• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvolenčanky, ste tu?

10. novembra 2013 
No uvidime :wink: ale ty hadam aj otvoris druhe kolo,nie? :grinning:
23. dec 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej Dadi.lucka tretia.ale ja som ratala prvomaminy.lucka druhe kolo zacne:slight_smile:
23. dec 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
necham sa prekvapit co nam novy rok prinesie :grinning:
23. dec 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stastne a vesele babulky :wink:
24. dec 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Krásne Vianoce prajem!!!

Ahojte. Žiadna zmena. Som doma a stále ma to tak bolí. To asi všetko už pripravuje a rozťahuje. Už som si nejak na tú bolesť zvykla a fungujem normálne ale na menej obrátok. Nohy dávam naširoko a dá sa to zvládnuť. Takže ruším poplach a na rodenie to nevypadá. :wink:
Dnes som robila rezne a normálne mám mozoľ od toho klepáča . :angry:
24. dec 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Na večeru som si dala pokazený zemiakový šalát, tak ak ma v noci chytia nejaké kŕče nebudem vedieť, či sa hlási von šalát alebo dieťa :grinning: .
A toľko veľa som toho šalátu urobila :frowning2: a od včera večera sa prekysol. A zbadali sme to až, keď sme z neho dosť odjedli :unamused:
24. dec 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nic moc Zuzi, dufam ze ti naozaj z neho nebolo zle :wink:
25. dec 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Šalát som prežila, nič nám nebolo. :grinning:
Už by som išla rodiť.
26. dec 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi pockaj este kde sa ponahlas :grinning: ty nechces byt v telke? :grinning: :grinning: :grinning: ale nie verim ti ze uz mas toho plne zuby.
inak ako ste prezili vianoce?
26. dec 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vianoce? nič moc :unamused:
A dnes už neviem čo od nudy robiť. Nedá sa mi sedieť, chodiť, tak len ležím a to ma už nebaví :frowning2:
26. dec 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi asi ti to budem zbytocne pisat ale uzi si este posledne dni kludu. potom ho tak skoro mat nebudes. :grinning:
26. dec 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale to je taká nuda. Mám z toho trochu nervy. Ale vydržím,....čo iné mi ostáva :wink:

A vy ste ako vianocovali? Detičky dotešené z darčekov?
27. dec 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem Vás prečítať, dlho som tu nebola :slight_smile:
27. dec 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zunka, len kľud. Termín máš až na Silvestra, tak nestresuj. Môj malý sa vypýtal na svet deň pred termínom :slight_smile:
Neboj sa, on sám najlepšie vie, kedy máš medzi nás prísť :wink: . Možno to bude prvé Eurodieťatko na Slovensku :grinning: a aj zarobíte :grinning: .
Ináč, už máme aj fotky, ale musím zájsť niekde na PC, lebo tento môj je taký pomalý :angry:
27. dec 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Iwka, som zvedavá na tie vaše fotos. Tak to nejak vyrieš a zverejni!!! :wink:
Ako sa má malý Davidko? Ako Vianoce?
27. dec 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dávidko sa má dobre, ako vždy :grinning: . Svet gombička :grinning: . Dnes už má 4 mesiace, strašne rýchlo to beží. Akoby to bolo včera, čo sa narodil :confused: .
Na Vianoce bol zlatý, veľmi to nevnímal, to je jasné, ale hlavne, že bol dobručký :dizzy_face: .
Jasné, ja tiež chcem fotky uverejniť čo najrýchlejšie, tak sa budem ponáhľať :wink: . My sme veľmi spokojní s nimi :dizzy_face:
27. dec 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak uzmame po sviatkoch :wink: u nas vsetko v pohode, prvy krat ako manzelia, v novom domceku ...
27. dec 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ivka sup sup sup. som strasne zvedavaaaaaaaa. :grinning: kludne pridi k nam na PC :grinning: :grinning: :grinning:
u nas vianoce tiez pohoda. malý bol uzasný. uz vsetko pekne vnimal a tak som sa hlavne vytesovala ze sa on vytesoval. teraz beha od jednej hracky k druhej a nevie s cim sa skor pohrat. ale najväcsiu radost mal z hokejok. :grinning:
27. dec 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.facebook.com/album.php?aid=2009915&l=3f853&id=1492748471 tu je inak par foto z nasich vianoc tak mozete kuk ak chcete :slight_smile:
27. dec 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucka, pekné fotočky. Malý je stále väčší a väčší fešák. Aj zošiakove baby vyzerajú dobre :wink: , pozdrav ich všetkých.
Aj my sme fotili trochu na vianoce, tak by som mohla nahrať foto do PC, ale to musím zapnúť druhý počítač a to je trochu zložitejšie a tak sa mi to nechce.

Jój Iwka, 4 mesiace. To nie je ani možné. Nejak strašne rýchlo to uteká.
Aj ja chcem také dobré dieťatko ako máte vy :dizzy_face:
27. dec 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky.
aj my sme mali fajne vianoce, natalka dostala aj stan s plastovymi gulickami a tam sme ukryli vsetky darceky pre vsetkysch tak tie gulicky sa jej pacili najviasc, zajtra pridam aj fotky zopar. bola zlatucka, len bol problem ju udrzat pri stole , nechcela nic jest, tak som ju mala na rukach, ona len v body, lebo jej bolo teplo a este si aj nohy na stol vykladala.
Lucke pekne fotky :slight_smile:
27. dec 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, stále doma a ešte asi aj pár dní budem
28. dec 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: ,
dnes okolo piatej uverejním fotky, dúfam, že to vyjde :dizzy_face: .
Lucka, super vianočné fotoš :wink: . Lukáško je zase väčší :slight_smile:
28. dec 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kočky, ako som sľúbila, pridala som fotky z nášho fotenia :dizzy_face: . Tu je link:

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=259833&vReferer=
28. dec 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi, krasneho synceka mas, najviac sa mi tam paci ta fotka co ho drzite v tej plachte ... :wink:
nedala si tam omylom jednu fotku navyse?
28. dec 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivkaaaaaaaaaaaaaaaaa senzacneee foto. ale nic ine som ani necakala. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt krasa. som si ich kukala asi 5 krát za sebou. mne sa zase paci strasne ta co na nej malý buvka a vy sa nad nim sklanate. ale aj ta v plachte je super, aj ta s tatom ako ho bozkava, aj tam co dadka asi mysli ze si dala omylom je super. no poste vsetky :dizzy_face: :grinning: idem si ich kuknut este raz :grinning:
28. dec 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka a nekipili ste ten stan v metre? lebo aj my ho mame ale vydrzal 2 týzdne a je po nom. malý ho total zdemoloval. tie tycky su v nom totiz strasne mäkke a polamali sa. :angry: ale gulicky su super
:grinning:
28. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer maminky zo zvolena. neviete kde v ZV nastreluju nausničky malym babetkam??? v BB sa neviem dopatrat kde to robia. poslite mi ip - ak to niektora vie. dakujem
28. dec 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duracelko, myslim ze v zlatniczve Zara na namesti nastreluju ... ale podla mna to robia skoro v kazdom zlatnictve alebo tetovacom studiu :wink:
28. dec 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duracelko a v porodnici by ti to nespravili? inak neviem.
29. dec 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok