Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
11. júl 2009

No do dobrej diskusie som vstúpila 😀 ...aj by sme bez nich vedeli žiť, no nie? 😀
No a Majo zrejme nebol na FSP, keď bolo tak krásne 😀 ...
Vy ako, boli ste? Janka ako bolo na výlete?

lucka23
11. júl 2009

ivka veru bol. ale len dnes. ja som s malým pre chvilou dosla domov on tam este ostal a bali to tam. zajtra sa chysta znova. 😀 joj fajne bolo som zvedava co budeme zajtra predavat kedze dnes sa skoro vsetko minulo. 😀 Malý sa asi 10 krát previezoll na kolotoci a teraz ako zaspava tak zrejme rekapituluje lebo jňho pocujem z izby. 😀joj zlatusik moj aku mal z toho radost. 😵

jajus
13. júl 2009

Ahojte Ivka tak v Blogu bolo suuuuuuuuuupeeeeeeeer maly sa vytešil z bagrov, traktorov, píliek, helikoptera tam bola no z tej bol paf.... fakt super deň. No aj na slávnostiach sme boli a tiež sme sa previezli na kolotoči dokonca sme mali problem ho vziať z autíčka aj s lukáškom som sa previezol na kolotoči lucka večer pridám fotky na FB alebo ich chceš na mail?

iwuskaaa
13. júl 2009

Janka, tak super. Hlavne, že vyšlo počasie, hm? Tam bola nejaká akcia špeciálna? 🙂

jajus
13. júl 2009

Ivka ano take menšie slávnosti tiež tam na anfiku tancovali v kroji ... a rôzne ukážky lesnej techniky ako štiepkovač, traktor, potom deti mohli strielať z pušky, jazdiť na konoch, no prosto super zujímavé tobinko bol v siedmom neby ale aj leo toho sme nemohli odtrhnúť od takeho robota čo kosil travu 😀 a tobinka sme nemohli odtrhnúť hlavne z vláčika 😀

petullia
14. júl 2009

Jani, to bol ten Den stromu, co? myslim v Balogu... hned pri zeleznicke byvaju Juliho stari rodicia, ta stary tato spominal, ze tam cosi take bude. aj my sa tam chystame, ale hlavne na navstevu a mozno sa aj prevezieme, ak nebude vela ludi... 😅 Bo Juli maly davy nemusi, rovnako ako maminka 🙂 a ze na slavnostiach bolo super tento rok, pocuvam z kazdej strany.... ta parada. 😵 Ja som este na slavnostiach nikdy nebola... a xcela by som len dako nikdy nevydalo 😒
Och vcera a dnes taham depresivnus snuru 😢 mala by som nejaky program naplanovat, ale ked ani to sa mi nexce.... samej s drobcom ☹ jaaaaj, uz nech je januar...

lucka23
14. júl 2009

janka ak ta mozem poprosit posles mi tie foto na maila nezmensene? dakujeeeem 🙂

peti tak ty uz si sama? joj moja tak nech ti to rýchlo ubehne. a fakt sa s kus s niecim zamestnat mne to pomahalo vzdy ked som bola s malým sama.

jajus
14. júl 2009

lucka kde vlastne ide na naš kočik adaptér ked chcem založiť vaničku. Nevieš v obchode ti predaju osobitne aj vaničku?

lucka23
14. júl 2009

janka tam kde je madlo tak to das dole a tam sa naklikava vanicka. nepotrebujes adaptery. a vanicky predavaju aj samostatne ale u nas su drahe. kamoske ktora je teraz tehu a ma tiez tento kocik tak ide objednat vanicku aj sedacku z jednej nemeckej stranky a doprava na sk je za 9,9 eura.
a coze coze potrebujes vanicku? 😅 😀 😀 😀

iwuskaaa
14. júl 2009

Jankaa??? Vaničku??? To je pre malé bábätká a Tobiasko je už chlap 😀 😀 😀 ...hm??? 😀 🙂
Peti, musíš sa niečim zamestnať 😉 . Nemôžeš byť smutná, maličký to vycíti 😒 . Neboj sa, ja budem sama v auguste, Ty prídeš ku mne na dva týždne a ja zase k Tebe, hmm? 😀
Dnes sme zablúdili do Stožku k Lucke a bolo supeeeer 🙂 😵 ...Lukáško má parádny vodný svet 😵 😵 😵

lucka23
15. júl 2009

veru ivka bolo super. davidko je krasne poslusne babo. 😵 😵 😵 musite castejsie k nam zavitat aby ste otestovali vodny svet 😀 😀 😀

zvalka
15. júl 2009

Ahojte babenky 🙂 ako sa mate? Ja som bola v pondelok na uzv,nevedel povedat,co to bude.a mm nemohol ist so mnou a tiez som ja nic nevidela,lebo mal k sebe monitor 😢 a to sme sa dohodli,ze bude moct ☹ tak som sa objednala do sukr.amb.k Cunderlikovi 🙂 ale az 3.8.mam termin.tak zase cakat.sice si to zacvakam,ale uvidim malicke a hlavne tam bude aj mm 😵
peti,tak len hladaj nejake zaluby,aby ti to cim skor ubehlo 😉
lucka,dovolenka sa pomaly blizi 🙂 budete sa mat urcite super 😉
jani,tak vanicku hlboku?? 😉 pre Tobinka ci co? 😉 😀
a boli sme aj my na FSD,aj na programe na zahranic. Slovakoch.pacilo sa nam velmi 😵

lucka23
15. júl 2009

ahoj mirka. prave pre toto som si ja zaplatila 3D a tie peniaze teda vobec nelutujem. ziadne prosikanie aby sa mohol aj manzel zucastnit, milý pristup, dr sa hodinu venoval len nam a mam aj pamiatku na celý zivot. 🙂 preco tam muza nakoniec nepustili?

