Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
20. jún 2009

ahojte tak toto je počasie, ja som bola na sone jojoooooj ani to nespočítam 😀 no aspoň som často videla maleho 😵 Inak supeeeeeeeer že ste v poriadku a buducim mamičkam a ich deturencom prajem aby to šlo takto dalej 😵
My sme včera boli plávať s malym na kaskádach bolo užastne suuuuper ( je to tam bomba )maly krásne plával, špliechal bude vodý živel vôbec sa vody neboji a nechcel z nej isť von. Večer pridam foto na FB

iwuskaaa
20. jún 2009

Janka, dúfam, že fotky si už pridala, idem ich pozrieť 🙂 . Chodí tam veľa ľudí, treba sa aj nahlásiť vopred, alebo prídeš a ideš? Tobinko mal plávacie plienky? 🙂

kodada
20. jún 2009

no j som chodila zo zaciatku kazde dva tyzdne, koli roznym problemom a aj tym zrazeninam, preto tak casto ... keby nam doky vedel povedat pohlavie, tak ani ja na to sono nejdem

lucka23
21. jún 2009

ahojte.. janka super programik ste si spravili. aj ja to na kaskadach milujem a malý tiez. my ked sme sli tak sme boli nahlasení ale mozno ani netreba.

ja som na 3D bola pre to lebo som bola max, sklamana pristupom dr. galada ku ktoremu som chodila na sono. nikdy mi nic nepoukazoval, pohlavie tiez nevidel, bral nas tam ako na beziacom pase. tak som sla na 3D kde sa ten pan dr. hodinu venoval len mne, vsetko poukazoval, vysvetlil. pri druhom pojdem istotne znova. a tiez dvdcko bolo uzasne. som si ho casto pozerala a aj teraz si ho sem tam kuknem. 😀

jajus
21. jún 2009

ahojte, ano Ivka treba sa tam nahlásiť vopred teraz do konca juna je akcia za 10€ a dieta za polovicu a máš v cene 3 hodiny bazén , saunu... fakt super cena bola aj miška ta mala za polovicu a tobinko zadarmo asi sme tej babenke padli do oka 😀 takže sme platili len 25€ a nato ako tam bolo super klobuk dole. Teplučko aj voda aj vonkaši priestor bol vyhriaty aj plastova hojdačka pre deti fakt super. Skoda že teraz budu mať zatvorene budu kompletne čistiť všetko a otvoria až rušim koncom mesiaca 28 škoda. No zase pôjdeme vyskúšať niečo nové a potom sa tam opať vrátime. Fotky su pridané

petullia
21. jún 2009

Cawte... no s tym sladkym neviem ci to plati, bo ja som zila hadam len z cukru cele tehu a mame chlapceka, takze... 🤐
Na 4D sme boli, tak ako pise Lucka, hlavne preto, ze na normalnom sone som sa nikdy nic nedozvedela, aj ked som sa pytala... ignorace... ta sme si zaplatili a aka ochota... takze ak by raz bolo este raz 😅 ta pojdeme isto znovu a ja si tiez sem tam kuknem to dvd zo sona 😵
Jajus fotocky su supeeer... aj my sa chystame na Kaskady, ale uz hadam aj zo 3 roky, ta neviem kedy sa nam podari 😀 ale sla by som hned!!! zavidim! 😝 😀 ale prajem... 😉 Tobinko je tam taky vyhappeny, zlatyyyy 😵 a kolko ma zubov 😀 jeeeee! 😎

jajus
21. jún 2009

peti dakujem si zlata no je take sleniečko skoro stále sa smeje a lulka a stíska no mateke stiskave obdobie.
Vy kam chodite plávať?

petullia
21. jún 2009

Ja chodim len s drobcom do plaveckych jasliciek do Zv, ale xceme ist aj s tatim kdesi na bazen, len akosi nemame stihu a uz nam ide prec na pol roka, ta to asi ani nestihneme ☹ ... ale raz urcite pojdeme 😵

kodada
21. jún 2009

to mojdoky mi vzdy natoci obrazovku, poukazuje hlaavicku, koncatiny, vnutornosti ... to sa nemozem stazovat... len drobec nechce poriadne roztiahnut nozky 😀 ale piatok sa blizi .... 😎 😎 😎
ja by som tak sla na dovolenku, ked vidim ako je to lacno ... zaplavat si, ale tohto roku s toho nic nebude

lucka23
22. jún 2009

janka to fakt maju teraz zatvorene? tak to asi uz tu akciu nestihame do kelu. 😠 😠 😠

peti a kam ti mangel odchadza? fu ta obdivujem ze to zvladnes byt s malým sama taku dobu.

