Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

arimzv
1. jún 2009

ahojte.
iwka dakujeme krasne, odkazem natke 🙂

iwuskaaa
1. jún 2009

Janka, išli sme na zmrzlinu k Lucke, mali stánok tam, kde sa varili guľáše 🙂 ...no a potom stade sme išli na máje, kde sme videli Vás, tak preto o Tebe viem 😀 ...
Mirka, keď budeš mať čas, hodíš fotky do albumu z Natálkinej oslavy? 😉 😵

arimzv
1. jún 2009

Iwka foto hodim asi az cez vikend, este zajtra ma prist dvekamosky a aj v sobotu, tak nech to mam jednym vrzom 🙂

lucka23
1. jún 2009

ahojte. aj my s lukaskom prajeme natke vsetko naj naj naj k 2 rockom aby robila svojim rodicom len a len radost 😵 lukasko posiela boztek.

ja nejak nestiham ani sem nakuknut. uz nech je po tej sestrinej svadbe 😀 😀 😀

janka ano iwka sa zastavila na zmrzku. mohli ste sa aj vy. 🙂

snad vas niekedy stihnem aj docitat. 😅

iwuskaaa
1. jún 2009

Mirka, ok 😉
Lucka ozaj, veď Vy sa idete svadbiť 😵 . Tešíš sa? Róba je pripravená? A Lukáškova takisto? 🙂 😉

jajus
2. jún 2009

ahojte, lucka aj sme chceli prisť no to počasie, potom sme šli mišku pozrieť a tobinko akurat spal 3,5 hodinky tak to ani isť na hodinku ani neisť do stožku. Chceli sme vidieť mišku hrať tak preto by sme sa museli ponáhlať.
a večer už ste tam asi neboli. 😔
Ozaj lucka ake máš šaty? 😵 už sa teším na fotky 😵 to som ale zvedavá čo? 😀
A v nedelu ste kde boli babule? bolo hrozné počasie 😖

jajus
2. jún 2009

a ešte som zabudla sa priznať že sme aj my s tobinkom dospávali piatok boli sme s kámošmi si sadnúť ( ja som bola šofer tak aby ste si nemysleli že som bola opitá 😀 ) ale ja ked ponocujem potom na druhý deň ešte behať okolo maleho no naobed sme si museli lahnúť. tak sa dobrovolne nasilu priznávam že aj toto bol dôvod prečo sme nedošli 😀

lucka23
2. jún 2009

janka tebe som aj zabudla podakovat za linky na saty. nakoniec pojdem v tých co som si davala sit na kamoskinu svadbu. malemu som pozicala oblek z MMB. janka my sme z gulasa odchadzali o pol 8. a taký vyjazd raz za cas stoji za to nie? aj ked potom týzden clovek dospava 😀

jajus
2. jún 2009

vidiš tak škoda tak to ste tam ešte boli my sme prešli len po ceste a ked sme videli že ludia už idu pomaly preč tak sme šli aj my. Aj sme kukali či niekoho známeho neuvidíme ale ako na potvoru nikoho.
lucka tie linky to ma len tak napadlo, ak by ti ulahčili hladanie.
no tie výjazdy potom dospávam fakt týždeň ale stálo to zato bolo super 😎

iwuskaaa
2. jún 2009

Ahojte kočandy 😀 ,
Janka ešteže si sa priznala 😝 😀 ...
Lucka ideš v tých hnedých? 🙂 Tie sú krásne 😉 . A Lukáško bude riadny frááájo 😵 😵 😵 v obleku, aj prvý družba môže byť 😀 ...

arimzv
2. jún 2009

Lucka dakujeme krasne, aj za boztek 🙂
ja som vystavena z tohoto oslavovacieho maratona 🙂

iwuskaaa
2. jún 2009

No Mirka moja, to Ti verím...mňa to čaká o tri mesiace 😀 ...

anickaajanko
3. jún 2009

ahojte babenky, mozete poradit?
Kde v ZV ste kupovali prve topanocky take tie zdravotne, protetika alebo tak. Bola som tam za murami a maju len o 20 hore a najblizsi tovar maju o 3 mesiace, a objednat vraj nevedia. Dakujem za radu.

majky22ju
3. jún 2009

ahojte, nemate niekto zaujem o Nutrilon z Polska? som z BB tak odber nie je problem 😉 cena je 11 eur.ahoj

iwuskaaa
3. jún 2009

Anicka, myslím, že aj lekárne by ich mohli mať, nie? 😉 Keď majú v DT v lekárni, tak aj ZV musí mať 😀 ...
Zunka, krásne fotoš 😉 😵

jajus
3. jún 2009

bože zuzka ako to leti aký je šimonko už veľký 😕 neskutočné.
Anička určite kukni lekárne alebo net ak tam ich je spustaaa, len skusiť malemu je to najistejšie.
majky22ju tobinko papa sunar tak nebudeme miešať.

