• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvolenčanky, ste tu?

10. novembra 2013 
autor
Iwka, je to ulica Gagarinova, býva tam aj starosta, tak vás budú isto vedieť navigovať.
21. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: Zuni ja som nepochopila... :grinning: :grinning: :grinning:
a ja pojdem cez Lieskovec... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ja kade?
21. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Peťa, pôjdeš proste cez Slatinu a basta!
21. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej Zuzka prepac, tak tu prvu som si teda ozaj nevsimla :wink:
ja odporucam autobusovu variantu :slight_smile:
21. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirka z Duboveho??? tak to nehrozi :grinning:
21. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miri nasla si nejaky dobry spoj ???
21. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzka, ani nevieš, ako dobre ja Očovú poznám :grinning: ...takže od kostola hore a prvá vľavo, hej? :grinning:
21. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadi mas to v ip
peti rusim odporucanie na autobusovu variantu, je to ozik slabota ohladne priamych spojov
21. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som si ju nasla ... odpoved tiez v IP :wink:
21. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Busom môžete prísť aj skôr,..... aj ráno :wink:
21. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zui, mne je to uplne jedno, ja mam volno cely den ... zalezi to od Mirky a Natky :grinning:
21. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzka vdaka za ponuku, ale ostaneme pri tom poobednom buse :grinning: ved vies ze moje dieta velmi cez den na ocovej spinkat nechce a ja ten jej obedny spanok tak zboznujem :slight_smile: nech sa natali vyspi, aby mohla ist potom home poslednym busom :slight_smile: aby vladala :slight_smile:
21. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzka ta vasa zastavka v jarku sa vola "pivoluska" . vsak? aby sme vedeli kam ticket kupovat
21. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no fajn takze chlopov neberiete takze neberiem ani ja. len ja ocovu nepoznam ani nahodou tak by ma mohla ivka pockat dole na hlavnej v stozku a ja sa za nich zavesim. :grinning: :grinning: :grinning: lebo podla opisu zuzky by som tam trafila niekedy v piatok. :grinning: ja mam otrasnu orientaciu. :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:
22. júl 2009 o 07:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucka :grinning: , ja o Tvojej orientácii nepochybujem :slight_smile: ...a jazyky máme, keby niečo spýtame sa, no nie? V Očovej sa asi po slovensky rozpráva :grinning: ...
Lucka, ja plánujem ísť cez Dúbravy, takže Ty by si musela ísť cez DT a tu sa na nás zavesiť, hm?
No zajtra ešte upresním, či pôjdem autom ja, alebo ma cestou hodí môj drahý, teda nás, lebo ja beriem aj Janku :slight_smile:
22. júl 2009 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte Ivka tak nás vezmete? Michal by potom ponás prišiel, len do očovej sa dostať, bo nemam auto. :confounded:
Ale ak nie tak sa nič nedeje niečo vymyslím.
22. júl 2009 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka aj ja som prazdna len s lukym. :wink:
22. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucka tak potom by som šla aj svami, to sa skôr pomestíme. Tak ked dojdeš domov z práce a pochystáte sa s lukáškom, tak mi prezvon a my ta s tobim budeme čakať. Neviem kade chceš ísť? Ja očovu tiež nepoznám :sweat_smile:
22. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka mne je jedno kade. nepoznam to ani z jednej strany. :grinning: o nejakej pol 4 by som mohla byt u teba. oki?
22. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok budeme čakať. :wink: Ivka tak sa nemusite na nás držať :wink: a nemusime sa tlačiť.
22. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Mirka, ano ta zastávka je Pivoluska
Lucka, cez Slatinu je to jednoduché: Vo ZV Slatine je odbočka do Očovej 5km - a v Očovej potom druhá odbočka v pravo hneď na začiatku dediny. Je to jednoduché.
22. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oki janka. zuzka vsak ak b nieco mam t.c. a volam :grinning: a stretavame sa etda u vas a potom pojdeme inam?
22. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ano Lucka, stretavame sa u nás a potom pôjdeme inam, ale to je ozaj iba kúsok od nás. Alebo môžme ostať u nás. Máme bazénik, napustím vodu a môžeme sa kúpať, teda deti sa môžu kúpať.
Boli sme tam aj dnes sa pohrať. Majú aj tam bazénik, ale to je Samkov (ich synov), tak tam by asi druhé deti nemali sť, no neviem ako to tým našim vysvetlíme.
Urobila som fajnučkú jogurtovú tortičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: na zajtra
22. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi, ja si s torticky urcite dam :wink: momentalne ficim na sladkom
22. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, prepacte ze vam sem vstupujem, ale chcem sa spytat ci neviete o nejakom dobrom obchode s plavkami vo ZV. za rozumnu cenu. Dakujem :slight_smile:
22. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Michalag: v priore v Tatiane majú tento týždeň 50 % výpredaj na všetko
23. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zunka... ta ty mas aky prehlad... frajerka! :sunglasses: :grinning: Ja netusim vobec... ta neporadim :confounded:
Zuni uz mam zaludok naruby zo soferovania do neznama pre mna :sweat_smile: ta ak by sme sa nedostavili, ta som to vzdala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Janka, tak ideš s Luckou teda? Ja idem sama s Dávidkom, tak si kľudne mohla ísť aj s nami :slight_smile: . No rozhodni sa.
Lucka, nedáme stretko pri našom paneláku a nepôjdeme cez DT?
Tak o tretej teda, áno Zuzi? :slight_smile:
Teším sa... :slight_smile:
Peti, príď aj Ty, jasnééé??? :slight_smile:
23. júl 2009 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Miri, kde sa stretneme? na zastavke?
23. júl 2009 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak idem off, ak niečo, som na telefóne :slight_smile: . Dúfam, že potrafím :grinning: a teším sa :dizzy_face:
23. júl 2009 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok