super, proste všetko :dizzy_face:
19. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwka a ked to vidis na zivo u Zunky doma, tak je to este krajsie :slight_smile:
19. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. zuzi NADHERA. :dizzy_face: fakt velmi vkusne naramky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mirka tebe dodatocne gratulujem k tehu knizke. :wink:

ja mam teraz otrasne obdobie. nie len ze ma sere moj muz ale v pondelok nam zomrela nasa havinka. :cry: :cry: :cry: nejak mam pocit ze v mojom zivote sa uz dlho neudialo nic pozitivne a dost ma to ubija. :rolling_eyes:
20. máj 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.buducamamicka.sk/?page=rodicovske-pexeso

ahojte babenky
nepojdete kuk s malymi

pekny den vsetkym :wink:
20. máj 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucka moja, to poznám také zlé obdobia. Zažila som ich už niekoľko a keď sa začne niečo srať, tak potom sa už serká toho viacej. No ale takéto obdobie zase vystrieda iné krajšie, Verím, že onedlho.

Iwka, tá slama je z kvetinárstva - neviem ako sa to volá, vždy ukážem prstom :grinning: , že toto chcem.
A tie náramky som dala aj na MMB po 7,5 Eur - čo poviete? je to veľa? Z toho 5 Eur sú náklady.
20. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, IP :wink: ...Verím, že budeš šťastná!
Mirka, to je úplne úžasné už na fotkách, neviem si to prestaviť ešte na živo :dizzy_face: ...a zabudla pochváliť tie prútené koše :wink: :slight_smile: :dizzy_face: ...kráááááááása :wink:
Zunka, veľa? Nemyslím si...
A aký veľký výkres potrebuješ na taký stromček? :wink:
Anicka, ďakujeme za link, asi by som aj išla, uvidíme :dizzy_face:
20. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Iwka, neviem aký veľký, my to máme v takým veľkých rolkách. Ale podľa toho aký ho chceš vysoký. Kúp si aspoň dve A3
20. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Zuni :wink: ...
Ideme vonku, je krásne, to neviem, či nie až veľmi teplo, fúúúú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zuzka krááááásne ja som si prave objednala korálky tak uvidíme do čoho sa skôr pustím idme lepiť zrkadlo decoupagov( či ako sa to píše ) Zuzka určite to nieje veľa za tie náramky, ja som už dostala niekoľko objednávok na obrazy som zvedava kedy ich chcem malovať, ked teraz som sama na maleho :sweat_smile:
Dnes videl helikopteru tak nie a nie zaspať doteraz kukal z okna či ju neuvidí, tak som mu natárala že aj ona išla spať :grinning: tak či to zaberie uvidíme.
Lucka havka mi je luto :pensive: a neboj to zle obdobie prejde ved idete na dovču možno už pridete ako 4členna rodinka :sunglasses:
20. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok