Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

zvalka
23. dec 2008

No uvidime 😉 ale ty hadam aj otvoris druhe kolo,nie? 😀

zvalka
23. dec 2008

Hej Dadi.lucka tretia.ale ja som ratala prvomaminy.lucka druhe kolo zacne🙂

kodada
23. dec 2008

necham sa prekvapit co nam novy rok prinesie 😀

petullia
24. dec 2008

Stastne a vesele babulky 😉

zunka
autor
24. dec 2008

Krásne Vianoce prajem!!!

Ahojte. Žiadna zmena. Som doma a stále ma to tak bolí. To asi všetko už pripravuje a rozťahuje. Už som si nejak na tú bolesť zvykla a fungujem normálne ale na menej obrátok. Nohy dávam naširoko a dá sa to zvládnuť. Takže ruším poplach a na rodenie to nevypadá. 😉
Dnes som robila rezne a normálne mám mozoľ od toho klepáča . 😠

zunka
autor
24. dec 2008

Na večeru som si dala pokazený zemiakový šalát, tak ak ma v noci chytia nejaké kŕče nebudem vedieť, či sa hlási von šalát alebo dieťa 😀 .
A toľko veľa som toho šalátu urobila ☹ a od včera večera sa prekysol. A zbadali sme to až, keď sme z neho dosť odjedli 😒

kodada
25. dec 2008

tak nic moc Zuzi, dufam ze ti naozaj z neho nebolo zle 😉

zunka
autor
26. dec 2008

Šalát som prežila, nič nám nebolo. 😀
Už by som išla rodiť.

lucka23
26. dec 2008

zuzi pockaj este kde sa ponahlas 😀 ty nechces byt v telke? 😀 😀 😀 ale nie verim ti ze uz mas toho plne zuby.
inak ako ste prezili vianoce?

zunka
autor
26. dec 2008

Vianoce? nič moc 😒
A dnes už neviem čo od nudy robiť. Nedá sa mi sedieť, chodiť, tak len ležím a to ma už nebaví ☹

lucka23
26. dec 2008

zuzi asi ti to budem zbytocne pisat ale uzi si este posledne dni kludu. potom ho tak skoro mat nebudes. 😀

zunka
autor
27. dec 2008

Ale to je taká nuda. Mám z toho trochu nervy. Ale vydržím,....čo iné mi ostáva 😉

A vy ste ako vianocovali? Detičky dotešené z darčekov?

iwuskaaa
27. dec 2008

Idem Vás prečítať, dlho som tu nebola 🙂

iwuskaaa
27. dec 2008

Zunka, len kľud. Termín máš až na Silvestra, tak nestresuj. Môj malý sa vypýtal na svet deň pred termínom 🙂
Neboj sa, on sám najlepšie vie, kedy máš medzi nás prísť 😉 . Možno to bude prvé Eurodieťatko na Slovensku 😀 a aj zarobíte 😀 .
Ináč, už máme aj fotky, ale musím zájsť niekde na PC, lebo tento môj je taký pomalý 😠

zunka
autor
27. dec 2008

Iwka, som zvedavá na tie vaše fotos. Tak to nejak vyrieš a zverejni!!! 😉
Ako sa má malý Davidko? Ako Vianoce?

iwuskaaa
27. dec 2008

Dávidko sa má dobre, ako vždy 😀 . Svet gombička 😀 . Dnes už má 4 mesiace, strašne rýchlo to beží. Akoby to bolo včera, čo sa narodil 😕 .
Na Vianoce bol zlatý, veľmi to nevnímal, to je jasné, ale hlavne, že bol dobručký 😵 .
Jasné, ja tiež chcem fotky uverejniť čo najrýchlejšie, tak sa budem ponáhľať 😉 . My sme veľmi spokojní s nimi 😵

kodada
27. dec 2008

ahojte babulky, tak uzmame po sviatkoch 😉 u nas vsetko v pohode, prvy krat ako manzelia, v novom domceku ...

lucka23
27. dec 2008

jej ivka sup sup sup. som strasne zvedavaaaaaaaa. 😀 kludne pridi k nam na PC 😀 😀 😀
u nas vianoce tiez pohoda. malý bol uzasný. uz vsetko pekne vnimal a tak som sa hlavne vytesovala ze sa on vytesoval. teraz beha od jednej hracky k druhej a nevie s cim sa skor pohrat. ale najväcsiu radost mal z hokejok. 😀

lucka23
27. dec 2008

http://www.facebook.com/album.php?aid=2009915&l... tu je inak par foto z nasich vianoc tak mozete kuk ak chcete 🙂

zunka
autor
27. dec 2008

Lucka, pekné fotočky. Malý je stále väčší a väčší fešák. Aj zošiakove baby vyzerajú dobre 😉 , pozdrav ich všetkých.
Aj my sme fotili trochu na vianoce, tak by som mohla nahrať foto do PC, ale to musím zapnúť druhý počítač a to je trochu zložitejšie a tak sa mi to nechce.

Jój Iwka, 4 mesiace. To nie je ani možné. Nejak strašne rýchlo to uteká.
Aj ja chcem také dobré dieťatko ako máte vy 😵

arimzv
27. dec 2008

ahojte babenky.
aj my sme mali fajne vianoce, natalka dostala aj stan s plastovymi gulickami a tam sme ukryli vsetky darceky pre vsetkysch tak tie gulicky sa jej pacili najviasc, zajtra pridam aj fotky zopar. bola zlatucka, len bol problem ju udrzat pri stole , nechcela nic jest, tak som ju mala na rukach, ona len v body, lebo jej bolo teplo a este si aj nohy na stol vykladala.
Lucke pekne fotky 🙂

zunka
autor
28. dec 2008

Ahojte, stále doma a ešte asi aj pár dní budem

iwuskaaa
28. dec 2008

Ahojte 😉 ,
dnes okolo piatej uverejním fotky, dúfam, že to vyjde 😵 .
Lucka, super vianočné fotoš 😉 . Lukáško je zase väčší 🙂

iwuskaaa
28. dec 2008

Tak kočky, ako som sľúbila, pridala som fotky z nášho fotenia 😵 . Tu je link:

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kodada
28. dec 2008

ivi, krasneho synceka mas, najviac sa mi tam paci ta fotka co ho drzite v tej plachte ... 😉
nedala si tam omylom jednu fotku navyse?

lucka23
28. dec 2008

ivkaaaaaaaaaaaaaaaaa senzacneee foto. ale nic ine som ani necakala. 😵 😵 😵 fakt krasa. som si ich kukala asi 5 krát za sebou. mne sa zase paci strasne ta co na nej malý buvka a vy sa nad nim sklanate. ale aj ta v plachte je super, aj ta s tatom ako ho bozkava, aj tam co dadka asi mysli ze si dala omylom je super. no poste vsetky 😵 😀 idem si ich kuknut este raz 😀

lucka23
28. dec 2008

mirka a nekipili ste ten stan v metre? lebo aj my ho mame ale vydrzal 2 týzdne a je po nom. malý ho total zdemoloval. tie tycky su v nom totiz strasne mäkke a polamali sa. 😠 ale gulicky su super
😀

duracelko
28. dec 2008

pekny vecer maminky zo zvolena. neviete kde v ZV nastreluju nausničky malym babetkam??? v BB sa neviem dopatrat kde to robia. poslite mi ip - ak to niektora vie. dakujem

kodada
28. dec 2008

duracelko, myslim ze v zlatniczve Zara na namesti nastreluju ... ale podla mna to robia skoro v kazdom zlatnictve alebo tetovacom studiu 😉

lucka23
29. dec 2008

duracelko a v porodnici by ti to nespravili? inak neviem.