petullia
22. jún 2009

Nuz Lucka budem to musiet zvladnut... vam tu budem vyplakavat kazdy druhy den 😅... ide do Kosova na misiu.

lucka23
22. jún 2009

fuha fakt krute. bude aj domov chodit ci vobec? ja som mala dost ked moj manzel odisiel na jablka. ale zvladnut sa to da, co ine nam aj ostavalo ze? 😅 tak drzim palce nech to zvladnete bez väcsich problemov. 😉

kodada
22. jún 2009

ahojte ... pol roka bez manzela Peti, to bude fakt krute 😒 neboj, budeme tu vzdy pre teba

jajus
22. jún 2009

ahojte lucka maju zavrete škoda aj my sme tam ešte chceli isť. Ale ešte dva dni z buduceho týždna stihame 😅
Peti tvoj manžel je vojak z povolania 😕
no to je dosť pol roka ale neboj zvládneš to 😉

petullia
22. jún 2009

Ano Jani vojak je... telom aj dusou 😀 ... no sak sa na vas spolieham kraske 😉 ma tam dve dovolenky, ale kratke a busom pojdu, ta neviem ci mu vobec veci stihnem oprat 😖 ... trepem, ozaj sa nebudem zapodievat dakym pradlom, uz ked tu bude... 😀 😝 aaaaaaaaaach! co by sme sa trapili, nie! konecne klud doma... to budu zurky... kocur zmyzne, mysi maju hody...juch! 😀 😀 😀 no sak ma prejde humor deviateho... ale s usmevom to bude lahsie....
fajn som si pokecala... 😀 esteze ste tu 😀

iwuskaaa
22. jún 2009

Peti, neboj sa! Zvládneš to a nieje to vôbec kruté 😉 ...a ešte s nami, že? 😀 😀 😀 ...Jemu sa bude asi ťažšie odchádzať, ale keď je to jeho práca 😒 ...
Janka, takže až od stredy je zatvorené?
Lucka, čo Ty vieš, možno bude ešte lepšia akcia ako teraz 😀

jajus
22. jún 2009

Ivka od 22 do 28 maju zatvorene z dôvodov sanitačných dní. NO a akcia plati len do konca juna takže som zvedava aka akcia bude na jul uvidíme 😵 možno fakt bude niečo lepšie.

jajus
22. jún 2009

lucka chcem sa opýtať kde ste dali robiť skušku vody a koľko to asi stálo dakujeeeeeeeeem krásne 😉

lucka23
22. jún 2009

janka to daval robit svokor nejakej znamej. z bývaleho benzinolu. popýtam sa jeho nieco viac 😉

lucka23
24. jún 2009

baby kde ste zmizli vsetky? 😕 toto pocasie je otrasne. 🙄 chce sa mi spaaaaaaaaaaaaaaaat

kodada
25. jún 2009

ahojte, baby nech je uz piatok 😉

iwuskaaa
25. jún 2009

Lucka, je to tu ako po vymretí 😕 ...
Dadi, no ja som zvedavá, aké máš pocity? 🙂

kodada
25. jún 2009

som strasne zvedava co mam v bruchu ... len dufam ze sa male ukaze
vy ako Ivi? maly znasa ze musite byt doma ked prsi?

lucka23
25. jún 2009

no veru zdochol tu pes. 😀 ivka na rozpravkový idete?

dadi aj ja som uz zvedava. 🙂

arimzv
25. jún 2009

tak si neurobime narychlo tipovaciu kancelariu, ze co Dadka caka? nech je veselsie 🙂
ja tipujem chlapca

lucka23
25. jún 2009

chloooooooooop.

kodada
25. jún 2009

BABA

petullia
25. jún 2009

chlapec 🙂

jajus
25. jún 2009

aj ja si myslím že chlapec 🙂

iwuskaaa
25. jún 2009

Chlapec 🙂