zvalka
15. júl 2009

No ved to lucka! Tie peniaze tiez nelutujem,aj ked to bude 2krat viac ako v HC. Urobi mi morfologicky uzv,a vie prepnut aj 3D zobrazenie.takze taka kombinacia asi.hlavne dokladne pozrie vsetucko,organy.dufam teda,ze sa za tie peniaze naozaj bude venovat.no mm nemohol,lebo doky je prestahovany a ze tam nema vhodne podmienky! ☹ narychlo sa stahoval. No a velke sono-morfo mi robil asi 2minuty a po prestahovani nema ani druhy telkac pre mamicku,len on vidi.ja nespochybnujem jeho kvality.je dobry lekar,to ano.ale ze som nic nevidela a mm nemohol ma dojalo.preto idem inam.

lucka23
15. júl 2009

mirka tak snad ti ten druhy UZV vyjde lepsie. 😉 a pohlavie chces vediet ci nie?

kodada
15. júl 2009

ahojte babulky ... ja sa smejem, ze nas hrosik sa zmenil na maleho votrelca, to nadherne divadlo co predvadza v mojom bruchu ...

zvalka
15. júl 2009

Lucka,ak nebude vidiet teraz na tom morfo pohlavie,tak uz potom nechceme vediet.tento jeden pokus bude 😀
ani na to urcenie z krvi nepojdem.robia zadara do konca leta v ramci nejakej studie v BA.

lucka23
15. júl 2009

ahoj dadi. uzivaj si to. 😵 joj hned by som chcela citit tie kopance a prevalovanie sa. 😀 😵 aj ked ku koncu to uz nebolo 2 krát prijemne. 😀

mirka pri prvom by som asi aj sla na tu krv. to som bol astrasne nedockava co to bude. pri druhom ma laka si to nedat zistit aj ked ako sa poznam nevydrzim to. 😀

kodada
15. júl 2009

neboj miri, drobec za chvilu pekne roztiahne nozky 😉
ja tiez tak teraz rozmyslam, ze pri druhom by som si to nedala zistit ...

zvalka
15. júl 2009

No ved.aj my sme to zvazovali. Netlacime na pilu,nevyuzivam moznosti,ktore sa mi ponukaju ako to zistit rychlo.ak neukaze na tomto sone,tak to uz nechame na prekapko 🙂

lucka23
15. júl 2009

no len neviem ako by som sa potom realizovala v nakupoch ak by som nevedela pohlavie. pre mna to bolo ako droga tie nakupy cez net. a zaroven super relax. 😀 😀 😀

zvalka
15. júl 2009

😀 no pre dievcatko v podstate mame vsetko a mam neutralne aj.a v prip.chlapceka uz len potom dokupime v tom pripade 🙂

lucka23
15. júl 2009

no ja som bola stastna ze som nemala po kom dedit a mohla si vsetko pokupit sama podla seba. 😀 teda hlavne oblecenie. niektore veci by som aj pristala zdedit ale nebolo od koho. 😀 napr take co pouzivas par mesiacov a potom ti zaberaju strasne vela miesta. 😀

kodada
15. júl 2009

miri, ved si mala tusaka na dievca ... 😉

zvalka
15. júl 2009

Nie dadi,od zac. ista chlapcom teraz zase uz neviem 🙂
lucka,livka mala krasne veci podla mojho vkusu,a su ako nove tie malicke.
A som rada,vybavicka je pekna palka,a mame teraz zaroven aj ine vacsie vydavky😉

iwuskaaa
15. júl 2009

Lucka, no jasné, prídeme aj nabudúce 🙂 ...aj skôr, lebo včera sme meškali 😀 .
Dada, užívaj si tieto krásne mesiace 😉 . Je to krásny pocit a bude Ti to chýbať, aj keď posledné dni pred pôrodom budeš veľmi chcieť, aby sa malý už narodil, lebo budeš veľká 😀 .
Zvalka, dosť od veci prístup 😖 . Len preto nemohol ísť mangel, že sa narýchlo sťahovali a že nemajú na to podmienky? V dnešnej dobe... 😠 by sa to stávať už nemalo...
Lucka presne tie, čo zaberajú kopec miesta sú najhoršie 😀 ...ja som si veci pobalila do space vakov, či ako sa to volá a je to super 🙂

lucka23
15. júl 2009

jasne mirka ze je to velka pomoc ked to mas po kom zdedit. to len ja som asi blba a vsetko som si chcela kupit sama. 😀
dadi ty uz mas kocik kupeny?

zvalka
15. júl 2009

Ved aj ja si nakupim este,jasne 😉 len neviem,co to bude,tak mam cas.🙂
no iwus ☹ ani nehovor,ked som odtial vysla so slzami a rozplakala sa,mirko sa dolakal ci je babo ok.

iwuskaaa
15. júl 2009

Lucka, nie si blbá, ja tiež radšej kupujem sama 😀 . Ale prijmem aj od druhých, veď sama vieš 🙂 😵 ...
Janka, práve som robila cuketku od Vás 🙂 , mňaaaam 😝

lucka23
15. júl 2009

ivka rada som ponukla vsak nam by to len stalo a zapadalo prachom. 😀 a aj ja dnes robim na obed cuketu. odskocim si z prace domov na obed. uz sa tesim. 😝 😀 na kay sposob si ju robila, ja ju asi obalim v cesticku a vyprazim 😝