zunka
autor
3. jún 2009

ahojte.
To naše čudo by iba papalo a hlavne vnoci. Za 10 dní pribral 520g - čo je teda dosť. Neviem ho to nijak odnaučiť, že v noci sa toľko nepapá.

kodada
4. jún 2009

Zuzi maly je fakt nadherny 😉
Miri, opozdene blahozelam aj ja Natalke

zunka
autor
4. jún 2009

Dadi, a vy ako? Bruško už vykukuje? Ale ak si dobre pamätám, tak si hovorila, že tvoja mamina tiež málo pribrala, keď bola tehotná, tak aj ty budeš asi taká chudulinká, iba bruško vpredu taká loptička. Ja som bola celá ako lopta 😀

petullia
4. jún 2009

Zuni malinky je krasny krasny krasny!!! 😵

arimzv
4. jún 2009

Dadka dakujeme krasne. 🙂
zuzi Zunkos je paradny 🙂 este jedna otazocka, pri objednavke naramku potrebujes vediet len farbu a velkost . vsak?

kodada
4. jún 2009

zuzi pomaly uz mam aj brusko... konecne 😉 ono urcite vyskoci, toho sa nebojim 😉

zvalka
4. jún 2009

ahojte dievcata 🙂
Mirka, aj ja prajem dodatocne vsetko len to najlepsie a najkrajsie Natalke 😵 nech je zdravucka a robi rodicom radost 🙂
Zunka, Ty si taky expert na taky speci oblecka pre babatka... 😉 nevies, kde by som nasla (na mmb som ani velmi nenasla) take Santikovske vianocne oblecko? Nech si to nase bejbi potom dame pod stromcek ako maleho Santika 😵 😵 😵 dakujem
a inac, ako sa mate maminy? jeeej, uz sme vsetky maminy, my s Dadou este len take mini, ale v podstate sme uz vsetky 🙂
Janka idem este pozriet tie Tvoje naramky do albumu 😉

arimzv
4. jún 2009

Zvalka dakujem krasne 🙂 natka uz zistila ze ma pindulku a ze chlapci maju pipika 🙂

iwuskaaa
4. jún 2009

Mirka, tak skoro skoro 😀 ...
My máme od včera vo výbave nočník, síce dosť neskoro som sa spamätala, ale zase ako sa hovorí, nikdy nieje neskoro 😀 ...a hneď ako sme Dávidka naň posadili sa aj vycikal a vykakal 😵 ...teda vždy keď ho posadím to urobí 🙂 ...kedy si to vlastne dieťa začne uvedomovať úplne? Teraz určite ešte nevie, čo robí 😀
A rozšírili sme aj vozový park o trojkolku 😵 😀

zunka
autor
5. jún 2009

Šimonko ďakuje za pochvaly, sa potešil, keď som mu to hovorila.
Iwka, tých hračiek sa toľko nazbiera, len keby bolo miesto kde to skladovať, však?
Zvalka, na Nextovej stranke určite niečo najdeš a je veľa báb na MMB, čo to nosia potom na SK. Ale aj Tesco malo také oblečenie, no pred Vianocami, teraz už asi stiahli z predaja. Alebo si daj inzerat na MMB, že kúpiš také niečo.
Dadka, aj cítiš ako sa mrví ten malý červíček?
Mirka, ano stačí farba a dĺžka. Na streche mám aj nejaké ďalšie pofotené.
Peťa a vy kedy budete mať foto od Gabiky? Nech Vás poobdivujeme!

jajus
5. jún 2009

ahojte babenky mirka no už aj tobinko poriadne ponatahuje toho svojho pindurika a potom sa smeje 😀 o cikulke ešte nevieme 😀 ale vie že papal cici 😀 no su to poriadne srandy s takýmto už vačším babom 😀
Ivka len ho dávaj na nočník aj ked si to neuvedomuje, časom si zvykne že na kakanie a cikanie je prave nočník ja som maleho dávala od 8 mesiaca a krásne don kakal (iba donho) sice pri zubkoch sme sa pokazili lebo mal hnačky ale potom si nanho znovu rýchlo zvykol. 😉

kodada
5. jún 2009

zuzi pohyby citim, presne od 1.5. ... je to uplne uzasny pocit, ked sa ten drobec vo mne hybe ....

zunka
autor
5. jún 2009

Dadi a potom keď to už budú riadne kopance, tak to bude radosti. To bolo to najkrajšie na celom tehu. Šimonko bol divoch už v bruchu, tak som to tak nejak aj čakala, že bude živé dieťa. Tak aj Tebe sa bude postupne predstavovať a pripravovať Ťa na to, aké číslo z neho/nej bude. 😀

petullia
5. jún 2009

cao... noooo fotky... este neviem, bo som len vcera dala gabike zaberi, ta netusim kedy budu hotove. ale isto ich hned sem vycapim 😀